Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
o gggxxx μήπως έχει κάνει καμιά επέλαση πρόσφατα;

Έκανε ντου ο χούλιγκαν που ήταν περαστικός από εκεί. Εκτός των τεμαχίων που αναφέρει ο g.g.xxx ήταν και μια Αλεξάνδρα (νομίζω) που δε μου άρεσε.
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
ερωτιξη , απο ζανοσπιτο αυτη τη στιγμη ξερουμε ποιες προσφερουν κουλουρακια???
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
ZΑΝΑ σιγουρα με 100 το λεω γιατι το εχω παρει
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Χθεσινή επίσκεψη φίλωνος πειραιά ένα χάλι μαύρο τρία κορίτσια με την πορτιέρησα ,και θέλουν και 80 ευρώ άντε γειά
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
πρέπει να κάνουμε αποχή νομίζω για να καταλάβουν και να κατεβάσουν τις τιμές αλλα και να φέρουν όμορφα κορίτσια κ όχι μπάζα
 

Επισκέπτης
Αυτό το
Μασατζίδικο στην Ικαρίας στο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ποιός το έβαλε στη λίστα;
Δεν ξέρει κανείς σε ποιό αριθμό είναι;
Δεν έχει πάει κανείς;;;;;;;;;;;
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
Mεσημβρινη επισκεψη στο θεραπευτηριο της οδου Καφανταρη αρ. 4 στον Ν. Κοσμο,Η ΠΑΡΑΚΜΗ.
3 κοπελες ( πριν εικοσαετιας ισως ) μαζι με την πορτιερησα την Στελλα 45αρα καλουτσικο σωμα μινι φορεματακι ,μου λεει κατσε να φωναξω και τα αλλα "κοριτσια" ,μια ξανθια μεγαλοκοπελα που μαλλον στη Σκρα την ειχα ξαναδει και η Μαρθα χονδρομπαλουδικο μιλφ με 4αρι βυζι και μια υποψια σκορδου να πλαναται στην ατμοσφαιρα οταν εκφωνησε το ονοματακι της και ξανα στο δωματιο η Στελλα για να με πληροφορησει οτι η συνεδρια στοιχιζει 60 ευρω και διαρκει 40-45 λεπτα ,στην ερωτηση μου για εκτονωση μου απαντησε οτι θελω και οπως το θελω αλλα οχι με 60ευρω αλλα με ποσα ,αναλλογα με το τι θελεις μεχρι και 20 παραπανω για πληρες σερβις.
Και βεβαια αποχωρησα , παιδια τα 80 ευρω βγαινουν πολυ δυσκολα σημερα για να τα πετας στο καθε ξενοφερτο μπαζο για λιγο πασαλειμα και μια πιπα και να βρωμαει και σκορδο....
Αει στο διαολο συγχηστηκα και ειμαι και σε επικυνδυνη ηλικια....
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Αυτό το
Μασατζίδικο στην Ικαρίας στο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ποιός το έβαλε στη λίστα;
Δεν ξέρει κανείς σε ποιό αριθμό είναι;
Δεν έχει πάει κανείς;;;;;;;;;;;
εκκλησιαστικος δακτυλος
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
και εγω αυτο ψαχνω , πουντο πουντο το μασατζιδι ψαξε ψαξε δεν θα το βρεις , μα καλα απο που ηρθε αυτη η πληροφορια?
Αυτό το
Μασατζίδικο στην Ικαρίας στο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ποιός το έβαλε στη λίστα;
Δεν ξέρει κανείς σε ποιό αριθμό είναι;
Δεν έχει πάει κανείς;;;;;;;;;;;
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
και εγω αυτο ψαχνω , πουντο πουντο το μασατζιδι ψαξε ψαξε δεν θα το βρεις , μα καλα απο που ηρθε αυτη η πληροφορια?
Απο την Νεα Δημοκρατια , για να εχει κοσμο η συγκεντρωση που εκανε χθες στο Περιστερι.
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
[quote author=astari51 link=topic=36
Και βεβαια αποχωρησα , παιδια τα 80 ευρω βγαινουν πολυ δυσκολα σημερα για να τα πετας στο καθε ξενοφερτο μπαζο για λιγο πασαλειμα και μια πιπα και να βρωμαει και σκορδο....

[/quote]

Μπορεί να έχει πρόβλημα με την πίεση το κορίτσι και τόριξε στο σκόρδο που λένε ότι κάνει καλό.
Για σκέψου να σου πάθει κανένα εγκεφαλικό στην ηλικία που είναι την ώρα της μάλαξης.

 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
αυτο βεβαια δε σημαινει οτι το δινει σε ολους...
και ειδικα
αν καποιος δεν ειναι παλιος πελατης ...

Εμένα πάντως μου το είχε δηλώσει (με 100 και κουλούρι) από την πρώτη φορά που την είχα πάρει στη Σολωμού ... και δεν την ήξερα από πριν .. τώρα ή με συμπάθησε πολύ (χαχαχαχα) ... εκτός αν μέτρησε θετικά ότι της είχα πεί ότι πήγαινα παλιότερα Μάρνης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom