Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
η γνωστη μαριαννα!!!δεν αλλαξε καθολου!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:παντως αν εισαι παντρευτος θα χε ενδιαφερον μια κι εχει και μια κορουλα..... :sunglasses:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Σε ποια ΜΑΡΙΑΝΝΑ αναφερεσται ρε παιδια???
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Καλιρρόης  48- μόνιμη  εκεί πλέον
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
αλλα το 80ράκι δεν πέφτει πιο χάμω...ε;

Σιωπηρά και αν πάρεις συνεδρία με σερίφισσα, μετά από ψήσιμο, πέφτει. Στο κάτω-κάτω, όλο το χρήμα θα μείνει σε αυτήν. Δεν έχει μεγάλη χασούρα αν σου κάνει σκόντο και θα έχει και ένα προβάδισμα στην τιμή σε σχέση με τα υπόλοιπα ελαιοτριβεία.
Τα δύσκολα έρχονται όταν πάρεις κοπέλα. Εκεί, ακόμη πιό δύσκολο, γιατί κάποιος πρέπει να πάρει λιγότερα (το μαγαζί ή η θεραπεύτρια?)
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
Μετα την βολτα οπως σας ειπα προηγουμενως, τηλεφωνησα σε ενα που ειναι μαλλον καινουργιο,και βρισκεται στην Λ Σ στο νουμερο3-- και η συμπαθεστατη κυρια, που μου απαντησε στη αλλη ακρη της γραμμης, μου εδωσε τις σχετικες πληροφοριες. Τα κοριτσια της, τα κανουν και αυτα ολα και το ενοουσε.Οι τιμες ξεκιμουν απο 60 το απλο, και φτανουν στα 120 που ειναι το φουλ και περιλαμβανει πρωκτικο. Η  Κα  ΣΑΝΤΡΑ  ειναι και συζητησιμη για το θεμα των τιμων. Αυτα κυριοι συναγωνιστες προς ενημερωση μας. ΚΑΛΗΜΕΡΑ και τα ξαναλεμε.
η Σαντρα ειναι η γνωστη απο Συρινακη ??? κανει και αυτη τα προαναφερωμενα προγραματα??
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
οκ αλλα τα κανει ολα με 120 ??λευθ.στομ.τελιωτ.πρωκτ.??
τα κανει αλλα λεει να δωσεις 120 ευρω σε ενα μασατζιδικο?
το παραξηλωνουν νομιζω...και σιγα την γκομενα!!!
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
οκ αλλα τα κανει ολα με 120 ??λευθ.στομ.τελιωτ.πρωκτ.??
αν ναι στιλε παρακαλω πμ το τηλεφ να την κανωνισω τη Σαντρα την εχω μεγαλο αχτι τη καργιολα να τη σκισω απο λοκο, τη θυμαμαι οταν δουλευε στο φωκαιας με κατι ασπρες ψηλες μποτες αλλα δεν εκανε φουλ μονο κλασικ πραγματα του 20αρικου τοτε δυχιλιαρου αν θυμουμε καλα
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
τα κανει αλλα λεει να δωσεις 120 ευρω σε ενα μασατζιδικο?
το παραξηλωνουν νομιζω...και σιγα την γκομενα!!!
τωρα οσο αφορα τη γκομενα ειναι πρωσοπικα γουστα , τωρα οσον αφορα τα 120 οταν εχεις δωσει 400 σε ct  και δεν αξιζε ουτε για 50 , μαλον τα 120 ειναι σεχτικα καλα (θα διξει βεβαια αν τα τιμα η κυρα)
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
τωρα οσο αφορα τη γκομενα ειναι πρωσοπικα γουστα , τωρα οσον αφορα τα 120 οταν εχεις δωσει 400 σε ct  και δεν αξιζε ουτε για 50 , μαλον τα 120 ειναι σεχτικα καλα (θα διξει βεβαια αν τα τιμα η κυρα)
δες και κρινε...μην πεις οτι δεν στο ειπα οτι η γκομενα ειναι ψυχρη! ;)
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
σεμιτελου 4 τρωμε????? :knockinb:
καμια προταση για εκει γυρω γιατι θα βρισκομαι στα περιξ του χιλτονος μεχρι το απογευμα και ειμαι ασχετος απο δω!!    :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Σήμερα μάλλον ήταν η μέρα για συντήρηση των εγκαταστάσεων! Στα 2 από τα τρία που επισκέφτηκα είχαν μαστόρους στην είσοδο!
Μια και είχα μια δουλειά ψηλά στη Σόλωνος πήγα να δω αν το Ματζάρου είναι ακόμα εκεί. Λοιπόν εκεί είναι αλλά αν σταυρώνουν πελάτη άγνωστο. Σήμερα έτριβαν τα μάρμαρα στην είσοδο της πολυκατοικίας, αφού πέρασα αλώβητος μου άνοιξε μια μελαχρινή με καρέ μαλλί, αξιοπρόσεκτη μπορώ να πω, η γνωστή σεριφ (μου φάνηκε οτι έχει παραμελήσει λίγο τον εαυτό της) με πέρασε στα ενδότερα για την ενημέρωση. Αφου της είπα οτι τους έχω ξαναεπισκευτεί μου είπε οτι δεν έχει αλλάξει κάτι δηλ. 80 το μαλί 45-50λεπτά διάφορα είδη μασαζ συμπεριλαμβανομένου του αισθησιακού. Μετά πήγα από το Μπουμπουλίνας εκεί βάφανε τα κάγκελα στην πόρτα εισόδου. Κτύπησα αλλά δεν άνοιξαν και έφυγα. Μετά στο Στουρνάρη 29 σεριφ μια ψηλή ξανθιά νταρντάνα με αλογοουρά. Με ρώτησε από που τους βρήκα και είπα ήμουν πελάτης στο Σ54. Παρέλασαν η Ελένη Εμυ Τζένη δεν ρώτησα το όνομα της σεριφ αλλά μου φάνηκε γνωστή.
Οπως καταλάβατε απλώς έκανα μια τσάρκα στα γρήγορα μια και δεν είχα χρόνο για συνεδρία. Η εκτελούσα χρέη σεριφ στο Στουρνάρη μου φαίνεται αξιογάμητη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom