Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Χμ....... χμ..... :think:
κάποιες  κορασίδες της Στουρνάρη προφανώς αρεσκονται  εις  ψηστικάς δραστηριότητας επί των μοκετών του ιδρύματος... :o
χαμαί ! :rolleyes:  βαβαί ! Ηα ταταί !
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Συνημμένα

  • chie-b.jpg
    chie-b.jpg
    52,9 KB · Εμφανίσεις: 16

kar4

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
135
Like
0
Πόντοι
1
ριξε μια πετσετα στο πατωμα, μια και το επιτρεπει ο χωρος και απλωσε πανω της τα πα'ι'δάκια..  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
πατερ ευλογησον  :priest: :priest: έπρεπε να περάσει η ώρα για να μπώ στο πνεύμα του Ευαγγελίου σου  ;) ;) :grin:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Πολύ καλά λοιπόν---- Επίσης  πρέπει  να βάλει κανεις ---είτε την πετσέτα διπλή κάτω από τα γόνατα :o
είτε να φορέσει  ...επιγονατίδες :cheesy: , διότι η λεπτότης και σκληρότης των μοκετών  είναι εκεί δεδομένη .. :2funny:
Αν  δείτε ότι  πονάνε ....λιώνουν  τα γόνατά σας , μην το ρισκάρετε.
Σηκωθείτε και συνεχίστε το ψήσιμο  όρθιοι με την θεραπεύτρια ακουμβούσαν πρηνηδόν επί του κρεβατίου μαλάξεως :dancing:
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Ευχαριστω φίλε
Προσπαθω να επανέλθω σε πολλούς τομεις και σίγουρα στο site...
και προπαντως να μην ξεχασεις να ενημερώσεις τον flyeron να το διαλυσουμε εντελως το μαγαζι

O Xριστός και η Παναγία! Που είχες τα βλαστοκύταρα εσύ; Σε φέρετρο χωμένος ήσουν ως βαμπίρ? Το είδα και αυτό...
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
O Xριστός και η Παναγία! Που είχες τα βλαστοκύταρα εσύ; Σε φέρετρο χωμένος ήσουν ως βαμπίρ? Το είδα και αυτό...

Τι βλαστοκυταρα και μαλακιες . Αναγεννήθηκα απο τις σταχτες σαν τον Φοινικα ....
και ξανα προς την δοξα τραβω
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Νέο Μαγαζάκι στην Καλλιρρόης 59  . Το έχουν τα Νέα ..... 

Ραπόρτο από Καλλιρόης 48. Διάλεξα τη Λίζα....

Εβρέθει η θεοδώρα!!!
Είναι στο αδελφό μαγαζί που διανύει περίοδο έντονη παρακμής, το Φραντζή 4....

Τελικά πόσα έχουν ανοίξει στην περιοχή  :think:?
Η Καλλιρόης είναι μάλλον στα πάνω της... :dancing:
Μην ξεχάσουμε και ένα (μάλλον off :jerking:) στη Συγγρού (12 νομίζω... :birdman:)

Γενικά καλό θα ήταν κατά καιρούς να τα μαζεύουμε ανά περιοχή (όπως τώρα) :woldman:, ώστε να παρκάρεις ή όταν βρίσκεσαι εκεί να μπορείς να επισκεφτείς μερικά :dancing:.
Κάτι σαν μασαζότσαρκα δηλαδή... :rockon: :rockon:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
χθεσινη επισκεψη στην καλλιροης 48 ,απλα για το σκαουτ (σιγα μην εμπαινα με τα ξεπετοκοριτσα!) :grin:.Επιτοπιο σκαουτ λοιπον οπου και ειδα κατι αδιαφορα πλασματα οπου ουδεμια σχεση εχουν με το πραγματικο μασαζ που ολοι θελουμε..λαδι,πουδρα,πετσετουλα και τουλαχιστον 50 λεπτα της ωρας χρονο....οποτε και την εκανα για αλλες πολιτειες...περασα μια απο φραντζη 4 μετα οπου διαπιστωσα τα ιδια πραγματα....δυστυχως ή ευτυχως(μαλλον δυστυχως) η επι της υποδοχης(οπως συμβαινει και στην καραισκου 88) δεν κανει προγραμμα πλεον,ειναι εργοδοτρια(εγγραφη στο τεβε προχθες :2funny:! :birdman:)οποτε φυγαμε και κατευθυνθηκαμε προς στριπ μερια καθοτι ηταν στα τελειωματα της χθεσινης βαρδιας....τα υπολοιπα καποια στιγμη πιο μετα σε στριπτιζιακο θρεντ.... :dancing:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
χθεσινη επισκεψη στην καλλιροης 48 ,απλα για το σκαουτ (σιγα μην εμπαινα με τα ξεπετοκοριτσα!) :grin:.Επιτοπιο σκαουτ λοιπον οπου και ειδα κατι αδιαφορα πλασματα οπου ουδεμια σχεση εχουν με το πραγματικο μασαζ που ολοι θελουμε..λαδι,πουδρα,πετσετουλα και τουλαχιστον 50 λεπτα της ωρας χρονο....οποτε και την εκανα για αλλες πολιτειες...περασα μια απο φραντζη 4 μετα οπου διαπιστωσα τα ιδια πραγματα....δυστυχως ή ευτυχως(μαλλον δυστυχως) η επι της υποδοχης(οπως συμβαινει και στην καραισκου 88) δεν κανει προγραμμα πλεον,ειναι εργοδοτρια(εγγραφη στο τεβε προχθες :2funny:! :birdman:)οποτε φυγαμε και κατευθυνθηκαμε προς στριπ μερια καθοτι ηταν στα τελειωματα της χθεσινης βαρδιας....τα υπολοιπα καποια στιγμη πιο μετα σε στριπτιζιακο θρεντ.... :dancing:

μήπως εθεάθη πουθενά η Ρωξάνη από Σκρα?
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
και λίγο πριν κλεισει ειχε βάλει και χαμαμ .. και ειχε κατι κοψιδια αλλο πραγμα . να τρωει ο πατερας και να μην δινει στο παιδι του
εμεις να δεις τι καημο εχουμε που εκλεισε ... και οχι μονο αυτο

Ε, ρε !! Τι μου θυμίσατε τώρα
Περασμένα μεγαλεία !!!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Επίσκεψη της προάλλες σε Καραίσκου 88 Πειραιά. Δούλευαν η γνωστή καύλα Βικτώρια αλλά και ένα άλλο καυλάκι η Φωτεινή την οποία και έιχα πετύχει παλαιότερα σε Κηφισίας 12. Πον΄ταρισα σε σίγουρο αλογάκι τη Βικτώρια και πήρα μασαζάκι απλά καλό αλλά μπριζολίτσα πολύ ζουμερή και νόστιμη.Μήπως κάποιος συνάδελφος έχει πληροφορίες για τη Φωτεινή γιατί σκεφτόμουν για ένα διδυμάκι με Βικτώρια ίσως.
...αν είναι η φωτεινή από το γνωστό ίδρυμα (γύρω στα 20 λεπτή στήθος 1) κάνει φουλ πρόγραμμα...
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Χθές ημέρα Σάββατο και μετά από επίπονη εργασία λόγω ψύχους είπα να μου κάνω δώρο ένα μασαζάκι και επισκέφτηκα τη Στουρνάρη 63 (είχα καιρό να πάω) :grin: :grin: :grin:

Ευτυχώς βρήκα να παρκάρω εύκολα γιατί λόγω καιρού είχα πάρει το αμάξι, βέβαια αυτό μου έδεινε τη πολυτέλεια να απολαύσω ένα καλό μασάζ και όχι απλώς χαϊδολογήματα.

Από κοπέλες οι γνωστές εκτός από Ραμόνα που ήταν λίγο άρρωστη.
Μετά από αρκετή σκέψη αποφάσισα να ρισκάρω και να δοκιμάσω τη Λάουρα
και τελικά δεν το μετάνοιωσα, κάνει από καλό έως πολύ καλό μασάζ,
δεν το περίμενα, πρέπει μόνο να προσέξει λίγο τους αντίχειρές της που τους πιέζει
αρκετά και πονάνε,της το είπα αρκετές φορές αλλά μάλλον το ξέχναγε γρήγορα ή ήθελε να με πονάει :huh: :huh: :huh:, βίτσια είναι αυτά, τι να πεις.........τέλος πάντων!!!!!!!!!!

Αν και είναι πολύ αδύνατη για τα γούστα μου,έχει αξιόλογα σε μέγεθος και σε αίσθηση  :boobies: :boobies: :boobies:  και  :booty: :booty: :booty: είναι λίγο μαλακά, αλλά πολύ τρυφερά και απαλά όπως και όλο το σώμα της (εμένα μου άρεσε).
Το κυρίως πιάτο το σερβίρει απλόχερα, με απ'όλα, ξεχώρισα τη φραπεδιά με καλαμάκι,
το κατ'έχει το "άθλημα" και με το παραπάνω ;) ;) ;) 70€.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Χθές ημέρα Σάββατο και μετά από επίπονη εργασία λόγω ψύχους είπα να μου κάνω δώρο ένα μασαζάκι και επισκέφτηκα τη Στουρνάρη 63 (είχα καιρό να πάω) :grin: :grin: :grin:

Ευτυχώς βρήκα να παρκάρω εύκολα γιατί λόγω καιρού είχα πάρει το αμάξι, βέβαια αυτό μου έδεινε τη πολυτέλεια να απολαύσω ένα καλό μασάζ και όχι απλώς χαϊδολογήματα.

Από κοπέλες οι γνωστές εκτός από Ραμόνα που ήταν λίγο άρρωστη.
Μετά από αρκετή σκέψη αποφάσισα να ρισκάρω και να δοκιμάσω τη Λάουρα
και τελικά δεν το μετάνοιωσα, κάνει από καλό έως πολύ καλό μασάζ,
δεν το περίμενα, πρέπει μόνο να προσέξει λίγο τους αντίχειρές της που τους πιέζει
αρκετά και πονάνε,της το είπα αρκετές φορές αλλά μάλλον το ξέχναγε γρήγορα ή ήθελε να με πονάει :huh: :huh: :huh:, βίτσια είναι αυτά, τι να πεις.........τέλος πάντων!!!!!!!!!!

Αν και είναι πολύ αδύνατη για τα γούστα μου,έχει αξιόλογα σε μέγεθος και σε αίσθηση  :boobies: :boobies: :boobies:  και  :booty: :booty: :booty: είναι λίγο μαλακά, αλλά πολύ τρυφερά και απαλά όπως και όλο το σώμα της (εμένα μου άρεσε).
Το κυρίως πιάτο το σερβίρει απλόχερα, με απ'όλα, ξεχώρισα τη φραπεδιά με καλαμάκι,
το κατ'έχει το "άθλημα" και με το παραπάνω ;) ;) ;) 70€.

καλα βρε συναγωνιστη δοκιμασε και κανα αλλο.....ολο ντοματες θα τρως?φαε και κανα τουρσι καπου αλλου.....κανα μπιζελι.. :dancing:
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
καλα βρε συναγωνιστη δοκιμασε και κανα αλλο.....ολο ντοματες θα τρως?φαε και κανα τουρσι καπου αλλου.....κανα μπιζελι.. :dancing:

Φίλε μου δεν έχεις δίκιο, που και που, παίρνω μεζέ κι από κάνα κοντινό βέβαια ίδρυμα,
πχ. Φωκίωνος και Σολωμού αλλά στη Στουρνάρη νιώθω σαν να είμαι στο γήπεδό μου........... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom