Νέα

Μαλακία για την κουμπάρα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.690
Πόντοι
456
καλημερα σας ηθελα να σας πω την δικη μου ερωτικη ιστορια ,ειμαι παντρεμενη 1χρονο κ το τελευταιο διαστημα ηθελα πολυ να τον κερατωσω ,μεχρι που βρηκα εναν γκομενο κ καναμε τρελο γαμησι ,ηταν αληθινος επιβητορας ,μαζι του τα εκανα ολα ,οτι δεν ειχα κανει στα 40 μου χρονια τα εκανα μ αυτον ,ολα για την 20 ποντη ψωλαρα του ,ξεβουλωσα μετα απο τοσα χρονια ,πηγαινω σπιτι του ,με το που μπαινω με γδινει ,με γαμαει στον καναπε η στην κουζινα κ μετα στο κρεββατι ,παιρνω αντισυληπτικα κ χυνει μεσα μου αβερτα ,στα πρωτα ραντεβου ουτε καν ηξερα πως ειναι τα χυσια του ολο μεσα τα ετρωγα ...στο τελευταιο ραντεβου μας ,με το που μπηκα με πηρε στην κουζινα σκιφτη εχυσε κ επεσαν τα χυσια στο πατωμα ,στο δευτερο γαμησι ,με καταγεμισε αισθανθηκα την πλυμηρα του...το καταλαβαμε κ οι 2 ,μου ξεπαρθενιασε κ το κωλαρακι τον παρακαλαγα να με παρει απο μουνι κ ελεγε σου χω ταξει οτι θα σε ξεπαρθενιασω κ το εκανε ...νοιωθω πολυ ευτηχισμενη που εχω εναν τετοιο γαμια να με γαμαει για ωρες ,εσεις πως αισθανθηκατε οταν κερατωσατε τον συζηγο η την συζηγο σας ?
δυνατο κυριακατικο
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
28 Ιουν 2016
Μηνύματα
37
Like
33
Πόντοι
0
Στέλνω μνμ τις προάλλες στην κουμπάρα μου να περάσω από το σπίτι της για να πάρω αυγά, κ μου στέλνει "σε πόση ώρα θα περάσεις;" κ απαντάω σε κάνα 10' θα είμαι εκεί!
Πίστευα πως το είπε αυτό για να αλλάξει κ αντ' αυτού εμφανίστηκε πάλι με λευκό σορτσακι κ μπλουζα κοντομάνικη κ με παντοφλιτσες που φαίνονταν τα βαμμενα κόκκινα δαχτυλάκια της!
Να κάθεται απέναντι μου σταυροπόδι να μαζεύεται το σορτς και να έχω χύμα την μπουτάρα της μπροστά μου!
Πριν προλάβετε να γράψετε μακακίες δεν ήμασταν μόνοι γιατί αλώνιζε ο μικρός εκεί και μετά από λίγο ήρθαν κ οι δικοί της...
Η μλκια καθως επεστρεψα σπιτι επεσε συννεφο με νωπη την μνημη της μπουταρας κ η εμφανη διαγραφη του εσωρουχου της στο μυαλο μου...
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
776
Like
1.113
Πόντοι
206
Στέλνω μνμ τις προάλλες στην κουμπάρα μου να περάσω από το σπίτι της για να πάρω αυγά, κ μου στέλνει "σε πόση ώρα θα περάσεις;" κ απαντάω σε κάνα 10' θα είμαι εκεί!
Πίστευα πως το είπε αυτό για να αλλάξει κ αντ' αυτού εμφανίστηκε πάλι με λευκό σορτσακι κ μπλουζα κοντομάνικη κ με παντοφλιτσες που φαίνονταν τα βαμμενα κόκκινα δαχτυλάκια της!
Να κάθεται απέναντι μου σταυροπόδι να μαζεύεται το σορτς και να έχω χύμα την μπουτάρα της μπροστά μου!
Πριν προλάβετε να γράψετε μακακίες δεν ήμασταν μόνοι γιατί αλώνιζε ο μικρός εκεί και μετά από λίγο ήρθαν κ οι δικοί της...
Η μλκια καθως επεστρεψα σπιτι επεσε συννεφο με νωπη την μνημη της μπουταρας κ η εμφανη διαγραφη του εσωρουχου της στο μυαλο μου...
Πάρε εσύ αυγά.
Βιολογικά
Και πες της να περάσει

Κι ότι προκύψει
Που θα προκύψει

Το πολύ-πολύ ξαναπαίξτην
Ζήτα της να στην παίξει, αν δεν ..

Ποτέ δεν έγραψα μαλακίες, μόνο σοβαρά πράμμματα

ΥΓ
Πάρε παραπάνω αυγά.
Μπορεί να την αλείψεις και να την γλύψεις.
Πρωτείνη στο φουλ
Βάλε και αλατοπίπερο ..
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
10
Like
5.332
Πόντοι
2.816
Άσε τα αυγά

Εσώρουχα να της πάρεις

Θα το πιάσει το νόημα
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
869
Κριτικές
5
Like
4.858
Πόντοι
726
Όποτε πάω στο σπίτι της μέλλουσας κουμπαράς, ρίχνω μια ματιά στα άπλυτα της και άμα έχει κανένα σουτιέν μέσα, παίρνω μια τζούρα!
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
776
Like
1.113
Πόντοι
206
Όποτε πάω στο σπίτι της μέλλουσας κουμπαράς, ρίχνω μια ματιά στα άπλυτα της και άμα έχει κανένα σουτιέν μέσα, παίρνω μια τζούρα!
Υποκατάστατο
Μιλα ξεκάθαρα
"Τι άρωμα βάζεις ? Ν α μυρίσω το στήθος σου ? (τα βυζιά σου)"
Κια δώστης και μια φρέζια
Εχω μυρίσει τα καλύτερα βυζιά
Μετά γάμησα κιόλας (κάποιες)
 

Συνημμένα

  • mistikakipou-frezies-frontida-1.jpg
    mistikakipou-frezies-frontida-1.jpg
    89,8 KB · Εμφανίσεις: 36

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom