Νέα

Μαλακία για την κουμπάρα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.242
Like
14.403
Πόντοι
2.256
Ναι μπορεί να γινει και έτσι,αλλα πολλες φορες δεν θα μαθεις τημ αλήθεια και σκατα να τα πάνε καλα θα σου πει,γενικά ζουμε στην ωραιοποίηση των παντων μέχρι να σκάσει το μπαμ
Αν ψάχνεται για περιπέτεια θα απαντήσει στα ίσια!
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
ειναι τοσες πολλες οι κουμπαριες που ειναι λογικο να υπαρχουν και πολλα σχετικα στορι
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
776
Like
1.113
Πόντοι
206
Τα πράγματα είναι εύκολα.

Κάποια φορά που θάσαστε λίγοι, την παρακαλάς να φορέσει κάτι γιατί σ'ερεθίζει.

Και παλτό να φοράει, εσύ πες το.

Κόβεις κίνηση και βλέπεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ilbi

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.242
Like
14.403
Πόντοι
2.256
Τα πράγματα είναι εύκολα.

Κάποια φορά που θάσαστε λίγοι, την παρακαλάς να φορέσει κάτι γιατί σ'ερεθίζει.

Και παλτό να φοράει, εσύ πες το.

Κόβεις κίνηση και βλέπεις.
Θα δεχτεί νομιζω
 

Aggelos49

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
47
Like
204
Πόντοι
20
Θα ήθελα να μοιραστώ και εγώ την ιστορία μου μαζί σας! Να ξέρετε πως δεν έχει γαμήσι γιατί βασίζεται σε αληθινά γεγονότα!

Λοιπόν, ας πούμε είμαι ο Χ και είμαι με την Λ γύρω στα 7 χρόνια και συζούμε. Η δικιά μου έχει μια ξαδέρφη την Ε, η οποία είναι γύρω στα 30 κ έχει παντρευτεί τον Δ ο οποίος και είναι πολύ μεγαλύτερος της (περασμένα 40 όχι πολύ).

Αυτοί είναι παντρεμένοι έχουν 2 παιδιά και εμείς τους βαφτίσαμε το 2ο!

Το θέμα είναι οτι καυλώνω απίστευτα για την κουμπάρα (μεσογειακό σώμα, καστανή, βυζάρες με καυλόφατσα) και ειδικα καλοκαιρακι καταληγω να τον παίζω για παρτη της! Έχω περάσει την εικόνα του τόσο καλού παιδιού που είναι τελείως χύμα όταν πηγαίνουμε επίσκεψεις ( δλδ μπορεί να φοραει σορτσακι κ απο μέσα να διαφανίζει έντονα το κιλοτάκι της ή όταν φοράει τα φορεματάκια της κ κάθεται σταυροπόδι να κερνάει αβέρτα μπουτάκι όσο και να προσπαθεί να το καλύπτει κατεβάζοντας το προς τα κάτω)

Μπορεί να μην είναι ιστορία όμως περνάω ένα μαρτύριο!! Το ξέρω πως δύσκολα θα πέσει γαμησάκι αλλά δεκτές όλες οι συμβουλές το πως να κινηθώ!!
Με ένα milf που περνάω απίστευτα μαζί του το σενάριο "κουμπάρα" είναι από τα αγαπημένα μας. Υπάρχουν πολλά που κάνουμε και μας απογειώνουν. Πάρα πολλά σενάρια και όλα άκρως καυλωτικά.
Αυτό με την κουμπάρα έχει ως εξής: Εγώ την γουστάρω τρελά την κουμπάρα. Μια φορά που ξέρω πως ο άντρας της είναι για δουλειά εκτός Αθηνών της τηλεφωνώ. Είναι βραδάκι και της λεω πως συμπτωματικά βρέθηκα στη γειτονιά της και αν θέλουν να πάω σπίτι τους να δω τους κουμπάρους μου. Αυτή μου λέει πως είναι μόνη γιατί ο άντρας της λείπει, αλλά δεν μου αρνείται να την επισκεφθώ. Της χτυπάω το κουδούνι και εμφανίζεται η κουμπάρα με καύλα ρούχα. Καθόμαστε στον καναπέ και πίνουμε κρασάκι. Μόλις έχουμε ψιλοζαλιστεί από το κρασί η γλώσσα λύνεται και πάμε τη συζήτηση στα ερωτικά. Εκεί η κουμπάρα μου αποκαλύπτει πως είναι παραμελειμένη από τον άντρας της. Τόσο ωραία γυναίκα, sexy και την παραμελεί; της λεω εγώ. Ναι μου απαντα η κουμπάρα και μου πιάνει ψηλά το πόδι. Εσύ με την κουμπάρα πως τα πάτε, με ρωτάει αυτή. Και εμείς προβλήματα έχουμε, της απαντώ. Κρίμα μου λέει, πολλές γυναίκες θα ήθελαν να σε είχαν, απαντά η κουμπάρα. Πολλές; την ρωτώ. Πάρα πολλές μου απαντά. Ακόμα και εσύ; είναι η νέα μου ερώτηση. Φυσικά μου λέει, ακόμα και εγώ, πολύ περισσότερο τώρα που νιώθω παραμελειμένη, προσθέτει.
Μετά δεν χρειάζεται να γράψω τη συνέχεια... Ο κουμπάρος την κάνει πουτάνα την κουμπάρα και τη γαμάει βρώμικα και αλήτικα...
Φίλε, δεν χάνεις τίποτα αν κάποια φορά λείπει ο άντρας της εκτός Αθηνών, να της κάνεις ένα τηλεφώνημα :wink:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.602
Πόντοι
3.346
Θα ήθελα να μοιραστώ και εγώ την ιστορία μου μαζί σας! Να ξέρετε πως δεν έχει γαμήσι γιατί βασίζεται σε αληθινά γεγονότα!

Λοιπόν, ας πούμε είμαι ο Χ και είμαι με την Λ γύρω στα 7 χρόνια και συζούμε. Η δικιά μου έχει μια ξαδέρφη την Ε, η οποία είναι γύρω στα 30 κ έχει παντρευτεί τον Δ ο οποίος και είναι πολύ μεγαλύτερος της (περασμένα 40 όχι πολύ).

Αυτοί είναι παντρεμένοι έχουν 2 παιδιά και εμείς τους βαφτίσαμε το 2ο!

Το θέμα είναι οτι καυλώνω απίστευτα για την κουμπάρα (μεσογειακό σώμα, καστανή, βυζάρες με καυλόφατσα) και ειδικα καλοκαιρακι καταληγω να τον παίζω για παρτη της! Έχω περάσει την εικόνα του τόσο καλού παιδιού που είναι τελείως χύμα όταν πηγαίνουμε επίσκεψεις ( δλδ μπορεί να φοραει σορτσακι κ απο μέσα να διαφανίζει έντονα το κιλοτάκι της ή όταν φοράει τα φορεματάκια της κ κάθεται σταυροπόδι να κερνάει αβέρτα μπουτάκι όσο και να προσπαθεί να το καλύπτει κατεβάζοντας το προς τα κάτω)

Μπορεί να μην είναι ιστορία όμως περνάω ένα μαρτύριο!! Το ξέρω πως δύσκολα θα πέσει γαμησάκι αλλά δεκτές όλες οι συμβουλές το πως να κινηθώ!!
H δικια σου μπαζο ειναι?
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.797
Like
3.615
Πόντοι
456
Ξέσκισμα κουμπάρας θα έπρεπε να λέει ο τίτλος

Γαμώ τη κουμπαριά μου δηλαδής
 

Vasco Da Gamage

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
145
Like
235
Πόντοι
21
Με ένα milf που περνάω απίστευτα μαζί του το σενάριο "κουμπάρα" είναι από τα αγαπημένα μας. Υπάρχουν πολλά που κάνουμε και μας απογειώνουν. Πάρα πολλά σενάρια και όλα άκρως καυλωτικά.
Αυτό με την κουμπάρα έχει ως εξής: Εγώ την γουστάρω τρελά την κουμπάρα. Μια φορά που ξέρω πως ο άντρας της είναι για δουλειά εκτός Αθηνών της τηλεφωνώ. Είναι βραδάκι και της λεω πως συμπτωματικά βρέθηκα στη γειτονιά της και αν θέλουν να πάω σπίτι τους να δω τους κουμπάρους μου. Αυτή μου λέει πως είναι μόνη γιατί ο άντρας της λείπει, αλλά δεν μου αρνείται να την επισκεφθώ. Της χτυπάω το κουδούνι και εμφανίζεται η κουμπάρα με καύλα ρούχα. Καθόμαστε στον καναπέ και πίνουμε κρασάκι. Μόλις έχουμε ψιλοζαλιστεί από το κρασί η γλώσσα λύνεται και πάμε τη συζήτηση στα ερωτικά. Εκεί η κουμπάρα μου αποκαλύπτει πως είναι παραμελειμένη από τον άντρας της. Τόσο ωραία γυναίκα, sexy και την παραμελεί; της λεω εγώ. Ναι μου απαντα η κουμπάρα και μου πιάνει ψηλά το πόδι. Εσύ με την κουμπάρα πως τα πάτε, με ρωτάει αυτή. Και εμείς προβλήματα έχουμε, της απαντώ. Κρίμα μου λέει, πολλές γυναίκες θα ήθελαν να σε είχαν, απαντά η κουμπάρα. Πολλές; την ρωτώ. Πάρα πολλές μου απαντά. Ακόμα και εσύ; είναι η νέα μου ερώτηση. Φυσικά μου λέει, ακόμα και εγώ, πολύ περισσότερο τώρα που νιώθω παραμελειμένη, προσθέτει.
Μετά δεν χρειάζεται να γράψω τη συνέχεια... Ο κουμπάρος την κάνει πουτάνα την κουμπάρα και τη γαμάει βρώμικα και αλήτικα...
Φίλε, δεν χάνεις τίποτα αν κάποια φορά λείπει ο άντρας της εκτός Αθηνών, να της κάνεις ένα τηλεφώνημα :wink:
Φίλε τι να πω. Μόλις με έπεισες ότι η γη είναι επίπεδη και ότι τις πυραμίδες τις έκτισαν εξωγήινοι!
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.176
Like
1.837
Πόντοι
216
Εγώ θα πρότεινα να μείνεις στη μαλακία.
Εκτός του ότι θα ρισκάρεις πολύ να διαλυθούν οικογένειες, αν σου κάτσει η κουμπάρα, είναι πιθανό να μη σου κάτσει και να σε σκυλοβρίσει. Για σκέψου ότι θα πρέπει να βρεις δικαιολογία να μην ξανακάνεις παρέα με τους κουμπάρους...Γιατί δε μπορώ να φανταστώ να συνεχίσεις την παρέα σα να μη συνέβη ποτέ τίποτα.
Βρες άλλη να πηδήξεις ή συνέχισε να τον παίζεις.
 

john doeropoulos

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
90
Πόντοι
0
Φίλε δε μσς λες καλύτερσ που μπορούμε νσ τη βρούμε, αν είναι τόσο καλή; Θα σε ενημερώσουμε εδώ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
10
Like
5.332
Πόντοι
2.816
Τύπε έχεις τις εξής επιλογές

στείλε "καταλαθος" dickpic και κόψε αντιδράσεις

Μια από τις φορές που είναι με σορτς κοντό κάνε φουλ επίθεση και όπου βγει

Πας σε πουταναδικο να ξεκαυλωσεις γιατί αλλιώς μπορεί να κλείσουν σπίτια
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.722
Κριτικές
62
Like
40.092
Πόντοι
8.530
Αδερφούλη, προασπάθησε την άλλη φορά που θα πας,,,ή όταν πας ξανά, να έχεις κέφι.....και να πιείτε κανα μπουκάλάκι ι΄σως και 2 κρασάκι..........εκεί να ρίχνεις τα δικά σου υπονοούμενα.....και να είσαι όμως πάντα ταπεινός.....αν δεις ότι ανοίγεται.....βάλε και καμιά ταινιούλα και όρμα όμορφα και απλά(πες την έλα εδώ δίπλα μου και τέτοιες μπούρδες-που όμως πιάνουν)......η τύχη θα είναι μαζί σου......αν δεις ότι δεν ανοίγεται.......με τρόπο τα αλλάζεις.....!!!!
Τα σέβη μου!!!!!

ΥΓ. Πιστεύω θα το φας......δεν είναι τυχαίο να γυρνάει με σορτσάκι το γκαυλάκι.....κρύβει μέλι μέσα της, σίγουρα θα θέλει κάποιος να τις το ρουφήξει!!!!
Μην τρώτε παρόλο από τα ρούχα...τα φοράνε γιατί απλά μπορούν να τα φορέσουν.Δεν σημαίνει ότι είναι πιο διαθέσιμες γιατί ακόμα και πιο ευμεγέθεις σωματότυποι φοράνε αποκαλυπτικά ενδύματα.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.323
Πόντοι
7.195
Θα ήθελα να μοιραστώ και εγώ την ιστορία μου μαζί σας! Να ξέρετε πως δεν έχει γαμήσι γιατί βασίζεται σε αληθινά γεγονότα!

Λοιπόν, ας πούμε είμαι ο Χ και είμαι με την Λ γύρω στα 7 χρόνια και συζούμε. Η δικιά μου έχει μια ξαδέρφη την Ε, η οποία είναι γύρω στα 30 κ έχει παντρευτεί τον Δ ο οποίος και είναι πολύ μεγαλύτερος της (περασμένα 40 όχι πολύ).

Αυτοί είναι παντρεμένοι έχουν 2 παιδιά και εμείς τους βαφτίσαμε το 2ο!

Το θέμα είναι οτι καυλώνω απίστευτα για την κουμπάρα (μεσογειακό σώμα, καστανή, βυζάρες με καυλόφατσα) και ειδικα καλοκαιρακι καταληγω να τον παίζω για παρτη της! Έχω περάσει την εικόνα του τόσο καλού παιδιού που είναι τελείως χύμα όταν πηγαίνουμε επίσκεψεις ( δλδ μπορεί να φοραει σορτσακι κ απο μέσα να διαφανίζει έντονα το κιλοτάκι της ή όταν φοράει τα φορεματάκια της κ κάθεται σταυροπόδι να κερνάει αβέρτα μπουτάκι όσο και να προσπαθεί να το καλύπτει κατεβάζοντας το προς τα κάτω)

Μπορεί να μην είναι ιστορία όμως περνάω ένα μαρτύριο!! Το ξέρω πως δύσκολα θα πέσει γαμησάκι αλλά δεκτές όλες οι συμβουλές το πως να κινηθώ!!
κέντραρε στον Δ τύπε..
έχει λεφτά ? είναι εμφανίσιμος ? τη γαμάει την κουμπάρα γερά ? σε πουτάνες πάει ?
αν κάπου βρείς κενό χώσου, άμα τα βλέπεις μπετόν ασε...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.495
Like
65.208
Πόντοι
11.956
Με ένα milf που περνάω απίστευτα μαζί του το σενάριο "κουμπάρα" είναι από τα αγαπημένα μας. Υπάρχουν πολλά που κάνουμε και μας απογειώνουν. Πάρα πολλά σενάρια και όλα άκρως καυλωτικά.
Αυτό με την κουμπάρα έχει ως εξής: Εγώ την γουστάρω τρελά την κουμπάρα. Μια φορά που ξέρω πως ο άντρας της είναι για δουλειά εκτός Αθηνών της τηλεφωνώ. Είναι βραδάκι και της λεω πως συμπτωματικά βρέθηκα στη γειτονιά της και αν θέλουν να πάω σπίτι τους να δω τους κουμπάρους μου. Αυτή μου λέει πως είναι μόνη γιατί ο άντρας της λείπει, αλλά δεν μου αρνείται να την επισκεφθώ. Της χτυπάω το κουδούνι και εμφανίζεται η κουμπάρα με καύλα ρούχα. Καθόμαστε στον καναπέ και πίνουμε κρασάκι. Μόλις έχουμε ψιλοζαλιστεί από το κρασί η γλώσσα λύνεται και πάμε τη συζήτηση στα ερωτικά. Εκεί η κουμπάρα μου αποκαλύπτει πως είναι παραμελειμένη από τον άντρας της. Τόσο ωραία γυναίκα, sexy και την παραμελεί; της λεω εγώ. Ναι μου απαντα η κουμπάρα και μου πιάνει ψηλά το πόδι. Εσύ με την κουμπάρα πως τα πάτε, με ρωτάει αυτή. Και εμείς προβλήματα έχουμε, της απαντώ. Κρίμα μου λέει, πολλές γυναίκες θα ήθελαν να σε είχαν, απαντά η κουμπάρα. Πολλές; την ρωτώ. Πάρα πολλές μου απαντά. Ακόμα και εσύ; είναι η νέα μου ερώτηση. Φυσικά μου λέει, ακόμα και εγώ, πολύ περισσότερο τώρα που νιώθω παραμελειμένη, προσθέτει.
Μετά δεν χρειάζεται να γράψω τη συνέχεια... Ο κουμπάρος την κάνει πουτάνα την κουμπάρα και τη γαμάει βρώμικα και αλήτικα...
Φίλε, δεν χάνεις τίποτα αν κάποια φορά λείπει ο άντρας της εκτός Αθηνών, να της κάνεις ένα τηλεφώνημα :wink:
Ιστορία βγαλμένη από αρλεκιν....απλά γιατί να πει ο κουμπάρος στην κουμπάρα ότι με την γυναίκα του δεν κάνουν σεξ ....αντίθετα έπρεπε να της πει ότι κάνουν συνεχώς φουλ σεξ να την ιντριγκάρει ακόμα περισσότερο....χαχαχα
 

Aprofilaktos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
161
Like
1.024
Πόντοι
201
Καλησπέρα Φίλε. Απο την στιγμή που μας λες ότι έχεις περάσει την εικόνα του καλού παιδιού και αυτή νιώθει άνετα και τα πετάει όλα έξω κέρνα και καμιά φωτό εδώ στο site...τώρα όσο αφορά το πέσιμο θέλει διακριτικότητα μην τα τινάξεις όλα στον αέρα...αλλά αν κερνάει πολύ πράμα η κουμπάρα να το κάνεις το εγχείρημα γιατί καλή και η μαλακία αλλά το σεξ έχει άλλη χάρη...
 

kaitaki39

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2023
Μηνύματα
62
Like
117
Πόντοι
0
καλημερα σας ηθελα να σας πω την δικη μου ερωτικη ιστορια ,ειμαι παντρεμενη 1χρονο κ το τελευταιο διαστημα ηθελα πολυ να τον κερατωσω ,μεχρι που βρηκα εναν γκομενο κ καναμε τρελο γαμησι ,ηταν αληθινος επιβητορας ,μαζι του τα εκανα ολα ,οτι δεν ειχα κανει στα 40 μου χρονια τα εκανα μ αυτον ,ολα για την 20 ποντη ψωλαρα του ,ξεβουλωσα μετα απο τοσα χρονια ,πηγαινω σπιτι του ,με το που μπαινω με γδινει ,με γαμαει στον καναπε η στην κουζινα κ μετα στο κρεββατι ,παιρνω αντισυληπτικα κ χυνει μεσα μου αβερτα ,στα πρωτα ραντεβου ουτε καν ηξερα πως ειναι τα χυσια του ολο μεσα τα ετρωγα ...στο τελευταιο ραντεβου μας ,με το που μπηκα με πηρε στην κουζινα σκιφτη εχυσε κ επεσαν τα χυσια στο πατωμα ,στο δευτερο γαμησι ,με καταγεμισε αισθανθηκα την πλυμηρα του...το καταλαβαμε κ οι 2 ,μου ξεπαρθενιασε κ το κωλαρακι τον παρακαλαγα να με παρει απο μουνι κ ελεγε σου χω ταξει οτι θα σε ξεπαρθενιασω κ το εκανε ...νοιωθω πολυ ευτηχισμενη που εχω εναν τετοιο γαμια να με γαμαει για ωρες ,εσεις πως αισθανθηκατε οταν κερατωσατε τον συζηγο η την συζηγο σας ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom