Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
542
Κριτικές
19
Like
2.199
Πόντοι
1.196
........ ..... Πριν λίγο καιρό έφυγα αχυστος, έκανε τα πάντα για να με βγάζει εκτός ρυθμού, στησίματα αστητα και ανορθόδοξου πολέμου, ..... ......

Για εμένα χάλασε. Θα έπαιρνα πίσω τα χρήματα, εννοείς;
Τέτοιες υπηρεσίες, ούτε στο Μεταξουργείο.
Τζάμπα πέταξα 120€. ..... ......
Αφού έφυγες άχυστος και το κόστος ήταν τόσο μεγάλο (120€), νομίζω ότι έπρεπε και να ενημερώσεις τη ρεσεψιόν και να ζητήσεις επιστροφή, τουλάχιστον, τμήματος των χρημάτων που έδωσες.
Αν θέλεις μας λες και κανένα όνομα. :hi:
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
549
Like
953
Πόντοι
86
Τύποι καλημέρα. Αν γνωρίζει κάποιος για το Σινώπης 29. Και τι εννοώ: Μέσα στην περασμένη εβδομάδα πέρασα δύο φορές σε διαφορετικές ώρες και ήταν κλειστό (μεσημέρι - απόγευμα), κοίταξα μετά και διαπίστωσα ότι το banner του καταστήματος λείπει από τις διαφημίσεις του site, όπως επίσης και η ιστοσελίδα του μασατζίδικου έχει κατέβει. Τελικά έκλεισε; Γίνεται ανακαίνηση; Αν γνωρίζει κάποιος μπορεί να ενημερώσει.
Τσεκαρε τι παίζει Body & Touch Massage
Στο Μπάνερ δεξιά το εχει

Εγώ στο Σινώπης μια φορά πήγα σε όλη μου τη ζωή. Και ποτέ ξανά.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.224
Κριτικές
18
Like
16.282
Πόντοι
4.546
Αφού έφυγες άχυστος και το κόστος ήταν τόσο μεγάλο (120€), νομίζω ότι έπρεπε και να ενημερώσεις τη ρεσεψιόν και να ζητήσεις επιστροφή, τουλάχιστον, τμήματος των χρημάτων που έδωσες.
Αν θέλεις μας λες και κανένα όνομα. :hi:
60 × 2, εννοούσα, 2 διαφορετικές κοπέλες.

Τέλος πάντων, ούτε θέλω να σπάω τα νεύρα μου με τις τσατσαδες ούτε με τα κορίτσια.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.534
Κριτικές
4
Like
2.024
Πόντοι
266
Vip Beauty - Massage στο Περιστέρι, παίζει τίποτα;
 

Pol Pan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
285
Πόντοι
280
Τσεκαρε τι παίζει Body & Touch Massage
Στο Μπάνερ δεξιά το εχει

Εγώ στο Σινώπης μια φορά πήγα σε όλη μου τη ζωή. Και ποτέ ξανά.
Ευχαριστώ. Πιθανόν νέα διεύθυνση. Αν αλλάξει ή αν θα φέρει νέες "θεραπεύτριες" θα το ελέγξω και θα ενημερώσω κι εγώ με την σειρά μου τα μέλη.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
60 × 2, εννοούσα, 2 διαφορετικές κοπέλες.

Τέλος πάντων, ούτε θέλω να σπάω τα νεύρα μου με τις τσατσαδες ούτε με τα κορίτσια.
Έτσι που το έγραφες εννοούσες μια.
Όταν ήταν δύο τι ? Και οι δύο λειτούργησαν με τον ίδιο τρόπο?
Επίσης λες ότι δεν πιστεύεις πολλούς στο τι γράφουν Δεκτό .
Αλλά και συ δεν θες να δώσεις περαιτέρω πληροφορίες για το ποιες και που .
Ούτε αυτοί αλλά ούτε και συ βοηθάς .
Συγνώμη αλλά αυτός είναι ο κύριος λόγος που γράφουμε εδώ μέσα ,νομίζω.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.224
Κριτικές
18
Like
16.282
Πόντοι
4.546
Έτσι που το έγραφες εννοούσες μια.
Όταν ήταν δύο τι ? Και οι δύο λειτούργησαν με τον ίδιο τρόπο?
Επίσης λες ότι δεν πιστεύεις πολλούς στο τι γράφουν Δεκτό .
Αλλά και συ δεν θες να δώσεις περαιτέρω πληροφορίες για το ποιες και που .
Ούτε αυτοί αλλά ούτε και συ βοηθάς .
Συγνώμη αλλά αυτός είναι ο κύριος λόγος που γράφουμε εδώ μέσα ,νομίζω.
Ναι, ίσως δεν το διατύπωσα σωστά, έχεις δίκιο. Απλά σχολίασα τις υπηρεσίες στο σύνολο, αυτό ήταν όλο, δεν είχα σκοπό να πω κάτι άλλο, αλλιώς θα έγραφα απευθείας στα νήματα των μαγαζιών και όχι εδώ.

Έχω σταματήσει την ενημέρωση εδώ και καιρό, συγκεκριμένα για τα μασάζ, γνωστός ο λόγος. Έχεις δίκιο φυσικά, ότι για αυτό υποτίθεται ότι είμαστε εδώ, για ενημέρωση. Γενικά, δεν μου αρέσει η γενικότερη νοοτροπία στα νήματα μασάζ που έχει δημιουργηθεί, σε αντίθεση π.χ. με το νήμα για στούντιο/δέλο.
Τέλος πάντων, αυτό δεν είναι το θέμα μας. Δεν ξέρω πλέον, πόσο αξίζει να πας σε μασάζ με τις υπηρεσίες που προσφέρουν, εξαιρέσεις υπάρχουν, αλλά αξίζει να πληρώνεις τόσο για υπηρεσίες δέλου, αυτό είναι το ερώτημα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
Ναι, ίσως δεν το διατύπωσα σωστά, έχεις δίκιο. Απλά σχολίασα τις υπηρεσίες στο σύνολο, αυτό ήταν όλο, δεν είχα σκοπό να πω κάτι άλλο, αλλιώς θα έγραφα απευθείας στα νήματα των μαγαζιών και όχι εδώ.

Έχω σταματήσει την ενημέρωση εδώ και καιρό, συγκεκριμένα για τα μασάζ, γνωστός ο λόγος. Έχεις δίκιο φυσικά, ότι για αυτό υποτίθεται ότι είμαστε εδώ, για ενημέρωση. Γενικά, δεν μου αρέσει η γενικότερη νοοτροπία στα νήματα μασάζ που έχει δημιουργηθεί, σε αντίθεση π.χ. με το νήμα για στούντιο/δέλο.
Τέλος πάντων, αυτό δεν είναι το θέμα μας. Δεν ξέρω πλέον, πόσο αξίζει να πας σε μασάζ με τις υπηρεσίες που προσφέρουν, εξαιρέσεις υπάρχουν, αλλά αξίζει να πληρώνεις τόσο για υπηρεσίες δέλου, αυτό είναι το ερώτημα.
Εγώ θεωρώ ότι στα μασάζ είναι ακόμη vfm .Στο μπουρδέλο έχεις ένα δεκάλεπτο περίπου να πάρεις κάποια και πριν η μετά από σένα να βρίσκεται ένας βρωμιάρης γύφτος η Πάκης.
Στο στούντιο θα δώσεις ένα 50ρικο για είκοσι λεπτά με βασικές υπηρεσίες ( όχι ακα πίπα) και συνήθως ξεπετα.
Στα μασάζ με 60 ευρώ έχεις το μισάωρο σου με περισσότερα πράγματα πιστεύω
Εκείνο που έχει πέσει είναι οι όμορφες παρουσίες,αλλά από υπηρεσίες πιστεύω πως βρισκεις αρκετά ικανοποιητικες αν ψάξεις.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
542
Κριτικές
19
Like
2.199
Πόντοι
1.196
60 × 2, εννοούσα, 2 διαφορετικές κοπέλες.
Τέλος πάντων, ούτε θέλω να σπάω τα νεύρα μου με τις τσατσαδες ούτε με τα κορίτσια.
Μόνο όμως αν ζητούσες χρήματα πίσω, μόνο τότε η τσα2 θα ψιθύριζε μερικά ... φωνήεντα στις 2 κοπέλες.
Σου έχει τύχει να ακούσεις τσα2, να τα χώνει σε κοπέλα;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.224
Κριτικές
18
Like
16.282
Πόντοι
4.546
Μόνο όμως αν ζητούσες χρήματα πίσω, μόνο τότε η τσα2 θα ψιθύριζε μερικά ... φωνήεντα στις 2 κοπέλες.
Σου έχει τύχει να ακούσεις τσα2, να τα χώνει σε κοπέλα;
Έχω ακούσει διαμάχες και φωνές, αλλά άγνωστος ο λόγος, δεν ήμουν η αιτία.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
584
Κριτικές
30
Like
3.813
Πόντοι
2.836
Εγώ θεωρώ ότι στα μασάζ είναι ακόμη vfm .Στο μπουρδέλο έχεις ένα δεκάλεπτο περίπου να πάρεις κάποια και πριν η μετά από σένα να βρίσκεται ένας βρωμιάρης γύφτος η Πάκης.
Στο στούντιο θα δώσεις ένα 50ρικο για είκοσι λεπτά με βασικές υπηρεσίες ( όχι ακα πίπα) και συνήθως ξεπετα.
Στα μασάζ με 60 ευρώ έχεις το μισάωρο σου με περισσότερα πράγματα πιστεύω
Εκείνο που έχει πέσει είναι οι όμορφες παρουσίες,αλλά από υπηρεσίες πιστεύω πως βρισκεις αρκετά ικανοποιητικες αν ψάξεις.
Σωστός! VFM είναι τα μασατζιδικα.Δεν συγκρίνονται με τα studio κ bourdela ως προς την παροχη υπηρεσιων κ χρονου μεσα στο δωμάτιο. Τα μονο που υπερτερούν τα studio ειναι οι ποικιλια των νεαρών κοριτσιων αλλα ξεπεταδικα δυστυχώς κ με ακριβες τιμες για μεγάλα προγράμματα κ έξτρα υπηρεσίες. Ειδικά αν θέλεις πρόγραμμα μιας ώρας η μισής με έξτρα..... Μια συζήτηση που είχα με μια λαδοκορη από κάποιο μασάζ μου είπε ότι σε μισή ώρα είναι 15' παιχνίδι κ 15' μασάζ. Αντίστοιχα σε μιας ώρας πρόγραμμα είναι 15' παιχνίδι (1 γυρος σεξ) μασάζ 30' και 15' 2 γυρος σεξ.Αυτες είναι οι οδηγίες που έχουν από τα αφεντικά τους κτλ.Ολα αυτα όμως μπορούν να αλλάξουν ανάλογα με τις επιθυμίες του κάθε πελάτη τα έξτρα τα δώρα κτλ .....
 

Hazardus

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
78
Πόντοι
0
κανενα καλο μασαζ αθηνα Νοτια κοντα ;
Επισης καμια ασιατισα η ταιλανδεζα στα υποψην ;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
13
Like
10.318
Πόντοι
2.046
Ξέρει κανείς τι παίζει στο massagio με αυτές τις καυλίτσες όπως Άρτεμις κλπ;;; Το διαφημίζουν στο ινστα με βιντεάκια που παραπέμπουν σε πορνομάγαζο
 

Pol Pan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
285
Πόντοι
280
Ευχαριστώ. Πιθανόν νέα διεύθυνση. Αν αλλάξει ή αν θα φέρει νέες "θεραπεύτριες" θα το ελέγξω και θα ενημερώσω κι εγώ με την σειρά μου τα μέλη

Ευχαριστώ. Πιθανόν νέα διεύθυνση. Αν αλλάξει ή αν θα φέρει νέες "θεραπεύτριες" θα το ελέγξω και θα ενημερώσω κι εγώ με την σειρά μου τα μέλη.
Σημερινή επίσκεψη από Σινώπης απλά για να δω τι υπάρχει. Μία από τα ίδια. Σε θέμα κορασίδων οι ίδιες..... Καμία αλλαγή προς το παρών. Θα φανεί σχετικά άμεσα αν θα φέρουν και νέα πρόσωπα μιας και λένε ότι λειτουργεί υπό νέα διεύθυνση.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
Η ποιότητα των υπηρεσιών στα λαδάδικα, έχει πέσει πολύ, δεν ξέρω τι συμβαίνει. Πριν λίγο καιρό έφυγα αχυστος, έκανε τα πάντα για να με βγάζει εκτός ρυθμού, στησίματα αστητα και ανορθόδοξου πολέμου, το έληξα μόνος μου, δεν υπήρχε νόημα να παλεύω μαζί της να κάτσει.
Τις προάλλες πάλι, κάποια μου έβαλε σκουφάκι σε πεσμένο πουλί(άλλη μια φορά μου το έχουν κάνει, σε στούντιο), και ενώ της είπα ότι δεν μπορώ να λειτουργήσω έτσι, με τα χίλια ζόρια τελειώσα μετά από κάμποση ώρα(της το ξανα είπα μετά το τέλος, έκανε την χαζή) .

Κριτικές όχι, δεν γράφω πλέον. Ενημέρωση, ότι και αν διαβάσω, δεν πιστεύω και πολλά πράγματα(για χίλιους δύο λόγους και σκοπιμότητες), οπότε απλώς δοκιμάζω και βλέπουμε.
Φιλε ο επαγγελματισμός της καθεμιάς είναι σχετικός.....επισης αν καποια είναι περαστική για μια αρπαχτή και γεια σας ή το κάνει για μεροκάμματο στανταρντ......αν το κάνει για μεροκάμματο και συμπεριφέρεται ετσι...εεε δεν θα παει μακρυά......
ένα δεύτερο θέμα είναι αν είσαι τακτικός πελάτης σε καποια όποτε η σχέση λειτουργεί αλλιως (το δεύτερο δεν το θέλουν αρκετοί στα πλαισια του αγοραίου έρωτα και είναι κατανοητό...)
 
Εγγρ.
14 Ιουν 2021
Μηνύματα
37
Like
97
Πόντοι
0
Ρε παιδιά να ρωτήσω και εγώ τη μαλακία μου.
Έχω διαβάσει όλα τα ποστ, κριτικές, νήματα κλπ. Να διευκρινίσω πως ανήκω στους κατ οίκον μασσαζάκιδες.
Κανένα καλό, ποιοτικό, κυριλέ μαγαζί που να έχει στο μενού όλα τα κομφορ, για όλα τα βαλάντια και με σοβαρό ρόστερ υπάρχει?
Όχι να μπαίνεις και να σκάνε όλα απροκάλυπτα. Να είναι πιο σοβαρό. Ευχαριστώ για την ανοχή σας!
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
467
Κριτικές
3
Like
2.597
Πόντοι
441
Ξέρει κανείς τι παίζει στο massagio με αυτές τις καυλίτσες όπως Άρτεμις κλπ;;; Το διαφημίζουν στο ινστα με βιντεάκια που παραπέμπουν σε πορνομάγαζο
ΤΙ
ΠΟ
ΤΑ!!!!!!!!

Παρόλα αυτά, εγώ εχω παει καποιες φορες εκανα με την Αρτεμις και ειναι όντως πολυ ευχαριστη και μια χαρα μασαζακι
τιμιοτατο κ ειναι κ σκετο καυλοραπανο για πολλες παχιες μαλακιες......Δηλαδή αν δε σε ενδιαφέρει η φραπεδιά, ειναι μια χαρα.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
13
Like
10.318
Πόντοι
2.046
ΤΙ
ΠΟ
ΤΑ!!!!!!!!

Παρόλα αυτά, εγώ εχω παει καποιες φορες εκανα με την Αρτεμις και ειναι όντως πολυ ευχαριστη και μια χαρα μασαζακι
τιμιοτατο κ ειναι κ σκετο καυλοραπανο για πολλες παχιες μαλακιες......Δηλαδή αν δε σε ενδιαφέρει η φραπεδιά, ειναι μια χαρα.
σε ευχαριστώ μαν! με εσώρουχο να φανταστώ έτσι; με έχει καυλώσει απίστευτα η συγκεκριμένη και μόνο στην ιδέα οτι θα με ακουμπάει στους μηρούς :erection:τρελαίνομαι!
 

Elenitsa90

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2023
Μηνύματα
2
Like
12
Πόντοι
0
Γρήγορο πέρασμα απο Σουλίου , δε θα κουράσω για αυτο δεν γράφω και συχνά αλλά είχα καιρό να δω την Ελένη, εκανε και ένα ωραίο νέο τατου ενα φιλάκι κόκκινο κατω χαμηλα... πολύ όμορφο. ¨Ομορφη μια ώρα με ωραίο μασάζ και όλα τα υπόλοιπα. θεωρω ότι η πίπα της εχει βελτιωθεί καταπληκτικά.
εδω με τις φιλες μου και σημερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom