Νέα

Μάρλεν, είσαι σκέτη καύλα !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Facial_Freak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
azazel ο φιλος σου ο εργοδηγος ειμαι.Δεν μας ειπες το κυριοτερο,αν την πηδηξες δηλαδη.Και αν την πηδηξες γιατι δεν εκανες κανα καλο να μας την πασαρεις και μας?Οσο για τις κοπελλες του platinum και το αν πηδιουνται ή οχι,εμενα προσωπικα μου καθησε κατι πολυ καλο που μου κοστισε απλα 2 τραπεζωματα σε ψαροταβερνες της Αρετσους,αλλα δεν θα καθησω να γραψω ποια και πως μιας και δεν το θεωρω σωστο για την κοπελλα.
Παίχτη μου δεν έχει σημασία σε ποιό μαγαζί δουλεύει η όποια κοπέλα. Εγώ από πολλά μαγαζιά της πόλης ξέρω κοπέλες που πηδιούνται. Την κερνάς ποτό και αν σε γουστάρει, είτε την πρώτη φορά που πας είτε την εκατοστή, σου δίνει το τηλέφωνό της και μετά το κανονίζετε εκτός του μαγαζιού. Κανείς δε μπορεί να το ελέγξει αυτό.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Παίχτη μου δεν έχει σημασία σε ποιό μαγαζί δουλεύει η όποια κοπέλα. Εγώ από πολλά μαγαζιά της πόλης ξέρω κοπέλες που πηδιούνται. Την κερνάς ποτό και αν σε γουστάρει, είτε την πρώτη φορά που πας είτε την εκατοστή, σου δίνει το τηλέφωνό της και μετά το κανονίζετε εκτός του μαγαζιού. Κανείς δε μπορεί να το ελέγξει αυτό.
Σωστος
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.383
Κριτικές
215
Like
17.202
Πόντοι
35.697
Εργοδηγε καλος σε βρηκα,ελπιζω να μην εχουμε τα παλια ( :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: :2on1: :zfuck: :kissass2: :kissass: :pipa3:)
Τη Μαρλεν οχι απλα τη μαμησα αλλα εκανα τα παντα μαζι της,δεν εκανα πασα γιατι τοτε τοσο μυαλο ειχα οπως προειπα.Με λιγα λογια μοναχοφαης ημουν αλλα παν αυτα περασαν,περασα μια βολτα σαββατο απο το σολ,μετα απο αρκετα χρονια ειπα να ξαναπαω σε κωλομπαρο χαρη σε μια κριτικη που διαβασα εδω μεσα.Μπουλη απλα πανε,θα στερεψεις απο σαλια,βρες τη φιλεναδα μου την Καρινα(παντα την ελεγα Κλαρινα)και θα περασεις καταπληκτικα,με 50 γιουργια εχει και ακαποτο σουμπουκι και μαμησι μπακ σταιζ,στο χωρο των πριβε. :rockon: :rockon: :rockon:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.076
Κριτικές
89
Like
10.506
Πόντοι
25.015
Να ρωτησο κατι... η Ντενιζ δινει τηλεφωνο λετε? Οποιος μου το βρει θα του χρωσταο χαρη. Επισης ξερω και που μενει κτλπ αλλα ποτε δεν της μιλησα ενω μπορω αν θελω να της μιλησω απο κοντα.Απλα δεν γινεται πλεον.
 

serfeeer

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2011
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
azazel ξερεις πως θα μπορεσω να ερθω σε επικοινωνια μαζι της για φαση σπιτιου??τηλ η εστω λογαριασμο facebook..ευχαριστω
 

serfeeer

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2011
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Αργα μεν αλλα τελικα ποτε δεν ειναι αργα,αποφασισα να δω τι γραφουν για την περιβοητη φιλη(πλεον)Μαρλεν.Ακουγα απο ενα φιλο-εργοδηγο στην τοτε(εποχη)δουλεια μου οτι πολλα γραφονται και ακουγονται για τη Μαρλεν στο σαιτ εδω(απο το ενα αυτι εμπαιναν απο το αλλο εβγαιναν).Αν και ο λογαριασμος μου υπηρχε πριν απο χρονια,ποτε δε τον ειχα επεξεργαστει,γι αυτο και εμενα και στην αμαθια.Αν και η Μαρλεν σημερα που μιλαμε ειναι (εργαζομενη στην αθηνα στο λιντο παλας)μαλλον γαλλια με το γιο της και απολαμβανουν τις διακοπες τους,εγω τελικα αποφασισα να μιλησω για τις λασπολογιες που δεχτηκε εδω μεσα απο αρκετους ανιδεους(προεδρος,stefan00)και αλλους που βαριεμαι να ψαχνω τετοια ωρα.Ασ τα παρουμε ολα απο την αρχη,η κοπελα ειναι απο γαλλια(εκει γεννηθηκε)στις (νομιζω 5 νοεμβριου 1977)ο μπαμπας της ειναι απο αλγερια και η μανα της απο ενα μικρο χωριο κοντα στη μαρσαλια,εχει ενα παιδι(αγορι) 9 η 10 χρονων το οποιο μενει σε μονιμη βαση στη γαλλια με τον πατερα του γιατι ειναι χωρισμενη.Καθε καλοκαιρι η Μαρλεν του κανει τις διακοπες και περνανε λιγο καιρο μαζι συν τα διαφορα δωρα και λεφτα που στελνει κατα καιρους.Τωρα στα δικα μας,η Μαρλεν ειναι υγιεστατη(ορισμενοι χαλαστικαν)μαζι καθε 6 μηνες πηγαιναμε και διναμε αιμα στο Α.Χ.Ε.Π.Α(Αδερφε.Χριστιανε.Εδω.Πεθαινεις.Ανετα),μαζι καθε βραδυ τα πιναμε σε γνωστα μπαρακια της πολης με αποτελεσμα εκεινη να σουρωνει για να μπορει να ανταπεξελθει στη δουλεια της οπως ελεγε,αλλα και γιατι δεν τους διναν ποτα στο πλατινουμ,καλιγουλα,ιγκουανα.Πρεζονι,δεν ειναι,δεν εχει παρει τιποτα οσο την ξερω εγω,περιπου 6-7 χρονια,να μου πει κανεις για την Εμα,θα συμφωνησω μαζι του,σκετο κοκακι.Σχετικα με την ασθενεια της φταιει η ιδια και μονο.Ειχε παθει ανεπαρκια νεφρων απο το πολλυ πιωμα με αποτελεσμα να μην μπορει να παει στην τουαλετα(και για τους 2 λογους)και επαθε τυμπανισμο.Νοσηλευτικε στο Παπαγεωργιου και χαρις εμενα και ενος ακομα ατομου μπορεσε να ζησει αφενος και να επιβιωσει αφετερου.Σχετικα με την απαξιωση των αλλων κορασιδων,εγινε γιατι ειχε μαλωσει με τη μια σε φαση μπουνιες και τα σχετικα και ειχαν χωριστει σε 2 στρατοπεδα τοτε τα κοριτσια.Στο λαιβ σοου δε θυμαμαι ποιος επαιρνε μερος για να σας απαντησω.Ελπιζω να καλυψα μερικους αν οχι ολλους.MARLENE HADJEL φιλια εκει στην αθηνα :grin: :booty: :cheesy: :booty: ;) :booty:

τυπε δεν ξερω κατα ποσο ισχυουν αυτα που μας λες, το ονομα της ομως δεν ειναι MARLENE HADJEL αλλα MARLENE SAUVE συμφωνα με το casting  του σεξαλονικη  και πρεπει να ειναι μαροκινη !!!
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
ελεος με αυτη τη μαρλεν σε 50 θρεντς.κ να μου αρεσε δν θα της τα εσκαγα μετα απο τοσο προμο
 

serfeeer

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2011
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ελεος με αυτη τη μαρλεν σε 50 θρεντς.κ να μου αρεσε δν θα της τα εσκαγα μετα απο τοσο προμο

δεν ειναι θεμα προμο τυπε...αν ετσι το βλεπεις εσυ τοτε οκ...εδω μεσα εχουν ειποθει σοβαρα πραγματα για την Μαρλεν που αφορανε την υγεια καποιον απο εδω...γιαυτο θα ειναι καλο οτι λεγεται πανω στο αν ειναι η οχι υγειης να λεγεται με σοβαροτητα και σεβασμο προς ην αγωνια των υπολοιπων (κι αν ειναι δυνατων με στοιχεια)...
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Αργα μεν αλλα τελικα ποτε δεν ειναι αργα,αποφασισα να δω τι γραφουν για την περιβοητη φιλη(πλεον)Μαρλεν.Ακουγα απο ενα φιλο-εργοδηγο στην τοτε(εποχη)δουλεια μου οτι πολλα γραφονται και ακουγονται για τη Μαρλεν στο σαιτ εδω(απο το ενα αυτι εμπαιναν απο το αλλο εβγαιναν).Αν και ο λογαριασμος μου υπηρχε πριν απο χρονια,ποτε δε τον ειχα επεξεργαστει,γι αυτο και εμενα και στην αμαθια.Αν και η Μαρλεν σημερα που μιλαμε ειναι (εργαζομενη στην αθηνα στο λιντο παλας)μαλλον γαλλια με το γιο της και απολαμβανουν τις διακοπες τους,εγω τελικα αποφασισα να μιλησω για τις λασπολογιες που δεχτηκε εδω μεσα απο αρκετους ανιδεους(προεδρος,stefan00)και αλλους που βαριεμαι να ψαχνω τετοια ωρα.Ασ τα παρουμε ολα απο την αρχη,η κοπελα ειναι απο γαλλια(εκει γεννηθηκε)στις (νομιζω 5 νοεμβριου 1977)ο μπαμπας της ειναι απο αλγερια και η μανα της απο ενα μικρο χωριο κοντα στη μαρσαλια,εχει ενα παιδι(αγορι) 9 η 10 χρονων το οποιο μενει σε μονιμη βαση στη γαλλια με τον πατερα του γιατι ειναι χωρισμενη.Καθε καλοκαιρι η Μαρλεν του κανει τις διακοπες και περνανε λιγο καιρο μαζι συν τα διαφορα δωρα και λεφτα που στελνει κατα καιρους.Τωρα στα δικα μας,η Μαρλεν ειναι υγιεστατη(ορισμενοι χαλαστικαν)μαζι καθε 6 μηνες πηγαιναμε και διναμε αιμα στο Α.Χ.Ε.Π.Α(Αδερφε.Χριστιανε.Εδω.Πεθαινεις.Ανετα),μαζι καθε βραδυ τα πιναμε σε γνωστα μπαρακια της πολης με αποτελεσμα εκεινη να σουρωνει για να μπορει να ανταπεξελθει στη δουλεια της οπως ελεγε,αλλα και γιατι δεν τους διναν ποτα στο πλατινουμ,καλιγουλα,ιγκουανα.Πρεζονι,δεν ειναι,δεν εχει παρει τιποτα οσο την ξερω εγω,περιπου 6-7 χρονια,να μου πει κανεις για την Εμα,θα συμφωνησω μαζι του,σκετο κοκακι.Σχετικα με την ασθενεια της φταιει η ιδια και μονο.Ειχε παθει ανεπαρκια νεφρων απο το πολλυ πιωμα με αποτελεσμα να μην μπορει να παει στην τουαλετα(και για τους 2 λογους)και επαθε τυμπανισμο.Νοσηλευτικε στο Παπαγεωργιου και χαρις εμενα και ενος ακομα ατομου μπορεσε να ζησει αφενος και να επιβιωσει αφετερου.Σχετικα με την απαξιωση των αλλων κορασιδων,εγινε γιατι ειχε μαλωσει με τη μια σε φαση μπουνιες και τα σχετικα και ειχαν χωριστει σε 2 στρατοπεδα τοτε τα κοριτσια.Στο λαιβ σοου δε θυμαμαι ποιος επαιρνε μερος για να σας απαντησω.Ελπιζω να καλυψα μερικους αν οχι ολλους.MARLENE HADJEL φιλια εκει στην αθηνα :grin: :booty: :cheesy: :booty: ;) :booty:

Τυχαια αποψε, καθως εψαχνα κατι παλια DVD που 'χα γραψει επεσα σ' ενα που εγραφε Sexaloniki κι εβαλα να το δω... Παιζει να μην το 'χα ξαναδει ποτε..! Καλη η Μαρλεν κι εριξα μια για παρτη της...
Την ειχα γνωρισει κι εγω παλια... Βασικα, γουσταρα την Εμμα την φιλη της, που 'χα γνωρισει εξω, αλλα δεν πηγα ποτε στο Πλατινουμ οταν δουλευαν εκει...
Την Εμμα την εχασα, αλλα που και που πετυχαινα την Μαρλεν εξω και μιλουσαμε...
Την τελευταια φορα που την ειδα, μου 'χε δωσει και τηλεφωνο, αλλα τρομαξα μ' ολα οσα διαβασα εδω και δεν την πηρα...
Τι να 'χει απογινει αραγε..; Ελπιζω να 'ναι καλα τουλαχιστον..!
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
136
Κριτικές
8
Like
106
Πόντοι
1
Μαρλεν! Πολυ Παλια, αναμνησεις απο ενα διαφορετικο Platinum....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom