Νέα

Μάρλεν, είσαι σκέτη καύλα !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Facial_Freak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
γιατι τοσο χαλι ειναι η Μαρλεν?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Διάβασε τα προηγούμενα και θα το διαπιστώσεις. Πολύ χάλι! Ελπίζω να την κάνει γρήγορα από το Iguana για να ξαναπάμε.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.544
Κριτικές
2
Like
5.129
Πόντοι
1.056
Έχω καιρό να πάω Iguana η Μαρλέν συνεχίζει να είναι ακόμα εκεί???
Να κάνουμε καμιά επίσκεψη αν είναι ;)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.428
Πόντοι
12.525
και πλεον δινει σε ολους το τηλ της χωρις καν να το ζητησεις.150ε παιρνει μου ειπε και πηγαινει ή στο hotel ΠΛΑΖΑ ή σε ενα αλλο του οποιο το ονομα μου διαφευγει αυτη τη στιγμη
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
και πλεον δινει σε ολους το τηλ της χωρις καν να το ζητησεις.150ε παιρνει μου ειπε και πηγαινει ή στο hotel ΠΛΑΖΑ ή σε ενα αλλο του οποιο το ονομα μου διαφευγει αυτη τη στιγμη
μπορει να κανει το κοριτσι τις τελευταιες βιζιτες για να ανοιξει σπιτι
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Αυτά σημαίνουν απαραίτητα ότι μπορεί να έχει κάτι κολλητικό; Γιατί έχουν ειπωθεί πολλά...  :think:
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
και πλεον δινει σε ολους το τηλ της χωρις καν να το ζητησεις.150ε παιρνει μου ειπε και πηγαινει ή στο hotel ΠΛΑΖΑ ή σε ενα αλλο του οποιο το ονομα μου διαφευγει αυτη τη στιγμη
για ποια λες?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
αξιζει να τα δωσεις η....
την πηρε κανενας?
λογικα την εχουν παρει πολλοι....παρα πολλοι ομως.μεχρι κ σε τσοντα επαιξε.εμενα δεν μ αρεσει,δε λεω ειναι καλουλα αλλα δεν θα εδινα χρηματα για να πηδηξω μια γκομενα για την οποια ακουγονται τοσα εστω κ αν ειναι ψεματα
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
λογικα την εχουν παρει πολλοι....παρα πολλοι ομως.μεχρι κ σε τσοντα επαιξε.εμενα δεν μ αρεσει,δε λεω ειναι καλουλα αλλα δεν θα εδινα χρηματα για να πηδηξω μια γκομενα για την οποια ακουγονται τοσα εστω κ αν ειναι ψεματα
αυτη ειναι που λεγαν οτι ειναι αρρωστη και πρεζου?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
γενικα παντως αν κανεις μια επισκεψη στο μπλου ιγκουανα θα βρεις καλα κομματια.κ δεν χαθηκα οπως ειπες σε αλλο θρεντ,εδω ειμαι καθε μερα σχεδον με εξαιρεση κυριακη,δευτερα κ τριτη....απλα δεν γραφω πλεον σε ολα τα θεματα γιατι χαλαει μερικους το image
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
γενικα παντως αν κανεις μια επισκεψη στο μπλου ιγκουανα θα βρεις καλα κομματια.κ δεν χαθηκα οπως ειπες σε αλλο θρεντ,εδω ειμαι καθε μερα σχεδον με εξαιρεση κυριακη,δευτερα κ τριτη....απλα δεν γραφω πλεον σε ολα τα θεματα γιατι χαλαει μερικους το image
μαλλον θελουν να αλλαξεις την γκομενα στο προφιλ σου :2funny:
το μπλου ιγκουανα το φοβαμαι ριχνουν πολυ φαγομα εκει
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
εχω να παω κανα χρονο,μπορει να παω αυριο να δω τι παιζει
διαλεξες κ εσυ τη μερα,εγω πιστευω πως για τετοια μαγαζια η καλυτερη μερα ειναι καθημερινη κ κυριως καμια δευτερα τριτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom