Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
298
Πόντοι
36
γιατι η οδοσ βγηκε με αστερακια?
...γιατί αναφέρθηκες στον γνωστό ραψωδό...που δεν πρέπει να αναφέρεται το όνομά του στο site...θα αναφέρεις ένα από τα έργα του πχ ιλιάδα και όλοι καταλαβαίνουμε το που αναφέρεσαι...
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Ενημέρωση από κατάθεση Στουρνάρη 63.............(Πολύ πρωτότυπο) :grin: :grin: :grin:
Στην υποδοχή............ουδείς...........η πόρτα ανοίγει πλέον automatic!!!!!!!!

Φάτσα κάρτα η Καίτη στο γραφείο της σε ρόλο big boss (πούρο δεν είχε),πλάκα κάνω,ήταν πράγματι στο γραφείο της,ευγενικιά και χαμογελαστή
και όλα τα σχετικά  :boobies: :boobies: :boobies:
και ναι σωστά καταλάβατε έχει αλλάξει η διαρρύθμιση του χώρου,το γραφείο μεταφέρθηκε απέναντι από την κύρια είσοδο, μίκρηνε εκείνος ο τεράστιος χώρος υποδοχής και αυξήθηκαν τα δωμάτια κατά ένα, το οποίο θα έχει δικό του ντούζ.
Άλλαξε η πόρτα φυσαρμόνικα,στο μικρό μπάνιο και μπήκε πόρτα κανονική και τέλος μπήκε χώρισμα εκεί που ήταν η διπλή πόρτα μεταξύ δωματίου και πρώην σαλονιού (για καλύτερη ηχομόνωση) ;) ;) ;)

Από κοπέλες τώρα, το σύνολο εννέα, σωστά διαβάσατε ΕΝΝΕΑ (9), έπαθα εμπλοκή
Μάγια,Έλενα,Μαίρη,Τζούλια,Βίκυ,Τζένη,Λάουρα,Μάρσι,Ραμόνα!!!!!!!!!!!!!
Βασικά ήθελα να δοκιμάσω τη Ραμόνα αλλά με τέτοια μ----θύελλα.....κόλλησα...... :headbang:
και ακολούθησα μια παλιά μου τακτική, από εποχές Λέκκα, ρώτησα ποιες κοπέλες δεν είχαν κάνει καθόλου μασάζ σήμερα,μου είπαν η Λάουρα και η Έλενα και πήρα την Έλενα.


εγω εκανα το λαθοσ και πηρα την λαουρα.....
ντυμενη φαινετε πολυ καλη και καυλωτικη..αλλα οταν γδυθει..παρτε ενα φαρασι να μαζεψετε τα χυμενα κρεατα...πως γινετε αυτο ρε γαμωτο? και να πεις οτι ειναι καμμια χοντρη?
η αγυμνασια τελικα, κανει μεγαλο κακο!!! :headbang: :headbang:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.011
Κριτικές
490
Like
36.740
Πόντοι
41.447
προς τους fan της Θεοδώρας (Μάρνη 28):
Η Θεοδώρα σταμάτησε πλεόν να εργάζεται (sic) στο Μάρνης 28.
Δεν ξέρουμε ακόμα που και άν εργάζεται,
μόλις μάθουμε θα σας ενημερώσουμε.

ΥΓ. Vaso το ξέρω πως τέτοιο πλήγμα είναι βαρύ για να το αντέξεις , αλλά σου δίνω τον λόγο  μου πως θα την βρώ και θα στη φέρω πίσω!

Εβρέθει η θεοδώρα!!!
Είναι στο αδελφό μαγαζί που διανύει περίοδο έντονη παρακμής, το Φραντζή 4.
Ειναι μια εσωτερική μεταγραφφή, μπας και πάρει πάλι το μαγαζί τα πάνω του, αλλά αν δεν φέρει νέο αίμα, και αν δεν είναι όλες ξεπέτες δεν πρόκειται να γνωρίσει πάλι τις παλιες δόξες...
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Νέο Μαγαζάκι στην Καλλιρρόης 59  . Το έχουν τα Νέα . Χώρος καινούργιος και πεντακάθαρος .Είδα 4 τεμάχια τα δύο ακρως αξιόλογα … χώρος πολύ καλός … Κάποια κορίτσια μόνο φραπεδάκι κάποια και Σπαλομπριζόλα από την πρώτη 
 

kar4

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
135
Like
0
Πόντοι
1
Με τόσες διευθύνσεις που πέφτουν  στον αέρα  τα θεραπευτήρια  θα κάνουν πανηγύρι.  :2funny:Μέχρι και σε έκθεση ιατρικών  -  παραϊατρικών μηχανημάτων και υπηρεσιών  θα σκέφτονται να κατέβουν. Θυμήθηκα την εποχή που πιτσιρικάδες ξελιγουριάζαμε έξω από την στάση του λεωφορείου στη Φορμίωνος και θέλαμε να πάμε στο θεραπευτήριο (που εδώ και πολλά χρόνια έχει κλείσει) αλλά λόγω ηλικίας φοβόμασταν μη φάμε πόρτα. ;) Και όταν ήρθε η ώρα που μπορούσαμε έκλεισε.  :huh:Καημός μου έχει μείνει, γιατί μαθαίναμε από μεγαλύτερους ότι ήταν ωραία. :boobies:
 

kar4

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
135
Like
0
Πόντοι
1
Μπορεί να γίνει τελική ενημέρωση για την ακριβή διεύθυνση της Σολωμού;
Είναι στο ΝΟ  54 ή στο ΝΟ 59 1ΟΣ όροφος γιατί μπερδεύτηκα .
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Και όταν ήρθε η ώρα που μπορούσαμε έκλεισε.  :huh:Καημός μου έχει μείνει, γιατί μαθαίναμε από μεγαλύτερους ότι ήταν ωραία. :boobies:




και λίγο πριν κλεισει ειχε βάλει και χαμαμ .. και ειχε κατι κοψιδια αλλο πραγμα . να τρωει ο πατερας και να μην δινει στο παιδι του
εμεις να δεις τι καημο εχουμε που εκλεισε ... και οχι μονο αυτο
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Εβρέθει η θεοδώρα!!!
Είναι στο αδελφό μαγαζί που διανύει περίοδο έντονη παρακμής, το Φραντζή 4.
Ειναι μια εσωτερική μεταγραφφή, μπας και πάρει πάλι το μαγαζί τα πάνω του, αλλά αν δεν φέρει νέο αίμα, και αν δεν είναι όλες ξεπέτες δεν πρόκειται να γνωρίσει πάλι τις παλιες δόξες...
Φίλτατε Zero η Θοδώρα δυστυχώς για τους φαν της πέρασα από Φρατζή τις προάλλες και το παίζει μάνατζερ :jerking: όπως ακριβώς το Μαρινάκι στην Κηφισίας 12.Ενδεχομένως να το δίνει σε όσους γνωρίζει.
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Νέο Μαγαζάκι στην Καλλιρρόης 59  . Το έχουν τα Νέα . Χώρος καινούργιος και πεντακάθαρος .Είδα 4 τεμάχια τα δύο ακρως αξιόλογα … χώρος πολύ καλός … Κάποια κορίτσια μόνο φραπεδάκι κάποια και Σπαλομπριζόλα από την πρώτη 
Το μαγαζάκι αυτό για την ενημέρωση των φίλων μασαζάκιδων είναι μεταφορά απο Ποσειδώνος στο Π.Φάληρο το οποίο έκλεισε και άνοιξε τώρα εκεί. Αυτό το πληροφορήθηκα από τη κυρία του μαγαζιού όταν ήταν ακόμα στην Ποσειδώνος μου είχε πει ότι θα κλείσουν και θα ανοίξουν στην Καλλιρόης. Αρα για τους πιο νέους το μαγαζάκι είναι με φούλ περιποίηση. 
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη της προάλλες σε Καραίσκου 88 Πειραιά. Δούλευαν η γνωστή καύλα Βικτώρια αλλά και ένα άλλο καυλάκι η Φωτεινή την οποία και έιχα πετύχει παλαιότερα σε Κηφισίας 12. Πον΄ταρισα σε σίγουρο αλογάκι τη Βικτώρια και πήρα μασαζάκι απλά καλό αλλά μπριζολίτσα πολύ ζουμερή και νόστιμη.Μήπως κάποιος συνάδελφος έχει πληροφορίες για τη Φωτεινή γιατί σκεφτόμουν για ένα διδυμάκι με Βικτώρια ίσως.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.011
Κριτικές
490
Like
36.740
Πόντοι
41.447
Νέο Μαγαζάκι στην Καλλιρρόης 59  . Το έχουν τα Νέα . Χώρος καινούργιος και πεντακάθαρος .Είδα 4 τεμάχια τα δύο ακρως αξιόλογα … χώρος πολύ καλός … Κάποια κορίτσια μόνο φραπεδάκι κάποια και Σπαλομπριζόλα από την πρώτη 

Eνα Μέγιστό Respect σε ένα απο τα παλαιότερα μέλη που στο παλίο-πρώτο φόρουμ - του σάιτ είχε διαπρέψει!
Εκτοτε τον χάσαμε, αλλά τώρα βλέπω πως επανέρχεται σιγά σιγά!
Γεια σου Excalibur!
θα ενημερώσω τον παλιόφιλο σου τον flyeron ότι σε είδα on line!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.011
Κριτικές
490
Like
36.740
Πόντοι
41.447
Επίσκεψη της προάλλες σε Καραίσκου 88 Πειραιά. Δούλευαν η γνωστή καύλα Βικτώρια αλλά και ένα άλλο καυλάκι η Φωτεινή την οποία και έιχα πετύχει παλαιότερα σε Κηφισίας 12. Πον΄ταρισα σε σίγουρο αλογάκι τη Βικτώρια και πήρα μασαζάκι απλά καλό αλλά μπριζολίτσα πολύ ζουμερή και νόστιμη.Μήπως κάποιος συνάδελφος έχει πληροφορίες για τη Φωτεινή γιατί σκεφτόμουν για ένα διδυμάκι με Βικτώρια ίσως.
αν είναι μια αδυνατούλα, με καρέ μαλλί καστανόμαυρο και ωράιο προσωπάκι ειναι αρκετά καλή,

Όσο για τις manager του Κώλου(στην κυριολεξία) Θεοδώρα-Μαρίνα, ρε παιδιά, κόβει η πουτάνα το γαμήσι?
Και οι δύο το δίνουν αλλά πιο αραιά απο παλία και σε καλούς πελάτες που γνωρίζουν...
 

Επισκέπτης
εγω παντως το λεω, την μαρινα την εχουν πηδηξει ολο το σαιτ,και εγω
ουτε φραπεδια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom