Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

nick26

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Αδέρφια ξέρει κανείς την μασατζού Χαριλάου Τρικούπη κοντά στην Αλεξάνδρας ? Είναι 26 ετών μου είπε. Το σπίτι είναι  κοντά στο Αττική Ηοτελ !! ??
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Πληροφόρηση για τη  :jerking: :jerking: :jerking: που παίζει τελευταία στη Στουρνάρη. Ύστερα από κάποιους μήνες αποχής επισκέπτομαι το εν λόγω ίδρυμα στο οποίο υπήρξα πελάτης για πάνω από ένα χρόνο. Πέφτει εγκάρδια χαιρετούρα που σημαίνει ότι με θυμόντουσαν, και αρχίζει η παρέλαση από πέντε κοντόμπαζα που ούτε σε γιαπί δεν συναντάς.. Ετοιμάζομαι να φύγω και εμφανίζεται μία Ελληνοβουλγάρα Τζούλια (την οποία τελικά διάλεξα μια και βλεπόταν) που απ'ότι μου είπε δουλεύει στη Καλλιρόης και ότι εκεί ήταν gueststar.. Ύστερα από μασάζ του κώλου πάω να πιάσω και εγώ το δικό της κώλο, και μου αρχίζει το παραμύθι ότι αυτή δεν κάνει τέτοια, ότι η αμοιβή της είναι 50 εουρα επειδή κάνει μόνο μασάζ κτλπ. Τα πήρα κρανίο, έφυγα και από εδώ και πέρα από εμένα εχουν μια περίοπτη θέση στα @@ μου!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
5
Like
60.167
Πόντοι
12.056
Πληροφόρηση για τη  :jerking: :jerking: :jerking: που παίζει τελευταία στη Στουρνάρη. Ύστερα από κάποιους μήνες αποχής επισκέπτομαι το εν λόγω ίδρυμα στο οποίο υπήρξα πελάτης για πάνω από ένα χρόνο. Πέφτει εγκάρδια χαιρετούρα που σημαίνει ότι με θυμόντουσαν, και αρχίζει η παρέλαση από πέντε κοντόμπαζα που ούτε σε γιαπί δεν συναντάς.. Ετοιμάζομαι να φύγω και εμφανίζεται μία Ελληνοβουλγάρα Τζούλια (την οποία τελικά διάλεξα μια και βλεπόταν) που απ'ότι μου είπε δουλεύει στη Καλλιρόης και ότι εκεί ήταν gueststar.. Ύστερα από μασάζ του κώλου πάω να πιάσω και εγώ το δικό της κώλο, και μου αρχίζει το παραμύθι ότι αυτή δεν κάνει τέτοια, ότι η αμοιβή της είναι 50 εουρα επειδή κάνει μόνο μασάζ κτλπ. Τα πήρα κρανίο, έφυγα και από εδώ και πέρα από εμένα εχουν μια περίοπτη θέση στα @@ μου!


Mαλλον σε περασαν για αστυνομικο...

Τραγικη κατασταση στην Στουρναρη παντως...το ροστερ μπαζει απο παντου..

Αμα σου ανοιξει και την πορτα η αγελαστη Μαγια...καταλαβαινεις πολλα  ;)
 

nick26

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Αδέρφια ξέρει κανείς την μασατζού Χαριλάου Τρικούπη κοντά στην Αλεξάνδρας ? Είναι 26 ετών μου είπε. Το σπίτι είναι  κοντά στο Αττική Ηοτελ !! ??

lblis ? Εσυ κάτι θα ξέρείς !!  ;)
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
Παρασκευη μεσημερακι ειπα να περασω απ την οδο του επικου ποιητη...το μαγαζι δουλευει κανονικα...διαλεγω να κανω ενα μασαζ με την ιφιγενεια....κ την πατησα...το μονο που θα πω ειναι οτι ειναι "πρωην" του elite spa....οποτε μονο πετσετα δεν εβαλε....ωραια παρουσια αλλα τιποτα παραπερα...ευτυχως λογω καλων σχεσεσων με το αφεντικο δεν εμεινα με το πουλι στο χερι εστειλε την αγγελικη για την "τελικη περιποιηση" ....
περιγραφη αγγελικης παρακαλω.ελληνιδα?
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
πληρωσες εξτρα για τηνπαρουσια αγγελικης?
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Αυτη τη φορα ηταν δωρο...αλλες φορες ειναι +20 ευρω...
 

xrhstos goldi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
φλορα απο choko ειναι ομηρου καλο μασαζακι αλλα απο φραπε γιοκ
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Αδέρφια ξέρει κανείς την μασατζού Χαριλάου Τρικούπη κοντά στην Αλεξάνδρας ? Είναι 26 ετών μου είπε. Το σπίτι είναι  κοντά στο Αττική Ηοτελ !! ??
ΠΡΟΣΕΧΕ πρεπει ναναι αυτη που ηταν πριν κανα 6μηνο Βασ. Σοφιας , ειναι 26 αλλα επι2 τουλαχιστον , ειναι μισοτρελη , αν πας και δεν μεινεις σε βριζει και σου φωναζει μεχρι να βγεις εξω απο την πολυκατοικια.
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
263
Πόντοι
4.195
ΠΡΟΣΕΧΕ πρεπει ναναι αυτη που ηταν πριν κανα 6μηνο Βασ. Σοφιας , ειναι 26 αλλα επι2 τουλαχιστον , ειναι μισοτρελη , αν πας και δεν μεινεις σε βριζει και σου φωναζει μεχρι να βγεις εξω απο την πολυκατοικια.
αυτη ειναι. και νομιζω με το ασανσερ φτανεις κατευθειαν στο σπιτι της. και μετα αντε να φυγεις......
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
πριν λιγεσ μερεσ πηγα απο οασησ λεκκα...πηρα μια λαρα κλαρα καπωσ ετσι..
μασαζ ετσι κ ετσι..φραπε αστα να πανε...καλυτερα να μου προσφερε
φραπε πολικη αρκουδα...ποιο θερμη θα ηταν...περιγραφη
ελληνιδα αποτι ειπε,περιπου 25 χρονων,καστανη..α αφηνε χουφτωματα
αλλα φορουσε παντελονι..τησ εβγαλα κ τα μεμε εξω χωρισ ομωσ να βγαλει
τα ρουχα..δεν προκειται να την ξαναπαρω..γενικα το μαγαζι εχει μικρεσ
αποτι ειδα,μ εμονη παλια την ελευθερια απο αλβανια αν θυμαμαι καλα
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
πριν λιγεσ μερεσ πηγα απο οασησ λεκκα...πηρα μια λαρα κλαρα καπωσ ετσι..
μασαζ ετσι κ ετσι..φραπε αστα να πανε...καλυτερα να μου προσφερε
φραπε πολικη αρκουδα...ποιο θερμη θα ηταν...περιγραφη
ελληνιδα αποτι ειπε,περιπου 25 χρονων,καστανη..α αφηνε χουφτωματα
αλλα φορουσε παντελονι..τησ εβγαλα κ τα μεμε εξω χωρισ ομωσ να βγαλει
τα ρουχα..δεν προκειται να την ξαναπαρω..γενικα το μαγαζι εχει μικρεσ
αποτι ειδα,μ εμονη παλια την ελευθερια απο αλβανια αν θυμαμαι καλα

Πόσα έδωσες; Χρόνος συνεδρίας; Γράψτε καμιά λεπτομέρεια, ρε παιδιά.
 

gloupis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σημερινή επίσκεψη σε Φραντζη! Τρίτη τον αριθμό (την πρώτη έφαγα πόρτα, την δεύτερη φουλ πρόγραμμα αλλά δεν τρελάθηκα) και σήμερα μπορώ να πω αρκετά καλά!!! :rockon:
Κατερίνα το όνομα, milf και απο οτι κατάλαβα θα διαλέγω milf καταστάσεις-οχι τραβηγμένα πράγματα όμως.Γούστα είναι αυτά! Μισή ωρίτσα όλο το πακετάκι και αν κράταγε παραπάνω το μασάζ (αρκετά καλό και αυτό) θα ήμουν super!! :grin:
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
Πόσα έδωσες; Χρόνος συνεδρίας; Γράψτε καμιά λεπτομέρεια, ρε παιδιά.

συγγνωμη εχεισ δικιο....75 Ε μια ωρα διαρκεια...θα δοκιμασω καποια αλλη στιγμη
με αλλη(μου φαινεται ειδα ενα ξεκωλο φευγοντασ)
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
να ρωτησω κατι βρε παιδια....στην αναζητηση βαζω ενα ονομα...
μου βγαζει μερικα αποτελεσματα
αλλα υπαρχουν κ αλλα πολλα που βρισκω στην ιδια κατηγορια
που δεν τα βγαζει στην αναζητηση..κανω κατι λαθοσ??
 

mila

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Σημερινή επίσκεψη σε Φραντζη! Τρίτη τον αριθμό (την πρώτη έφαγα πόρτα, την δεύτερη φουλ πρόγραμμα αλλά δεν τρελάθηκα) και σήμερα μπορώ να πω αρκετά καλά!!! :rockon:
Κατερίνα το όνομα, milf και απο οτι κατάλαβα θα διαλέγω milf καταστάσεις-οχι τραβηγμένα πράγματα όμως.Γούστα είναι αυτά! Μισή ωρίτσα όλο το πακετάκι και αν κράταγε παραπάνω το μασάζ (αρκετά καλό και αυτό) θα ήμουν super!! :grin:
[
/quote]


Οταν λες Κατερινα μιλφ,σιγουρα εννοεις Φραντζη η μηπως θελεις να πεις Καλιροης.Για κανε μια διευκρινηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom