Νέα

Μάρλεν, είσαι σκέτη καύλα !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Facial_Freak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
διαλεξες κ εσυ τη μερα,εγω πιστευω πως για τετοια μαγαζια η καλυτερη μερα ειναι καθημερινη κ κυριως καμια δευτερα τριτη
λες?πλακα πλακα αυριο θα γινεται της πουτανας.θα το αφησω για καμια καθημερινη.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
λες?πλακα πλακα αυριο θα γινεται της πουτανας.θα το αφησω για καμια καθημερινη.
το ειχα πει κ παλιοτερα,καθημερινες εχει λιγοτερο κοσμο οποτε μπορεις να παιξεις με τις κοπελες οι οποιες επειδη δεν θα εχουν δουλεια δεν θα κανουν 'ξεπετες' αλλα θα καθονται μαζι σου μπας κ βγαλουν τιποτα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
λες?πλακα πλακα αυριο θα γινεται της πουτανας.θα το αφησω για καμια καθημερινη.
και καθημερινες ειναι γεματο.εγω παντα καθημερινες παω και περιμενω και λιγη ωρα στο μπαρ μεχρι να αδειασει κανενας καναπες
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
και καθημερινες ειναι γεματο.εγω παντα καθημερινες παω και περιμενω και λιγη ωρα στο μπαρ μεχρι να αδειασει κανενας καναπες
στο καλιγκουλα τι λεει?εχει τιποτα καλο?γιατι αυτες τις μερες το εχω κανει ταμα να περασω
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
και καθημερινες ειναι γεματο.εγω παντα καθημερινες παω και περιμενω και λιγη ωρα στο μπαρ μεχρι να αδειασει κανενας καναπες
ναι αλλα ειναι πολυ καλυτερα απο τα πσ που γινεται χαμος.....δεν ειπαμε οτι ειναι αδειο
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
στο καλιγκουλα τι λεει?εχει τιποτα καλο?γιατι αυτες τις μερες το εχω κανει ταμα να περασω
το καινουριο στη Μοναστηριου το περιγραφω σε αλλο θρεντ.το παλιο στη Νικ.Ουρανου απ'οτι λενε δε τραβαει και πολυ.εγω δε πηγα φετος οποτε δεν εχω γνωμη
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
ναι αλλα ειναι πολυ καλυτερα απο τα πσ που γινεται χαμος.....δεν ειπαμε οτι ειναι αδειο
ενταξει ειναι και μικρο μαγαζι.παντως βγαινει το πιο οικονομικο και εχει και μονιμα 7-8 γκομενες και τις καθημερινες
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
πριν λιγες μερες στο δρομο που πηγαινα σπιτι πετυχα εναν ταξιτζη να μαλωνει με μια μαυρη επειδη αυτη δεν ειχε ψιλα να τον πληρωσει και τον πληρωσα εγω 4 ευρω ηταν,και μου εμεινε που την  ειπε ο ταξιτζης αντε μωρη πουτανα πανε να γαμιθεις και αυριο στο καλιγκουλα να βγαλεις κανα φραγκο.λεω μιας και της πληρωσα το ταξι δεν ειναι καλο να παω και να την γνωρισω?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
πριν λιγες μερες στο δρομο που πηγαινα σπιτι πετυχα εναν ταξιτζη να μαλωνει με μια μαυρη επειδη αυτη δεν ειχε ψιλα να τον πληρωσει και τον πληρωσα εγω 4 ευρω ηταν,και μου εμεινε που την  ειπε ο ταξιτζης αντε μωρη πουτανα πανε να γαμιθεις και αυριο στο καλιγκουλα να βγαλεις κανα φραγκο.λεω μιας και της πληρωσα το ταξι δεν ειναι καλο να παω και να την γνωρισω?
κ αυτη λεει καλος μαλακας......
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πλακα κανω,επρεπε να της πιασεις κουβεντα εκεινη την ωρα κ να μην πηγαινατε στο ιδιο μερος επρεπε να κατεβεις εκει
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
πριν λιγες μερες στο δρομο που πηγαινα σπιτι πετυχα εναν ταξιτζη να μαλωνει με μια μαυρη επειδη αυτη δεν ειχε ψιλα να τον πληρωσει και τον πληρωσα εγω 4 ευρω ηταν,και μου εμεινε που την  ειπε ο ταξιτζης αντε μωρη πουτανα πανε να γαμιθεις και αυριο στο καλιγκουλα να βγαλεις κανα φραγκο.λεω μιας και της πληρωσα το ταξι δεν ειναι καλο να παω και να την γνωρισω?
λογικο ακουγεται...αλλα επρεπε η δουλεια να γινει τι ιδιο βραδυ
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
πρωτον ημασταν ακριβως εξω απο το σπιτι της
δυτερον ημουν σουρωμενος
και τριτον με περιμενε σπιτι η γκομενα
λες να την στησω καρτερι εξω απ το σπιτι της και να ξανα δημιουργησω τυχαια δηθεν συναντηση και να πιασω προλογο?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
πρωτον ημασταν ακριβως εξω απο το σπιτι της
δυτερον ημουν σουρωμενος
και τριτον με περιμενε σπιτι η γκομενα
λες να την στησω καρτερι εξω απ το σπιτι της και να ξανα δημιουργησω τυχαια δηθεν συναντηση και να πιασω προλογο?
καλο ακουγεται αλλα θα σε περασει για ψυχακια .....
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλο ακουγεται αλλα θα σε περασει για ψυχακια .....
οχι ρε φιλε δεν θα στησω αντισκοινο,εχει εκει διπλα μια μπουγατσα.
πρεπει να το σκεφτω το θεμα ομως,τι προλογο να την πιασω?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
οχι ρε φιλε δεν θα στησω αντισκοινο,εχει εκει διπλα μια μπουγατσα.
πρεπει να το σκεφτω το θεμα ομως,τι προλογο να την πιασω?
κ θα τι να της πεις?σου πληρωσα το ταξι μωρη καριολα μαυρη ελα να με τσιμπουκωσεις?
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κ θα τι να της πεις?σου πληρωσα το ταξι μωρη καριολα μαυρη ελα να με τσιμπουκωσεις?
ηταν και ωραιο μουνι ρε φιλε,δεν την γλητωνει τα 4 ευρω θα τα πληρωσει σιγουρα :2funny:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Κατ'αρχήν ακόμα δε μπορώ να καταλάβω ποια είναι αυτή η μαυρούλα από το καλιγούλα και αρχίζω και νοιώθω ότι μένω πίσω στις εξελίξεις, κάτι πρέπει να κάνω για να μη μείνω μετεξεταστέος.  :cheesy: Από την άλλη, το θρεντ είναι για τη Μαρλέν και για την υποτιθέμενη επικινδυνότητα που κουβαλάει. Μόνο που κανείς δε μίλησε με αποδείξεις ως τώρα. Μόνο γενικότητες και γενικότητες.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
Αργα μεν αλλα τελικα ποτε δεν ειναι αργα,αποφασισα να δω τι γραφουν για την περιβοητη φιλη(πλεον)Μαρλεν.Ακουγα απο ενα φιλο-εργοδηγο στην τοτε(εποχη)δουλεια μου οτι πολλα γραφονται και ακουγονται για τη Μαρλεν στο σαιτ εδω(απο το ενα αυτι εμπαιναν απο το αλλο εβγαιναν).Αν και ο λογαριασμος μου υπηρχε πριν απο χρονια,ποτε δε τον ειχα επεξεργαστει,γι αυτο και εμενα και στην αμαθια.Αν και η Μαρλεν σημερα που μιλαμε ειναι (εργαζομενη στην αθηνα στο λιντο παλας)μαλλον γαλλια με το γιο της και απολαμβανουν τις διακοπες τους,εγω τελικα αποφασισα να μιλησω για τις λασπολογιες που δεχτηκε εδω μεσα απο αρκετους ανιδεους(προεδρος,stefan00)και αλλους που βαριεμαι να ψαχνω τετοια ωρα.Ασ τα παρουμε ολα απο την αρχη,η κοπελα ειναι απο γαλλια(εκει γεννηθηκε)στις (νομιζω 5 νοεμβριου 1977)ο μπαμπας της ειναι απο αλγερια και η μανα της απο ενα μικρο χωριο κοντα στη μαρσαλια,εχει ενα παιδι(αγορι) 9 η 10 χρονων το οποιο μενει σε μονιμη βαση στη γαλλια με τον πατερα του γιατι ειναι χωρισμενη.Καθε καλοκαιρι η Μαρλεν του κανει τις διακοπες και περνανε λιγο καιρο μαζι συν τα διαφορα δωρα και λεφτα που στελνει κατα καιρους.Τωρα στα δικα μας,η Μαρλεν ειναι υγιεστατη(ορισμενοι χαλαστικαν)μαζι καθε 6 μηνες πηγαιναμε και διναμε αιμα στο Α.Χ.Ε.Π.Α(Αδερφε.Χριστιανε.Εδω.Πεθαινεις.Ανετα),μαζι καθε βραδυ τα πιναμε σε γνωστα μπαρακια της πολης με αποτελεσμα εκεινη να σουρωνει για να μπορει να ανταπεξελθει στη δουλεια της οπως ελεγε,αλλα και γιατι δεν τους διναν ποτα στο πλατινουμ,καλιγουλα,ιγκουανα.Πρεζονι,δεν ειναι,δεν εχει παρει τιποτα οσο την ξερω εγω,περιπου 6-7 χρονια,να μου πει κανεις για την Εμα,θα συμφωνησω μαζι του,σκετο κοκακι.Σχετικα με την ασθενεια της φταιει η ιδια και μονο.Ειχε παθει ανεπαρκια νεφρων απο το πολλυ πιωμα με αποτελεσμα να μην μπορει να παει στην τουαλετα(και για τους 2 λογους)και επαθε τυμπανισμο.Νοσηλευτικε στο Παπαγεωργιου και χαρις εμενα και ενος ακομα ατομου μπορεσε να ζησει αφενος και να επιβιωσει αφετερου.Σχετικα με την απαξιωση των αλλων κορασιδων,εγινε γιατι ειχε μαλωσει με τη μια σε φαση μπουνιες και τα σχετικα και ειχαν χωριστει σε 2 στρατοπεδα τοτε τα κοριτσια.Στο λαιβ σοου δε θυμαμαι ποιος επαιρνε μερος για να σας απαντησω.Ελπιζω να καλυψα μερικους αν οχι ολλους.MARLENE HADJEL φιλια εκει στην αθηνα :grin: :booty: :cheesy: :booty: ;) :booty:
 

ilias...

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Αργα μεν αλλα τελικα ποτε δεν ειναι αργα,αποφασισα να δω τι γραφουν για την περιβοητη φιλη(πλεον)Μαρλεν.Ακουγα απο ενα φιλο-εργοδηγο στην τοτε(εποχη)δουλεια μου οτι πολλα γραφονται και ακουγονται για τη Μαρλεν στο σαιτ εδω(απο το ενα αυτι εμπαιναν απο το αλλο εβγαιναν).Αν και ο λογαριασμος μου υπηρχε πριν απο χρονια,ποτε δε τον ειχα επεξεργαστει,γι αυτο και εμενα και στην αμαθια.Αν και η Μαρλεν σημερα που μιλαμε ειναι (εργαζομενη στην αθηνα στο λιντο παλας)μαλλον γαλλια με το γιο της και απολαμβανουν τις διακοπες τους,εγω τελικα αποφασισα να μιλησω για τις λασπολογιες που δεχτηκε εδω μεσα απο αρκετους ανιδεους(προεδρος,stefan00)και αλλους που βαριεμαι να ψαχνω τετοια ωρα.Ασ τα παρουμε ολα απο την αρχη,η κοπελα ειναι απο γαλλια(εκει γεννηθηκε)στις (νομιζω 5 νοεμβριου 1977)ο μπαμπας της ειναι απο αλγερια και η μανα της απο ενα μικρο χωριο κοντα στη μαρσαλια,εχει ενα παιδι(αγορι) 9 η 10 χρονων το οποιο μενει σε μονιμη βαση στη γαλλια με τον πατερα του γιατι ειναι χωρισμενη.Καθε καλοκαιρι η Μαρλεν του κανει τις διακοπες και περνανε λιγο καιρο μαζι συν τα διαφορα δωρα και λεφτα που στελνει κατα καιρους.Τωρα στα δικα μας,η Μαρλεν ειναι υγιεστατη(ορισμενοι χαλαστικαν)μαζι καθε 6 μηνες πηγαιναμε και διναμε αιμα στο Α.Χ.Ε.Π.Α(Αδερφε.Χριστιανε.Εδω.Πεθαινεις.Ανετα),μαζι καθε βραδυ τα πιναμε σε γνωστα μπαρακια της πολης με αποτελεσμα εκεινη να σουρωνει για να μπορει να ανταπεξελθει στη δουλεια της οπως ελεγε,αλλα και γιατι δεν τους διναν ποτα στο πλατινουμ,καλιγουλα,ιγκουανα.Πρεζονι,δεν ειναι,δεν εχει παρει τιποτα οσο την ξερω εγω,περιπου 6-7 χρονια,να μου πει κανεις για την Εμα,θα συμφωνησω μαζι του,σκετο κοκακι.Σχετικα με την ασθενεια της φταιει η ιδια και μονο.Ειχε παθει ανεπαρκια νεφρων απο το πολλυ πιωμα με αποτελεσμα να μην μπορει να παει στην τουαλετα(και για τους 2 λογους)και επαθε τυμπανισμο.Νοσηλευτικε στο Παπαγεωργιου και χαρις εμενα και ενος ακομα ατομου μπορεσε να ζησει αφενος και να επιβιωσει αφετερου.Σχετικα με την απαξιωση των αλλων κορασιδων,εγινε γιατι ειχε μαλωσει με τη μια σε φαση μπουνιες και τα σχετικα και ειχαν χωριστει σε 2 στρατοπεδα τοτε τα κοριτσια.Στο λαιβ σοου δε θυμαμαι ποιος επαιρνε μερος για να σας απαντησω.Ελπιζω να καλυψα μερικους αν οχι ολλους.MARLENE HADJEL φιλια εκει στην αθηνα :grin: :booty: :cheesy: :booty: ;) :booty:
οσα ειπες για μαρλεν εχεις δικιο,δεν ηταν αυτο που φαινοταν..
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
azazel ο φιλος σου ο εργοδηγος ειμαι.Δεν μας ειπες το κυριοτερο,αν την πηδηξες δηλαδη.Και αν την πηδηξες γιατι δεν εκανες κανα καλο να μας την πασαρεις και μας?Οσο για τις κοπελλες του platinum και το αν πηδιουνται ή οχι,εμενα προσωπικα μου καθησε κατι πολυ καλο που μου κοστισε απλα 2 τραπεζωματα σε ψαροταβερνες της Αρετσους,αλλα δεν θα καθησω να γραψω ποια και πως μιας και δεν το θεωρω σωστο για την κοπελλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom