Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ναι οπως τα λες οταν της ειπα για το φορουμ ηθελε να μαθει τα παντα ειδικα τι γραφουν για αυτην....
επειδη ειναι παρα πολυ ανταγωνιστικη και τα θελει ολα δικα τηs,  εγω παντα τηs λεω οτι δεν γραφουν θετικα για σενα.    για να  πεισμωνει , να βαζει τα δυνατα τηs και να μαs δινει τον καλυτερο εαυτο τηs.
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
227
Κριτικές
3
Like
552
Πόντοι
21
φυσικά και θα εχουν ....να εξηγησω ομως οτι οι περισσότεροι και στο ονομα της εχεμύθειας δεν θα τους αρέσει να αφήσουν τα στοιχεία τους .

Οι αποδείξεις δεν είναι προσωπικές και δεν σε εκθέτουν. άλλωστε το μόνο που θα γράφουν πάνω θα είναι φυσιοθερεπείες κτλ...Τεσπά ο καθένας έχει την άποψη του...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
ειμαι αιρετικος , το ξερω!!!
:2funny:
 

polyzos

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας μασαζοαγωνιστές !!!!
έχει κανείς πληροφορίες για Καλλιρόης & Φρατζή ???
 

dhmosthenhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ΓΙΑ ΣΥΓΓΡΟΥ 318 ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΤΙ??????
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Γεια σας μασαζοαγωνιστές !!!!
έχει κανείς πληροφορίες για Καλλιρόης & Φρατζή ???
εχουν γραφτει πολλά ...πήγαινε στα περιεχόμενα διαλεξε και ενημερώσου ...αν δεν τα καταφερεις πάλι εδω ειμαστε ...
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
βολτα και μπριζολιασμα σε 2 υδρυματα σε Συγγ 147 και Καλ48 σημερα και χτες μια χαρα θεοδωρα στο ενα Μαριαννα στο αλλο.Πηγα και φραντζη 4 ειχε μερικα καλα μωρα πχΜελινα κατι τετοιο αν θυμαι καλα.Αλλα μονο φραπε μου ειπε η σεριφισα  ....αντε γεια... φτου κ ειχε κανα 2 π μου αρεσαν.Ααα και μια κινεζουλα.Τι πρεπει να κανω βρε παιδια...Μετα βολτα στο Συγγ 29 η σεριφισα πολυ ευγενικη και θα ελεγα και αξιογαμητη ξεχωρισα αννα και αλη μια δεν θυμαμαι ονομα..Μετα Καλ 85 μονο μια καλη οι υπολοιπες αστα...Εντυπωση μου εκανε οτι τα περισσοτερα ειχαν τουλαχιστον μια κινεζουλα.Αυτα απο μενα
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
34
Like
3.160
Πόντοι
4.365
Κάτι πρέπει να παίχτηκε με Φ4. Παλιά είχε πολύ εύκολη πόρτα..
 

polyzos

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
βολτα και μπριζολιασμα σε 2 υδρυματα σε Συγγ 147 και Καλ48 σημερα και χτες μια χαρα θεοδωρα στο ενα Μαριαννα στο αλλο.Πηγα και φραντζη 4 ειχε μερικα καλα μωρα πχΜελινα κατι τετοιο αν θυμαι καλα.Αλλα μονο φραπε μου ειπε η σεριφισα  ....αντε γεια... φτου κ ειχε κανα 2 π μου αρεσαν.Ααα και μια κινεζουλα.Τι πρεπει να κανω βρε παιδια...Μετα βολτα στο Συγγ 29 η σεριφισα πολυ ευγενικη και θα ελεγα και αξιογαμητη ξεχωρισα αννα και αλη μια δεν θυμαμαι ονομα..Μετα Καλ 85 μονο μια καλη οι υπολοιπες αστα...Εντυπωση μου εκανε οτι τα περισσοτερα ειχαν τουλαχιστον μια κινεζουλα.Αυτα απο μενα


σχόλια για την μαριάννα ???
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
Πολύ συχνά - και πρόσφατα στις.. χιλιάδες :)  σελίδες αυτου του  θρεντ , αλλα και στις πρόσφατες σελίδες
και επίσης στο ειδικό θρεντ  του Καλ 48  στα μασατζιδικα Αθήνα
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
με κλειστά μάτια ....πήγαινε και μη το κουράζεις  αλλο με ερωτήσεις ...θα περάσεις καλά ...θα με θυμηθείς ..

+1000

συμφωνω και επαυξανω!πηγα προχθες και η τυπισα δεν παιζεται!!

αν εξαιρεσεις λιγο το προσωπο και το στηθος στα αλλα ειναι σουπερ! κ ειδικα στην συμμετοχη! το

γουσταρει κ φαινεται αυτο!

Στα αρνητικα οτι μου ζητησε extra για το κωλαρακι της κ δεν πηρα! (σε αντιθεση με αλλο συναγωνιστη)
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
34
Like
3.160
Πόντοι
4.365
+1000

Στα αρνητικα οτι μου ζητησε extra για το κωλαρακι της κ δεν πηρα! (σε αντιθεση με αλλο συναγωνιστη)

Η αλήθεια είναι ότι τελευταία έδινε αβέρτα τζάμπα κώλο με αποτέλεσμα να παραπατάει από το ξεκώλιασμα..
Τώρα βέβαια αν σου προσφέρουν κώλο πρέπει να είσαι πολύ ανώμαλος για να αρνηθείς..  :kissass:
 

REBELL

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη χθες Γ Σπτεμβριου 89 για δευτερη φορα για κινεζα Λιλι
Μασαζ από άλλη κοπελα όπως ξερεται μετριοτατο εκτος και σου αρεσει απλος το συνεχες τριψιμο. Στην μιση ωρα εφυγε και ηρθε η Λιλι
Όπως και την πρωτη φορα πιπα βαθυ λαρυγγι γλείψιμο παντου και χωρις να βιαζετε της εβαλα και δαχτυλο και το δεχτηκε και μπρος και πισω. Μετα καβαλησε το άλογο και ξεκινησε ιππασια και ταυτοχρονα να τον σφίγγει με το μουνακι της το οποιο ηταν και στενο. Μετα από λιγο  την γυρισα ανασκελα,  συνεχισα και ο βλακας όταν κοντευα να τελειωσω ειπα να δω τι κανει για κουλουρι. Παιδες δεν αρνηθηκε και τον εβαλα σιγα σιγα μονο που δεν προλαβα να το χαρω γιατι τελειωσα. Στην συνεχεια η τυπισα τον σκουπισε και τον πηρε παλι στο στομα της για λιγο. Κατσαμε λιγο αγκαλια με χαδακια και αφου την εβλεπα ότι δεν βιαζοταν της τον εδωσα ξανα στο στομα και ενώ δεν το περιμενα μετα από ωρα  γλειψίματος ξανατελειωσα στο στοματακι της. Το συνολο ωρα μαζι της 45 λεπτα και 30 το μασαζ 1 ωρα και ένα τεταρτο. Το μαγαζι κανει αυτό που λεει για 1 ωρα και 15 με 20 λεπτα το προγραμμα. Το συνολο 80 ευροπουλα και τα αξιζανε ειδικα η Λιλι. Και από ότι μου ειπε η σεριφησα θα γινετε και καλυτερο. Την επομενη θα ρωτησω σε τι θα γινει ακομα πιο καλο.
ΥΣ:: για το δευτερο χερι να εχετε καλου κακου μαζι σας προφυλακτικο (δεν εφερε δευτερο μαζι της) γιατι δεν την ειδα να λεει όχι η Λιλι στο να της τον βαλεις ετσι πραγμα που δεν εκανα βεβαια και συνεχισα μονο με πιπα.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Η αλήθεια είναι ότι τελευταία έδινε αβέρτα τζάμπα κώλο με αποτέλεσμα να παραπατάει από το ξεκώλιασμα..
Τώρα βέβαια αν σου προσφέρουν κώλο πρέπει να είσαι πολύ ανώμαλος για να αρνηθείς..  :kissass:
τελικά από που ειναι αυτή η χρυση κοπέλα ?
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
Eυγε  :dancing: rebel πολύ καλή ανταπόκριση απο το μέτωπο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom