Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.639
Κριτικές
190
Like
48.800
Πόντοι
41.443
σημερινή επίσκεψη στο Σ40-42 κατά τις 12. διάθεσιμες κοπέλες η Αλέσια, η Τατιάνα , μια μπαλότσα που δεν συγκράτησα ούτε το όνομα της και η Κάτια. Την Κάτια την ξέρω κ από το Λαγουμιτζή, την έχω επιλέξει συνολικά 3 φορές με θετική εικόνα κ μάλιστα την 1η φορά είχα ανεβάσει κ κριτική. Η σημερινή συνάντηση δεν ήταν σαν τις προηγούμενες δυστυχώς... Από την αρχή ένιωσα μη πρόθεση ξεπέτας ενώ κ όλες οι κινήσεις ήταν πολύ αυτοματοποιημένες. Το μόνο θετικό θα έλεγα ότι μου προτάθηκε και το κωλαράκι της με +20 €, το οποίο και τιμήθηκε και στους 2 γύρους. Τις προηγούμενες φορές το είχε αρνηθεί. Στο ενδιάμεσο μασάζ δεν πρέπει να αφιέρωσε περισσότερο από 10 λεπτά απλού χαιδέματος κ μετά μου ανέφερε ΄΄οκ είσαι έτοιμος΄΄. Κόιταζα μία αυτήν και μία το ρολόι μου με απορία, αλλά δεν συγκινήθηκε. Στο 2ο γύρο πρέπει να έγινε εναλλαγή 5 στάσεων σε χρόνο ρεκόρ πάντα με δική της πρωτοβουλία, μέχρι που επέλεξα να ασχοληθώ και πάλι με το όμορφο κωλαράκι της. Συνολικός χρόνος 40 λεπτά αντί της ώρας. Επίσης είχε μία ακατάσχετη φλυαρία σε όλη την διάρκεια κ με συνεχείς αναφορές στην Ρωσία. Εκεί που με ξενέρωσε ήταν όταν 'έκανε κ αναφορά ότι τώρα που δεν βοηθάει ο Πούτιν με την πυρόσβεση καίγεται όλη η Ελλάδα κ να ζητήσουμε βοήθεια από τον Ζελένσκι...Προτίμησα να μην απαντήσω σε τίποτα από όσα είπε και απλά να ακούω το παραλήρημα της....
κριμα ρε φιλε.
κριμα και για το κοριτσι. προσωπικα παντα περνουσα καλα μαζι της.
ηταν καλη επιλογη οσο ηταν στο Λ23.
απο τη μεταγραφη της στο Σ40-42 κι επειτα αρχισε η κατηφορα δυστυχως,μαζι με τα +20€ που την κατατασσουν πλεον στην κατηγορια του αρπακτικου.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.056
Κριτικές
37
Like
20.963
Πόντοι
4.646

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
879
Πόντοι
361
κριμα ρε φιλε.
κριμα και για το κοριτσι. προσωπικα παντα περνουσα καλα μαζι της.
ηταν καλη επιλογη οσο ηταν στο Λ23.
απο τη μεταγραφη της στο Σ40-42 κι επειτα αρχισε η κατηφορα δυστυχως,μαζι με τα +20€ που την κατατασσουν πλεον στην κατηγορια του αρπακτικου.
Για να είμαι ειλικρινής, οι προηγούμενες φορές μαζί της ήταν πολύ καλές. Η 4η ήταν η "προβληματική". Απλά μου έκανε εντύπωση ότι ειδικά στο Σ40-42 δεν μου είχε ξανατυχει με τον χρόνο κάτι αντίστοιχο , απεναντίας ήταν πάντα πιο "χαλαρά" κ στο θέμα υπέρβασης της ώρας. Θα συμβουλευα πάντως τον επόμενο που θα την επιλέξει να φοράει μπλουζάκι με τον Πούτιν απαραίτητα!!
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.306
Πόντοι
206
Μπα δεν νομίζω τέτοιο μπέρδεμα, ή καθαρίστρια που ξέρω εγώ είναι μεγαλύτερης ηλικίας.
Αυτη που λεω εχει αλογοουρα ξανθουλα 30_-35,η Ντιανα εχει πολυ ξανθα καρε και ειναι 45αρα.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
33
Like
2.640
Πόντοι
5.345
Καλησπέρα καλή εβδομάδα!
Πριν από 8-10 χρόνια υπήρχε στη πλ. Αμερικης " Ίμβρου 2" χώρος για μασάζ & σεξ. Ποιός το είχε επισκεφτεί?

Υπήρχε μια κυρία 43+, στην υποδοχή η οποία έμπαινε και στο δωμάτιο, δεν θυμάμαι το όνομά της, αλλά ήταν εξαιρετική σε όλους τους τομείς!

Ωραίες αναμνήσεις!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: gkas1

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
490
Like
36.722
Πόντοι
41.447
Καλησπέρα καλή εβδομάδα!
Πριν από 8-10 χρόνια υπήρχε στη πλ. Αμερικης " Ίμβρου 2" χώρος για μασάζ & σεξ. Ποιός το είχε επισκεφτεί?

Υπήρχε μια κυρία 43+, στην υποδοχή η οποία έμπαινε και στο δωμάτιο, δεν θυμάμαι το όνομά της, αλλά ήταν εξαιρετική σε όλους τους τομείς!

Ωραίες αναμνήσεις!!
Φίλε το μαγαζί αυτό έχει κλείσει εδώ και χρόνια οριστικά δυστυχως.
Μιλάς για την Ουκρανή μιλφαρα Κορίνα. Δυστυχώς και αυτή έχει σταματήσει οριστικά
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.957
Κριτικές
34
Like
3.130
Πόντοι
4.365
Φίλε το μαγαζί αυτό έχει κλείσει εδώ και χρόνια οριστικά δυστυχως.
Μιλάς για την Ουκρανή μιλφαρα Κορίνα. Δυστυχώς και αυτή έχει σταματήσει οριστικά

Εγκυκλοπαίδεια...
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
33
Like
2.640
Πόντοι
5.345
Φίλε το μαγαζί αυτό έχει κλείσει εδώ και χρόνια οριστικά δυστυχως.
Μιλάς για την Ουκρανή μιλφαρα Κορίνα. Δυστυχώς και αυτή έχει σταματήσει οριστικά
Καλησπέρα! Ναι το γνωρίζω. Σωστά Κορίνα, δεν το θυμόμουν το όνομα της. Ωραία γυναίκα και αισθησιακές υπηρεσίες.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.518
Κριτικές
8
Like
11.468
Πόντοι
3.786
Σουλίου 4. Επίσκεψη Δευτέρα 31/7 - 17:00

Μασέζ: Βικτώρια

Αρχικά πήγα Στουρνάρη 29 για Μόνικα αλλά είχε δουλειά και επειδή δεν είχα πολύ χρόνο να περιμένω έστειλα μήνυμα στο viber για Σουλίου 4 και ρώτησα για Βικτώρια. Με τα πόδια ήμουν εκεί σε 5'. Ανεβαίνω στον 5ο και σαλονάρισμα από τα κορίτσια.
Ρίτα - Ελένη - Άννα: Όλες αδύνατες με ωραία σώματα, ωραίο πρόσωπο ηλικιακά 25-35.

Εγώ πήγα όμως για Βικτώρια. Η Βικτώρια είναι από Αλβανία, πρέπει να είναι γύρω στα 40 με μαύρο σπαστό μαλλί. Το πρόσωπό της είναι ταλαιπωρημένο ,θα έλεγα και άσχημο. Από το πηγούνι και κάτω όμως έχουμε ένα κορμι κόλαση για όσους θέλουν καμπύλες. Μεγάλα βυζιά χωρίς όμως να είναι πλαδαρά και τέλεια ρώγα, κωλάρα όχι σφιχτή πέτρα αλλά κρατιέται καλά και λεπτά πόδια. Έχει κιλά στην κοιλιά (μάλλον φίλη του αλκοόλ) ,για όσους θέλουν χυμώδες σώμα είναι μια χαρά.

Τι κάνει όμως τη Βικτώρια ξεχωριστή: Θα έλεγα ότι η κοπέλα έχει διδακτορικό στο μασάζ. Τέτοια λεπτομέρεια σε κάθε μυ την είχα δει μόνο στην Ταϋλάνδη. Απίστευτη τεχνική, ξέρει που να χαϊδέψει και που να βάλει δύναμη, με έκανε 10 χρόνια νεώτερο.
Ο τελευταίος μυς που ασχολείται είναι - σωστα μαντέψατε- αυτός που κάνει μετά όλη τη δουλειά στο δεύτερο μέρος. Και όπως μου τον είχε κάνει μπετόβεργα δίνει και μια πίπα ακάποτη με πέρασμα τις μπάλες που με έκανε θηρίο. Ακολούθηκε άγριο γαμήσι με πάθος, αρχικά εγώ στο κρεβάτι ανάσκελα και αυτή από πάνω. Μετά εγώ όρθιος και αυτή ανάσκελα στο κρεβάτι και τέλος εγώ όρθια και αυτή ημιξαπλωμένη στο κρεβάτι του μασάζ και να την καρφώνω από πίσω.
Μετά με έκανε και μπάνιο. Τιμή: 80 ευρώ - vlf μέχρι το τελευταίο σέντι.

Καλή η Αλίνα ,εγώ όμως από σήμερα έγινε Βικτωριανός. Καλό μήνα και καλές διακοπές σε όλους τους μερακλήδες του σεξ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.306
Πόντοι
206
Σουλίου 4. Επίσκεψη Δευτέρα 31/7 - 17:00

Μασέζ: Βικτώρια

Αρχικά πήγα Στουρνάρη 29 για Μόνικα αλλά είχε δουλειά και επειδή δεν είχα πολύ χρόνο να περιμένω έστειλα μήνυμα στο viber για Σουλίου 4 και ρώτησα για Βικτώρια. Με τα πόδια ήμουν εκεί σε 5'. Ανεβαίνω στον 5ο και σαλονάρισμα από τα κορίτσια.
Ρίτα - Ελένη - Άννα: Όλες αδύνατες με ωραία σώματα, ωραίο πρόσωπο ηλικιακά 25-35.

Εγώ πήγα όμως για Βικτώρια. Η Βικτώρια είναι από Αλβανία, πρέπει να είναι γύρω στα 40 με μαύρο σπαστό μαλλί. Το πρόσωπό της είναι ταλαιπωρημένο ,θα έλεγα και άσχημο. Από το πηγούνι και κάτω όμως έχουμε ένα κορμι κόλαση για όσους θέλουν καμπύλες. Μεγάλα βυζιά χωρίς όμως να είναι πλαδαρά και τέλεια ρώγα, κωλάρα όχι σφιχτή πέτρα αλλά κρατιέται καλά και λεπτά πόδια. Έχει κιλά στην κοιλιά (μάλλον φίλη του αλκοόλ) ,για όσους θέλουν χυμώδες σώμα είναι μια χαρά.

Τι κάνει όμως τη Βικτώρια ξεχωριστή: Θα έλεγα ότι η κοπέλα έχει διδακτορικό στο μασάζ. Τέτοια λεπτομέρεια σε κάθε μυ την είχα δει μόνο στην Ταϋλάνδη. Απίστευτη τεχνική, ξέρει που να χαϊδέψει και που να βάλει δύναμη, με έκανε 10 χρόνια νεώτερο.
Ο τελευταίος μυς που ασχολείται είναι - σωστα μαντέψατε- αυτός που κάνει μετά όλη τη δουλειά στο δεύτερο μέρος. Και όπως μου τον είχε κάνει μπετόβεργα δίνει και μια πίπα ακάποτη με πέρασμα τις μπάλες που με έκανε θηρίο. Ακολούθηκε άγριο γαμήσι με πάθος, αρχικά εγώ στο κρεβάτι ανάσκελα και αυτή από πάνω. Μετά εγώ όρθιος και αυτή ανάσκελα στο κρεβάτι και τέλος εγώ όρθια και αυτή ημιξαπλωμένη στο κρεβάτι του μασάζ και να την καρφώνω από πίσω.
Μετά με έκανε και μπάνιο. Τιμή: 80 ευρώ - vlf μέχρι το τελευταίο σέντι.

Καλή η Αλίνα ,εγώ όμως από σήμερα έγινε Βικτωριανός. Καλό μήνα και καλές διακοπές σε όλους τους μερακλήδες του σεξ.
Τι λοκω???
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
Φίλε το μαγαζί αυτό έχει κλείσει εδώ και χρόνια οριστικά δυστυχως.
Μιλάς για την Ουκρανή μιλφαρα Κορίνα. Δυστυχώς και αυτή έχει σταματήσει οριστικά
zero Η κορίνα δεν ήταν καπου στη ΦΩΚΙΩΝΟΣ κοντα στη Πατησίων?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
490
Like
36.722
Πόντοι
41.447
zero Η κορίνα δεν ήταν καπου στη ΦΩΚΙΩΝΟΣ κοντα στη Πατησίων?
Ναι φίλε ακριβως. Το μαγαζί ήταν στην Ιμβρου 2 στον πρώτο όροφο κοντά στην Φωκίωνος. Υπήρχε εδώ και σχετικό θρεντ
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
856
Κριτικές
40
Like
4.296
Πόντοι
6.555
επειδη αρχισαμε τις αναζητησεις, μηπως γνωριζει καποιος εαν η ρουμανα η ελενη με τα πρασινα ματια που δουλευε τελευταια στην ηλιουπολη και στην συγγρου, εξασκει ακομα το επαγγελμα και αν ναι που? ευχαριστω
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
490
Like
36.722
Πόντοι
41.447
επειδη αρχισαμε τις αναζητησεις, μηπως γνωριζει καποιος εαν η ρουμανα η ελενη με τα πρασινα ματια που δουλευε τελευταια στην ηλιουπολη και στην συγγρου, εξασκει ακομα το επαγγελμα και αν ναι που? ευχαριστω
Λογικά έχει σταματήσει από παντού
 
  • Like
Αντιδράσεις: athal

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
επειδη αρχισαμε τις αναζητησεις, μηπως γνωριζει καποιος εαν η ρουμανα η ελενη με τα πρασινα ματια που δουλευε τελευταια στην ηλιουπολη και στην συγγρου, εξασκει ακομα το επαγγελμα και αν ναι που? ευχαριστω
ρε τι την ψάχνεις την γρια΄???? ήμαρτον!!!!!! συνέλθετε!!!!!!!!!! και να πω ότι ήταν και καλή στις υπηρεσίες της....πολύ μάπα!!!!!!! τί εκθειασμός είναι αυτός για τις μάπες? έλεος!!!!!!! συνέλθετε μερικοί επαναλαμβάνω διότι εξαιτίας σας τραβάμε αυτά που τραβάμε
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
856
Κριτικές
40
Like
4.296
Πόντοι
6.555
ρε τι την ψάχνεις την γρια΄???? ήμαρτον!!!!!! συνέλθετε!!!!!!!!!! και να πω ότι ήταν και καλή στις υπηρεσίες της....πολύ μάπα!!!!!!! τί εκθειασμός είναι αυτός για τις μάπες? έλεος!!!!!!! συνέλθετε μερικοί επαναλαμβάνω διότι εξαιτίας σας τραβάμε αυτά που τραβάμε
μαλλον δεν θα περναγες καλα μαζι της....σεβαστη η αποψη σου, ομως θα πρεπει να ειναι σεβαστη και η δικη μου...
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
μαλλον δεν θα περναγες καλα μαζι της....σεβαστη η αποψη σου, ομως θα πρεπει να ειναι σεβαστη και η δικη μου...

μαλλον δεν θα περναγες καλα μαζι της....σεβαστη η αποψη σου, ομως θα πρεπει να ειναι σεβαστη και η δικη μου...
Όχι καθόλου σεβαστές δεν είναι οι απόψεις ατόμων που πάνε με μπάζα διότι δε σέβονται το όμορφο γούστο των υπολοίπων και εξαιτίας των, μας φέρνουν μπάζα κατα 90% ή όμορφες με μέτριες υπηρεσίες....θα είναι σεβαστές αν πηγαίνετε μόνο φυλής μεταξουργείο και μας αφήσετε εμάς στα μασατζίδικα να έχουμε όμορφο επίπεδο όμορφες πουτάνες με καλές υπηρεσίες!!!!!!!!!! Ακούς εκεί...μάλλον δε πέρασες καλά μαζί της........με 50αρα με σταφιδιασμένο δέρμα και κιρσούς στα πόδια!!!!!!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
πρωινή ζοφερή βολτούλα σε Μπουζιάνη, Εθν. Μακαρίου και Νιρβάνα
Μοναδική οπτική όαση η Πάολα και η Όλγα στο Νιρβάνα
Δυστυχώς η Πάολα είχε ραντεβού
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
συνέχεια στο medusa, στην υποδοχή η Αντριάννα, διαθέσιμη μόνο η Αρίνα, μακρυά από τα γούστα μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom