Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
70
Like
338
Πόντοι
20
Έχει πάει κανείς στο Mali massage στο Γκάζι.
Έχει ανοίξει σχετικά πρόσφατα....
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
548
Πόντοι
21

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
522
Like
924
Πόντοι
86
Λες να θελουν εικοσαμπαλο οι βραζιλιανες για ακα?
Σίγουρα θα μας ζητούν να τα σκάσουμε. Αλλά για κάτι τέτοιο πρέπει να δικαιολογήσουν πραγματικά τα λεφτά τους. Δλδ εμφάνιση στην πραγματικοτητα και σερβις. Αυτό είναι άγνωστο ακόμη.
Έχουν μάθει στα έξτρα και στις υψηλές τιμές. Αλλά και εμείς ξέρουμε καλά Τι σημαινει vfm στην πόλη μας. Θα είμαστε αυστηροί αλλά και δίκαιοι.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.081
Κριτικές
2
Like
8.787
Πόντοι
2.456
Λοιπόν είδα Helen & Bella σήμερα στο Μπακνανά 47

Hellen Βραζιλιάνα πολύ εντυπωσιακή ομολογουμένως. Ψιλή περιποιημένη αερατη ξεψαρωτη φαίνεται πάρα πολύ έμπειρη. Στήθος μεγάλο φτιαγμένο και ίσως και η βραζιλιάνικη κωλαρα της έχει κάνει ενίσχυση επίσης. Το συνηθίζουν αυτό πολύ οι Βραζιλιάνος. Μιλάμε για κωλαρα που την δίνει κιόλας όπως μου είπε η υπηρεσία. Με έξτρα κόστος .
Και το πρόσωπο της μου άρεσε.

Μπέλλα Κολομβιανα πιο καθημερινή κοπέλα. Χωρίς επεμβάσεις στο σώμα πιο κοντουλα με πολύ μακρύ μαύρο μαλλί και μαύρα μάτια .
Γλυκιά παρουσία αλλά ομολογουμένως δίπλα στην Helen η τελευταία της κλέβει τις εντυπώσεις.

Οι υπόλοιπες Στέλλα Δήμητρα και Νικολετα
Όπως την είδες,ισχύει το 28 στην ηλικία της Helen;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.970
Κριτικές
490
Like
36.593
Πόντοι
41.447
Όπως την είδες,ισχύει το 28 στην ηλικία της Helen;
Μάλλον λίγο μεγαλύτερη από ότι γράφουν. Αλλά αυτό συμβαίνει πάντα με τις ηλικίες που αναφέρουν τα μαγαζιά και τα γραφεία. Πάντως είναι εντυπωσιακή στην εμφανιση
 

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
70
Like
338
Πόντοι
20
εχω τιμησει 2 κορασιδες απο εκει.... την χαρα οπου επεσε μασαζ και τεμαχιο και ημουν ευχαριστημενος. και την Ντινα οπου επαιξε μασαζ και μπουκιτσι επισης ευχαριστημενος.. ισως επεστρεφα καποια στιγμη για την Ντινα αν ηταν να πεσει και τεμαχιο! γενικα ειναι και μια επιλογη στο χαρτη των μασατζιδικων! στα 70 με 80 που εδωσα εγω για απλο προγραμμα!
80 ευρώ όμως για μισή ώρα.
Τα 45 πάνε 100 ευρώ κ η ώρα 120 ευρώ.
Όσες κάνουν κλαρίνο μόνο με σκουφάκι κ η εκτόνωση είτε είναι 30 είτε 45 είτε 60 λεπτά είναι μια φορά.
 

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
70
Like
338
Πόντοι
20
Ξέρει κανείς τίποτα για το μάσαζ mali στο Γκάζι?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Τουλάχιστον δεν είναι σάπιες μούμιες εμφανισιακά και ηλικιακά σαν την Λία του Σ29 και το πρώην ποκεμον Ελένη του Μπακνανά που μας τα έχεις κάνει τσουρέκια
Και η Μαρίνα κάνει και φοβερό μασάζ.
Προφανώς και δεν με ενδιαφέρει να απαντήσω στην προσωπική επίθεση, τελικά αυτο που είναι ενδιαφέρον είναι ποιοι την κάνουν like.....
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.081
Κριτικές
2
Like
8.787
Πόντοι
2.456
Μάλλον λίγο μεγαλύτερη από ότι γράφουν. Αλλά αυτό συμβαίνει πάντα με τις ηλικίες που αναφέρουν τα μαγαζιά και τα γραφεία. Πάντως είναι εντυπωσιακή στην εμφανιση
Από τις φωτό την κάνω 35+
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Επειδή ο αέρας της ανανέωσης είναι μαλλον απαραίτητος σε κάποιο βαθμό, έμαθα ....απο εσωτερικές πηγες......οτι έφερε και η Ζανα δυο Κολομβιανές. Την μια την διασταύρωσα βγαίνοντας απο άλλο ραντεβου, μελαμψή αρκετα ψιλή και με ενδιαφέρον προσωπο. Επειδή όμως φορούσε τζιν και εμένα με συνόδευε αλλη στην πορτα δεν μπορω να πω περισσότερα. Την αλλη δεν την ειδα....Αν καποιος ξερει περισσότερα ας ενημερώσει.....
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
37
Like
20.345
Πόντοι
4.646
Είναι αυτή που ήταν στο medusa ?
Πιθανών Νάι :confused: ή φωτό από εκεί είναι. Θά ξέρουμε σέ λίγο για ποίο σίγουρα.
Medusa καί princess Πειραιά.
Κρίμα καί την είχα στα υπόψην για επίσκεψη.
 

Stavros(4)

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2021
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
Γεια σας θα ήθελα την γνώμη σας για καλή μασερ με τσιμπουκοχειλα και βυζαρές σκεφτόμουν για την σελιν στο silver spa που έχω διαβάσει αρκετά καλά σχόλια.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
726
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Πρότεινα στην κοπέλα που βγαίνω να πάμε για Μασαζ και να της κάνω δώρο μια ανωμαλία, εκτόνωση γλείψιμο η ότι θέλει από την κοπέλα που κάνει Μασαζ. θέλω γυναίκα όχι άντρα, το θέμα είναι σε ποιο μαγαζί μπορώ να την πάω;

Επισης ήθελα να είμαι μέσα στο δωμάτιο να βλεπω ( θα πληρώσω έξτρα δεν έχω θέμα)
Μπορεί καποιος να δώσει τα φώτα του;
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.780
Πόντοι
456
Πρότεινα στην κοπέλα που βγαίνω να πάμε για Μασαζ και να της κάνω δώρο μια ανωμαλία, εκτόνωση γλείψιμο η ότι θέλει από την κοπέλα που κάνει Μασαζ. θέλω γυναίκα όχι άντρα, το θέμα είναι σε ποιο μαγαζί μπορώ να την πάω;

Επισης ήθελα να είμαι μέσα στο δωμάτιο να βλεπω ( θα πληρώσω έξτρα δεν έχω θέμα)
Μπορεί καποιος να δώσει τα φώτα του;
Μόνο το Nirvana γράφει ότι έχει υπηρεσία για ζευγάρια αλλά εγώ δεν έβγαλα άκρη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom