Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

laskkost

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ και πάλι....θα δοκιμάσω μάλλον φρατζη
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Πάτερ καλημέρα,

Ξέρεις τι παίζει στην Σολωμού 54? Μπριζολίτσα έχει? Είναι ανοιχτά σήμερα Κυριακή?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πάτερ καλημέρα,

Ξέρεις τι παίζει στην Σολωμού 54? Μπριζολίτσα έχει? Είναι ανοιχτά σήμερα Κυριακή?
δεν ξερω αν ειναι ανοιχτα κυριακες, ειναι φουλ σερβις μαγαζι, αλλα προσοχη στις τιμες.. παιρνουν σκαλπ..
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Kατι καλο στα β.προαστεια για σημερα?
παιζει κατι?
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
αντε παλι εγω θα σωσω την κατασταση....απο πρωινη μασαζοπεριπολια.λοιπον τα ματια σας εδω :o κηφησιας 12 και φραντζη κυριακες ΚΛΕΙΣΤΑ.τι εγινε τα οικονομησαμε??και φευγουν για διημερα?
μηθυμνης μαπα το καρπουζι,δεν λεει(ευα βικυ μακρια,πολυ μετρια κατασταση μεχρι αηδιας)...επομενη σταση πατησιων 95(κουδουνι ΑΡΟΜΑ)ΚΛΕΙΣΤΑ.
και τελος το μονο ανοικτο σολωμου 54(6ος)ανοικτα.η ζανα,μια αδιαφορη γεματουλα και ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΔΑ μιλφ  :jerking:να γλυφεις τα δακτυλακια σου.ομοως μου την εφαγε ενας αλλος που ηταν πιο μπροστα και αρκεστηκα στην ζανα....τα γνωστα :dancing:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αντε παλι εγω θα σωσω την κατασταση....απο πρωινη μασαζοπεριπολια.λοιπον τα ματια σας εδω :o κηφησιας 12 και φραντζη κυριακες ΚΛΕΙΣΤΑ.τι εγινε τα οικονομησαμε??και φευγουν για διημερα?
μηθυμνης μαπα το καρπουζι,δεν λεει(ευα βικυ μακρια,πολυ μετρια κατασταση μεχρι αηδιας)...επομενη σταση πατησιων 95(κουδουνι ΑΡΟΜΑ)ΚΛΕΙΣΤΑ.
και τελος το μονο ανοικτο σολωμου 54(6ος)ανοικτα.η ζανα,μια αδιαφορη γεματουλα και ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΔΑ μιλφ  :jerking:να γλυφεις τα δακτυλακια σου.ομοως μου την εφαγε ενας αλλος που ηταν πιο μπροστα και αρκεστηκα στην ζανα....τα γνωστα :dancing:
τιμη ??
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
η μηθυμνης μονο με τηλεφ το κλεινεις,μην πατε λες και ξερετε την οδο και χτυπατε κουδουνι-δεν ανοιγει.αλλα και παλι ΜΟΥΦΑ.
στην σολωμου προλαβενετε μεχρι τις 6 θα ειναι,την ελληνιδα την λενε ελινα(αν ακουασα καλα) και ειναι φουλ μαυρισμενη στο προσωπο λες και ειναι αυγουστος.αυτο που με ταραξε σε αυτην  :jerking:ειναι τα ματια της και το βλεμα το ντοπιο.αφου μολις την ειδα ειπα....λες να ναι απο καλαβρυτα???πολυ μεσογειακο το τοπιο!!!!!
η τιμη πατερ ειναι 80 και χωρις να μου το πουνε...τα ειχα ετοιμα απο το ασανσερ(μεχρι να φτασει στον εκτοοοοοο) :rockon:οποιο καλο παιδι παει για ελινα να γραψει εδω ,οχι μονοφαγαδες.να δουμε αξιζει?
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
ξερει κανεις να μου πει κανεις [color=pink]καλω διδυμο στη Στουρναρη 63[/color] και τι χρεωση εχει Ε Π Ε Ι Γ Ο Ν
 

loxagos6969

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα τελευταία η Στουρνάρη έχει γίνει λίγο cult. Όχι μασάζ αλλά ούτε καν ξύσιμο για την φαγούρα. Δυστυχώς εμπειρία έχω μόνο απο Στουρνάρη και απο Μάρνη μόνο την Ζάνα. Την Ζάνα την βρίσκω μακράν την καλύτερη γιαυτο και θα πάω πάλι αύριο για θεραπεία. Σε αυτά τα κιβυκά έχει κανένας συνάδελφος να προτείνει κάτι?
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Τώρα τελευταία η Στουρνάρη έχει γίνει λίγο cult. Όχι μασάζ αλλά ούτε καν ξύσιμο για την φαγούρα. Δυστυχώς εμπειρία έχω μόνο απο Στουρνάρη και απο Μάρνη μόνο την Ζάνα. Την Ζάνα την βρίσκω μακράν την καλύτερη γιαυτο και θα πάω πάλι αύριο για θεραπεία. Σε αυτά τα κιβυκά έχει κανένας συνάδελφος να προτείνει κάτι?
φιλε μου στη στουρναρη σερβιρουν κανονικα μπριζολα οι περισσοτερες εκει μεσα.ισως να παιζει και λιγο ρολο αν ξερουν καποιον αλλα στην στουρναρη δεν ειχα τουλαχιστον εγω προσωπικα προβληματα.για την μαρνης για χτυπα και την θοδωρα με τα χρωματιστα ματια περα απο την ζανα.κανει καλο σερβιρισμα και την ξερουμε απο φραντζη 4 που ηταν στα ντουζενια της.
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Κατάθεση στη Μάρνης 28 την Παρασκευή το απόγευμα. Με σερβίρισε η Άντζελα (αν δεν κάνω λάθος). Ασιατικών χαρακτηριστικών ρωσίδα με καλό μασάζ και πολύ καλή μπριζόλα μετά.
Προτεινόμενο.
 

Kostaslaw

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ανταπόκριση από το νέο θεραπευτήριο της οδού Γ΄Σεπτεμβρίου. επίσκεψη την προηγούμενο Πέμπτη 7 το απόγευμα. όλοες δούλευαν εκτός από μια μικρούλα ονόματι μαρία, αδύνατη, μικρό στήθος, ρουμανάκι μάλλον,χωρίς ιδιαίτερες περγαμηνές εμφανισιακά, μεγάλη δυσκολία επικοινωνίας, αφού δεν μιλάει ελληνικά , αγγλικά ...;; . Δοκιμή : στο πρώτο πιάτο, καμία σχέση με το άθλημα του μασαζ για όσους επιθυμούν και αυτό. στο κυρίως μενού προσφέρει αφειδώς ότι ζητήσεις με μεγάλη διάθεση. το συμπερασμα είναι ότι μάλλον δουλέυει για πρώτη φορά με ότι αυτό συνεπάγεται, απειρία μεν , πρόθυμη δε!! Κόστος 80 ευρώ. δεν θα ξαναπάρω. βγαίνοντας είδα όμως ένα μιλφ, που άξιζε τον κόπο για δοκιμή με υπέροχα πόδια και κοκκινωπά μαλλιά. θα πάρω και θα ενημερώσω. 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
για την μαρνης για χτυπα και την θοδωρα με τα χρωματιστα ματια περα απο την ζανα.κανει καλο σερβιρισμα και την ξερουμε απο φραντζη 4 που ηταν στα ντουζενια της.

θα σε βαλω τιμωρια..  :grin: :grin:
γραψε 100 φορες τη φραση ''ΘΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑΚΤΙΚΑ ΤΟ ΘΡΕΝΤ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΓΑΜΑΣ !!!!''  :2funny:
η ζανα δεν ειναι πλεον στη μαρνης.

εταιρο θεμα: η θοδωρα ηταν στα ντουζενια της πριν 1,5-2 χρονια περιπου οταν δουλευε στη θησεως 79 στην καλλιθεα..

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
βγαίνοντας είδα όμως ένα μιλφ, που άξιζε τον κόπο για δοκιμή με υπέροχα πόδια και κοκκινωπά μαλλιά. θα πάρω και θα ενημερώσω. 

ναι αυτη η MILF-ιά ειναι πολυ αξιολογη, απο θεμα τουλαχιστον εμφανισης.
ομως, πληροφοριες λενε οτι δεν λεει πολλα στα ενδοτερα, αλλα πιθανον να οφειλονται σε συναδελφικα θαψιματα..  :grin: :grin:
παντως, μια δοκιμη θα μας πεισει..  :)
 

argendo

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλημερα. Ενδιαφερομαι να επισκεφτω το Σαββατο ενα απο αυτα τα μαγαζακια. Το θεμα ειναι οτι ειμαι πρωταρης και θελω να με βοηθησετε. Ενδιαφερομαι για μασαζ και φραπεδακι, οχι απαραιτητα μπριζολα. Οποιος συντροφος θελει ας μου στειλει πμ αν δεν θελει να κανει δημοσια τοποθετηση, για το που προτεινει να παω μιας και θα ειναι η πρωτη μου φορα, τιμη αλλα και αν ειναι σιγουρος ο Φραπες μην δωσω τζαμπα τα λεφτακια μου. Ευχαριστω εκ των προτερων.Α επισης πρεπει να πω τιποτα στη τσατσα ή ειναι μιλημενη η δουλεια?
 

Kostaslaw

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
δε βαριέσαι πάτερ μου. πρέπει να θυσιαστούμε για το κοινό καλό!! πάντως πραγματικά θα ενημερώσω μόλις δοκιμάσω. την ευλογία σου...
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Τώρα τελευταία η Στουρνάρη έχει γίνει λίγο cult. Όχι μασάζ αλλά ούτε καν ξύσιμο για την φαγούρα. Δυστυχώς εμπειρία έχω μόνο απο Στουρνάρη και απο Μάρνη μόνο την Ζάνα. Την Ζάνα την βρίσκω μακράν την καλύτερη γιαυτο και θα πάω πάλι αύριο για θεραπεία. Σε αυτά τα κιβυκά έχει κανένας συνάδελφος να προτείνει κάτι?
[/quote
Σερβίρει μπριζόλα με το καλημέρα...Για δοκίμασε με την μάρσια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom