Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Ο πάτερ έχει δίκιο. Δεν είναι 91, είναι 99. Μου έκανε εντύπωση και το έλεγξα γιατί στο 91 ήταν μία τράπεζα!. Τζούλια καλή στο σερβίρισμα μπριζόλας. Τζούλια (ή Τζούλη) τσαπερδώνα αλλά χαλαρό δέρμα κ.λ.π. την άλλη φορά θα δοκιμάσω Σόνια. Ο βιότοπος εμπλουτίστηκε με αυτά τα θηράματα τον τελευταίο μήνα.
Ευλόγησον
είπαμε 99 τι;
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Στην Ζησιμοπούλου έμαθα ότι δουλεύουν 4 κοπελιές. Η Τατιάνα, η μάνατζερ, μία ελληνίδα και άλλη 1. Ποιά είναι η καλύτερη εμφανισιακά;
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Τότε που πάμε να βρούμε εμφανίσιμη μόνο για καφεδάκι;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

papadiakos

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
71
Like
2
Πόντοι
0
εχω καιρο που αμαρτανω τεκνον μου. μονο να μεινει μεταξυ μας, μακρια απ την αρχιεπισκοπη.. :grin:
Καλημερα πατερ , την ευλογια σου.Μη φοβασαι δεν θα μαρτυρησω τιποτα,εξ αλλου εχουν κατι φαγωμαρες τωρα......
 

loxagos6969

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου στη στουρναρη σερβιρουν κανονικα μπριζολα οι περισσοτερες εκει μεσα.ισως να παιζει και λιγο ρολο αν ξερουν καποιον αλλα στην στουρναρη δεν ειχα τουλαχιστον εγω προσωπικα προβληματα.για την μαρνης για χτυπα και την θοδωρα με τα χρωματιστα ματια περα απο την ζανα.κανει καλο σερβιρισμα και την ξερουμε απο φραντζη 4 που ηταν στα ντουζενια της.


Φίλε η μπριζολίτσα στην Στουρνάρη είναι απο τις καλύτερες, αν όχι η καλύτερη. Αλλά το θέλω το μασαζάκι μου. Όχι τόσο κατευθείαν στο ψητό βρε παιδί μου. Τουλάχιστον με την Ζάνα έχει το σασπένς μέχρι τα μαγικά χεράκια της να φτάσουν στον ....φούρνο. Το μασαζάκι της είναι απο τα καλύτερα που εγώ έχω δοκιμάσει. Ελπίζω να σε βοήθησα για το τι ψάχνω
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Κηφισίας 12 χρειάζεται ραντεβού ή πας χύμα.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Απλά αν πηγαίνεις για κάποια συγκεκριμένη κοπέλα και ξέρεις το τηλέφωνο, κλείνεις ραντεβουδάκι για να μην περιμένεις...  ;)
 

Επισκέπτης
παντως στο 12 προσεχε το κουδουνι γιατι δεν παραπεμπει σε μασαζερι σπασαζερι και κρουασαντερι. ευτυχως εγω δεν την πατησα λογο του εκπαιδευμενου και εμπειρου ματιου μου :grin:
 

gayros_7

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Ποια Ζησιμοπο΄θλου είναι αυτή; Γλυφάδα;;
Υπάρχει κανένα νέο από νότια προάστεια;;;

ρε παιδια εγω πηγα ζησιμοπουλου εκει και δεν βλεποτανε καμια απο τις 4 οπως μπηκα βγηκα και σιγουρα δεν παιζουνε αλλες οπως μου ειπανε και διαπιστωσα και μονος μου
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα,
2 ερωτησεις:
1. γνωριζει καποιος τιμοκαταλογο για Ξενοπουλου, Χαλανδρι επειδη εχω να παω πανω απο 1.5 χρονο
2. εχει γινει check στη Μεσογειων 208 απο καποιο παλικαρι?
Ευχαριστω
 

Επισκέπτης
για ξενοπουλου μου φαινεται αρχιζει απο 80 αν δεν κανω λαθος μια και ειναι ντοπια κρεατα
και για ζησιμοπουλου το ειχα πει οτι δεν λενε τα κοριτσα αλλα γουστα ειναι αυτα εννοειται και δεν πρεπει να τα εχουμε ως δεδομενα
 

Kostaslaw

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
επίσκεψη σημερινή στη Σολωμού. Μόνικα, Ρίτα και Ζάννα. Όλες αδιάφορες έως κακές από πλευράς εμφάνισης, τουλάχιστον για τα γούστα μου. Δεν είχα δοκιμάσει ποτέ Ζάννα, δεν είχε τύχει, κι έτσι την πήρα. Πάρα πολύ καλό μασάζ (πραγματικό κι όχι χάδια)και άψογες λοιπές υπηρεσίες... ;) ;)το όλον 70 ευρώ
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
2. εχει γινει check στη Μεσογειων 208 απο καποιο παλικαρι?
Ευχαριστω

Φιλαράκι, αυτό που το βρήκες, γιατί δεν το έχω πετύχει πουθενά και είμαι της περιοχής. Σίγουρα 208; Υπήρχε ένα πιο πάνω -289 αν δεν κάνω λάθος- που έκλεισε -αν πάλι δεν κάνω λάθος.Ξέρεις ορόφους, κουδούνια κλπ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom