Νέα

Μάρλεν, είσαι σκέτη καύλα !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Facial_Freak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

the_undertaker_4

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
εμενα παντως με ειχε πει οτι ειναι απο το παρισι λολ...

πατως εκλησομαι που ειναι 33... Την θυμαμαι ενα καλοκαιρι που ειχαμε παει τοτε που ειχε τα μαλια της καστανα και ηταν ηδια η lanie barbie...

Την υπολογιζα να ειναι καμια 20 η 22....

 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

Δηλαδη μπορει και να την λεν Μαγλεν Ζινταν .  :)

Την υπολογιζα να ειναι καμια 20 η 22....

Καλα ψηλε μιλαμε εισαι εκτος τοπου και κυριως χρονου ...

Αβαφη παντως τα δειχνει τα χρονακια της .

Μεχρι να λυθει το μυστηριο Μαγλεν ...
Να υγειαινουμε και να  :knockinb:

 

the_undertaker_4

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Ρε συ ψηλε...Τωρα ναι κανει γαι καμια 28αρα και ετσι το πολλυ...

Αλλα στο εχω ξαναπει..Οταν την ειχα πετυχει καστανη η κοκκινομαλλα ηταν ιδια η Lanie barbie...Μιλαμε τοτε την εκανα 20-24 χαλαρα...

 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

Ετσι ειναι τον γερναει τον ανθρωπο η νυχτα .

Παντως , οταν την ειχα ρωτησει εχει πει 30 .


 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
Παιδια τελειως ενημερωτικα ΜΑΚΡΙΑ απο την μαρλεν. η γκομενα ,ο Θεος ξερει τι κουβαλαει πανω της..τα ξερω απο πρωτο χερι απο συναδελφισες τις και οχι μονο..ειμαι απο τους πρωτους θαμωνες του μαγαζιου. Δοκιμαστε με τα ανατολικα γκομενακια του μαγαζιου που ειναι λιρα 100
 

ta-suka-skafh

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
τι κουβαλαει δηλαδη? Κατι σοβαρο? Το ξερεις οτι κατι εχει η το υποθετεις(σου ειπαν) επειδη ψιλοκανει οτι να ναι?
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
Λοιπον υποθετω και μου ειπαν αλλα και κανει μπαμ απο μακρια οτι ειναι χοντροτζανκι αλλα εχω ακουσει απο μια αλλη που ειμαστε φιλαρακια καιρο τωρα και το ενοω οτι κραξανε ολες μαζι το αφεντικο τους να τη στειλη σε γιατρο,γιατι κατι ασχημο ειχε και δεν την πλησιαζανε στα καμαρινια, και τετοια,τωρα εγω την εχω απο 3 μετρα και πανω δεν ξερω και το λεω καλοπροαιρετα για να περναμε καλα...ο καθενας κανει οτι γουσταρει.ολα τα αλλα κοριτσια ειναι αφρος. καλη διασκεδαση!
 

ta-suka-skafh

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
καλα κανεις και το λες και οτι μαθεις να μας το πεις οσο ωμή και αν ειναι η αληθεια!
Το κατι ασχημο ειχε τι εννοεις κατι που ειχε συμπτώματα η κατι που φανταζονται? Μιλαμε για ηπατιτιδες και aids τωρα η απλα αφροδισία?
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
Πολυ φοβαμαι οτι ειχε συμπτωματα, αλλα δεν πρεπει τελικα να ηταν κατι σοβαρο..παντως απο μακρια κι αγαπημενα.
εδω σου λεω οτι μετα απο αυτο μου ζητησε η αλλη η κοπελια που ειναι φιλη μου να την παω σε δικο μου γιατρο για τσεκ απ, για να μην την πανε οπου θελουν αυτοι και την πουν οτι θελουν.
 

ta-suka-skafh

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
πάντως συμπτώματα και σοβαρο ειναι οι ηπατιτιδες B kai C ολα τα αλλα λιγο πολυ αντιμετωπίζονται. Καλα η μαρλεν εχει φαει σιγουρα Χ αλλα ειναι σημαντικό να ξερει ο κοσμος τι ακριβώς συμβαίνει.Στο κατω κατω πληρωνουμε στο πιο ακριβο μαγαζι στην Ελλαδα και απαιτούμε ποιότητα και ελεγχο!
Ομως σρυ κιολας πιστευω πως ξερεις κατι παραπανω γιατι πριν ειπες κατι ασχημο ηταν και τωρα λες δεν ηταν σοβαρο.Τι απο τα 2 συμβαινει?Αν ξερεις σε παρακαλω πες γιατι ο κοσμος εχει δικαίωμα να ξερει,για την υγεια ολων ειναι αυτο 
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
κοιτα συμπερασμα βγαζω κι εγω οτι δεν πρεπει να τρεχει τιποτα γιατι συνεχιζει να δουλευει και δεν ακουσα και τιποτα αλλο απο μεσα..απλα δεν θελω να κανω τον εξυπνο χωρις να ειμαι γιατρος..εγω το μονο που ξερω γιαυτο και ειπα οτι  ο Θεος ξερει τι κουβαλαει..και οτι οι αλλες την αποφευγουν(μπορει οχι ολες)
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
μπα εχω κανα μηνα και να παω.....
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
ομως ξερω οτι συνεχιζει να δουλευει στο DREAM( νεο platinum αεροδρομιο)οποτε......
 

tim123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
42
Like
2
Πόντοι
0
ρε παιδια με αγχωσατε τωρα!! τι ειναι αυτα που λετε? οταν ειχα παει platinum πριν κανα 2μηνο ειχα κανε prive με μια τυπισα που μοιαζει σε περιγραφη με τη μαγλεν!! μονο δαχτυλο της εβαλα. δεν παιζει να εχω κολλησει τπτ ε??
 

thetdoc

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
το να κανει εικασιες ο καθενας για το εχει και τι δεν εχει δεν βοηθα σε τιποτα.παντως η γκομενα εχει καταργησειγια τον εαυτο της τους κανονες υγιεινης που καποιες αλλες κρατανε τουλαχιστον.οταν την πηρα για ενα χορο και χωρις να την ξαναπαρει ποτε ξανα επερνε τα δακτυλα μου απο τον κολο της και τα εγλιφε μεχρι τη ριζα στο στομα της.ε αυτο ειναι κατι που δεν το κανει η καθεμια με τον καθε αγνωστο
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
Συμφωνω απολυτα με τον thetdoc .κιαλλες γκομενες κανουν καλλες φασεις στα prive αλλα εγω προσωπικα αυτη την ψιλοσιχαινομαι
 

tim123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
42
Like
2
Πόντοι
0
για περιγραψτε την ρε παιδια. μηπως εχει σκουλαρικι πανω απο τα χειλια και ενα τατουαζ στον κωλο??
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
35-40 μελαμψη γαλλομαροκινη ,σιλικονη αποτυχια ,με βλεμα μαστουρα
 

tim123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
42
Like
2
Πόντοι
0
κατι μας ειπες τωρα!! το βλεμα μαστουρα πως το προσδιοριζεις δλδ?? :) εκεινη παντως ειχε σκουλαρικι στο φρυδι και στο ανω χειλος, ηταν μελαμψη αλλα η σιλικονη νομιζω πετυχημενη ηταν, δν φαινοντουσαν ψευτικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom