Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
612
Κριτικές
4
Like
1.340
Πόντοι
206
Παίδες ένας φίλος εξωθεσμικος μου λάλησε ότι γνωστοί του πάνε και γαμανε μοντέλα στο mymassage Καλλιθέα .... Να τους πιστέψω;
Εχω ενα μηνα κοντα να παω...Νομιζω οτι ειναι λεει παπατζες ο γνωστος σου. Αυστηρα μασαζ μονο
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Παίδες ένας φίλος εξωθεσμικος μου λάλησε ότι γνωστοί του πάνε και γαμανε μοντέλα στο mymassage Καλλιθέα .... Να τους πιστέψω;
κοίτα και προχθές εσω...θεσμικός κυκλοφόρησε πως ο μέσσι φοράει τα ερυθρόλευκα και θα πετάξει στα μούτρα του ντέιβιντ το υπογεγραμμένο συμβόλαιο. Αύριο η άφιξή του στο ΕΛ ΒΕΛ στις 16:45
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.820
Πόντοι
4.130
κοίτα και προχθές εσω...θεσμικός κυκλοφόρησε πως ο μέσσι φοράει τα ερυθρόλευκα και θα πετάξει στα μούτρα του ντέιβιντ το υπογεγραμμένο συμβόλαιο. Αύριο η άφιξή του στο ΕΛ ΒΕΛ στις 16:45
Θα είναι και η Ρίζα εκεί να του κάνει μασαζ προστάτη.......
 

paparinos123

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
28
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Έχετε κανα νεο απο την Βικτώρια που δούλευε στο Καλλιρόης 38?
 

Nteminio(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2020
Μηνύματα
22
Κριτικές
29
Like
747
Πόντοι
990
Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολους. Το ζανοσπιτο μου θυμιζει καποιος που ειναι και τροπο επικοινωνιας; Μεγαλωνουμε και ξεχναμε!
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.534
Κριτικές
5
Like
7.648
Πόντοι
2.586

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.519
Κριτικές
8
Like
11.474
Πόντοι
3.786
Χαιρετώ τους μύστες. Η Βικτώρια δουλεύει ακόμη Σουλίου 4; Αν ναι, μπορώ να μάθω κάπως ποιες ώρες;

Επειδή είμαι στο τρέξιμο έχω μείνει πίσω στις εξελίξεις. Υπάρχει κάποια στο στιλ Αλίνα από Σολωμού 70; Δηλαδή καλό μασάζ και μιλφ, με πιασίματα; Δε με απασχολεί περιοχή της Αθήνας και κόστος.

Ευχαριστώ πολύ παιδιά και καλό καλοκαίρι σε όλους.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.730
Κριτικές
24
Like
3.460
Πόντοι
2.846
Καταδρομικη έξω στο λιοπυρι με 40 βαθμούς σε studio και μασσαζ προσπαθώντας να βρω μια Οαση δροσιάς και καυλας ....
 
Τελευταία τροποποίηση:

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.730
Κριτικές
24
Like
3.460
Πόντοι
2.846
Αφού είδα και αποειδα από 3ια studio με μέτριες κορασιδες ,έκανα στροφή για Λαγουμτζη , στην υποδοχή η ευγενέστατη κυρία Σοφία και κορασιδες αριθμός 8 , είδα τις 6 οι 2 δωμάτιο , έχουμε και λέμε Βαλεντινα δωμάτιο κλεισμένη για 2ωρο παρακαλώ , υπόλοιπες Χριστίνα νεαρή , Αναστασία σκινυ μιλφ , Ιλονα νεαρή κι αυτή , Μαρία , Αγγελική, Μελίνα μεγάλες και αδιάφορες για τα γούστα μου , και τέλος Ντιανα λεπτή σκινυ μιλφ με ξανθό καρέ μαλλακι απίστευτο σώμα για την ηλικία της , η επιλογή μονόδρομος με την Ντιανα όπου πέρασα σούπερ άλλη μια φορά με απιστευτα γλωσσοφιλα και τσιμπουκαρα επιπέδου Ρωσσιδαρας , λεπτομέριες στην κριτική που θα ακολουθήσει .....
 
Τελευταία τροποποίηση:

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.639
Κριτικές
190
Like
48.800
Πόντοι
41.443
Αυτήν την Ντιάνα την έχω βάλει στο πρόγραμμα κι εγώ από τότε που την είδα πρώτη φορά που έκανε χρέη σεριφισσας στη θέση της Σοφίας.
Δεν την έχω πετύχει να <<εργάζεται>> σε άλλες δύο επισκέψεις μου από τότε γαμω την γκαντεμια μου.
Είναι πολύ καβλοφατσα.
 

john8

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
92
Κριτικές
2
Like
432
Πόντοι
20
Αυτήν την Ντιάνα την έχω βάλει στο πρόγραμμα κι εγώ από τότε που την είδα πρώτη φορά που έκανε χρέη σεριφισσας στη θέση της Σοφίας.
Δεν την έχω πετύχει να <<εργάζεται>> σε άλλες δύο επισκέψεις μου από τότε γαμω την γκαντεμια μου.
Είναι πολύ καβλοφατσα.
Εγώ πάλι την πέτυχα σαν μοναδική διαθέσιμη εκείνη την ώρα και έφυγα ,δεν ήξερα ότι είναι καλή ,χαζομαρα
 

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
157
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
21
Χαιρετώ τους μύστες. Η Βικτώρια δουλεύει ακόμη Σουλίου 4; Αν ναι, μπορώ να μάθω κάπως ποιες ώρες;

Επειδή είμαι στο τρέξιμο έχω μείνει πίσω στις εξελίξεις. Υπάρχει κάποια στο στιλ Αλίνα από Σολωμού 70; Δηλαδή καλό μασάζ και μιλφ, με πιασίματα; Δε με απασχολεί περιοχή της Αθήνας και κόστος.

Ευχαριστώ πολύ παιδιά και καλό καλοκαίρι σε όλους.
Η Βικτώρια είναι στο Σουλίου.
Πρωϊνές ώρες θα την πετύχεις σίγουρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
650
Κριτικές
30
Like
5.892
Πόντοι
11.005
Την είδα την νέα σεριφισσα με το ξανθό κοντό μαλακι.
Η Ντιάνα είναι ?
Ενδιαφέρον.
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
650
Κριτικές
30
Like
5.892
Πόντοι
11.005
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Αυτήν την Ντιάνα την έχω βάλει στο πρόγραμμα κι εγώ από τότε που την είδα πρώτη φορά που έκανε χρέη σεριφισσας στη θέση της Σοφίας.
Δεν την έχω πετύχει να <<εργάζεται>> σε άλλες δύο επισκέψεις μου από τότε γαμω την γκαντεμια μου.
Είναι πολύ καβλοφατσα.
Παρότι στην υποδοχή η Ντιάνα μήπως περνάει αν ερωτηθεί ?
Λέω εγώ …
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.639
Κριτικές
190
Like
48.800
Πόντοι
41.443
Παρότι στην υποδοχή η Ντιάνα μήπως περνάει αν ερωτηθεί ?
Λέω εγώ …
ε βεβαια περναει.
δεν ειναι τυχαια τα εισαγωγικα.
εχει και καρτελλα η κοπελλα με κριτικες.
απλα τοτε που την ειδα πρωτη φορα αντικαθιστουσε τη Σοφια και δεν περναγε εκεινη την ημερα.
αν πας αλλη μερα ισως την πετυχεις.
δεν παει καθε μερα ουτε αυτη νομιζω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom