Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.695
Πόντοι
45.465
καλησπερα αναφορες απο την τριτη καθηστεριμενα λογο προβληματος συνδεσης πρωτη επισκεψη μεσημερι σ29 εχω παει τεσσερις φορες αλλα δεν εχω περασει λογο κριτικων ειχα παει καρφωτα για την σονια που την ειχα δει κ αλλες φορες παρελαση τα γνωστα μιλφ η σονια κ μια αλλη που δεν κρατησα το ονομα της λεω οτι θελω την σονια κ η υποδοχη μου λεει οτι φευγει ,κανω κινηση να φυγω κ μου λεει δεν θεσ καποια αλλα εγω λεω οχι κ στην πορτα κυριολεκτικα μου λεει κατσε να την ρωτησω αν μπορει ,τελικα μπορουσε κ περασα κουβεντα στο δωματιο αν εχω ξαναπερασει τι ειχαμε κανει κ τα λοιπα.....η σονια ειναι κοντουλα οχ γεματουλα με πλουσιο στηθος απο μασαζ ικανοποιητικο στα υπολοιπα  :pipa1: χωρισ  :fuck1: σε 3 στασεις κ τελειωμα στο στομα 80 ευρω 55 λεπτα κωλο μου ειπε οτι δεν δινει γενικα καλη ευχαριστη αν και μου επιανε τη συζητηση συνεχεια για διαφορα θεματα...........
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.695
Πόντοι
45.465
δευτερη επισκεψη φ4 πεντε παρα γιατι ειχα απωθημενο την σοφια την ¨μουγγη¨που πριν δουλευε σ63 ανεβαινω αυτη την φορα δεν ειχε ανακριση οπως αλλαες φορες παρελαση 7 κοπελες ολες μπαζα εκτος απο μαρια.... ρωταω αν η σοφια δουλευει και η υπηρεσια μου λεει οτι εχει σταματησει κριμα μου ειχε μεινει αποθημενο το κωλαρακι της που τελικα μονο σε μενα δεν πρεπει να το εδωσε....κανω να φυγω κ η υπηρεσια μου λεει που πας της λεω οτι δεν μου αρεσει καποια κοπελα μου προτεινει την μαρια κ της λεω οτι δεν υπαρχει περιπτωση και οτι εχω ξενερωσει γιατι εχω περασει μια φορα κ μου το επαιζε παρθενωπη εγω δεν κανω τετεια κλπ μου λεει οτι δεν με ηξερε και νομιζε οτι το ειμαι αστυνομικοσ κλπ στο τσακ δεν περασα με την μαρια παρολο που εχω διαβασει πολλα επειδη επικρατησε  το ξενερωμα εχοντας φτασει στην πορτα μου ειπε περιμενε εχω αλλες δυο που κανουν διπλο κ βγαινουν πολυ παρακαλετω μιλαεμ περιμενω λιγο κ βγαινει μια λιζα κ καποια αλλη ,αυτη η λιζα φανηκε καυλε ξερει κανεις τιποτα λεω στην υπηρεσια καταμουτρα παω διπλα κ48 που ειναι καλα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
δευτερη επισκεψη φ4 πεντε παρα γιατι ειχα απωθημενο την σοφια την ¨μουγγη¨που πριν δουλευε σ63 ανεβαινω αυτη την φορα δεν ειχε ανακριση οπως αλλαες φορες παρελαση 7 κοπελες ολες μπαζα εκτος απο μαρια.... ρωταω αν η σοφια δουλευει και η υπηρεσια μου λεει οτι εχει σταματησει κριμα μου ειχε μεινει αποθημενο το κωλαρακι της που τελικα μονο σε μενα δεν πρεπει να το εδωσε....κανω να φυγω κ η υπηρεσια μου λεει που πας της λεω οτι δεν μου αρεσει καποια κοπελα μου προτεινει την μαρια κ της λεω οτι δεν υπαρχει περιπτωση και οτι εχω ξενερωσει γιατι εχω περασει μια φορα κ μου το επαιζε παρθενωπη εγω δεν κανω τετεια κλπ μου λεει οτι δεν με ηξερε και νομιζε οτι το ειμαι αστυνομικοσ κλπ στο τσακ δεν περασα με την μαρια παρολο που εχω διαβασει πολλα επειδη επικρατησε  το ξενερωμα εχοντας φτασει στην πορτα μου ειπε περιμενε εχω αλλες δυο που κανουν διπλο κ βγαινουν πολυ παρακαλετω μιλαεμ περιμενω λιγο κ βγαινει μια λιζα κ καποια αλλη ,αυτη η λιζα φανηκε καυλε ξερει κανεις τιποτα λεω στην υπηρεσια καταμουτρα παω διπλα κ48 που ειναι καλα...

η λίζα είναι το μοναδικό κορίτσι που αξίζει εμφανισιακά εκεί μεσα εδώ και πολυ καιρό!!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.695
Πόντοι
45.465
τριτη επισκεψη κ48 αποφασισμενος για διπλο με βικη (τηνεχω παρει 3 φορες) και μαριαννα απο προταση της ιδιας της βικης ,η βικη δεν ηταν εκει ειχε περιοδο κ ετσι αποφασιζω να περασω με την μαριαννα ,λεπτη μελαχρινη με μαυρο μακτυ σγουρο μαλι μικρο βυζι με ωραια ρογα μποτες μεχρι το γονατο κ ενα φορεματακι που μετα βιας εκρυβε το κωλαρακι της,κανω μπανακι κ ερχεται της λεω οτι περασα επειδη μου την ειχε προτεινει η φιλη της η βικη μασαζ καλο πιπα σουπερ χωρις προφυλακτικο κ χερια βαθια κ υγρη μετα 69 κ στην συνεχεια αφου εβαλα λιγη κρεμα στα χερια μου της εβαλα δακτυλα στο μουνι της κ ενα στο κολαρακι της κ την γαμουσα ετσι ενω αυτηκ  φωναζε ετσι μου αρεσει ξεσκισεμε μην σταματας αυτο το σκηνικο κανα 5λαπτο μετα περασμα προφυλακτικου κ γαμησι με τα ποδια πανω στα ορθια κ πισωκολητα ,ενω βρισκομουν ετσι τον βγαζω εξω κ χωρις να την ρωτησω παω να της σκισω το κωλαρακι της μου λεει περιμενε θα σπασει το προφυλακτικο βαζει λιγο λυπαντικο κ παιδια πραγματικα την ξεσκισα 10 λεπτα την σφυροκοπουσα κ αυτη φωναζε καυλωμενη παιζωντασ το μουνακι της τελειωμα στο στομα της πολυ καλη επιλογη δεν λεει οχι σε τιποτα πολυ εκφυλο το ρουμανακι ισως να επαιξε ρολο οτι της ειπα οτι την προτεινε η βικαρα 80 ευρω της εδωσα χωρις να την ρωτησω και το προγραμμα φουλ φουλ παραμονη στο δωματιο κοντα ωρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
298
Πόντοι
36
Dear  συναγωνιστές μήπως έχει κανείς τσεκάρει αυτό ???


Στους πολυτελείς privé χώρους απολαμβάνετε αυθεντικές θεραπείες Spa, επιλεγμένες θεραπευτικές εμπειρίες ιδιαίτερα χαλαρωτικές και αναζωογονητικές.αισθητικής περιποίησης άκρων.60€ Spa για Άντρες Η Εμπειρία:cheesy:ouble Harmony Massage- 100€
Θα δεχθείτε μία αποκλειστική θεραπεία που εκτελείται όχι από μία αλλά από δύο θεραπεύτριες που δουλεύουν συγχρονισμένα, με χορευτικό ρυθμό και απόλυτη αρμονία. Η εμπειρία αποτελεί σύνθεση πέντε ειδών μασάζ: Japanese Shiatsu, Thai Massage, Hawaiian Lomi Lomi, Swedish και Balinese με αιθέραια έλαια, και την απόλυτη αισθαντική απόλαυση του αγγίγματος τεσσάρων χεριών. Massage Ritual για Άντρες -80€ στο k.Χαλάνδρι λ.μεσογειων 289, 1'oς κουδουνι planet.aisthitiki λειτουργεί καθημερινά από τις 11:00 μέχρι τις 21:00 και το Σάββατο από τις 11:00 μέχρι τις 18:00 planet.aisthitiki@yahoo.gr

καθαρός ο χώρος...θεραπεύτρια η eva με "σουτιέν μέχρι τον λαιμό με μεταλική επενδυση"μασάζ μέτριο στην καλλίτερη των περιπτώσεων να σου σερβιρουν φραπέ...σε καθηλώνουν στο μασαζοκρέββατο χωρίς να έχεις την πολυτέλεια κινήσεων....οπότε καλό να το αποφεύγουμε....
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
..... κανένα πρόβλημα ...πήγα στο Καιτόσπιτο.....

Κι όμως, χθες το απόγευμα πέρασα κι εγώ από κει μαζί μ' ένα καλό φίλο, επίσης μέλος του site, και ενώ μας άνοιξαν κάτω, δεν έγινε το ίδιο όσες φορές κι αν χτυπήσαμε το κουδούνι της πάνω πόρτας. Φαίνεται επειδή ήταν χεσμένες από το φόβο τους και φορούσαμε και οι 2 γκρι κοστούμια και είμαστε και παρόμοιοι εμφανισιακά, μας πέρασαν για μπάτσους  :police: :police: Ο φόβος φυλάει τα έρημα...
Δεν πειράζει, 3 φορές έχω προσπαθήσει ως τώρα να κουτουλήσω τη Μάρσυ χωρίς αποτέλεσμα, πού θα πάει, θα σπάσει το ρόδι κάποια στιγμή.
Βέβαια, τελικά μου βγήκε σε καλό, γιατί πιο αργά "χτύπησα" τη μακράν καλύτερη ως τώρα απ' όσες (4) μασαζοκόρες έχω δοκιμάσει, αλλά γι' αυτήν θα γράψω πολύ σύντομα στο σχετικό thread.
Ξέχασα να αναφέρω ότι προηγουμένως είχα περάσει κι από το Σ29 πιο πάνω, αλλά εκτός από τη Σόνια, την Ελενάρα, τη Σουζάνα (απλά καλούτσικη, με ατού κυρίως τα λεπτά της πόδια) και μια άλλη νταρντάνα που άνοιξε τη πόρτα αλλά δεν θυμάμαι τ' όνομά της, τίποτα το ιδιαίτερο.
 

mattos13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδια μια ερωτηση?

Ξερει κανεις αν το λαδομαγαζο που βρισκετα Σολωμου 54 (6ος οροφος) ειναι στη κατηγορια των μαγαζιων που προσφερει μπριζολα?  :fuck1: :fuck1: :fuck1:
Γιατι πηγα σημερα και σεριφισα μου εκανε την ανιξερει.

thanks!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Ρε παιδια μια ερωτηση?

Ξερει κανεις αν το λαδομαγαζο που βρισκετα Σολωμου 54 (6ος οροφος) ειναι στη κατηγορια των μαγαζιων που προσφερει μπριζολα?  :fuck1: :fuck1: :fuck1:
Γιατι πηγα σημερα και σεριφισα μου εκανε την ανιξερει.

thanks!!!

.............Κι εσυ τι εκανεs τελικα????????
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
Ρε παιδια μια ερωτηση?

Ξερει κανεις αν το λαδομαγαζο που βρισκετα Σολωμου 54 (6ος οροφος) ειναι στη κατηγορια των μαγαζιων που προσφερει μπριζολα?  :fuck1: :fuck1: :fuck1:
Γιατι πηγα σημερα και σεριφισα μου εκανε την ανιξερει.

thanks!!!

...Κλασικό ΜΠΡΙΖΟΛΑΔΙΚΟ...
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
298
Πόντοι
36
Ρε παιδια μια ερωτηση?

Ξερει κανεις αν το λαδομαγαζο που βρισκετα Σολωμου 54 (6ος οροφος) ειναι στη κατηγορια των μαγαζιων που προσφερει μπριζολα?  :fuck1: :fuck1: :fuck1:
Γιατι πηγα σημερα και σεριφισα μου εκανε την ανιξερει.

thanks!!!

......χασαποταβέρνα κανονική.....
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
και η κα Σοφία . να κανει την ανήξερη .... :2funny: :headbang:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Παληκαρια ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!! Επισκεψη εχθες στο μασατζιδικο που ειναι κοντα στο ΧΙΛΤΟΝ θ/4 στον 4 οροφο,και μου ανοιγει μια κοπελιτσα η οποια δεν ελεγε και φυσικα δεν επαιζε,ευτυχως για τους πελατες!!!  Στην ενημερωση που ειχα, μου ειπε οτι τα μασαζοκοριτσα τα κανουν ολα.Την ρωτησα τι ενοουσε για το ολα και αυτη μου απαντησε ολα για ολα με αναλυση του προγραμματος(πρωκτικο-ελευθερο στοματικο).Απο τιμες την ρωταω και τι μου απαντησε ρε παληκαρια??? 150 για μιση ωρα και 220 για μια ωρα!!! ΗΜΑΡΤΟΝ-ΕΛΕΟΣ  !!!  Δεν θα τα αγορασουμε τα κοριτσια για να βγαλουμε στην αγορα. Παντος, δεν ειδα κανενα απο τα κοριτσια, γιατι ηταν απασχολημενα. Καθως ημουν ετοιμος να φυγω, ακουσα κατι φωνουλες, πονου και ηδονης απο ενα εργαζομενο κοριτσι.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Μετα την βολτα οπως σας ειπα προηγουμενως, τηλεφωνησα σε ενα που ειναι μαλλον καινουργιο,και βρισκεται στην Λ Σ στο νουμερο3-- και η συμπαθεστατη κυρια, που μου απαντησε στη αλλη ακρη της γραμμης, μου εδωσε τις σχετικες πληροφοριες. Τα κοριτσια της, τα κανουν και αυτα ολα και το ενοουσε.Οι τιμες ξεκιμουν απο 60 το απλο, και φτανουν στα 120 που ειναι το φουλ και περιλαμβανει πρωκτικο. Η  Κα  ΣΑΝΤΡΑ  ειναι και συζητησιμη για το θεμα των τιμων. Αυτα κυριοι συναγωνιστες προς ενημερωση μας. ΚΑΛΗΜΕΡΑ και τα ξαναλεμε.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Κι όμως, χθες το απόγευμα πέρασα κι εγώ από κει μαζί μ' ένα καλό φίλο, επίσης μέλος του site, και ενώ μας άνοιξαν κάτω, δεν έγινε το ίδιο όσες φορές κι αν χτυπήσαμε το κουδούνι της πάνω πόρτας. Φαίνεται επειδή ήταν χεσμένες από το φόβο τους και φορούσαμε και οι 2 γκρι κοστούμια και είμαστε και παρόμοιοι εμφανισιακά, μας πέρασαν για μπάτσους  :police: :police: Ο φόβος φυλάει τα έρημα...
Ξέχασα να αναφέρω ότι προηγουμένως είχα περάσει κι από το Σ29 πιο πάνω, αλλά εκτός από τη Σόνια, την Ελενάρα, τη Σουζάνα (απλά καλούτσικη, με ατού κυρίως τα λεπτά της πόδια) και μια άλλη νταρντάνα που άνοιξε τη πόρτα αλλά δεν θυμάμαι τ' όνομά της, τίποτα το ιδιαίτερο.
μάλλον αυτο εγινε ....και αν δεν εχεις ξαναπάει ακόμα χειρότερα ....
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
Παληκαρια ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!! Επισκεψη εχθες στο μασατζιδικο που ειναι κοντα στο ΧΙΛΤΟΝ θ/4 στον 4 οροφο,και μου ανοιγει μια κοπελιτσα η οποια δεν ελεγε και φυσικα δεν επαιζε,ευτυχως για τους πελατες!!!  Στην ενημερωση που ειχα, μου ειπε οτι τα μασαζοκοριτσα τα κανουν ολα.Την ρωτησα τι ενοουσε για το ολα και αυτη μου απαντησε ολα για ολα με αναλυση του προγραμματος(πρωκτικο-ελευθερο στοματικο).Απο τιμες την ρωταω και τι μου απαντησε ρε παληκαρια??? 150 για μιση ωρα και 220 για μια ωρα!!! ΗΜΑΡΤΟΝ-ΕΛΕΟΣ  !!!  Δεν θα τα αγορασουμε τα κοριτσια για να βγαλουμε στην αγορα. Παντος, δεν ειδα κανενα απο τα κοριτσια, γιατι ηταν απασχολημενα. Καθως ημουν ετοιμος να φυγω, ακουσα κατι φωνουλες, πονου και ηδονης απο ενα εργαζομενο κοριτσι.
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom