Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
μάλλον αυτο εγινε ....και αν δεν εχεις ξαναπάει ακόμα χειρότερα ....

Είχα πάει άλλες 2 φορές, αλλά επειδή δεν ήταν η Μάρσυ διαθέσιμη και οι υπόλοιπες δεν μου πολύάρεσαν, δεν ψώνισα.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Παληκαρια ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!! Επισκεψη εχθες στο μασατζιδικο που ειναι κοντα στο ΧΙΛΤΟΝ θ/4 στον 4 οροφο,και μου ανοιγει μια κοπελιτσα η οποια δεν ελεγε και φυσικα δεν επαιζε,ευτυχως για τους πελατες!!!  Στην ενημερωση που ειχα, μου ειπε οτι τα μασαζοκοριτσα τα κανουν ολα.Την ρωτησα τι ενοουσε για το ολα και αυτη μου απαντησε ολα για ολα με αναλυση του προγραμματος(πρωκτικο-ελευθερο στοματικο).Απο τιμες την ρωταω και τι μου απαντησε ρε παληκαρια??? 150 για μιση ωρα και 220 για μια ωρα!!! ΗΜΑΡΤΟΝ-ΕΛΕΟΣ  !!!  Δεν θα τα αγορασουμε τα κοριτσια για να βγαλουμε στην αγορα. Παντος, δεν ειδα κανενα απο τα κοριτσια, γιατι ηταν απασχολημενα. Καθως ημουν ετοιμος να φυγω, ακουσα κατι φωνουλες, πονου και ηδονης απο ενα εργαζομενο κοριτσι.

σε ποιά διεύθυνση ακριβώς φίλτατε?θέλω να πάω για εξακρίβωση και να ενημερώσω...κυριακές ανοικτά?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Μετα την βολτα οπως σας ειπα προηγουμενως, τηλεφωνησα σε ενα που ειναι μαλλον καινουργιο,και βρισκεται στην Λ Σ στο νουμερο3-- και η συμπαθεστατη κυρια, που μου απαντησε στη αλλη ακρη της γραμμης, μου εδωσε τις σχετικες πληροφοριες. Τα κοριτσια της, τα κανουν και αυτα ολα και το ενοουσε.Οι τιμες ξεκιμουν απο 60 το απλο, και φτανουν στα 120 που ειναι το φουλ και περιλαμβανει πρωκτικο. Η  Κα  ΣΑΝΤΡΑ  ειναι και συζητησιμη για το θεμα των τιμων. Αυτα κυριοι συναγωνιστες προς ενημερωση μας. ΚΑΛΗΜΕΡΑ και τα ξαναλεμε.

λ.συγγρου 318 διπλα στο ανατολή,δές και στο σχετικό θρέντ..πέρασα χθές..
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
σε ποιά διεύθυνση ακριβώς φίλτατε?θέλω να πάω για εξακρίβωση και να ενημερώσω...κυριακές ανοικτά?
τραβα pathos...μην ζητησεις κανα ποτηρι με νερο,τον ηπιες...το χρεωνουν 20 ευρω..χαχαχαχαχαχαχαχ!!!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
δευτερη επισκεψη φ4 πεντε παρα γιατι ειχα απωθημενο την σοφια την ¨μουγγη¨που πριν δουλευε σ63 ανεβαινω αυτη την φορα δεν ειχε ανακριση οπως αλλαες φορες παρελαση 7 κοπελες ολες μπαζα εκτος απο μαρια.... ρωταω αν η σοφια δουλευει και η υπηρεσια μου λεει οτι εχει σταματησει κριμα μου ειχε μεινει αποθημενο το κωλαρακι της που τελικα μονο σε μενα δεν πρεπει να το εδωσε....κανω να φυγω κ η υπηρεσια μου λεει που πας της λεω οτι δεν μου αρεσει καποια κοπελα μου προτεινει την μαρια κ της λεω οτι δεν υπαρχει περιπτωση και οτι εχω ξενερωσει γιατι εχω περασει μια φορα κ μου το επαιζε παρθενωπη εγω δεν κανω τετεια κλπ μου λεει οτι δεν με ηξερε και νομιζε οτι το ειμαι αστυνομικοσ κλπ στο τσακ δεν περασα με την μαρια παρολο που εχω διαβασει πολλα επειδη επικρατησε  το ξενερωμα εχοντας φτασει στην πορτα μου ειπε περιμενε εχω αλλες δυο που κανουν διπλο κ βγαινουν πολυ παρακαλετω μιλαεμ περιμενω λιγο κ βγαινει μια λιζα κ καποια αλλη ,αυτη η λιζα φανηκε καυλε ξερει κανεις τιποτα λεω στην υπηρεσια καταμουτρα παω διπλα κ48 που ειναι καλα...
μπραβο φιλε, ξηγηθηκες ωραια!!!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
Μετα την βολτα οπως σας ειπα προηγουμενως, τηλεφωνησα σε ενα που ειναι μαλλον καινουργιο,και βρισκεται στην Λ Σ στο νουμερο3-- και η συμπαθεστατη κυρια, που μου απαντησε στη αλλη ακρη της γραμμης, μου εδωσε τις σχετικες πληροφοριες. Τα κοριτσια της, τα κανουν και αυτα ολα και το ενοουσε.Οι τιμες ξεκιμουν απο 60 το απλο, και φτανουν στα 120 που ειναι το φουλ και περιλαμβανει πρωκτικο. Η  Κα  ΣΑΝΤΡΑ  ειναι και συζητησιμη για το θεμα των τιμων. Αυτα κυριοι συναγωνιστες προς ενημερωση μας. ΚΑΛΗΜΕΡΑ και τα ξαναλεμε.

:idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

Τόσα τους έλειπαν φαίνεται!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
τελειωμα στο στομα 80 ευρω 55 λεπτα , αν και μου επιανε τη συζητηση συνεχεια για διαφορα θεματα...........
  εξελισσεται βλεπω η νεαρα.    στο 99 το εκανε ,μονο στουs καλουs πελατεs τηs. ενα απο τα θεματα τηs συζητησηs σιγουρα θα ηταν, για το φορουμ .  την ενδιαφερει παρα πολυ ,η φημη τηs.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
τριτη επισκεψη κ48 αποφασισμενος για διπλο με βικη (τηνεχω παρει 3 φορες) και μαριαννα απο προταση της ιδιας της βικης ,η βικη δεν ηταν εκει ειχε περιοδο κ ετσι αποφασιζω να περασω με την μαριαννα ,λεπτη μελαχρινη με μαυρο μακτυ σγουρο μαλι μικρο βυζι με ωραια ρογα μποτες μεχρι το γονατο κ ενα φορεματακι που μετα βιας εκρυβε το κωλαρακι της,κανω μπανακι κ ερχεται της λεω οτι περασα επειδη μου την ειχε προτεινει η φιλη της η βικη μασαζ καλο πιπα σουπερ χωρις προφυλακτικο κ χερια βαθια κ υγρη μετα 69 κ στην συνεχεια αφου εβαλα λιγη κρεμα στα χερια μου της εβαλα δακτυλα στο μουνι της κ ενα στο κολαρακι της κ την γαμουσα ετσι ενω αυτηκ  φωναζε ετσι μου αρεσει ξεσκισεμε μην σταματας αυτο το σκηνικο κανα 5λαπτο μετα περασμα προφυλακτικου κ γαμησι με τα ποδια πανω στα ορθια κ πισωκολητα ,ενω βρισκομουν ετσι τον βγαζω εξω κ χωρις να την ρωτησω παω να της σκισω το κωλαρακι της μου λεει περιμενε θα σπασει το προφυλακτικο βαζει λιγο λυπαντικο κ παιδια πραγματικα την ξεσκισα 10 λεπτα την σφυροκοπουσα κ αυτη φωναζε καυλωμενη παιζωντασ το μουνακι της τελειωμα στο στομα της πολυ καλη επιλογη δεν λεει οχι σε τιποτα πολυ εκφυλο το ρουμανακι ισως να επαιξε ρολο οτι της ειπα οτι την προτεινε η βικαρα 80 ευρω της εδωσα χωρις να την ρωτησω και το προγραμμα φουλ φουλ παραμονη στο δωματιο κοντα ωρα
φίλε αυτό που περιγράφεις σπάνια μπορεί να  συμβεί και να περιλαμβάνεται στο πρόγραμμα μίας κοπέλας ...αφού λοιπόν το κίνητρο γιαυτή δεν ηταν το οικονομικό τότε ή σε γουστάριζε(δεν ξέρω αν σου εχει ξανασυμβεί στα εν λόγω μαγαζιά και γαμάς καλά) η είναι καινούργια στη δουλειά .... Μακάρι να ανταποκρίνεται με όλους ετσι αλλα σκέψου να γίνεται αυτό με τους μισούς καθημερινούς πελάτες της ...ευγε σου και μπράβο σου....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
φίλε αυτό που περιγράφεις σπάνια μπορεί να  συμβεί και να περιλαμβάνεται στο πρόγραμμα μίας κοπέλας ...αφού λοιπόν το κίνητρο γιαυτή δεν ηταν το οικονομικό τότε ή σε γουστάριζε(δεν ξέρω αν σου εχει ξανασυμβεί στα εν λόγω μαγαζιά και γαμάς καλά) η είναι καινούργια στη δουλειά .... Μακάρι να ανταποκρίνεται με όλους ετσι αλλα σκέψου να γίνεται αυτό με τους μισούς καθημερινούς πελάτες της ...ευγε σου και μπράβο σου....

μπα η τύπισσα είναι νυμφομανής. εμένα με είχε αρπάξει από τα μαλλιά και παραλίγο να με φάει. στο τέλος με ρώταγε κι αν είμαι "παντρευτός" γιατί ψηνόταν να παντρευτούμε.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
μπα η τύπισσα είναι νυμφομανής. εμένα με είχε αρπάξει από τα μαλλιά και παραλίγο να με φάει. στο τέλος με ρώταγε κι αν είμαι "παντρευτός" γιατί ψηνόταν να παντρευτούμε.
ναι ειναι και αυτή η εκδοχή....
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
34
Like
3.160
Πόντοι
4.365
φίλε αυτό που περιγράφεις σπάνια μπορεί να  συμβεί και να περιλαμβάνεται στο πρόγραμμα μίας κοπέλας ...αφού λοιπόν το κίνητρο γιαυτή δεν ηταν το οικονομικό τότε ή σε γουστάριζε(δεν ξέρω αν σου εχει ξανασυμβεί στα εν λόγω μαγαζιά και γαμάς καλά) η είναι καινούργια στη δουλειά .... Μακάρι να ανταποκρίνεται με όλους ετσι αλλα σκέψου να γίνεται αυτό με τους μισούς καθημερινούς πελάτες της ...ευγε σου και μπράβο σου....

Η αλήθεια για τη συγκεκριμένη κοπέλα είναι ότι μπορεί να στα δώσει όλα χωρίς εξτραδάκια αν έχει όρεξη να γαμηθεί (αρκετά συχνά δηλαδη)..

Στην αρχή και εγώ είχα ενθουσιαστεί μαζί της, αλλά η συνεχόμενη "υπερβολή" με ξενέρωσε λίγο στη συνέχεια..
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Η αλήθεια για τη συγκεκριμένη κοπέλα είναι ότι μπορεί να στα δώσει όλα χωρίς εξτραδάκια αν έχει όρεξη να γαμηθεί (αρκετά συχνά δηλαδη)..

Στην αρχή και εγώ είχα ενθουσιαστεί μαζί της, αλλά η συνεχόμενη "υπερβολή" με ξενέρωσε λίγο στη συνέχεια..
αλλα το 80ράκι δεν πέφτει πιο χάμω...ε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom