Νέα

Μάρλεν, είσαι σκέτη καύλα !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Facial_Freak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
πιστεψε με φιλε..εχω κανει διατριβη μαυτες του μαγαζιου αυτου..ξερω λεπτομερειες.
εγω παντως προεϊδοποιησα............
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
τελως παντων δεν μου εχει κανει και τιποτα η κοπελλα, αλλα θεωρω χρεος μου να τα πω σε συναγωνιστες της νυχτας :) ;)
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
ομως ξερω οτι συνεχιζει να δουλευει στο DREAM( νεο platinum αεροδρομιο)οποτε......

Ημουν προχθές στο Platinum και θα σε πληροφορήσω οτι η Μαρλέν δουλευε κανονικα. Απλά πηγαίνει στο καλοκαιρινό-Dreams κατα τις 3 για το sex show.

Τώρα όσον αφορά αυτο που λέτε οτι έχει κατι με την υγεία δε γνωρίζω κάτι παραπάνω. Απλά θέλω να σας πω ( και μου έκανε μεγάλη εντύπωση ) οτι ενώ όλες οι γυναίκες κάθονται εκει στη γωνία και μιλάνε μετάξυ τους στα τραπεζάκια , η Μαρλέν κάθεται πάντα μόνη της. Τα συμπεράσματα δικά σας. Όσο για το θέμα της μαστούρας πιστεύω οτι φαίνεται απο χιλιόμετρα μακριά... Κατα τα αλλα κάνει απο τους καλύτερους χωρούς.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Απλά πηγαίνει στο καλοκαιρινό-Dreams κατα τις 3 για το sex show.

Sex-show; Παίζει τέτοιο σκηνικό στο Dreams; Καλό ή μούφα; Δεν θέλω να βγω εκτός τόπικ αλλά έχει νορμάλ τιμές αυτό το μαγαζί;
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

Εχει τις τιμες του Πλατινουμ .

Το σεξ σοου εμενα προσωπικα με αφηνει παγερα αδιαφορο .
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
Ειναι το ιδιο μαγαζι, γνωριζω προσωπικο ιδιοκτητη...για το sex show γινοταν με την μαρλεν και ενα παλικαρακι που δουλευει χορευτης μεχρι που ο δυστυχος εκανε παραπονα..!!?? και σταματησε. τωρα πρεπει να κανει λεσβιακο η ελβιρα με ενα καινουργιο μωρο ελληνιδα που λεγετε επιστιμη (ετσι συστινεται τουλαχιστον) και πρεπει να ειναι γαματο το σοου(δεν το εχω δει) :boobies: :boobies:
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Άσχετο και πάλι, αλλά δεν πάμε κανένα 6μηνο στα γυμναστήρια να γίνουμε παιδαράδες και μετά σε κανένα τέτοιο μαγαζί να μας προσλάβουνε; Παίρνουν καλά λεφτά οι άντρες χορευτές;
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
...κανει λεσβιακο η ελβιρα με ενα καινουργιο μωρο ελληνιδα που λεγετε επιστιμη (ετσι συστινεται τουλαχιστον) και πρεπει να ειναι γαματο το σοου(δεν το εχω δει) :boobies: :boobies:

Η Επιστήμη μόνο "καινούργιο μωρό" ΔΕΝ είναι... χρόνιααα στο κουρμπέτι !!!

Υπάρχουν πολλές σχετικές αναφορές της σε threads, π.χ. διάβασε εδώ...

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.575
Κριτικές
61
Like
39.356
Πόντοι
21.555
Θα γινη επισκεψη συντομως.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Η Επιστήμη μόνο "καινούργιο μωρό" ΔΕΝ είναι... χρόνιααα στο κουρμπέτι !!!

Πριν 4-5 χρονια δουλευε και στον παλαιο Caligula ,παντως για μενα δεν ελεγε και πολλα
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Άκου  Επιστήμη.... Όνομα και αυτό , :headbang: ιδιαίτερα για στριπτιζάδικο.  :2funny:(Γεια σου με λένε Επιστήμη θα με κεράσεις ένα ποτό? :2funny:). Και μόνο γι' αυτή τη φάση θα πάω στο Dream. Θα περάσουμε επιστημονικά μια τέλεια βραδιά. :uglystupid:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
thanks μαγκες αυτο δεν τοξερα παντως οντως δεν λεει και πολλα αλλα η ελβιρα...  :boobies:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Παίδες διάβασα σε κριτική για το Blue Iguana ότι η Μαρλέν έπιασε δουλειά εκεί! Το θέμα είναι ότι με τόσα πολλά αρνητικά που διάβασα γι'αυτήν διστάζω να πάω στο εν λόγω μαγαζί που είναι και γαμώ τα στριπ. Υπάρχει κάποια καινούρια πληροφορία για τη Μαρλέν; Κάτι που την απενοχοποιεί από όλα αυτά που γράφτηκαν πιό πάνω;
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Μετα απο αυτα που ακουστηκαν εδω μεσα για αυτην ψιλοξενερωσα γιατι ειχα παρει μερικα πριβε μαζι της. Εμφανισιακα ομως ειναι τσοντοφατσα για τα δεδομενα της Θεσσαλονικης.
 

straham

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
68
Like
40
Πόντοι
0
:headbang:Παιδες,δεν ξερω κατι συγκεκριμενο να πω επι του θεματος αλλα θα ηθελα να παρακαλεσω τους φιλους να μην σπερνουν τον πανικο με θεωριες και σεναρια :think:.Για εμενα η λογικη :uglystupid: λεει οτι σιγουρα κανουν εξετασεις οι κοπελες και οτι εαν υπηρχε εστω και μια υπονοια για καποια σοβαρη ασθενεια σιγουρα δεν θα δουλευε..Εκτος αυτου τ'οτι οι υπολοιπες δεν της μιλανε δεν σημαινει κατι σχετικο με ασθενεια γιατι τοτε δεν θα κωλοτριβοντουσαν και αυτες στους ιδιους πελετες που πριν απο 5 λεπτα βαζαν δακτυλο στη Μαρλεν.......δηλαδη αυτοι που κανουν γλυφομουνια στα στουντιος τι να κανουν? Να κοιμουνται σε κλιβανο? Οσο για το αν ειναι μαστουρωμενη μου φαινεται απολυτα λογικο.Τοσα φραγκα που βγαζει της περισσευουν για 10 σνιφαρισματα κοκας καθε μερα.Αλλιως δεν θα κανε αυτη τη δουλεια.Για ρωτηστε και καμια τραγουδιαρα....(αυτες ξερουν το επαγγελμα :pipa1: καλυτερα απο την Μαρλεν)
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
:headbang:Παιδες,δεν ξερω κατι συγκεκριμενο να πω επι του θεματος αλλα θα ηθελα να παρακαλεσω τους φιλους να μην σπερνουν τον πανικο με θεωριες και σεναρια :think:.Για εμενα η λογικη :uglystupid: λεει οτι σιγουρα κανουν εξετασεις οι κοπελες και οτι εαν υπηρχε εστω και μια υπονοια για καποια σοβαρη ασθενεια σιγουρα δεν θα δουλευε..Εκτος αυτου τ'οτι οι υπολοιπες δεν της μιλανε δεν σημαινει κατι σχετικο με ασθενεια γιατι τοτε δεν θα κωλοτριβοντουσαν και αυτες στους ιδιους πελετες που πριν απο 5 λεπτα βαζαν δακτυλο στη Μαρλεν.......δηλαδη αυτοι που κανουν γλυφομουνια στα στουντιος τι να κανουν? Να κοιμουνται σε κλιβανο? Οσο για το αν ειναι μαστουρωμενη μου φαινεται απολυτα λογικο.Τοσα φραγκα που βγαζει της περισσευουν για 10 σνιφαρισματα κοκας καθε μερα.Αλλιως δεν θα κανε αυτη τη δουλεια.Για ρωτηστε και καμια τραγουδιαρα....(αυτες ξερουν το επαγγελμα :pipa1: καλυτερα απο την Μαρλεν)
Μια ακτινογραφια θωρακα σε περιπτωση ανανεωσης του βιβλιαριου υγειας δεν μου λεει τιποτα,ειναι πανω απο 5 χρονια στην Ελλαδα,
Στα στουντιο μετα απο καθε γλυφακι και κοκο η κοπελα πλενετε κτλ,η Μαρλεν τι κανει? απλα παει στον επομενο,
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.017
Like
202
Πόντοι
36
Γιατί η Μαρλέν κάνει τέτοια πράγματα στο στριπτιτζάδικο?
 

straham

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
68
Like
40
Πόντοι
0
Μια ακτινογραφια θωρακα σε περιπτωση ανανεωσης του βιβλιαριου υγειας δεν μου λεει τιποτα,ειναι πανω απο 5 χρονια στην Ελλαδα,
Στα στουντιο μετα απο καθε γλυφακι και κοκο η κοπελα πλενετε κτλ,η Μαρλεν τι κανει? απλα παει στον επομενο,

Αγαπητε προεδρε τα μικροβια δεν ειναι σαν το μελι που βαζεις λιγο σαπουνι με νερο και φυγανε..(μακαρι να εβαζαν και σαπουνι οι φιλες μας οι τανες) Οσο γι αυτα περι πενταετιας τα βρισκω ψιλομουφα...Δηλαδη σε 2 εξετασεις το γκομενακι θα εχει αποσυρθει κιολας! Ασε που οι πρωτοι και οι τελευταιοι που τις παιρνουν ειναι τα ιδια τα αφεντικα και οι παρατρεχαμενοι...... ;)
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Μια ακτινογραφια θωρακα σε περιπτωση ανανεωσης του βιβλιαριου υγειας δεν μου λεει τιποτα,ειναι πανω απο 5 χρονια στην Ελλαδα,
Στα στουντιο μετα απο καθε γλυφακι και κοκο η κοπελα πλενετε κτλ,η Μαρλεν τι κανει? απλα παει στον επομενο,

Αγαπητε προεδρε τα μικροβια δεν ειναι σαν το μελι που βαζεις λιγο σαπουνι με νερο και φυγανε..(μακαρι να εβαζαν και σαπουνι οι φιλες μας οι τανες) Οσο γι αυτα περι πενταετιας τα βρισκω ψιλομουφα...Δηλαδη σε 2 εξετασεις το γκομενακι θα εχει αποσυρθει κιολας! Ασε που οι πρωτοι και οι τελευταιοι που τις παιρνουν ειναι τα ιδια τα αφεντικα και οι παρατρεχαμενοι...... ;)

Φιλε μου σου γραφω πως ειναι η διαδικασια για να βγαλει η κοπελα βιβλιαριο υγειας ,αν εσυ νομιζεις οτι ειναι μουφα δικαιωμα σου
 

straham

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
68
Like
40
Πόντοι
0
Προεδρε,η λεξη μουφα αναφερεται στην επανεξεταση ανα πενταετια και οχι στην υπαρξη βιβλιαριου :headbang:....για να καταλαβαινομαστε! Εγω παντως επιμενω "μην σπερνετε τον πανικο" !!!!!! :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom