Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Είναι πολύ επικίνδυνος ο καιρός.
Αν διατηρηθεί η θερμοκρασία υπό του μηδενός θα έχουμε ευτράπελα!
Γι αυτό ας προσέχουμε![youtube=425,350]BM2gLjfE_3Y[/youtube]

φιλε budha, κανεις συνεχως ασχετα με το θρεντ ποστ με συνεπεια να γαμιεται (το θρεντ) και μετα ρωτας και γιατι σβηνονται τα μηνυματα σου..

ξαναδιαβασε τον τιτλο του θρεντ.

το θρεντ λεγεται....

[size=18pt]ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΓΑΜΑΣ !!!![/size]
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Αραγε θα υπάρχει κανένα ίδρυμα ανοιχτό σήμερα? :think: :think: :think:
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Κριμα να μην εχουμε κατι ανοιχτο.Κρυο κρυο καιρος για δυο.Κοριτσακια να σου κανουν μασαζ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.011
Κριτικές
490
Like
36.742
Πόντοι
41.447
Κριμα να μην εχουμε κατι ανοιχτο.Κρυο κρυο καιρος για δυο.Κοριτσακια να σου κανουν μασαζ

η Ζάνα ο μέγας φραγκοφονιάς στη Σολωμου είναι ανοιχτά!
(σιγά μη δεν ήτανε)!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.011
Κριτικές
490
Like
36.742
Πόντοι
41.447
ρε παιδια να ρωτήσω κάτι:
έχει παει κανεις στο μαγαζί της Πατησιων 131 στον 3ο?
εχουν οι μαλάκες αγγελιά στην εφημερίδα, εχω πάει 4 φορές και ποτέ κανεις δεν ανοιγει την πόρτα.... :think: :think: :jerking:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ρε παιδια να ρωτήσω κάτι:
έχει παει κανεις στο μαγαζί της Πατησιων 131 στον 3ο?
εχουν οι μαλάκες αγγελιά στην εφημερίδα, εχω πάει 4 φορές και ποτέ κανεις δεν ανοιγει την πόρτα.... :think: :think: :jerking:
το καταστημα ηταν για λιγο καιρο και μεχρι πριν λιγες μερες αδελφακι της στουρναρη 63 όπου και δουλευε η γνωστη βυζωμένη άννα.
αλλαξε χερια και ειναι σε μεταβατικη κατασταση. για λιγο καιρο θα ειναι εκει και η αννα, μαλλον χωρις να δουλευει..


αντεεεεεεεεεεε.... ολο ερωτησεις εισαι..  :P :P



υ.γ. λεπτομερειες με πμ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.011
Κριτικές
490
Like
36.742
Πόντοι
41.447
το καταστημα ηταν για λιγο καιρο και μεχρι πριν λιγες μερες αδελφακι της στουρναρη 63 όπου και δουλευε η γνωστη βυζωμένη άννα.
αλλαξε χερια και ειναι σε μεταβατικη κατασταση. για λιγο καιρο θα ειναι εκει και η αννα, μαλλον χωρις να δουλευει..


αντεεεεεεεεεεε.... ολο ερωτησεις εισαι..  :P :P

προχθές όμως που έκανα σκαουτ και σε ρώτησα μου είπες οτι είναι εκει η Αννα και ολα οκ...
πηγα λοιπόν και δεν ηταν εκει (για ακομαμια φορα ) κανείς...
αίντε παπα. όλο θεωριες είσαι, απο τότε που έχασες το αρχιεπισκοπικο θρόνο έχεις αρχίσει να ρετάρεις μου φαινεται.
θα σε πάρω καμια μερα μαζί μου σε μερικά ιδρύματα με τον Vaso για να ξελαμπικάρεις,χαχαχαχαχα!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
προχθές όμως που έκανα σκαουτ και σε ρώτησα μου είπες οτι είναι εκει η Αννα και ολα οκ...
πηγα λοιπόν και δεν ηταν εκει (για ακομαμια φορα ) κανείς...
αίντε παπα. όλο θεωριες είσαι, απο τότε που έχασες το αρχιεπισκοπικο θρόνο έχεις αρχίσει να ρετάρεις μου φαινεται.
θα σε πάρω καμια μερα μαζί μου σε μερικά ιδρύματα με τον Vaso για να ξελαμπικάρεις,χαχαχαχαχα!
αφου εχεις χασει το touch απο τοτε που αρχισες τα μπορς..

το προχθες που λες, ηταν προ μηνος..  :P

υ.γ. παρε το βασο και αντι για μενα, παρτε μαζι καμια φραπιέρα..  :P
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.011
Κριτικές
490
Like
36.742
Πόντοι
41.447
αφου εχεις χασει το touch απο τοτε που αρχισες τα μπορς..

το προχθες που λες, ηταν προ μηνος..  :P

υ.γ. παρε το βασο και αντι για μενα, παρτε μαζι καμια φραπιέρα..  :P

σαμπανιερα θα πάρουμε.

και κάτι άλλο:
Παιδια , τελικά το καινουργιο μαγαζί της οδού Κυρίλου Λουκάρεως και Λεωφ.Αλεξάνδρας είναι μεταφορά του Αιγίνης 56 απο Κυψέλη...
Απο όσο θυμάμαι το Αιγίνης ήταν φουλ σερβις με μπάζα όμως...
Ας ελπίσουμε οτι θα έχουν κάνει καμια μεταγγραφή της προκοπής στο καινούργιο μαγαζί...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
σαμπανιερα θα πάρουμε.

και κάτι άλλο:
Παιδια , τελικά το καινουργιο μαγαζί της οδού Κυρίλου Λουκάρεως και Λεωφ.Αλεξάνδρας είναι μεταφορά του Αιγίνης 56 απο Κυψέλη...
Απο όσο θυμάμαι το Αιγίνης ήταν φουλ σερβις με μπάζα όμως...
Ας ελπίσουμε οτι θα έχουν κάνει καμια μεταγγραφή της προκοπής στο καινούργιο μαγαζί...
σε ολα τα μπαζάδικα μεσα εισαι..  :2funny: :2funny: :grin:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
θα σε πάρω καμια μερα μαζί μου σε μερικά ιδρύματα με τον Vaso για να ξελαμπικάρεις,χαχαχαχαχα!

σημερα το πρωι ο αδερφος μου vasos επεσε και χτυπησε το κεφαλι του σε μια γωνια ενος πεζοδρομιου....μπαινω και γραφω απο το νικνειμ του καθοτι χθες αφησε ανοικτο το pc του.Τον ειδα σημερα στο ΚΑΤ και ειχε παθει αμνησια...το  μονο που έλεγε ηταν "παπα παπα ηλι ηλι σαβαχαθνι!"δεν καταλαβα ακριβως και οι νοσοκομες με κοιτουσαν με απορια....πιστευω να συνελθει απο την αμνησια....καποιος που τον ξερει καλα απο εδω μπορει να μου προτεινει κατι για να ξαναθυμηθει την προτερα του κατασταση? :helpplea:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
σημερα το πρωι ο αδερφος μου vasos επεσε και χτυπησε το κεφαλι του σε μια γωνια ενος πεζοδρομιου....μπαινω και γραφω απο το νικνειμ του καθοτι χθες αφησε ανοικτο το pc του.Τον ειδα σημερα στο ΚΑΤ και ειχε παθει αμνησια...το  μονο που έλεγε ηταν "παπα παπα ηλι ηλι σαβαχαθνι!"δεν καταλαβα ακριβως και οι νοσοκομες με κοιτουσαν με απορια....πιστευω να συνελθει απο την αμνησια....καποιος που τον ξερει καλα απο εδω μπορει να μου προτεινει κατι για να ξαναθυμηθει την προτερα του κατασταση? :helpplea:
λεγε του συνεχεια και γρηγορα τη λεξη ''φραπε'' και δειχνε του αυτη τη φωτο..
 

Συνημμένα

  • fr.jpg
    fr.jpg
    32,2 KB · Εμφανίσεις: 18

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
λεγε του συνεχεια και γρηγορα τη λεξη ''φραπε'' και δειχνε του αυτη τη φωτο..


σε ευχαριστω φιλε.Αλλα πραγματικα δεν καταλαβαινω σε τι θα τον ωφελησει αυτο το πραγμα...τεσπα..θα το δοκιμασω αυριο που θα τον ξαναδω,σε ευχαριστω πολυ κυριε giorgospapa!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
σε ευχαριστω φιλε.Αλλα πραγματικα δεν καταλαβαινω σε τι θα τον ωφελησει αυτο το πραγμα...τεσπα..θα το δοκιμασω αυριο που θα τον ξαναδω,σε ευχαριστω πολυ κυριε giorgospapa!

πες του επισης, οτι ειναι ΜΕΓΑΛΟ νουμερο. θα βοηθησει πολυ τη θεραπεια.. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom