Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Χαιρετώ τους μύστες. Η Βικτώρια δουλεύει ακόμη Σουλίου 4; Αν ναι, μπορώ να μάθω κάπως ποιες ώρες;

Επειδή είμαι στο τρέξιμο έχω μείνει πίσω στις εξελίξεις. Υπάρχει κάποια στο στιλ Αλίνα από Σολωμού 70; Δηλαδή καλό μασάζ και μιλφ, με πιασίματα; Δε με απασχολεί περιοχή της Αθήνας και κόστος.

Ευχαριστώ πολύ παιδιά και καλό καλοκαίρι σε όλους.
Πολυ κοντα στο Σολωμου, πήγαινε Στουρνάρη 29, δες Μονικα, Λια και Βερονικα και δεν θα ξανά ψάξεις την Αλινα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.304
Like
15.970
Πόντοι
3.656
Μέχρι 35 σε ηλικία αυστηρά .... μοντελέ , στυλιάρι ..... χωρίς σιλικόνες ..... ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΨΗΛΗ .... παίζει πουθενά ;;;
Και ευρωπαία λευκή ........... ΟΧΙ ΛΑΤΙΝΕΣ , ΚΡΕΟΛΕΣ , ασιάτισες κτλ .
ρωσία, ουκρανία, ρουμανία κτλ κτλ κτλ
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Αφού είδα και αποειδα από 3ια studio με μέτριες κορασιδες ,έκανα στροφή για Λαγουμτζη , στην υποδοχή η ευγενέστατη κυρία Σοφία και κορασιδες αριθμός 8 , είδα τις 6 οι 2 δωμάτιο , έχουμε και λέμε Βαλεντινα δωμάτιο κλεισμένη για 2ωρο παρακαλώ , υπόλοιπες Χριστίνα νεαρή , Αναστασία σκινυ μιλφ , Ιλονα νεαρή κι αυτή , Μαρία , Αγγελική, Μελίνα μεγάλες και αδιάφορες για τα γούστα μου , και τέλος Ντιανα λεπτή σκινυ μιλφ με ξανθό καρέ μαλλακι απίστευτο σώμα για την ηλικία της , η επιλογή μονόδρομος με την Ντιανα όπου πέρασα σούπερ άλλη μια φορά με απιστευτα γλωσσοφιλα και τσιμπουκαρα επιπέδου Ρωσσιδαρας , λεπτομέριες στην κριτική που θα ακολουθήσει .....
Την είδα την νέα σεριφισσα με το ξανθό κοντό μαλακι.
Η Ντιάνα είναι ?
Ενδιαφέρον.

Παρότι στην υποδοχή η Ντιάνα μήπως περνάει αν ερωτηθεί ?
Λέω εγώ …
Τωρα ανακαλυψαμε την Ντιανα! Στην αναβροχια καλο και το χαλαζι, χεχεχε
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Μέχρι 35 σε ηλικία αυστηρά .... μοντελέ , στυλιάρι ..... χωρίς σιλικόνες ..... ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΨΗΛΗ .... παίζει πουθενά ;;;
Και ευρωπαία λευκή ........... ΟΧΙ ΛΑΤΙΝΕΣ , ΚΡΕΟΛΕΣ , ασιάτισες κτλ .
ρωσία, ουκρανία, ρουμανία κτλ κτλ κτλ
Άντα silver spa Πολωνία 20 και κατι
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20230721_014232_Chrome.jpg
    Screenshot_20230721_014232_Chrome.jpg
    117,9 KB · Εμφανίσεις: 53

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
560
Κριτικές
25
Like
3.457
Πόντοι
1.436
Μέχρι 35 σε ηλικία αυστηρά .... μοντελέ , στυλιάρι ..... χωρίς σιλικόνες ..... ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΨΗΛΗ .... παίζει πουθενά ;;;
Και ευρωπαία λευκή ........... ΟΧΙ ΛΑΤΙΝΕΣ , ΚΡΕΟΛΕΣ , ασιάτισες κτλ .
ρωσία, ουκρανία, ρουμανία κτλ κτλ κτλ
Βικτωρία στο Λέλας. Ύψος όμως 1.65. Check ✔️ ✅️ this girl!!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
3.400
Πόντοι
2.846
Αυτήν την Ντιάνα την έχω βάλει στο πρόγραμμα κι εγώ από τότε που την είδα πρώτη φορά που έκανε χρέη σεριφισσας στη θέση της Σοφίας.
Δεν την έχω πετύχει να <<εργάζεται>> σε άλλες δύο επισκέψεις μου από τότε γαμω την γκαντεμια μου.
Είναι πολύ καβλοφατσα.
Αξίζει peter είναι αρχοντικό το μιλφ και είναι φουλ καυλιαρα μέσα στο δωμάτιο, για εμένα έχει πολύ εκφυλο πρόσωπο , ειδικά όταν σε τσιμπουκωνει αυτό το γλυκό προσωπάκι και σε κοιτάει με την τσαπου στο στόμα είναι τρέλα αυτή η εικόνα, στάζουν σαλια παντού και στα έχει κάνει μούσκεμα τα @@ , πραγματικά τα γράφω αυτά τώρα και μου έχει γίνει πέτρα πάλι το καυλι, για εμένα έχει γίνει στανταρακι πλέον η Ντιανα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτήν την Ντιάνα την έχω βάλει στο πρόγραμμα κι εγώ από τότε που την είδα πρώτη φορά που έκανε χρέη σεριφισσας στη θέση της Σοφίας.
Δεν την έχω πετύχει να <<εργάζεται>> σε άλλες δύο επισκέψεις μου από τότε γαμω την γκαντεμια μου.
Είναι πολύ καβλοφατσα.
Αξίζει peter είναι αρχοντικό το μιλφ και είναι φουλ καυλιαρα μέσα στο δωμάτιο, για εμένα έχει πολύ εκφυλο πρόσωπο , ειδικά όταν σε τσιμπουκωνει αυτό το γλυκό προσωπάκι και σε κοιτάει με την τσαπου στο στόμα είναι τρέλα αυτή η εικόνα, στάζουν σαλια παντού και στα έχει κάνει μούσκεμα τα @@ , πραγματικά τα γράφω αυτά τώρα και μου έχει γίνει πέτρα πάλι το καυλι, για εμένα έχει γίνει στανταρακι πλέον η Ντιανα
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
37
Like
20.349
Πόντοι
4.646
Αξίζει peter είναι αρχοντικό το μιλφ και είναι φουλ καυλιαρα μέσα στο δωμάτιο, για εμένα έχει πολύ εκφυλο πρόσωπο , ειδικά όταν σε τσιμπουκωνει αυτό το γλυκό προσωπάκι και σε κοιτάει με την τσαπου στο στόμα είναι τρέλα αυτή η εικόνα, στάζουν σαλια παντού και στα έχει κάνει μούσκεμα τα @@ , πραγματικά τα γράφω αυτά τώρα και μου έχει γίνει πέτρα πάλι το καυλι, για εμένα έχει γίνει στανταρακι πλέον η Ντιανα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αξίζει peter είναι αρχοντικό το μιλφ και είναι φουλ καυλιαρα μέσα στο δωμάτιο, για εμένα έχει πολύ εκφυλο πρόσωπο , ειδικά όταν σε τσιμπουκωνει αυτό το γλυκό προσωπάκι και σε κοιτάει με την τσαπου στο στόμα είναι τρέλα αυτή η εικόνα, στάζουν σαλια παντού και στα έχει κάνει μούσκεμα τα @@ , πραγματικά τα γράφω αυτά τώρα και μου έχει γίνει πέτρα πάλι το καυλι, για εμένα έχει γίνει στανταρακι πλέον η Ντιανα
Ντιάνα vs Ειρήνη; :think:
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.272
Like
6.242
Τελευταία τροποποίηση:

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
177
Κριτικές
6
Like
853
Πόντοι
361
σημερινή επίσκεψη στο Σ40-42 κατά τις 12. διάθεσιμες κοπέλες η Αλέσια, η Τατιάνα , μια μπαλότσα που δεν συγκράτησα ούτε το όνομα της και η Κάτια. Την Κάτια την ξέρω κ από το Λαγουμιτζή, την έχω επιλέξει συνολικά 3 φορές με θετική εικόνα κ μάλιστα την 1η φορά είχα ανεβάσει κ κριτική. Η σημερινή συνάντηση δεν ήταν σαν τις προηγούμενες δυστυχώς... Από την αρχή ένιωσα μη πρόθεση ξεπέτας ενώ κ όλες οι κινήσεις ήταν πολύ αυτοματοποιημένες. Το μόνο θετικό θα έλεγα ότι μου προτάθηκε και το κωλαράκι της με +20 €, το οποίο και τιμήθηκε και στους 2 γύρους. Τις προηγούμενες φορές το είχε αρνηθεί. Στο ενδιάμεσο μασάζ δεν πρέπει να αφιέρωσε περισσότερο από 10 λεπτά απλού χαιδέματος κ μετά μου ανέφερε ΄΄οκ είσαι έτοιμος΄΄. Κόιταζα μία αυτήν και μία το ρολόι μου με απορία, αλλά δεν συγκινήθηκε. Στο 2ο γύρο πρέπει να έγινε εναλλαγή 5 στάσεων σε χρόνο ρεκόρ πάντα με δική της πρωτοβουλία, μέχρι που επέλεξα να ασχοληθώ και πάλι με το όμορφο κωλαράκι της. Συνολικός χρόνος 40 λεπτά αντί της ώρας. Επίσης είχε μία ακατάσχετη φλυαρία σε όλη την διάρκεια κ με συνεχείς αναφορές στην Ρωσία. Εκεί που με ξενέρωσε ήταν όταν 'έκανε κ αναφορά ότι τώρα που δεν βοηθάει ο Πούτιν με την πυρόσβεση καίγεται όλη η Ελλάδα κ να ζητήσουμε βοήθεια από τον Ζελένσκι...Προτίμησα να μην απαντήσω σε τίποτα από όσα είπε και απλά να ακούω το παραλήρημα της....
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
177
Κριτικές
6
Like
853
Πόντοι
361
κάλεσα σήμερα την Κατερίνα στη Σουλίου καθώς ήμουν στην περιοχή, για να κλείσω ραντεβού με την Εύα. Ή είμαι πολύ άτυχος κ έχω κακό συγχρονισμό, ή η Ευα απέχει συστηματικά από τον χώρο. Ήταν η τρίτη διαδοχική φορά που έλαβα την απάντηση ότι έχει περίοδο και δεν είναι στο μαγαζί. έχει επιλέξει κανείς την Εύα πρόσφατα; ξέρω ότι έχει δικό της ωράριο κ δουλεύει με ραντεβού αλλά την ξέρω χρόνια κ ποτέ άλλοτε δεν είχα πρόβλημα να την βρώ τόσες φορές
 

mark_22

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα τι τηλ έχουν στο Λαγουμιτζή 23; Κοίταξα όλα τα τοπικ και δεν το βρίσκω
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
κάλεσα σήμερα την Κατερίνα στη Σουλίου καθώς ήμουν στην περιοχή, για να κλείσω ραντεβού με την Εύα. Ή είμαι πολύ άτυχος κ έχω κακό συγχρονισμό, ή η Ευα απέχει συστηματικά από τον χώρο. Ήταν η τρίτη διαδοχική φορά που έλαβα την απάντηση ότι έχει περίοδο και δεν είναι στο μαγαζί. έχει επιλέξει κανείς την Εύα πρόσφατα; ξέρω ότι έχει δικό της ωράριο κ δουλεύει με ραντεβού αλλά την ξέρω χρόνια κ ποτέ άλλοτε δεν είχα πρόβλημα να την βρώ τόσες φορές
Η κατερινα μπαινει δωματιο?
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
37
Like
20.349
Πόντοι
4.646
σημερινή επίσκεψη στο Σ40-42 κατά τις 12. διάθεσιμες κοπέλες η Αλέσια, η Τατιάνα , μια μπαλότσα που δεν συγκράτησα ούτε το όνομα της και η Κάτια. Την Κάτια την ξέρω κ από το Λαγουμιτζή, την έχω επιλέξει συνολικά 3 φορές με θετική εικόνα κ μάλιστα την 1η φορά είχα ανεβάσει κ κριτική. Η σημερινή συνάντηση δεν ήταν σαν τις προηγούμενες δυστυχώς... Από την αρχή ένιωσα μη πρόθεση ξεπέτας ενώ κ όλες οι κινήσεις ήταν πολύ αυτοματοποιημένες. Το μόνο θετικό θα έλεγα ότι μου προτάθηκε και το κωλαράκι της με +20 €, το οποίο και τιμήθηκε και στους 2 γύρους. Τις προηγούμενες φορές το είχε αρνηθεί. Στο ενδιάμεσο μασάζ δεν πρέπει να αφιέρωσε περισσότερο από 10 λεπτά απλού χαιδέματος κ μετά μου ανέφερε ΄΄οκ είσαι έτοιμος΄΄. Κόιταζα μία αυτήν και μία το ρολόι μου με απορία, αλλά δεν συγκινήθηκε. Στο 2ο γύρο πρέπει να έγινε εναλλαγή 5 στάσεων σε χρόνο ρεκόρ πάντα με δική της πρωτοβουλία, μέχρι που επέλεξα να ασχοληθώ και πάλι με το όμορφο κωλαράκι της. Συνολικός χρόνος 40 λεπτά αντί της ώρας. Επίσης είχε μία ακατάσχετη φλυαρία σε όλη την διάρκεια κ με συνεχείς αναφορές στην Ρωσία. Εκεί που με ξενέρωσε ήταν όταν 'έκανε κ αναφορά ότι τώρα που δεν βοηθάει ο Πούτιν με την πυρόσβεση καίγεται όλη η Ελλάδα κ να ζητήσουμε βοήθεια από τον Ζελένσκι...Προτίμησα να μην απαντήσω σε τίποτα από όσα είπε και απλά να ακούω το παραλήρημα της....
Έχει χαλάσει πολύ από τότε που πήγε στο 42 , κρίμα.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
852
Κριτικές
33
Like
2.548
Πόντοι
5.345
Καλησπέρα τι τηλ έχουν στο Λαγουμιτζή 23; Κοίταξα όλα τα τοπικ και δεν το βρίσκω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom