Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
37
Πόντοι
0
Καλημέρα κ από εμένα, δυστυχώς λόγο καταστάσεων δεν μπορώ να μπαίνω εδώ συχνά , επομένως να μπορώ να έχω μια σαφή ενημέρωση, θέλω να ρωτήσω σε ποιο ίδρυμα να απευθυνθώ για πολύ καλές υπηρεσίες στο κομμάτι του σεξ ,(το μασάζ δεν με απασχολεί) . Και σε ποιες κοπέλες; Εμφάνιση ιδανικά με βυζάρες. Σας ευχαριστώ για την κατανόηση κ τον χρόνο κ συγνώμη αν η δημοσίευση μου δημιουργεί πρόβλημα ας διαγραφεί!
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
1
Like
2.801
Πόντοι
456
Καλημέρα κ από εμένα, δυστυχώς λόγο καταστάσεων δεν μπορώ να μπαίνω εδώ συχνά , επομένως να μπορώ να έχω μια σαφή ενημέρωση, θέλω να ρωτήσω σε ποιο ίδρυμα να απευθυνθώ για πολύ καλές υπηρεσίες στο κομμάτι του σεξ ,(το μασάζ δεν με απασχολεί) . Και σε ποιες κοπέλες; Εμφάνιση ιδανικά με βυζάρες. Σας ευχαριστώ για την κατανόηση κ τον χρόνο κ συγνώμη αν η δημοσίευση μου δημιουργεί πρόβλημα ας διαγραφεί!
Νάταλυ στην Ιερά Οδό.

Πρόσφατη εμπειρία, εξαιρετική.
 

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
37
Πόντοι
0

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
1
Like
2.801
Πόντοι
456

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.345
Πόντοι
5.896
Πρότεινα στην κοπέλα που βγαίνω να πάμε για Μασαζ και να της κάνω δώρο μια ανωμαλία, εκτόνωση γλείψιμο η ότι θέλει από την κοπέλα που κάνει Μασαζ. θέλω γυναίκα όχι άντρα, το θέμα είναι σε ποιο μαγαζί μπορώ να την πάω;

Επισης ήθελα να είμαι μέσα στο δωμάτιο να βλεπω ( θα πληρώσω έξτρα δεν έχω θέμα)
Μπορεί καποιος να δώσει τα φώτα του;
...σκεψου και την επιλογη να καλεσετε μια στο χωρο σας και να μην τρεχετε στα spa! Ειτε στην ανεση του σπιτιου σας, ειτε σε δωματιου καλου ξενοδοχειου! Στο νημα σεξ-μασαζ στο σπιτι υπαρχουν διαφορες καλες προτασεις! :hi:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.005
Κριτικές
490
Like
36.733
Πόντοι
41.447
Σήμερα στο Σιλβερ σπα Νέας Σμυρνης

Βικαρα στην υποδοχή και οι εξής κοπέλες:

-Τζένη η γνωστή αξιόπιστη μιλφ
-Εύα στο δωμστιο
Τζοανα και αυτή ήταν δωμάτιο
-Κάρολ Βραζιλιάνα μελαχρινή με μακριά μαλλιά ,με βυζάρες μάλλον για 3.5+ αν κρίνω καλά με τα εσώρουχα .
-Άλις. Μετρίου αναστήματος βραζιλιανα μελαμψή ελαφρώς επίσης μαύρο μαλλί μακρύ μεγάλη αφρατη ωραία στρογγυλή κωλαρα που την τονίζει η πολύ λεπτή μέση της. Δήλωσα 4 η συγκεκριμένη θα είναι όνειρο.
Αγγλικά γιοκ τα κορίτσια μιλάνε την γλώσσα της πατρίδας τους και του έρωτα..
Ενημερώθηκα πως κάνουν καλό δίδυμο στο δωμάτιο . Οπτικά ταιριάζουν για δίδυμο. Βυζιά η μία κωλαρα η άλλη.


Αύριο το κατάστημα μου είπε η Βίκυ θα είναι ανοικτό κανονικά για να γιορτάσουμε το Οχι
 

aris l

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2022
Μηνύματα
26
Like
22
Πόντοι
0
ναταλια απο μαρνης 28 πολυ καλη εμπειρια. ξερει κανεις αν το σουλιου 5 δουλευει?
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
362
Κριτικές
16
Like
881
Πόντοι
371
Γρήγορο πέρασμα απο Σουλίου , δε θα κουράσω για αυτο δεν γράφω και συχνά αλλά είχα καιρό να δω την Ελένη, εκανε και ένα ωραίο νέο τατου ενα φιλάκι κόκκινο κατω χαμηλα... πολύ όμορφο. ¨Ομορφη μια ώρα με ωραίο μασάζ και όλα τα υπόλοιπα. θεωρω ότι η πίπα της εχει βελτιωθεί καταπληκτικά.
 

Pol Pan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
285
Πόντοι
280
Τύποι καλημέρα. Αν γνωρίζει κάποιος για το Σινώπης 29. Και τι εννοώ: Μέσα στην περασμένη εβδομάδα πέρασα δύο φορές σε διαφορετικές ώρες και ήταν κλειστό (μεσημέρι - απόγευμα), κοίταξα μετά και διαπίστωσα ότι το banner του καταστήματος λείπει από τις διαφημίσεις του site, όπως επίσης και η ιστοσελίδα του μασατζίδικου έχει κατέβει. Τελικά έκλεισε; Γίνεται ανακαίνηση; Αν γνωρίζει κάποιος μπορεί να ενημερώσει.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.224
Κριτικές
18
Like
16.282
Πόντοι
4.546
Η ποιότητα των υπηρεσιών στα λαδάδικα, έχει πέσει πολύ, δεν ξέρω τι συμβαίνει. Πριν λίγο καιρό έφυγα αχυστος, έκανε τα πάντα για να με βγάζει εκτός ρυθμού, στησίματα αστητα και ανορθόδοξου πολέμου, το έληξα μόνος μου, δεν υπήρχε νόημα να παλεύω μαζί της να κάτσει.
Τις προάλλες πάλι, κάποια μου έβαλε σκουφάκι σε πεσμένο πουλί(άλλη μια φορά μου το έχουν κάνει, σε στούντιο), και ενώ της είπα ότι δεν μπορώ να λειτουργήσω έτσι, με τα χίλια ζόρια τελειώσα μετά από κάμποση ώρα(της το ξανα είπα μετά το τέλος, έκανε την χαζή) .

Κριτικές όχι, δεν γράφω πλέον. Ενημέρωση, ότι και αν διαβάσω, δεν πιστεύω και πολλά πράγματα(για χίλιους δύο λόγους και σκοπιμότητες), οπότε απλώς δοκιμάζω και βλέπουμε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
549
Like
953
Πόντοι
86
Τύποι καλημέρα. Αν γνωρίζει κάποιος για το Σινώπης 29. Και τι εννοώ: Μέσα στην περασμένη εβδομάδα πέρασα δύο φορές σε διαφορετικές ώρες και ήταν κλειστό (μεσημέρι - απόγευμα), κοίταξα μετά και διαπίστωσα ότι το banner του καταστήματος λείπει από τις διαφημίσεις του site, όπως επίσης και η ιστοσελίδα του μασατζίδικου έχει κατέβει. Τελικά έκλεισε; Γίνεται ανακαίνηση; Αν γνωρίζει κάποιος μπορεί να ενημερώσει.
Νομίζω κάπου έπιασε το μάτι μου για ανακαίνιση και νέα διεύθυνση.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η ποιότητα των υπηρεσιών στα λαδάδικα, έχει πέσει πολύ, δεν ξέρω τι συμβαίνει. Πριν λίγο καιρό έφυγα αχυστος, έκανε τα πάντα για να με βγάζει εκτός ρυθμού, στησίματα αστητα και ανορθόδοξου πολέμου, το έληξα μόνος μου, δεν υπήρχε νόημα να παλεύω μαζί της να κάτσει.
Τις προάλλες πάλι, κάποια μου έβαλε σκουφάκι σε πεσμένο πουλί(άλλη μια φορά μου το έχουν κάνει, σε στούντιο), και ενώ της είπα ότι δεν μπορώ να λειτουργήσω έτσι, με τα χίλια ζόρια τελειώσα μετά από κάμποση ώρα(της το ξανα είπα μετά το τέλος, έκανε την χαζή) .

Κριτικές όχι, δεν γράφω πλέον. Ενημέρωση, ότι και αν διαβάσω, δεν πιστεύω και πολλά πράγματα(για χίλιους δύο λόγους και σκοπιμότητες), οπότε απλώς δοκιμάζω και βλέπουμε.
Δεν έχεις και άδικο.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
542
Κριτικές
19
Like
2.199
Πόντοι
1.196
Τύποι καλημέρα. Αν γνωρίζει κάποιος για το Σινώπης 29. Και τι εννοώ: Μέσα στην περασμένη εβδομάδα πέρασα δύο φορές σε διαφορετικές ώρες και ήταν κλειστό (μεσημέρι - απόγευμα), κοίταξα μετά και διαπίστωσα ότι το banner του καταστήματος λείπει από τις διαφημίσεις του site, όπως επίσης και η ιστοσελίδα του μασατζίδικου έχει κατέβει. Τελικά έκλεισε; Γίνεται ανακαίνηση; Αν γνωρίζει κάποιος μπορεί να ενημερώσει.
Με κάθε επιφύλαξη, δεν ρίχνεις μια ματιά σε ένα νέο banner, εδώ στην αριστερή στήλη: "Body and Touch Massage"?
Η ποιότητα των υπηρεσιών στα λαδάδικα, έχει πέσει πολύ, δεν ξέρω τι συμβαίνει. Πριν λίγο καιρό έφυγα αχυστος, έκανε τα πάντα για να με βγάζει εκτός ρυθμού, στησίματα αστητα και ανορθόδοξου πολέμου, το έληξα μόνος μου, δεν υπήρχε νόημα να παλεύω μαζί της να κάτσει............... .......................
Εμείς οφείλουμε να δώσουνε το χρήμα (συνήθως μπροστά) και οι λαδοκοπέλες οφείλουν να μας λαδώσουν, να μας στηθούν και να μας κάτσουν!
Δεν αγοράζουμε πόλεμο, αλλά έρωτα (μπορείς να το πεις και sex).
Διαφορετικά νομίζω, χαλάει η συμφωνία!
 

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.050
Κριτικές
5
Like
3.248
Πόντοι
736
H Βικτώρια από Delight 7 σταμάτησε,ξέρει κανείς;;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.224
Κριτικές
18
Like
16.282
Πόντοι
4.546
Εμείς οφείλουμε να δώσουνε το χρήμα (συνήθως μπροστά) και οι λαδοκοπέλες οφείλουν να μας λαδώσουν, να μας στηθούν και να μας κάτσουν!
Δεν αγοράζουμε πόλεμο, αλλά έρωτα (μπορείς να το πεις και sex).
Διαφορετικά νομίζω, χαλάει η συμφωνία!
Για εμένα χάλασε. Θα έπαιρνα πίσω τα χρήματα, εννοείς;
Τέτοιες υπηρεσίες, ούτε στο Μεταξουργείο.
Τζάμπα πέταξα 120€.
Πραγματικά, αν πάω για κάποιο λόγο στα λαδαδικα, είναι για καλύτερες υπηρεσίες από στούντιο και δελο, γιατί από κορμιά και νεότητα, δεν έχουν και τα καλύτερα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Για εμένα χάλασε. Θα έπαιρνα πίσω τα χρήματα, εννοείς;
Τέτοιες υπηρεσίες, ούτε στο Μεταξουργείο.
Τζάμπα πέταξα 120€.
Πραγματικά, αν πάω για κάποιο λόγο στα λαδαδικα, είναι για καλύτερες υπηρεσίες από στούντιο και δελο, γιατί από κορμιά και νεότητα, δεν έχουν και τα καλύτερα.
δεν είναι σωστό να μην αναφέρεις που σε φολιάσαν
πρέπει να μας προστατεύσεις από τις κακοτοπιές!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom