Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον, ειναι Μεσογειων 208, 1ος οροφος, κουδουνι ΑΝΑΠΛΑΣΗ...
πηρα τηλ. πριν λιγο αφου δεν ειχα καποιο νεο εδω και μου ειπαν μασαζ 60 λεπτα 75 ευρω και λεμε πιο πολλα απο κοντα... ωρες 10.00-20.00 αν θυμαμαι καλα...
τηλ. με pm οποιος θελει...
υπηρχε χτες και προχτες στα Νεα Online
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
παντως στο 12 προσεχε το κουδουνι γιατι δεν παραπεμπει σε μασαζερι σπασαζερι και κρουασαντερι. ευτυχως εγω δεν την πατησα λογο του εκπαιδευμενου και εμπειρου ματιου μου :grin:
Για σου ρε Panx μασαζοfucker!
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
παντως στο 12 προσεχε το κουδουνι γιατι δεν παραπεμπει σε μασαζερι σπασαζερι και κρουασαντερι. ευτυχως εγω δεν την πατησα λογο του εκπαιδευμενου και εμπειρου ματιου μου :grin:

Aν κάποιος έχει το τηλέφωνο από Κηφ. 12 ας το στείλει με pm. Δεν ξέρω συγκεκριμένη κοπέλα αλλά θα ήθελα να ρωτήσω για τιμές σέρβις κλπ.
 

Επισκέπτης
Για σου ρε Panx μασαζοfucker!
καλησπεριζω και σενα  συναγωνιστη . σε χασαμε εσενα, που γλυστρας?
για το κηφησιας 12 δεν εχει τηλ. αλλα το κοβω χλωμο να σου πουν για σερβις απο τηλεφωνο. παντως αν θυμαμαι καλα αρχιζει απο 60
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
παντως στο 12 προσεχε το κουδουνι γιατι δεν παραπεμπει σε μασαζερι σπασαζερι και κρουασαντερι. ευτυχως εγω δεν την πατησα λογο του εκπαιδευμενου και εμπειρου ματιου μου :grin:
Ας πει καποιος συναδελφος με pm ή χυμα στο φορουμ το κουδουνι τι γραφει γιατι εργαζομαι κοντα και ειμαι ετοιμος να το πατησω τις προσεχεις μερες
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.701
Πόντοι
41.447
Λοιπον, ειναι Μεσογειων 208, 1ος οροφος, κουδουνι ΑΝΑΠΛΑΣΗ...
πηρα τηλ. πριν λιγο αφου δεν ειχα καποιο νεο εδω και μου ειπαν μασαζ 60 λεπτα 75 ευρω και λεμε πιο πολλα απο κοντα... ωρες 10.00-20.00 αν θυμαμαι καλα...
τηλ. με pm οποιος θελει...
υπηρχε χτες και προχτες στα Νεα Online

είναι παράρτημα του Πατησίων 175.
οπότε έχει και φαγητό...
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Μένω Καλλιθέα. Πολύ απλά που θα βρω στα νότια την πιο ωραία κοπέλα να μου κάνει μασάζ και μετά να μου τον παί..ι;
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ανταποκριση απο (φ11) φωκιονος 9-11. ινκα κομαντατορε,αλινα και μαρια.πηρα αλινα για σιγουρια (ειναι νεαρη αυτη με τα γκρι ματια)για χαλαρο μασαζ και μετα φραπε για αρχη και μπριζολα για τελικο σκοπο.Αρκετα δεκτικη,ομιλιτικη σε επιπεδα σπαστικοτητας αλλα γενικα καλη ανταποκριση στο θεμα της μπριζολας.τραγουδια μεσα απο το φορητο cd ουκρανεζικα  :rockon:
μια απο αυτες τις μερες θα παω ζησιμοπουλου για τατυ.
δεσποτα την εχεις παρει την τατιανα για ευλογια στην ζησιμοπουλου? ειναι καλη? ξερεις οτι η γνωμη σου ειναι θειος λογος για μενα  :rockon: ευλογησον  :rockon: :rockon:
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
H Τατιάνα πάντως εμένα δεν μου άρεσε φατσικά καθόλου.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
θα την τεσταρω αυτες τις μερες γιατι δεν εχω παει ακομα ζησιμοπουλου και πρεπει να κανω εκει πιτσιλισμα μπριζολας.γενικα ειναι δεκτικη μεσα?
 

loxagos6969

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην Σολωμού 54.Ζάνα σταθερή αξία. Δυνατό μασαζάκι για κανένα εικοσάλεπτο και μετά κάψιμο εγκεφάλου απο υπερθέρμανση. Το post είναι απάντηση και στο π.μ που με ρώταγε για την Ζάνα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ανταποκριση απο (φ11) φωκιονος 9-11. ινκα κομαντατορε,αλινα και μαρια.πηρα αλινα για σιγουρια (ειναι νεαρη αυτη με τα γκρι ματια)για χαλαρο μασαζ και μετα φραπε για αρχη και μπριζολα για τελικο σκοπο.Αρκετα δεκτικη,ομιλιτικη σε επιπεδα σπαστικοτητας αλλα γενικα καλη ανταποκριση στο θεμα της μπριζολας.τραγουδια μεσα απο το φορητο cd ουκρανεζικα  :rockon:
μια απο αυτες τις μερες θα παω ζησιμοπουλου για τατυ.
δεσποτα την εχεις παρει την τατιανα για ευλογια στην ζησιμοπουλου? ειναι καλη? ξερεις οτι η γνωμη σου ειναι θειος λογος για μενα  :rockon: ευλογησον  :rockon: :rockon:

ολγα,λαουρα,αναστασια absent?
 

Επισκέπτης
για μενα παντως υπαρχουν και καλυτερες  για ενα πενηνταρικο αν και απο οτι βλεπω εδω μεσα το πηγαν 60.
και δεν εχει και καμια αλλη καλη ρε γαμωτο. το καλοκαιρι ειχε κανει ενα περασμα η μαρια απο την αρτα. φοβερο μωρο .
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια, ειχα, για αρκετες μερες, ενα μικρο-προβλημα με τα πμ μου.

πριν λιγο τα απαντησα ολα. αν παραυτα σε καποιον δεν απαντησα, στειλτε ξανα..
 

Επισκέπτης
Στη Γαλατσίου 1, υπάρχουν δύο μασατζίδικα;
Το ένα στο 2ο που λέει "Μαλάξεις-Θεραπείες" και το άλλο στον 1ο που έχει και αγγελία με κινητό και λέει κουδούνι "Ελλάδα" ;

Τι ξέρετε γι'αυτά;

Κάνουν φραπεδάκι;
 

Επισκέπτης
και φραπεδακι κανουν , και μπριζολιτσα κανουν, ολα τα κανουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom