Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.794
Like
6
Πόντοι
16
Παιδια  ξερει  κανεις  το  μασσαζ που  ειναι  στην κηφισια   Ροδων  που κανει  μασσαζ μεσα  στο  χαμαμ ???      ειναι  στα  δεν ??    αν  ξερει  καποιος  ας  πει..

ευχαριστω
Φιλε μου για να μην απανταει κανεις ισως να μην εχει παει.Απο τηλεφωνο που πηρα μου ειπαν οτι το μασαζ ειναι απο 2 ωρες και πανω ,κοστιζει 150 ευρω,οσο για το χαμαμ ειναι απο 4 ωρες και κοστιζει 400 η 500 ευρω,δεν θυμαμαι γιατι ξαφνιαστηκα με την τιμη.Ο λογος που ειναι τοσα πολλα τα χρηματα ειναι οτι ο χωρος ειναι μεγαλος και ανοικτος και ειναι μαζι σου συνολικα 6 κοπελες,οι πεντε κανουν διαφορα show και χορους,και αυτη που σου κανει μασαζ κανει και στριπ.Ειναι στην Κ.Κηφισια σε μονοκατοικια 350 τετραγωνικων μετρων!!!!Δεν ξερω αν σε βοηθησα,αν ξερει καποιος κατι παραπανω ας γραψει, παντως αν παιζει κατι καλο ακουγεται αλλα απο τιμη τσουζει!!!!!!!!!!
 

ASTREA100

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα..Καλως σας βρηκα.
Πηγα χθες απο Ιμβρου 2...4 τεμαχια...Ενα μελαχροινο καμια 20ρια χρονων,αλλο ενα μελαχροινο
30 κατι,μια ξανθια περιπου 40 την εκοψα,και μια ακομα που διαλεξα ονοματι Κορινα..milf αλλα μου εκανε κλικ.Δεν μετανοιωσα ,τα παντα ολα χωρις ιδιαιτερη βιασυνη.Τιμη 80 Ε.
Ο χωρος καλος και οι υπολοιπες "κοπελες" μου φανηκαν αξιες για test drive.Την επομενη φορα
λεω να δοκιμασω το μικρο..
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Σημερινή επίσκεψη σε Φραντζη! Τρίτη τον αριθμό (την πρώτη έφαγα πόρτα, την δεύτερη φουλ πρόγραμμα αλλά δεν τρελάθηκα) και σήμερα μπορώ να πω αρκετά καλά!!! :rockon:
Κατερίνα το όνομα, milf και απο οτι κατάλαβα θα διαλέγω milf καταστάσεις-οχι τραβηγμένα πράγματα όμως.Γούστα είναι αυτά! Μισή ωρίτσα όλο το πακετάκι και αν κράταγε παραπάνω το μασάζ (αρκετά καλό και αυτό) θα ήμουν super!! :grin:
περιγραφη Κατερινας?
ποιες αλλες κοπελες ηταν?
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
εχει παρει κανεις την αντζελινα απο το κολουρι και πως? και με ποσο απο το ζανοσπιτο λεω
 

gloupis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
περιγραφη Κατερινας?
ποιες αλλες κοπελες ηταν?
Περίπου 1,70 ξανθιά , σφιχτό στήθος αλλά όχι μεγάλο (δεν έχω ιδέα από νούμερα) 35-40 πρέπει να ήταν. Από ότι μου είπε είναι αρκετό καιρό εκεί! Α! Και φωνακλού . Ήταν ένα ξανθό πιπίνι Θεοδώρα, μία Έμυ, Εμιλι ή κάπως έτσι και ένα αδιάφορο!
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
φιλοι ημουνα γλυφαδα για δουλεια τωρα το πρωι και ειπα να δω παλιους φιλους πηγα ποσειδονως πρωτα μονο η τσατσα εχει μεινη η βραζιλιανα και μια ποου δουλευε παλια καποια σοφια ολιγον τραλαλα. δεν καθησα και πηγα στο αλλο στη ζησιμοπουλου εκει ειναι η αννα η βυζου απο σιλικονη και μια που δουλευε παλια απο κατω μια σερβα η τανια ξανθια τησ αλλες δεν της ξερω ακου για 150 ευρω της ρωτησα ποσο παει και μου ειπαν 80 και 100 λογω οτι ειχα δουλεια δεν προλαβενα να κατσω και θα παω το απογευμα. μηπως υπερβαλουμε καμια φορα ως προς της τιμες.
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
νεότερα από καραϊσκου 88. πήγα παρασκευή 12.30. η λία στην είσοδο. η ανακαίνιση ολοκληρωμένη. η κύρια αλλαγή είναι ότι έκαναν δωμάτιο το χώρο υποδοχής - ετοιμάζονται φαίνεται για χοντρές δουλειές, έβαλαν καναπέδες στα δωμάτια, κ τα μασαζοκρέβατα είναι με τρύπα στο ύψος του προσώπου - αν σχεδιάζεται να κάνετε μασάζ εντέλει. στο ζουμί τώρα. πάνε τα μπάζα ελληνίδες νοικοκυρές που είχαν μέχρι πριν λίγο καιρό (κάτι Πάμελες με τα βυζιά κλπ). το μαγαζί έγινε στυλ φρατζή 4, ή καλλιρόης 48. πολλά μουνιά, όλα αλλοδαπά, κυριαρχεί αλβανία (κατά εμένα κ βάσει προφοράς). εγώ είδα 4 κ μέχρι να φύγω ήρθαν άλλες 3! (συνάντησα κ μια αφού βγήκα από το μαγαζί. τη σταμπάρω από μακρυά να έρχεται από το παλιό "πινόκιο" για τους πειραιώτες, θεριό ανήμερο πάνω σε τακούνια, λέω θα δε από περιέργεια που πάει αν κ δεν είχα αμφιβολία κ πράγματι κατέληξε κ αυτή στο μαντρί!). η ποιότητα αρκετά καλή. ηλικίες όλες κάτω των 25-28, νταρντάνες, κοντοπούτανα, λεπτούλες, απ'όλα είχε ο μπαξές. εγώ πήρα μια νταρντάνα μελαχρινή (ξεχνάω όνομα) που είπε πως ήταν από σλοβενία κ πως ήταν η πρώτη της ημέρα εκεί. σέρβις εξαιρετικό. μασάζ αίσχος, μπήκε γρήγορα στο ψητό, τσιμπούκι dp, φιλάκια στο στόμα, κ γαμήσι στον καναπέ σε όλες τις θέσεις. έδινε κ κώλο που δεν πήρα. επιτέλους το μαγαζί αναβιώνει...  
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
νεότερα από καραϊσκου 88. πήγα παρασκευή 12.30. η λία στην είσοδο. η ανακαίνιση ολοκληρωμένη. η κύρια αλλαγή είναι ότι έκαναν δωμάτιο το χώρο υποδοχής - ετοιμάζονται φαίνεται για χοντρές δουλειές, έβαλαν καναπέδες στα δωμάτια, κ τα μασαζοκρέβατα είναι με τρύπα στο ύψος του προσώπου - αν σχεδιάζεται να κάνετε μασάζ εντέλει. στο ζουμί τώρα. πάνε τα μπάζα ελληνίδες νοικοκυρές που είχαν μέχρι πριν λίγο καιρό (κάτι Πάμελες με τα βυζιά κλπ). το μαγαζί έγινε στυλ φρατζή 4, ή καλλιρόης 48. πολλά μουνιά, όλα αλλοδαπά, κυριαρχεί αλβανία (κατά εμένα κ βάσει προφοράς). εγώ είδα 4 κ μέχρι να φύγω ήρθαν άλλες 3! (συνάντησα κ μια αφού βγήκα από το μαγαζί. τη σταμπάρω από μακρυά να έρχεται από το παλιό "πινόκιο" για τους πειραιώτες, θεριό ανήμερο πάνω σε τακούνια, λέω θα δε από περιέργεια που πάει αν κ δεν είχα αμφιβολία κ πράγματι κατέληξε κ αυτή στο μαντρί!). η ποιότητα αρκετά καλή. ηλικίες όλες κάτω των 25-28, νταρντάνες, κοντοπούτανα, λεπτούλες, απ'όλα είχε ο μπαξές. εγώ πήρα μια νταρντάνα μελαχρινή (ξεχνάω όνομα) που είπε πως ήταν από σλοβενία κ πως ήταν η πρώτη της ημέρα εκεί. σέρβις εξαιρετικό. μασάζ αίσχος, μπήκε γρήγορα στο ψητό, τσιμπούκι dp, φιλάκια στο στόμα, κ γαμήσι στον καναπέ σε όλες τις θέσεις. έδινε κ κώλο που δεν πήρα. επιτέλους το μαγαζί αναβιώνει...  
άρα πρόκειται για ένα στούντιο. Ας μπεί στην κατηγορία των στούντιο που όμως έχεις δυνατότητα επιλογής πολλών κοπέλων και όχι μόνο μίας :kissass:
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπερα..Καλως σας βρηκα.
Πηγα χθες απο Ιμβρου 2...4 τεμαχια...Ενα μελαχροινο καμια 20ρια χρονων,αλλο ενα μελαχροινο
30 κατι,μια ξανθια περιπου 40 την εκοψα,και μια ακομα που διαλεξα ονοματι Κορινα..milf αλλα μου εκανε κλικ.Δεν μετανοιωσα ,τα παντα ολα χωρις ιδιαιτερη βιασυνη.Τιμη 80 Ε.
Ο χωρος καλος και οι υπολοιπες "κοπελες" μου φανηκαν αξιες για test drive.Την επομενη φορα
λεω να δοκιμασω το μικρο..

Πού περίπου πέφτει αυτό, ρε παιδιά; Το driveme.gr γαμιέτε ασύστολα, δεν παίζει.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πού περίπου πέφτει αυτό, ρε παιδιά; Το driveme.gr γαμιέτε ασύστολα, δεν παίζει.


Δίνεις στα Ελληνικά την οδό, τον αριθμό, την περιοχή και τη χώρα (που σε ενδιαφέρει) και σου δείχνει τα πάντα. Δοκίμασέ το. Μη σε θορυβήσει που ο αρχικός χάρτης στη σελίδα σου δείχνει την Αμερική.

edit: Ακόμη και "Ιμβρου 2 Ελλάδα" να δώσεις μόνο, θα σου δώσει ένα ολόκληρο κατάλογο με τις οδούς Ιμβρου σε όλη τη χώρα, κι εσύ διαλέγεις περιοχή που σε ενδιαφέρει.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16

Δίνεις στα Ελληνικά την οδό, τον αριθμό, την περιοχή και τη χώρα (που σε ενδιαφέρει) και σου δείχνει τα πάντα. Δοκίμασέ το. Μη σε θορυβήσει που ο αρχικός χάρτης στη σελίδα σου δείχνει την Αμερική.

Ευχαριστώ!!
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445

Δίνεις στα Ελληνικά την οδό, τον αριθμό, την περιοχή και τη χώρα (που σε ενδιαφέρει) και σου δείχνει τα πάντα. Δοκίμασέ το. Μη σε θορυβήσει που ο αρχικός χάρτης στη σελίδα σου δείχνει την Αμερική.

edit: Ακόμη και "Ιμβρου 2 Ελλάδα" να δώσεις μόνο, θα σου δώσει ένα ολόκληρο κατάλογο με τις οδούς Ιμβρου σε όλη τη χώρα, κι εσύ διαλέγεις περιοχή που σε ενδιαφέρει.

Στη Νέα Ιωνία είναι;
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
στο χαρτη δεν την εχουμε παιδια?
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Στο google πάντως δεν βγάζει καμία Ίμβρου στο κέντρο. Μάλλον είναι ελλιπές.... :jerking:

Το ξέρω, έχεις δίκιο. Εγώ τελικά το βρήκα από τις αγγελίες, αλλά ευχαρίστησα το παλικάρι που προθυμοποιήθηκε να απαντήσει. Το driveme.gr είναι πλήρες αλλά σέρνεται ως γνήσιο ελληνικό σάιτ.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
είναι ο πέμπτος δρόμος μετα την αγίου μελετίου όπως ανεβαίνουμε την πατησίων.. προσοχή είναι μόνο κάθοδος προς πατησίων.. η σειρά είναι

Αγίου Μελετίου
Αγαθουπόλεως
Θήρας
Μηθύμνης
Τενέδου
Ιμβρου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom