Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Eνα Μέγιστό Respect σε ένα απο τα παλαιότερα μέλη που στο παλίο-πρώτο φόρουμ - του σάιτ είχε διαπρέψει!
Εκτοτε τον χάσαμε, αλλά τώρα βλέπω πως επανέρχεται σιγά σιγά!
Γεια σου Excalibur!
θα ενημερώσω τον παλιόφιλο σου τον flyeron ότι σε είδα on line!

Ευχαριστω φίλε
Προσπαθω να επανέλθω σε πολλούς τομεις και σίγουρα στο site...
και προπαντως να μην ξεχασεις να ενημερώσεις τον flyeron να το διαλυσουμε εντελως το μαγαζι
 

kar4

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
135
Like
0
Πόντοι
1
Report από χθεσινή μεσημεριανή επίσκεψη Στουρνάρη 63:  :boobies:
Μου  αρέσει που το κέντρο της Αθήνας  δεν με βόλευε. :2funny: Λίγο η  παρουσία της Μαρσυ (λειτούργησε καταλυτικά  :boobies:), έκατσαν και κάτι  επαγγελματικά ραντεβού στο κέντρο και έγινα θαμώνας της περιοχής. ;). Παρέλαση από 6 θεραπεύτριες ( οι περισσότερες ντυμένες με Ιατρική Μπλούζα ) Ελένη, Λάουρα, Μάγια, Τζούλια ( τις υπόλοιπες  δεν τις θυμάμαι, με τα ονόματα δεν τα πάω πολύ καλά) και τελικά κατέληξα στη Τζούλια.
Πήγαν να με βάλουν στο μικρό και είπα ότι εκεί δεν ξαναμπαίνω :tickedoff: και με πήγαν σε άλλο. Την Τζούλια την είχα μάλλον παρεξηγήσει γιατί και τις άλλες φορές την έβλεπα να έχει τουπέ και ύφος  περίεργο. Τελικά έκανα λάθος διότι η επαφή ήταν καλή. Και ομιλητική ήταν και πρόθυμη για  ευγενική. Μασάζ καλό με ιδιαίτερη έμφαση στη μέση -πλάτη –χέρια.. Καλή επίσης και στο ανάσκελο. (45’+)  50+20.Θα την ξαναπροτιμήσω.
Έχω φάει κόλλημα με το μεγάλο  δωμάτιο όπως μπαίνεις αριστερά :think:. Για ενημέρωσε  το ποίμνιο σου Πάτερ  :priest:για το δωμάτιο (πληρης περιγραφή) ξέρεις εσύ ;) ;) :rockon:
 

staefano

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
Ανταπόκριση από Σολωμού 54.Όπως είπαμε και στο παρελθόν άλλο ct, άλλο cg, άλλο STUDIO και άλλο μασάζ.Βασική προυπόθεση για να περάσεις καλά σε μασαζομάγαζο είναι να σου κάνουν σοβαρό και καλό μασάζ.Η Ζάνα είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην πιάτσα. Ήταν ορεξάτη, καταπληκτική.
 

arrogant

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Ραπόρτο από Καλλιρόης 48. Διάλεξα τη Λίζα. Ψηλή, πολύ ωραία για εξώφυλλο όμως. Μασσάζ πολύ μέτριο, 5 στα 10, τα δε παρελκόμενα μάλλον απογοητευτικά. Μάγκες καταλάβετέ το. Αν δεν υπάρχει ψυχή πάει τζάμπα η ομορφιά. Όπως και το αντίθετο. Μια μέτρια με ψυχάρα σου κάνει Ναααααα τη παπάρα.

 

moirazwpono

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
23
Like
6
Πόντοι
0
Report από χθεσινή μεσημεριανή επίσκεψη Στουρνάρη 63:  :boobies:
Μου  αρέσει που το κέντρο της Αθήνας  δεν με βόλευε. :2funny: Λίγο η  παρουσία της Μαρσυ (λειτούργησε καταλυτικά  :boobies:), έκατσαν και κάτι  επαγγελματικά ραντεβού στο κέντρο και έγινα θαμώνας της περιοχής. ;). Παρέλαση από 6 θεραπεύτριες ( οι περισσότερες ντυμένες με Ιατρική Μπλούζα ) Ελένη, Λάουρα, Μάγια, Τζούλια ( τις υπόλοιπες  δεν τις θυμάμαι, με τα ονόματα δεν τα πάω πολύ καλά) και τελικά κατέληξα στη Τζούλια.
Πήγαν να με βάλουν στο μικρό και είπα ότι εκεί δεν ξαναμπαίνω :tickedoff: και με πήγαν σε άλλο. Την Τζούλια την είχα μάλλον παρεξηγήσει γιατί και τις άλλες φορές την έβλεπα να έχει τουπέ και ύφος  περίεργο. Τελικά έκανα λάθος διότι η επαφή ήταν καλή. Και ομιλητική ήταν και πρόθυμη για  ευγενική. Μασάζ καλό με ιδιαίτερη έμφαση στη μέση -πλάτη –χέρια.. Καλή επίσης και στο ανάσκελο. (45’+)  50+20.Θα την ξαναπροτιμήσω.
Έχω φάει κόλλημα με το μεγάλο  δωμάτιο όπως μπαίνεις αριστερά :think:. Για ενημέρωσε  το ποίμνιο σου Πάτερ  :priest:για το δωμάτιο (πληρης περιγραφή) ξέρεις εσύ ;) ;) :rockon:
Τζούλια και Ραμόνα τις έκοψα γιατί μου ήρθε ύποπτη οσμή μ@@νίλας πράγμα το οποίο θεωρώ απαράδεκτο.Δηλ.κάνουμε εμείς το μπανάκι μας για να μοσχομυρίζουμε και αυτές μένουν άπλυτες?
Πρέπει να μάθουν να μοσχομυρίζουν.Ασε που της Τζούλιας μυρίζει και το στόμα (ακούς Καίτη?) και μασάει συνέχεια τσίχλα.Ημαρτον
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.011
Κριτικές
490
Like
36.743
Πόντοι
41.447
Τζούλια και Ραμόνα τις έκοψα γιατί μου ήρθε ύποπτη οσμή μ@@νίλας πράγμα το οποίο θεωρώ απαράδεκτο.Δηλ.κάνουμε εμείς το μπανάκι μας για να μοσχομυρίζουμε και αυτές μένουν άπλυτες?
Πρέπει να μάθουν να μοσχομυρίζουν.Ασε που της Τζούλιας μυρίζει και το στόμα (ακούς Καίτη?) και μασάει συνέχεια τσίχλα.Ημαρτον

μαυρο στις βρωμιάρες τις άπλυτες
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Με τόσες διευθύνσεις που πέφτουν  στον αέρα  τα θεραπευτήρια  θα κάνουν πανηγύρι.  :2funny:Μέχρι και σε έκθεση ιατρικών  -  παραϊατρικών μηχανημάτων και υπηρεσιών  θα σκέφτονται να κατέβουν....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

..ακους κυρα σοφια ????????  :uglystupid: :uglystupid:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μπορεί να γίνει τελική ενημέρωση για την ακριβή διεύθυνση της Σολωμού;
Είναι στο ΝΟ  54 ή στο ΝΟ 59 1ΟΣ όροφος γιατί μπερδεύτηκα .
σολωμου 59 1ος οροφος και σολωμου 54 5ος οροφος..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Έχω φάει κόλλημα με το μεγάλο  δωμάτιο όπως μπαίνεις αριστερά :think:. Για ενημέρωσε  το ποίμνιο σου Πάτερ  :priest:για το δωμάτιο (πληρης περιγραφή) ξέρεις εσύ ;) ;) :rockon:

ριξε μια πετσετα στο πατωμα, μια και το επιτρεπει ο χωρος και απλωσε πανω της τα πα'ι'δάκια..  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ραπόρτο από Καλλιρόης 48. Διάλεξα τη Λίζα. Ψηλή, πολύ ωραία για εξώφυλλο όμως. Μασσάζ πολύ μέτριο, 5 στα 10, τα δε παρελκόμενα μάλλον απογοητευτικά. Μάγκες καταλάβετέ το. Αν δεν υπάρχει ψυχή πάει τζάμπα η ομορφιά. Όπως και το αντίθετο. Μια μέτρια με ψυχάρα σου κάνει Ναααααα τη παπάρα.
αφου τα ξανα-ειπαμε. τομπούλογλου το μαγαζι αυτο..  :P :P
 

kar4

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
135
Like
0
Πόντοι
1
[youtube=425,350]4ypXu0BFj-0[/youtube]

Επειδή δεν έχω ξανακάνει link ελπίζω να το πέτυχα.
Εάν πέτυχε θα γελάτε μέχρι αύριο.
Και θα το ευχόμαστε να το πάθουν οι εχθροί μας
 

kar4

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
135
Like
0
Πόντοι
1
δεν πέτυχε ή πρέπει να περάσει από έγγριση; :think:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
εγω παντως το λεω, την μαρινα την εχουν πηδηξει ολο το σαιτ,και εγω
ουτε φραπεδια
Στο ξανειπα εισαι σωστο παιδι με ηθος και αρχες!!
οχι σαν κατι αλλα λαμογια............που κανουν την δουλεια τους και φευγουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom