Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
642
Like
982
Πόντοι
86
Ναι φίλε μου θυμάσαι ονόματα που προχωρανε σε κλαρίνο
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
356
Like
1.246
Πόντοι
201

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
9
Like
3.503
Πόντοι
736

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
4
Like
1.132
Πόντοι
216

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
356
Like
1.246
Πόντοι
201

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.525
Πόντοι
2.480
Καλησπέρα φίλοι μου. Έχουμε τίποτα νέο φρέσκο στη πόλη? Έλειψα ένα μήνα περίπου και δεν έχω ιδέα…
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.970
Πόντοι
726

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Θα ήθελα να καταθέσω την προσωπική μου εμπειρία: κυριολεκτικά σε όλα τα μαγαζιά της Θεσσαλονίκης, ακόμα και στα πιο δύσκολα, οι κοπέλες προσφέρουν στο τέλος τα πάντα ή σχεδόν τα πάντα. Είναι θέμα προσωπικής χημείας, επιμονής και φυσικά χρημάτων. Για μερικές αρκούν 100 ευρώ, για άλλες μέχρι και 300. Φυσικά δεν θα αναφέρω ονόματα κοριτσιών για να μην τα κάψω. Ωστόσο είναι διαθέσιμες σε όλα τα μαγαζιά. Θα μπορούσατε να αντιλέξετε ότι δεν αξίζουν 100 ή και περισσότερα ευρώ για μια τέτοια εμπειρία. Γενικώς θα συμφωνούσα. Ωστόσο, που και που, αποκτούμε εμμονές με συγκεκριμένες κοπέλες και είμαστε έτοιμοι να δώσουμε πολλά περισσότερα - είναι φυσιολογικό. Συνεπώς να ξέρετε ότι με τη σωστή προσέγγιση, χρήμα και λίγη τύχη, η δουλειά στο τέλος θα γίνει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.525
Πόντοι
2.480
Καλησπέρα. Θα ήθελα να καταθέσω την προσωπική μου εμπειρία: κυριολεκτικά σε όλα τα μαγαζιά της Θεσσαλονίκης, ακόμα και στα πιο δύσκολα, οι κοπέλες προσφέρουν στο τέλος τα πάντα ή σχεδόν τα πάντα. Είναι θέμα προσωπικής χημείας, επιμονής και φυσικά χρημάτων. Για μερικές αρκούν 100 ευρώ, για άλλες μέχρι και 300. Φυσικά δεν θα αναφέρω ονόματα κοριτσιών για να μην τα κάψω. Ωστόσο είναι διαθέσιμες σε όλα τα μαγαζιά. Θα μπορούσατε να αντιλέξετε ότι δεν αξίζουν 100 ή και περισσότερα ευρώ για μια τέτοια εμπειρία. Γενικώς θα συμφωνούσα. Ωστόσο, που και που, αποκτούμε εμμονές με συγκεκριμένες κοπέλες και είμαστε έτοιμοι να δώσουμε πολλά περισσότερα - είναι φυσιολογικό. Συνεπώς να ξέρετε ότι με τη σωστή προσέγγιση, χρήμα και λίγη τύχη, η δουλειά στο τέλος θα γίνει.
Σε γενικές γραμμές εφόσον έχουν επιλέξει αυτό τον δρόμο στη ζωή τους είναι αναμενόμενο να πέφτουν πάνω στα λεφτά. Αυτό επιζητούν εξάλλου το εύκολο χρήμα. Το θέμα είναι να μην βρίσκουν τύπους σαν και αυτούς που περιγράφεις σου που χώνουν αλόγιστα € και χαλάνε τη πιάτσα. Μετά εμείς που δεν έχουμε πιθανά την οικονομική τους δυνατότητα ή ίσως τον χρυσό μπαμπά τους τραβάμε τις κωλότριχες μας. Και οχι δεν είναι φυσιολογικό ρε φίλε η εμμονή με την μασατζού. Φυσιολογικό είναι η εμμονή με μια μουνάρα γκόμενα με ένα παιδικό απωθημένο με τη συναδελφο στο γραφείο με τη νταντά των παιδιών σου και με τόσες άλλες περιπτώσεις! Όχι με επαγγελματία του πληρωμένου έρωτα.
Εκτός βεβαίως αν δε θα βγάλεις γκομενα ποτέ λόγω ειδικών συνθηκών. Είσαι τίποτα συνδυασμός χόμπιτ και κουασιμόδου ή 200 κιλά.
Τότε σε δικαιολογώ.
 

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Σε γενικές γραμμές εφόσον έχουν επιλέξει αυτό τον δρόμο στη ζωή τους είναι αναμενόμενο να πέφτουν πάνω στα λεφτά. Αυτό επιζητούν εξάλλου το εύκολο χρήμα. Το θέμα είναι να μην βρίσκουν τύπους σαν και αυτούς που περιγράφεις σου που χώνουν αλόγιστα € και χαλάνε τη πιάτσα. Μετά εμείς που δεν έχουμε πιθανά την οικονομική τους δυνατότητα ή ίσως τον χρυσό μπαμπά τους τραβάμε τις κωλότριχες μας. Και οχι δεν είναι φυσιολογικό ρε φίλε η εμμονή με την μασατζού. Φυσιολογικό είναι η εμμονή με μια μουνάρα γκόμενα με ένα παιδικό απωθημένο με τη συναδελφο στο γραφείο με τη νταντά των παιδιών σου και με τόσες άλλες περιπτώσεις! Όχι με επαγγελματία του πληρωμένου έρωτα.
Εκτός βεβαίως αν δε θα βγάλεις γκομενα ποτέ λόγω ειδικών συνθηκών. Είσαι τίποτα συνδυασμός χόμπιτ και κουασιμόδου ή 200 κιλά.
Τότε σε δικαιολογώ.
Καμία πιάτσα δεν χαλάει. Αν πάς σ' αυτά τα μαγαζιά μόνο για μασάζ και εκτόνωση, είσαι μια χαρά με 50 ευρώ. Αν αποκτήσεις ιδιαίτερη σύνδεση και θέλεις να δώσεις περισσότερα, ενημερώνω ότι υπάρχει περιθώριο. Μπορεί να συμβεί στον καθένα, ειδικά με κορίτσια που είναι πολύ ελκυστικά και με τα οποία έχει αναπτυχθεί χημεία. Συμβαίνει από αρχαιοτάτων χρόνων σε εκατομμύρια άνδρες. Ποιος είσαι εσύ που θα ορίσεις τι είναι φυσιολογικό για τους άλλους;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Καλησπέρα. Θα ήθελα να καταθέσω την προσωπική μου εμπειρία: κυριολεκτικά σε όλα τα μαγαζιά της Θεσσαλονίκης, ακόμα και στα πιο δύσκολα, οι κοπέλες προσφέρουν στο τέλος τα πάντα ή σχεδόν τα πάντα. Είναι θέμα προσωπικής χημείας, επιμονής και φυσικά χρημάτων. Για μερικές αρκούν 100 ευρώ, για άλλες μέχρι και 300. Φυσικά δεν θα αναφέρω ονόματα κοριτσιών για να μην τα κάψω. Ωστόσο είναι διαθέσιμες σε όλα τα μαγαζιά. Θα μπορούσατε να αντιλέξετε ότι δεν αξίζουν 100 ή και περισσότερα ευρώ για μια τέτοια εμπειρία. Γενικώς θα συμφωνούσα. Ωστόσο, που και που, αποκτούμε εμμονές με συγκεκριμένες κοπέλες και είμαστε έτοιμοι να δώσουμε πολλά περισσότερα - είναι φυσιολογικό. Συνεπώς να ξέρετε ότι με τη σωστή προσέγγιση, χρήμα και λίγη τύχη, η δουλειά στο τέλος θα γίνει.
Αδερφε καλα τα λες αλλα με σωστη προσέγγιση , χρημα και τυχη κερδιζω και το τζοκερ. Ολα στο μυαλο ειναι. Δηλαδη να θεωρήσω σωστο οτι εχω εμμονή να πηδηξω μια λαδοκορη και να μην αρκει απλα μια ταριφα για να κανω οτι κανω; ειμαι βλακας τοτε. Οχι δεν ειναι φυσιολογικο. Φυσιολογικο ειναι με τοσες επιλογες που εχουν να εχουν και καμια 10αρια που τις αρεσουν που τους τα τρωνε χοντρα και που τις γαμανε καλα. Για τις λαδοκορες ειναι φυσιολογικο. Για μας οχι. Οποιος ειναι τσακαλος πιστευω οτι "τρωει" παραπανω και στο 50ρικο. Γνωμη εκφερω μπορειτε να διαφωνησετε ελευθερα εννοειται.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
833
Like
1.390
Πόντοι
206
Ερώτησις από αρχάριο στο σπορ. Τι είναι το φουλ πρόγραμμα ; Τι σου κάνει ;
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
142
Like
218
Πόντοι
21
Σε γενικές γραμμές εφόσον έχουν επιλέξει αυτό τον δρόμο στη ζωή τους είναι αναμενόμενο να πέφτουν πάνω στα λεφτά. Αυτό επιζητούν εξάλλου το εύκολο χρήμα. Το θέμα είναι να μην βρίσκουν τύπους σαν και αυτούς που περιγράφεις σου που χώνουν αλόγιστα € και χαλάνε τη πιάτσα. Μετά εμείς που δεν έχουμε πιθανά την οικονομική τους δυνατότητα ή ίσως τον χρυσό μπαμπά τους τραβάμε τις κωλότριχες μας. Και οχι δεν είναι φυσιολογικό ρε φίλε η εμμονή με την μασατζού. Φυσιολογικό είναι η εμμονή με μια μουνάρα γκόμενα με ένα παιδικό απωθημένο με τη συναδελφο στο γραφείο με τη νταντά των παιδιών σου και με τόσες άλλες περιπτώσεις! Όχι με επαγγελματία του πληρωμένου έρωτα.
Εκτός βεβαίως αν δε θα βγάλεις γκομενα ποτέ λόγω ειδικών συνθηκών. Είσαι τίποτα συνδυασμός χόμπιτ και κουασιμόδου ή 200 κιλά.
Τότε σε δικαιολογώ.
γι αυτον που δεν έχει την οικονομική δυνατότητα να δώσει παραπάνω λεφτά για γούστα από 50 μπορεί άνετα να πάει σε ένα μπουρδέλο και με 50 ευρώ να κάνει τα πάντα . γιατί μην μου πείτε ότι πάτε για μασάζ έλεος
 

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Αδερφε καλα τα λες αλλα με σωστη προσέγγιση , χρημα και τυχη κερδιζω και το τζοκερ. Ολα στο μυαλο ειναι. Δηλαδη να θεωρήσω σωστο οτι εχω εμμονή να πηδηξω μια λαδοκορη και να μην αρκει απλα μια ταριφα για να κανω οτι κανω; ειμαι βλακας τοτε. Οχι δεν ειναι φυσιολογικο. Φυσιολογικο ειναι με τοσες επιλογες που εχουν να εχουν και καμια 10αρια που τις αρεσουν που τους τα τρωνε χοντρα και που τις γαμανε καλα. Για τις λαδοκορες ειναι φυσιολογικο. Για μας οχι. Οποιος ειναι τσακαλος πιστευω οτι "τρωει" παραπανω και στο 50ρικο. Γνωμη εκφερω μπορειτε να διαφωνησετε ελευθερα εννοειται.
Όχι φίλε, δεν κερδίζεις το τζόκερ ούτε με αυτά. Αλλά μπορείς να κερδίσεις μια από τις κοπέλες. Με περισσότερα από 100 ευρώ, είναι εφικτό. Αν νομίζεις ότι δεν αξίζουν, δικό σου θέμα. Για άλλους αξίζουν. Ωστόσο είναι τελείως ουτοπικό αυτό που λες, ότι δηλαδή μπορείς να κάνεις κάτι παραπάνω με 50αρικο. Δεν συμβαίνει ποτέ. Περιορίσου λοιπόν στο μασάζ και στην εκτόνωση, αν αυτή είναι η δική σου επιλογή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom