Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Οταν λες Κατερινα μιλφ,σιγουρα εννοεις Φραντζη η μηπως θελεις να πεις Καλιροης.Για κανε μια διευκρινηση.

και εγω αυτην την απορια ειχα , διοτι δεν θυμαμαι καμια κατερινα milf . . . .




πρεπει να πεταχτω μια βολτα το απογευμα . . . .

 

shy_rider

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
αυτη ειναι. και νομιζω με το ασανσερ φτανεις κατευθειαν στο σπιτι της. και μετα αντε να φυγεις......

Ωχ! μπορεί να κρατήσει και όμηρο ;

Μήπως είναι ξανθιά με όχι πολύ μακριά μαλλιά και μασάζ για τα μπάζα ;
H συγκεκριμένη που αναφέρω από αγγελία, Πατρινιά, πάει και σε ξενοδοχεία, αλλά
δεν μου φάνηκε πολύ νορμάλ.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
καλημερα φιλοι για καποιους δυσπιστους αυτο εχθες βρεθηκα στο ιδρυνα της δεριγνυ και πηρα ποπη παλια γνωστη απο ιλιαδα δυνατο παιδι, συνεδρια μιας ωρας με ολα τα επακολουθα και μπριζολα ζουμερη αμοιβη 100 ευρω.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
καλημερα φιλοι για καποιους δυσπιστους αυτο εχθες βρεθηκα στο ιδρυνα της δεριγνυ και πηρα ποπη παλια γνωστη απο ιλιαδα δυνατο παιδι, συνεδρια μιας ωρας με ολα τα επακολουθα και μπριζολα ζουμερη αμοιβη 100 ευρω.
καλημερα δασκαλε
τι νουμερο ειναι το Δεριγνυ?
ποια αλλα τεμαχια αξιζουν?
 

Επισκέπτης
Σημερινή επίσκεψη σε Φραντζη! Τρίτη τον αριθμό (την πρώτη έφαγα πόρτα, την δεύτερη φουλ πρόγραμμα αλλά δεν τρελάθηκα) και σήμερα μπορώ να πω αρκετά καλά!!! :rockon:
Κατερίνα το όνομα, milf και απο οτι κατάλαβα θα διαλέγω milf καταστάσεις-οχι τραβηγμένα πράγματα όμως.Γούστα είναι αυτά! Μισή ωρίτσα όλο το πακετάκι και αν κράταγε παραπάνω το μασάζ (αρκετά καλό και αυτό) θα ήμουν super!! :grin:
[
/quote]


Οταν λες Κατερινα μιλφ,σιγουρα εννοεις Φραντζη η μηπως θελεις να πεις Καλιροης.Για κανε μια διευκρινηση.

η Κατερίνα milf δουλεύει Καλλιρόης 48! :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα στους μασαζόπληκτους. Επίσκεψη στο ίδρυμα της Θησέως αν δεν κάνω λάθος στο 31 δίπλα στο Σκλαβενίτη. Τα μωράκια αρκετά καυλιάρικα ειδικά ένα ξανθούλι με όνομα Σάντρα. Δεν πήρα θα πάρω την επόμενη. Ξέρει κανείς να ενημερώσει για το συγκεκριμένο μωράκι αν αξίζει εφόσον το έχει τεστάρει βέβαια. Ηταν παρούσα και ένα άλλο με μαύρο μαλλί αν πρόσεξα καλά δεν συγκράτησα όνομα μάλλον αλβανιδάκι μου φάνηκε. Αυτό τι λέει;
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Καλημέρα στους μασαζόπληκτους. Επίσκεψη στο ίδρυμα της Θησέως αν δεν κάνω λάθος στο 31 δίπλα στο Σκλαβενίτη. Τα μωράκια αρκετά καυλιάρικα ειδικά ένα ξανθούλι με όνομα Σάντρα. Δεν πήρα θα πάρω την επόμενη. Ξέρει κανείς να ενημερώσει για το συγκεκριμένο μωράκι αν αξίζει εφόσον το έχει τεστάρει βέβαια. Ηταν παρούσα και ένα άλλο με μαύρο μαλλί αν πρόσεξα καλά δεν συγκράτησα όνομα μάλλον αλβανιδάκι μου φάνηκε. Αυτό τι λέει;
Σαντρα...
κατι μου λεει σαν ονομα αλλα η περιγραφη δε βοηθα...
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
φιλε iblis αλημερα ειναι το 14 παρουσια ποπης ομως δεν υπαρχουν αλλα ειναι η γυναικα να σκεφτης στην ιλιαδα για να κανεις ραντεβου μαζι της εκλεινες μερες πριν ειναι φιλαρακι και τιμαει οτι της δινεις. υπαρχουν για τη σημαια εκει ασπασια μιλφ καλο στελλα μακρια ενα κοντοπουτανο, μια τζουλια της αλλες δεν της ξερω.
 

STRATARXHS

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2009
Μηνύματα
194
Like
0
Πόντοι
1
ενημερωση για το μασατζιδικο στη γλυφαδα αυτο στη ποσειδωνος

οποιος δεν εχει παρει τζενη χανει 35 περιπου ψηλη ξανθια

αλογο πολυ καλο μασαζ!!!!!!! :fuck1:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
ενημερωση για το μασατζιδικο στη γλυφαδα αυτο στη ποσειδωνος

οποιος δεν εχει παρει τζενη χανει 35 περιπου ψηλη ξανθια

αλογο πολυ καλο μασαζ!!!!!!! :fuck1:

μεγάλο μέρος της νότιας πελατείας έχει μετακομίσει στο μαγαζί της Ζησιμοπούλου. Την τελαυταία φορά που πήγα σε αυτούς, μου ζήτησε η θεραπενις 150€ και από τότε δεν περνάω ουτε από έξω.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Και κάτι άλλο. Κια το Σ-12, ότνα φύγαν οι μισές κοπέλες (και πελάτες) αντί να κατεβάσει, ανεβασε τιμες (!). Το ίδιο έκανε και της Ποδσειδώνος. Προφανώς οι ιδιοκτήτες πήγαν σε διαφορετικά busienss schools από εμάς και τους έμαθαν ότι σε ώριμες, κορεσμένες και εξαιρετικά ανταγωνιστικές αγορές το μερίδιο αγοράς διατηρείτε με αύξηση των τιμών :headbang: :boobies: :2funny:
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Γαμώτο δεν μπορώ να κάνω παράθεση.Τέλος πάντων.Στην προηγούμενη σελίδα κάποιος φίλος ρωτάει για Θησέως 31.Το μελαχρινό είναι δύναμη.Ειναι ρουμάνα, την λένε Κλαούντια.Ο κόλος!!!!!!!!!!!! :booty: :booty: :booty: τα πόδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
Ωχ! μπορεί να κρατήσει και όμηρο ;

Μήπως είναι ξανθιά με όχι πολύ μακριά μαλλιά και μασάζ για τα μπάζα ;
H συγκεκριμένη που αναφέρω από αγγελία, Πατρινιά, πάει και σε ξενοδοχεία, αλλά
δεν μου φάνηκε πολύ νορμάλ.
ξανθια ειναι οντως. τωρα για τα υπολοιπα δεν γνωριζω. εγω ειχα μπει και σαν μαγκαϊβερ εφυγα τρεχωντας.
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Γαμώτο δεν μπορώ να κάνω παράθεση.Τέλος πάντων.Στην προηγούμενη σελίδα κάποιος φίλος ρωτάει για Θησέως 31.Το μελαχρινό είναι δύναμη.Ειναι ρουμάνα, την λένε Κλαούντια.Ο κόλος!!!!!!!!!!!! :booty: :booty: :booty: τα πόδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σ'ευχαριστώ φίλε Byron δες λίγο τα μηνύματα σου.
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
να ρωτησω κατι βρε παιδια....στην αναζητηση βαζω ενα ονομα...
μου βγαζει μερικα αποτελεσματα
αλλα υπαρχουν κ αλλα πολλα που βρισκω στην ιδια κατηγορια
που δεν τα βγαζει στην αναζητηση..κανω κατι λαθοσ??

καποιοσ που να μπορει να βοηθησει???
 

kazogr

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
το      Elite  pio  EINai ???  σε  πια  διεθνησνη  παρακαλω ???
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
φιλε iblis αλημερα ειναι το 14 παρουσια ποπης ομως δεν υπαρχουν αλλα ειναι η γυναικα να σκεφτης στην ιλιαδα για να κανεις ραντεβου μαζι της εκλεινες μερες πριν ειναι φιλαρακι και τιμαει οτι της δινεις. υπαρχουν για τη σημαια εκει ασπασια μιλφ καλο στελλα μακρια ενα κοντοπουτανο, μια τζουλια της αλλες δεν της ξερω.

Με αυτήν την Τζούλια τι παίζει άρχοντά μου; Σε ευχαριστώ για το PM τις προάλλες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom