Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.838
Κριτικές
19
Like
2.998
Πόντοι
7.195
Πολύ ενδιαφέρουσες παρατηρήσεις συμφωνώ γενικά. Ρεαλιστικά λοιπόν. Βάζουμε το τι μας προσφέρετε από τη μία. Και βάζουμε και το τι δίνουμε από την άλλη. Βάζουμε και τα όρια και τις γραμμές μας και τα γούστα μας και τις προσδοκίες μας και τα λοιπά και τα λοιπά. Και κρίνουμε.
Το λοιπόν ας πούμε ότι είναι πανέμορφη στα γούστα μου ταιριάζει και μπαίνω μέσα έτσι και λέω καλά τα +20. Για να πάρω κάποιο ονομαστικό service. Δεν ξέρω βέβαια τον τρόπο με τον οποίο προσφέρει αυτό το service. Εχει μεγάλη σημασία!!!!
Όμως ο συνάδελφος έγραψε για ταρίφα στα +20. Δηλαδή όλες είναι πανέμορφες νέες σούπερ γυναικάρες και τα λοιπά;. Αξίζουν όλες τα συν 20 εξορισμού; Οεο;;
Και αν αλλού δεν δίνω τα + 20 και είναι εξίσου σουπερ κάποιες; Σε εμφάνιση ή σε υπηρεσίες ή και τα δύο; Μήπως με σέβονται περισσότερο αλλού;
"Δηλαδή όλες είναι πανέμορφες νέες σούπερ γυναικάρες και τα λοιπά"
εδω γινεται καποιο λαθος.
Το 20αρικο ζητηθηκε μονο για την Μικαελα για ελευθερο στοματικο με 80 ευρω τιμη εκκινησης και απολυτως νορμαλ προγραμμα.
οι αλλες κυριες ειχαν την κανονικη τιμη τους στην οποια συμπεριλαμβανεται το ελευθερο στοματικο.
για να μην γινονται παρεξηγησεις.
προσωπικη εμπειρια.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.194
Κριτικές
18
Like
16.204
Πόντοι
4.546
"Δηλαδή όλες είναι πανέμορφες νέες σούπερ γυναικάρες και τα λοιπά"
εδω γινεται καποιο λαθος.
Το 20αρικο ζητηθηκε μονο για την Μικαελα για ελευθερο στοματικο με 80 ευρω τιμη εκκινησης και απολυτως νορμαλ προγραμμα.
οι αλλες κυριες ειχαν την κανονικη τιμη τους στην οποια συμπεριλαμβανεται το ελευθερο στοματικο.
για να μην γινονται παρεξηγησεις.
προσωπικη εμπειρια.
Μια απορία, αν θέλεις και ξέρεις, απαντας: το 69 στην τιμή ή και αυτό +20; Μιλάμε για μασάζ, όχι στούντιο.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.838
Κριτικές
19
Like
2.998
Πόντοι
7.195
Μια απορία, αν θέλεις και ξέρεις, απαντας: το 69 στην τιμή ή και αυτό +20; Μιλάμε για μασάζ, όχι στούντιο.
Μα εννοειται ειναι στρην τιμη.
Τελικα ο φιλος με την αδοκιμη εντελως εκφραση μπερδεψε τον κοσμο ....
 

xarxoudas

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2005
Μηνύματα
18
Like
26
Πόντοι
0
Σημαντική ερώτηση ( για μένα τουλάχιστον)!
Ποιο μασατζιδικο θα προτείνατε ως το ποιο διακριτικό που δε μπορεί να σε πάρει εύκολα κάποιο μάτι; Έχω διαβάσει για κάποια που ανοίγουν κουρτίνες κλπ. Ισχύει; Υπάρχει κάποιο αρκετά διακριτικό;

Ευχαριστώ
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.057
Κριτικές
37
Like
20.963
Πόντοι
4.646
Διευκρίνισε για τον μέσα χώρο ή τόν έξω στην είσοδο δεν θες νά σέ πάρουν μάτι μπαίνοντας. Διακριτικά κλπ....
 

xarxoudas

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2005
Μηνύματα
18
Like
26
Πόντοι
0
Θα έλεγα και τα δυο! Αν δεν υπάρχει έστω κάποιο που δεν πας και περιμένεις σαλόνια με άλλους κλπ.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
542
Κριτικές
18
Like
2.163
Πόντοι
1.196
............Κωμικό το όλο σκηνικό με τα παραβάν, τουλάχιστον για εμένα. Αφήστε να βλέπουμε ο ένας την φάτσα του άλλου, αγαπάτε αλλήλους και give peace a chance .
Όπως βλέπεις, μερικούς δεν τους νοιάζει αν βρίσκονται στο σαλόνι μαζί με άλλους - κ καλά κάνουν -, αντίθετα θα τους άρεσε κάτι τέτοιο!
Πάντα την ώρα που διαβαίνεις την είσοδο, μπορεί να σε πάρει εύκολα κάποιο μάτι.
Όλα λίγο πολύ προσπαθούν να είναι διακριτικά, στο πλαίσιο του δυνατού.
Χωρίς να θέλω να αδικήσω τα υπόλοιπα, στη περιοχή Συγγρού Φιξ, διακριτικά κ με τη χρήση παραβάν είναι: Nirvana κ Καλλιρόης 38.
Με τη χρήση βοηθητικών δωματίων είναι: Λαγουμιτζή 23 κ Συγγρού 40 - 42.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.764
Κριτικές
36
Like
35.615
Πόντοι
18.565
Σημαντική ερώτηση ( για μένα τουλάχιστον)!
Ποιο μασατζιδικο θα προτείνατε ως το ποιο διακριτικό που δε μπορεί να σε πάρει εύκολα κάποιο μάτι; Έχω διαβάσει για κάποια που ανοίγουν κουρτίνες κλπ. Ισχύει; Υπάρχει κάποιο αρκετά διακριτικό;

Ευχαριστώ
Ρε φίλε, τώρα με τις μάσκες , είναι η χαρά του παντρεμένου. Φοράς την μάσκα και ασε τους να μαντέψουν ποιός είσαι.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
36
Like
5.194
Πόντοι
5.595
Μπαρμπαρα.
Τελευταια εβδομαδα μαζι μας
Μακάρι να ήμουν Αθήνα...Είναι κα΄τι παραπάνω από σίγουρο, ότι αξίζει να τη γνωρίσω! Για Θεσσαλονίκη, γνωρίζετε αν θα έρθει και που;
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
36
Like
5.194
Πόντοι
5.595
Εσυ το δοκιμασες το αλογο,η ετσι λες απο φωτο?????
Δυστυχώς, ότι είδα από φωτό...Με ιντριγκάρει και με "φτιάχνει" πολύ η παρουσία της...Αν ήμουν Αθήνα, θα περνούσα από το ελαιοτριβείο για τα περαιτε΄ρω...Ως τότε, είμαι σε αναμονή...
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
542
Κριτικές
18
Like
2.163
Πόντοι
1.196
Εσυ το δοκιμασες το αλογο,η ετσι λες απο φωτο?????
Λίγες μέρες πριν, οι κραυγές ηδονής από το "άλογο" ακουγόντουσαν μέχρι κάτω κ σκέπασαν προς στιγμή το θόρυβο των μηχανών του συνεργείου αυτοκινήτων, που βρίσκεται ακριβώς από κάτω.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
888
Κριτικές
33
Like
2.641
Πόντοι
5.345
Δυστυχώς, ότι είδα από φωτό...Με ιντριγκάρει και με "φτιάχνει" πολύ η παρουσία της...Αν ήμουν Αθήνα, θα περνούσα από το ελαιοτριβείο για τα περαιτε΄ρω...Ως τότε, είμαι σε αναμονή...
 

Συνημμένα

  • 20220928_153822.jpg
    20220928_153822.jpg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom