Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Μ91 κουδουνι? οροφος?  με ραντεβου ?
..Μήπως θα πρέπει και εμείς να ανταλλάσουμε δ/νσεις συνθηματικά;;;ο πάτερ από άμβωνος τόνισε...ολόκληρες δ/νσεις....για την ενημέρωση του ποιμνίου....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Καλησπέρα. Μήπως γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής αν εκτός από Ντιάνα και Άννα στην Ανδρονίκου
παίζει και κάποια άλλη κοπέλα και αν αξίζει?
στο συγκεκριμένο η καλλίτερη είναι η κινεζούλα νταϊάνα....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..Μήπως θα πρέπει και εμείς να ανταλλάσουμε δ/νσεις συνθηματικά;;;ο πάτερ από άμβωνος τόνισε...ολόκληρες δ/νσεις....για την ενημέρωση του ποιμνίου....
ναι βρε παληκαρια..

ειπαμε.. ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ να βαζουμε ολοκληρες τις διευθυνσεις..
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Παιδια καλημερα. Ενδιαφερομαι να επισκεφτω το Σαββατο ενα απο αυτα τα μαγαζακια. Το θεμα ειναι οτι ειμαι πρωταρης και θελω να με βοηθησετε. Ενδιαφερομαι για μασαζ και φραπεδακι, οχι απαραιτητα μπριζολα. Οποιος συντροφος θελει ας μου στειλει πμ αν δεν θελει να κανει δημοσια τοποθετηση, για το που προτεινει να παω μιας και θα ειναι η πρωτη μου φορα, τιμη αλλα και αν ειναι σιγουρος ο Φραπες μην δωσω τζαμπα τα λεφτακια μου. Ευχαριστω εκ των προτερων.Α επισης πρεπει να πω τιποτα στη τσατσα ή ειναι μιλημενη η δουλεια?
στα ΦΛΟΚΑΦΕ πάντα ο καφές είναι εγγυημένος...
 

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Αναφορά από Ζησιμοπούλου93
Η επίσκεψη έγινε πριν από δύο εβδομάδες αλλά η VIVODI έκανε το θαύμα της και με άφησε χωρίς σύνδεση τόσο καιρό.
Ημέρα τρίτη 11.30 πμ για πρώτη μου φορά στο συγκεκριμένο ίδρυμα μετά απο καλά σχόλια που διάβασα εδώ για κάποια Λίλη.
Μάλλον πήγα λίγο νωρίς μόλις τελείωνε το σφουγγάρισμα η (μαντάμ) και μετά από μια σύντομη τυπική ανάκριση μου εξήγησε ότι κάνουν πολύ καλό μασάζ 45 λεπτών με 60€ 
Η παρουσίαση των (θεραπευτριών) ήταν πολύ σύντομη γιατί ήταν μόνο δύο .
Η πρώτη  ούτε για τσατσά στον κεραμικό δεν θα είχε τύχη γιαυτό ο εγκέφαλος μου ούτε το όνομά της δεν συγκράτησα και μετά εμφανίζετε το αστέρι του καταστήματος η Λιλή και όχι Λίλη που λένε κάποιοι φίλοι εδώ και απογοητεύομε ... κλασικό ανατολικό κοντοπούτανο χωρίς περιττά κιλά  και αδιάφορη φάτσα, την φανταζόμουν κατά τα γραφόμενα πιο πιτσιρίκα και κορμάρα.
Μιας και έκανα ποδαρικό στο μαγαζί είπα να το τιμήσω.
Ο χώρος αρκετά καλός πάνω από τον μέσο όρο για την κατηγορία των 60€ μασάζ ικανοποιητικό χωρίς να βαριέται μέχρι που λαχάνιασε και πολύ κουβεντούλα για να μπαίνει και στο νόημα οτι έχω συμμετοχές  στο άθλημα.
Προτιμώ ένα καλό φραπέ από μια χύμα μπριζόλα γιαυτό δεν κάνω καμιά κουβέντα και περιμένω την εξέλιξη.
Αφού έχω γυρίσει ανάσκελα κατεβάζει από μόνη της το μπουστάκι.
Με απογοήτευση διαπιστώνω ότι φορούσε καλσόν κανονικό και όχι κάλτσες.

Συνολικός χρόνος με δύο ντουζάκια  λίγο παραπάνω από μία ώρα.
Βγαίνοντας κατάλαβα ότι το κουδούνι δεν ήταν από πελάτη αλλά  μάλλον το τέταρτο μέλος  της παρέας ένα ζόρικο πιτσιρίκι με σκούρο καστανό μακρύ μαλλί  και αδύνατο κορμάκι.
ΑΝ ΚΑΝΈΝΑΣ  ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΉΣ  ΓΝΩΡΊΖΕΙ  ΚΆΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΣ ΓΡΆΨΕΙ   αν παίζει για να το τιμήσω σε επόμενη επίσκεψή μου.
Τελικός απολογισμός 60€ σε καμία περίπτωση δεν τα έκλαψα παρόλο που η Λιλή δεν ήταν αυτό που περίμενα.
Σύντομα πάλι κοντά σας με νεότερα .........
Ποια Ζησιμοπο΄θλου είναι αυτή; Γλυφάδα;;
Υπάρχει κανένα νέο από νότια προάστεια;;;
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Ποια Ζησιμοπο΄θλου είναι αυτή; Γλυφάδα;;
Υπάρχει κανένα νέο από νότια προάστεια;;;
Αν ξέρεις τη Ζησιμοπούλου στη Γλυφάδα δεν έχεις προσέξει πως ειναι όλη κι ολη δυο στενά ? Είναι δυνατόν να έχει αριμό 9* ?
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ερώτηση .. Κηφισίας 12 είναι στους Αμπελόκηπους?
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Κουδούνι SPA,1ος όροφος χωρίς ραντεβού
Ο πάτερ έχει δίκιο. Δεν είναι 91, είναι 99. Μου έκανε εντύπωση και το έλεγξα γιατί στο 91 ήταν μία τράπεζα!. Τζούλια καλή στο σερβίρισμα μπριζόλας. Τζούλια (ή Τζούλη) τσαπερδώνα αλλά χαλαρό δέρμα κ.λ.π. την άλλη φορά θα δοκιμάσω Σόνια. Ο βιότοπος εμπλουτίστηκε με αυτά τα θηράματα τον τελευταίο μήνα.
Ευλόγησον
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Απεναντι απο Carrefour δίπλα από τον κινηματογράφο ακριβώς. Αν πας με το τουτού σου για λίγη ώρα παρκάρεις και στο Carrefour αλλά πρέπει να κανεις το γύρο. Εγώ είχα παιδευτεί μέχρι να μάθω τα κατατόπια.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
αν παρκάρεις Carefour δεν χρειάζεται να κάνεις κύκλο.. μπαίνεις από το μαγαζί και βγάινεις Κηφισίας... με βολεύει πάντως γιατί μένω στην βαζελογειτονιά (αμπελογκάρντεν)
 

jngmak16

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
επειδή και  εμένα με βολεύει τι παίζει εκεί; είχα διαβάσει διάφορες αναφορές οτι η καλύτερη εκεί είναι η Μαρίνα που είναι και στην υποδοχή. ξέρετε ή προτείνεται κάτι άλλο;
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Μιλάς γαι το ντερεκι την Ναταλυ αν θυμαμε καλά με το μαυρο μαλι? Αν ναι συμφωνώ δες και τι αεροπλανικά κάνι με το καλαμακι μέχρι
να του περάσι λαστιχενιο κρίκο θα πάθεις.... αλλά πάει να γινει λίγο ξεπέτα... (για φρατζή πάντα)

Παραθέτω στο δι ημάς.... απο Φρατζή 4 την σημερον ημέρα!, Παρέλασαν ολα τα τεμαχια, ΕΠΑΝΟΔΟΣ της ΟΛΓΑ ψηλη και ξεπέτα και νασου
η ξανθιά, είναι όπως τα είπα η ΝΑΤΑΛΥ παιζει δυνατή μπαλα με το λάστιχο πριν στο φορμάρει αξιζει προσοχής στα επιδόρπιον και
ουχί στο ορεκτικο. Επίσης μια νεα ,μάλλον Ρωσίδα MILF. Επίσης όλες με νεο look και μαλί. Βλέπεις τι κάνει το weekend.
A όλες ευχαριστημένες με νέο αφεντικο? που μάλλον δίνει ΡΕΠΟ την ΚΥΡΙΑΚΗ σ΄όλες τις δημοκρατικές δυνάμεις.... αυτά.
Στο τέλος δοκιμή ΛΙΖΑ και πάρτα κορνίζα... αυτά
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
[quote author=jd] Καλησπέρα. Μήπως γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής αν εκτός από Ντιάνα και Άννα στην Ανδρονίκου
παίζει και κάποια άλλη κοπέλα και αν αξίζει?[/quote]

στο συγκεκριμένο η καλλίτερη είναι η κινεζούλα νταϊάνα....

Από ποια άποψη καλύτερη. Από εμφάνιση ή υπηρεσίες? Γιατί κατά τη γνώμη μου όσον αφορά
το πρώτο συμφωνώ αλλά για το δεύτερο μάλλον όχι.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
Ζησιμοπούλου93
---
Παιδιά ,  ΟΧΙ στην Ζησιμοπούλου της Γλυφάδας. εχει  ξαναγραφτεί εδω = το σωστό είναι= Ζησιμοπούλου στο  Φάληρο,
Ζησιμοπούλου93  + Σκαβαντζου 1= η είσοδος = από πίσω και αριστερά  στον τοίχο, είσοδος  και μετά στον τρίτο οροφο= Magic Flower Spa
Ευλόγησον Πάτερ το ακόλαστον ...ανθοφόρον ιαματικόν ποίμνιόν σου ...
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.794
Like
6
Πόντοι
16
Συναγωνιστεs καλησπερα!!!Ασχετο,επειδη εχω κανει προσφατα εγγραφη(αν και διαβαζα το σαιτ για ενα χρονο)αν μπορει ο asxetos_username να στειλει ενα τυπικο μηνυμα στο tread για να του απαντησω με πμ στην ερωτηση που κανει,γιατι δεν ξερω αλλον τροπο!!!!Καλα ντε μην βαρατε ολοι μαζιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!! :headbang:
 

babastrumfos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες. ενδιαφερομαι που ειναι η μαμα Γιουλη απο Φρ.4
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom