Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
Εγώ τα γαμω τα κοριτσάκια και τα δίνω από 70-120€ όλα μαζί! Αν την ψήσεις και γουστάρει θα σου κάτσει, έχω πηδήξει πολλά μέσα στα μασατζιδικα τα 10 χρόνια που πάω! Ποτέ δεν έχω πει και ούτε πρόκειται να πω όνομα σε κανένα, ούτε στις ίδιες ότι πηδώ άλλες.. αλλιώς θα το έχανα το παιχνίδι! Σήμερα πάλι ένα το πηδουσα τα 30’ από τα 50’ της συνέδριας, βέβαια την προηγούμενη μας συνάντηση με τσιμπουκωσε και της το ειπα πως θέλω να την πηδήξω και θα τις δώσω παραπάνω δώρο και δέχτηκε όποτε πήγα με καποτα στην τσέπη σήμερα! Δεν με νοιάζει αν με πιστεύει κανεις και δεν θα πω τίποτα σε κανένα απλά να ξέρετε ότι όλα γίνονται αν γουστάρει το κορίτσι με κανα 100€ εγώ τα χαλαλιζω από την βίζιτα - άλλος όχι, καυλα είναι αυτή.. όπως θέλει ο καθένας την ορίζει! Επίσης βρίσκω και έξω να πηδώ αλλά θέλουν βόλτες και τέτοια και είμαι παντρεμένος . Μια χαρά να ναι τα κοριτσια αυτά που βρίσκουμε και πηδάμε χωρίς υποχρεώσεις.. 100-120€ είναι και λίγα παίδες! Τέλος αν πάει και πηδάει ο καθένας τότε για μένα χάνει την καυλα του, δεν εννοώ να πηδάω μόνο εγώ αλλά όχι όλοι, να γουστάρει να γαμιεται το κορίτσι.. το μικρό σήμερα που το έτριβα την κλειτορίδα ενώ το πήδαγα όρθια από πίσω είχε γίνει μούσκεμα.. πιο πολύ από μένα έχυσε.. έτσι αξίζει κατ έμε! Βαράτε μύστες .. προτείνεται δώρα.. και οποία κάτσει, αφού έτσι κι αλλιώς η μαλακια με 50€ είναι σίγουρη, γιατί να μη βάλεις κάτι ακόμη για κάτι ακόμη αν γουστάρει καλώς αν όχι πάλι καλώς! Άντε καιρό είχα να μιλήσω και ειπα πολλά μαζεμένα!
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
835
Like
1.393
Πόντοι
206
Να ρωτήσω κάτι ;
Είμαι σεζόν σε νησί αυτή τη στιγμή. Οι βίζιτες που υπάρχουν εδώ δεν είναι καθόλου worth it.

Επειδή έχω δοκιμάσει μόνο μπουρδέλα θα ήθελα να κάνω " δώρο " στον εαυτό μου μια εμπειρία σε μασατζίδικο όταν γυρίσω.

Για πείτε μου ; Που να πάω που σίγουρα θα έχω όλες τις υπηρεσίες ; Άμα δώσω παραπάνω μπορώ να πάρω ντουέτο ;

Είμαι προφανώς ανοικτός σε προσωπικά μυνήματα άμα κάποιος δε θέλει να γράψει δημόσια.

Ας πούμε πως τα λεφτά δε μετράνε και μπορώ να δώσω πολύ καλό ποσό.

Οποιαδήποτε βοήθεια παραπάνω από ευπρόσδεκτη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
9
Like
3.507
Πόντοι
736
Εγώ τα γαμω τα κοριτσάκια και τα δίνω από 70-120€ όλα μαζί! Αν την ψήσεις και γουστάρει θα σου κάτσει, έχω πηδήξει πολλά μέσα στα μασατζιδικα τα 10 χρόνια που πάω! Ποτέ δεν έχω πει και ούτε πρόκειται να πω όνομα σε κανένα, ούτε στις ίδιες ότι πηδώ άλλες.. αλλιώς θα το έχανα το παιχνίδι! Σήμερα πάλι ένα το πηδουσα τα 30’ από τα 50’ της συνέδριας, βέβαια την προηγούμενη μας συνάντηση με τσιμπουκωσε και της το ειπα πως θέλω να την πηδήξω και θα τις δώσω παραπάνω δώρο και δέχτηκε όποτε πήγα με καποτα στην τσέπη σήμερα! Δεν με νοιάζει αν με πιστεύει κανεις και δεν θα πω τίποτα σε κανένα απλά να ξέρετε ότι όλα γίνονται αν γουστάρει το κορίτσι με κανα 100€ εγώ τα χαλαλιζω από την βίζιτα - άλλος όχι, καυλα είναι αυτή.. όπως θέλει ο καθένας την ορίζει! Επίσης βρίσκω και έξω να πηδώ αλλά θέλουν βόλτες και τέτοια και είμαι παντρεμένος . Μια χαρά να ναι τα κοριτσια αυτά που βρίσκουμε και πηδάμε χωρίς υποχρεώσεις.. 100-120€ είναι και λίγα παίδες! Τέλος αν πάει και πηδάει ο καθένας τότε για μένα χάνει την καυλα του, δεν εννοώ να πηδάω μόνο εγώ αλλά όχι όλοι, να γουστάρει να γαμιεται το κορίτσι.. το μικρό σήμερα που το έτριβα την κλειτορίδα ενώ το πήδαγα όρθια από πίσω είχε γίνει μούσκεμα.. πιο πολύ από μένα έχυσε.. έτσι αξίζει κατ έμε! Βαράτε μύστες .. προτείνεται δώρα.. και οποία κάτσει, αφού έτσι κι αλλιώς η μαλακια με 50€ είναι σίγουρη, γιατί να μη βάλεις κάτι ακόμη για κάτι ακόμη αν γουστάρει καλώς αν όχι πάλι καλώς! Άντε καιρό είχα να μιλήσω και ειπα πολλά μαζεμένα!
Τώρα βέβαια ότι στα προηγούμενα μηνύματα σου γράφεις ότι σε όλα τα μασατζιδικα είναι σαύρες και δεν τα γουστάρεις , ενώ στο τρέχον γράφεις ότι έχεις πηδήξει αρκετές , το αφήνω ασχολιαστο!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
9
Like
3.507
Πόντοι
736
Να ρωτήσω κάτι ;
Είμαι σεζόν σε νησί αυτή τη στιγμή. Οι βίζιτες που υπάρχουν εδώ δεν είναι καθόλου worth it.

Επειδή έχω δοκιμάσει μόνο μπουρδέλα θα ήθελα να κάνω " δώρο " στον εαυτό μου μια εμπειρία σε μασατζίδικο όταν γυρίσω.

Για πείτε μου ; Που να πάω που σίγουρα θα έχω όλες τις υπηρεσίες ; Άμα δώσω παραπάνω μπορώ να πάρω ντουέτο ;

Είμαι προφανώς ανοικτός σε προσωπικά μυνήματα άμα κάποιος δε θέλει να γράψει δημόσια.

Ας πούμε πως τα λεφτά δε μετράνε και μπορώ να δώσω πολύ καλό ποσό.

Οποιαδήποτε βοήθεια παραπάνω από ευπρόσδεκτη.
Αυτά αλλάζουν συνέχεια,γυρνά με το καλό και τα ξαναλέμε
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
Τώρα βέβαια ότι στα προηγούμενα μηνύματα σου γράφεις ότι σε όλα τα μασατζιδικα είναι σαύρες και δεν τα γουστάρεις , ενώ στο τρέχον γράφεις ότι έχεις πηδήξει αρκετές , το αφήνω ασχολιαστο!
Όχι φίλε μου .. να σχολιάσεις ότι θέλεις ελεύθερα και να δισπιστησεις κιόλας.. no problem!! Σαύρες ειπα για αυτές που είναι όντως, δεν μπορώ ούτε να μου τον ακουμπήσουν! Τις άλλες πηδώ.. το οποίο πάλι σχολίασε αν θέλεις!
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.008
Κριτικές
10
Like
5.021
Πόντοι
4.895
Όχι φίλε μου .. να σχολιάσεις ότι θέλεις ελεύθερα και να δισπιστησεις κιόλας.. no problem!! Σαύρες ειπα για αυτές που είναι όντως, δεν μπορώ ούτε να μου τον ακουμπήσουν! Τις άλλες πηδώ.. το οποίο πάλι σχολίασε αν θέλεις!
Θέλεις να κάνεις ένα δικό σου νήμα που θα σχολιάζουμε τις περιπέτειές σου?
 

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Εγώ τα γαμω τα κοριτσάκια και τα δίνω από 70-120€ όλα μαζί! Αν την ψήσεις και γουστάρει θα σου κάτσει, έχω πηδήξει πολλά μέσα στα μασατζιδικα τα 10 χρόνια που πάω! Ποτέ δεν έχω πει και ούτε πρόκειται να πω όνομα σε κανένα, ούτε στις ίδιες ότι πηδώ άλλες.. αλλιώς θα το έχανα το παιχνίδι! Σήμερα πάλι ένα το πηδουσα τα 30’ από τα 50’ της συνέδριας, βέβαια την προηγούμενη μας συνάντηση με τσιμπουκωσε και της το ειπα πως θέλω να την πηδήξω και θα τις δώσω παραπάνω δώρο και δέχτηκε όποτε πήγα με καποτα στην τσέπη σήμερα! Δεν με νοιάζει αν με πιστεύει κανεις και δεν θα πω τίποτα σε κανένα απλά να ξέρετε ότι όλα γίνονται αν γουστάρει το κορίτσι με κανα 100€ εγώ τα χαλαλιζω από την βίζιτα - άλλος όχι, καυλα είναι αυτή.. όπως θέλει ο καθένας την ορίζει! Επίσης βρίσκω και έξω να πηδώ αλλά θέλουν βόλτες και τέτοια και είμαι παντρεμένος . Μια χαρά να ναι τα κοριτσια αυτά που βρίσκουμε και πηδάμε χωρίς υποχρεώσεις.. 100-120€ είναι και λίγα παίδες! Τέλος αν πάει και πηδάει ο καθένας τότε για μένα χάνει την καυλα του, δεν εννοώ να πηδάω μόνο εγώ αλλά όχι όλοι, να γουστάρει να γαμιεται το κορίτσι.. το μικρό σήμερα που το έτριβα την κλειτορίδα ενώ το πήδαγα όρθια από πίσω είχε γίνει μούσκεμα.. πιο πολύ από μένα έχυσε.. έτσι αξίζει κατ έμε! Βαράτε μύστες .. προτείνεται δώρα.. και οποία κάτσει, αφού έτσι κι αλλιώς η μαλακια με 50€ είναι σίγουρη, γιατί να μη βάλεις κάτι ακόμη για κάτι ακόμη αν γουστάρει καλώς αν όχι πάλι καλώς! Άντε καιρό είχα να μιλήσω και ειπα πολλά μαζεμένα!
Ακριβώς έτσι είναι, πολύ σωστά τα λες φίλε. Επιβεβαιώνω και εγώ από τη δική μου εμπειρία. Συνήθως δεν προχωρούν, αλλά κάποιες λίγες προχωρούν παραπέρα -σε όλα τα μαγαζιά- και πραγματικά αξίζει.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
Θέλεις να κάνεις ένα δικό σου νήμα που θα σχολιάζουμε τις περιπέτειές σου?
Όχι φίλε μου! Εδώ είναι το νήμα που τα λέμε αυτά, απλά έχει πολλές αλεπούδες! Θα χει όμως και αρκετά τσακάλια που κοιτάνε να μάθουν και όχι να τα κάνουν κρεμαστάρια! Διαλέγει και παίρνει ο καθένας χωρίς να ενοχλούμαστε, άλλωστε για αυτό είμαστε εδώ για ανταλλαγή εμπειριών, ότι έχει ο καθένας!
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
Ακριβώς έτσι είναι, πολύ σωστά τα λες φίλε. Επιβεβαιώνω και εγώ από τη δική μου εμπειρία. Συνήθως δεν προχωρούν, αλλά κάποιες λίγες προχωρούν παραπέρα -σε όλα τα μαγαζιά- και πραγματικά αξίζει.
Κι εγώ φίλε μου την εμπειρία μου λέω… δεν έχω κανα νταλγκα να αποδείξω κάτι.. την καυλα εγώ την βγάζω! Όμως μπορεί κάποιος από εδώ που μπορεί να πηδήξει(γιατί οι περισσότεροι δεν μπορούν) να πάρει θάρρος και να το κάνει! Στα ζαριά μου αν με πιστεύει κανεις! Και που απαντάω είναι από σεβασμό και ευγένεια στον εαυτό μου πρώτα από όλα κ μετά σε όλους τους συνάδελφους!
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Κι εγώ φίλε μου την εμπειρία μου λέω… δεν έχω κανα νταλγκα να αποδείξω κάτι.. την καυλα εγώ την βγάζω! Όμως μπορεί κάποιος από εδώ που μπορεί να πηδήξει(γιατί οι περισσότεροι δεν μπορούν) να πάρει θάρρος και να το κάνει! Στα ζαριά μου αν με πιστεύει κανεις! Και που απαντάω είναι από σεβασμό και ευγένεια στον εαυτό μου πρώτα από όλα κ μετά σε όλους τους συνάδελφους!
Ρε φιλε οκ. Το λες, λες και κανεις κανενα αθλο ή οτι νομιζεις οτι το κανεις μονο εσυ. Για να στα τρωνε εσενα στανταρ τα τρωνε και σε αλλους. Δε θελει και πολυ μυαλο. Ο τροπος σου ειναι λαθος. Κι αλλη φορα εχει αναφερθει αλλα εσυ κανεις λες και κανεις μαθημα. Λετε δηλαδη αυτοι που πανε χρονια να μη ξερουν οτι πολλες το δινουν με περισσότερα γκαφρα; υπαρχουν και καποιοι που τρωνε παραπανω στο 50ρικο αλλα εσυ κ ο πασεντζερ ωθειτε το χρυσωμα. Αν δεν μπορεις οκ χρυσωσε. Δεν εχει να κανει αν τα εχεις ή οχι. Ελπιζω να με καταλαβαινουν καποιοι τι εννοω. Η ιστορία εχει δειξει οτι ολες μα ολες εχουν τιμη. Ξανα λεω δεν εχω θεμα με το τι λες αλλα ο τροπος παιζει ρολο.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
Ρε φιλε οκ. Το λες, λες και κανεις κανενα αθλο ή οτι νομιζεις οτι το κανεις μονο εσυ. Για να στα τρωνε εσενα στανταρ τα τρωνε και σε αλλους. Δε θελει και πολυ μυαλο. Ο τροπος σου ειναι λαθος. Κι αλλη φορα εχει αναφερθει αλλα εσυ κανεις λες και κανεις μαθημα. Λετε δηλαδη αυτοι που πανε χρονια να μη ξερουν οτι πολλες το δινουν με περισσότερα γκαφρα; υπαρχουν και καποιοι που τρωνε παραπανω στο 50ρικο αλλα εσυ κ ο πασεντζερ ωθειτε το χρυσωμα. Αν δεν μπορεις οκ χρυσωσε. Δεν εχει να κανει αν τα εχεις ή οχι. Ελπιζω να με καταλαβαινουν καποιοι τι εννοω. Η ιστορία εχει δειξει οτι ολες μα ολες εχουν τιμη. Ξανα λεω δεν εχω θεμα με το τι λες αλλα ο τροπος παιζει ρολο.
Κανένα πρόβλημα, έχεις δίκιο σαν μάθημα φαίνεται.. χαχαχα! Όπως το καταλαβαίνει ο καθένας.. μπορεί να μάθει κάποιος όντως! Από κει και πέρα κανένα χρύσωμα δεν ωθώ, πηδώ και μόνο με το 50€ πολλές φορές κ γω.. ανάλογα την κοπέλα! Έχω πάει σε σπίτι λαδοκορων χωρίς φράγκο κιόλας(διψήφιο)και μετά θέλαν αλλά, όποτε καλά είναι τα 100€ & το κεφάλι μας ήσυχο! Πάντως ότι μαθαίνεις καλό είναι νομίζω..

ΥΓ μάθημα τέλος(χαχαχα) που λες και εσυ.. από εκει και πέρα να κοιτάξετε πως διαφωνήσετε ή πως να βρείτε κάτι που δεν αρέσει και όχι τρόπο διείσδυσης στα μουνακια
ΥΓ 2 γαμαει καλύτερα οποίος γαμαει όντως
ΥΓ3 μιλάμε για φρέσκα μουνακια U25, πιο μεγάλα γαμα εσυ
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.496
Like
16.802
Πόντοι
3.556
Οποιος ειναι τσακαλος πιστευω οτι "τρωει" παραπανω και στο 50ρικο. Γνωμη εκφερω μπορειτε να διαφωνησετε ελευθερα εννοειται.
Δεν νομίζω.. εντάξει αν κάποιος είναι πολύ παιδαρας ίσως.. αλλά αυτές επαγγελματίες είναι..
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
Δεν νομίζω.. εντάξει αν κάποιος είναι πολύ παιδαρας ίσως.. αλλά αυτές επαγγελματίες είναι..
Στα λόγια μου έρχεσαι..
«πες πως είσαι ελέφαντας χωρίς να πεις πως είσαι ελέφαντας» λέει ένας φίλος..
Πιο απλός πεθαίνεις.. ωραίος ο φίλος !
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
269
Like
1.038
Πόντοι
201
Πέρασμα από Κριστάλ σήμερα. Ίριδα, Νεφέλη, Αντριάννα, μια καινούργια Κασσάνδρα, ψηλή και χαμογελαστή και άλλη μια καινούργια Άρτεμις, κοντή ξανθιά όμορφο πρόσωπο, χαμογελαστή και φαίνεται τσαχπίνα.
Στο δωμάτιο με Ίριδα, καλό μασάζ αν δεν την αφήνεις να βάζει υπερβολική δύναμη, δεύτερο μέρος εξαιρετικό.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
Πέρασμα από Κριστάλ σήμερα. Ίριδα, Νεφέλη, Αντριάννα, μια καινούργια Κασσάνδρα, ψηλή και χαμογελαστή και άλλη μια καινούργια Άρτεμις, κοντή ξανθιά όμορφο πρόσωπο, χαμογελαστή και φαίνεται τσαχπίνα.
Στο δωμάτιο με Ίριδα, καλό μασάζ αν δεν την αφήνεις να βάζει υπερβολική δύναμη, δεύτερο μέρος εξαιρετικό.
Ωραίος.. επεξηγηματικός για το ρόστερ κ τη συνέδρια! Αν κ εγώ εκει έχω να πατήσω από Δωδεκανήσου βέβαια, αλλά αυτό είναι άσχετο φυσικά!!
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.715
Πόντοι
736
Τι είπες τώρα ρε φίλε; Πωωωωωωωωωωω

Με γύρισες χρόνια πισω πολλά . Τρελό cougar, όντως δεν γαμιοτανε , αλλά η πίπα για σεμινάριο, και πάντα στο κρεβάτι με εκείνες τις άσπρες γόβες βγαλμένες από τσόντα της Teresa Orlovski . Εγώ είχα κάνει το εξης deal (βεβαια τότε ειμουν ελεύθερος με τα φράγκα όλα να πηγαίνουν στα γούστα ):

Ειχε εκείνη την χρονική περίοδο στο μαγαζί μια Βίκυ, που γούσταρε πολύ να κάνει rimming. Εκλεινα λοιπόν ραντεβού και με τις δυο μαζί , η Στεφανία στην πίπα και η Βίκυ στο rimming . Ενοιωθα σαν τον Rocco σε ταινία , χαχαχαχαχαχα. Ο Νίκος κάθε φορά που με έβλεπε , έκαναν δολάρια τα μάτια του σαν τα καρτούν , γιατί ειμουν ένα σίγουρο 200αρικο.

Τι θυμήθηκα ρε φίλε…… Ωραίες εποχές , και ώρα τους καλή όπου και να είναι τώρα
Για ένα διάστημα τα είχε με τον Νίκο και αυτό ήταν λίγο φάουλ γιατί ο τύπος ζήλευε… Η Στεφανία εδώ και καιρό έχει σταματήσει έχει παντρευτεί γιατρό
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
697
Κριτικές
26
Like
3.409
Πόντοι
1.436
Για ένα διάστημα τα είχε με τον Νίκο και αυτό ήταν λίγο φάουλ γιατί ο τύπος ζήλευε… Η Στεφανία εδώ και καιρό έχει σταματήσει έχει παντρευτεί γιατρό
Αυτός είναι ο ορισμός που λένε «οι π…ανες και οι τρελές εχουν τις τύχες τις καλές «. Αχαχαχαχα . Πέραν της πλάκας , να είναι καλά η γυναίκα , ωραία ξηγιότανε, καλά περνούσαμε και βγάζαμε τα γούστα μας …..

Τωρα εκτός εξαιρέσεων , πολύ χαμηλό επίπεδο . Φτωχομάνα όνομα και πραγμα
 

Aris_31

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
23
Like
14
Πόντοι
0
Παιδιά τι γίνεται luxury? Έχει περάσει κάνεις? Βλέπω πολλά νέα ονόματα....
Τελευταία που ήμουν στην πόλη δεν πέρασα καλά και είχα γράψει και την εμπειρία
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Όσο αφορά το λουξουρι.

Πέρασα με Αλεξάνδρα, Σαντρα και Μαριαννα.

Εξ αρχής η Αλεξάνδρα είναι bbw και μάλιστα ο ορισμός του. Βγάζει μια καυλα, τα πετάει όλα έξω, φτυσίματα και χουφτώματα φουλ και γενικά καλή παρουσία στο δεύτερο κομμάτι. Θα ξαναπηγαινα (ίσως)

Σαντρα, κοντουλα με γλυκό πρόσωπο, κοινωνική και μεγάλο ωραίο κωλο. Στο μασάζ όμως δεν το έχει και πολύ. Δεν έβγαλε ρούχα και φάνηκε σαν πρωτάρα ή ίσως μια που δεν κανει για αυτή τη δουλειά.

Μαριάνα. Είναι γνωστή και από τη Βάνα. Ωραίο πρόσωπο, τρομερό βυζι και ίσως η πιο ωραία σε αυτά τα μαγαζιά. Στον αγώνα τώρα, το μασάζ μέτριο και στο δεύτερο προγραμμα έχει μια μίνι καυλα, αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Ίσως ξέρει και η ίδια ότι είναι μουναρα και είναι λίγο άνετη.

Από τις άλλες κοπέλες που είδα και ήθελα να μάθω από κανέναν φίλο είναι για Δώρα που μου έκανε ένα κλικ, αλλά ακόμα δεν εδώ δοκιμάσει
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
66
Like
176
Πόντοι
0
Παιδιά τι γίνεται luxury? Έχει περάσει κάνεις? Βλέπω πολλά νέα ονόματα....
Τελευταία που ήμουν στην πόλη δεν πέρασα καλά και είχα γράψει και την εμπειρία
Πέρασα 2 φορές τις τελευταίες εβδομάδες. Μια φορά με Αντζελίνα και Ζακλίν και μια φορά με Λίνα. Ήταν πολύ καλά και τιος 2 φορές. Το προτείνω. Απλά από προσωπική πείρα την Δώρα μην πάρεις. Αλλά μπορεί να μην ταιριάξαμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom