Νέα

Μαλακία για την κουμπάρα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Ιουν 2016
Μηνύματα
37
Like
33
Πόντοι
0
Θα ήθελα να μοιραστώ και εγώ την ιστορία μου μαζί σας! Να ξέρετε πως δεν έχει γαμήσι γιατί βασίζεται σε αληθινά γεγονότα!
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Δ
Εγγρ.
28 Ιουν 2016
Μηνύματα
37
Like
33
Πόντοι
0

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.592
Like
7.717
Πόντοι
1.056

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Μπορεί να μην είναι ιστορία όμως περνάω ένα μαρτύριο!! Το ξέρω πως δύσκολα θα πέσει γαμησάκι αλλά δεκτές όλες οι συμβουλές το πως να κινηθώ!!
...τι ρωτας, κινεισαι ηδη με παλλινδρομικες κινησεις της χειρος επι του πεους :2funny::2funny::2funny:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.922
Πόντοι
2.306
Θα ήθελα να μοιραστώ και εγώ την ιστορία μου μαζί σας! Να ξέρετε πως δεν έχει γαμήσι γιατί βασίζεται σε αληθινά γεγονότα!

Λοιπόν, ας πούμε είμαι ο Χ και είμαι με την Λ γύρω στα 7 χρόνια και συζούμε. Η δικιά μου έχει μια ξαδέρφη την Ε, η οποία είναι γύρω στα 30 κ έχει παντρευτεί τον Δ ο οποίος και είναι πολύ μεγαλύτερος της (περασμένα 40 όχι πολύ).

Αυτοί είναι παντρεμένοι έχουν 2 παιδιά και εμείς τους βαφτίσαμε το 2ο!

Το θέμα είναι οτι καυλώνω απίστευτα για την κουμπάρα (μεσογειακό σώμα, καστανή, βυζάρες με καυλόφατσα) και ειδικα καλοκαιρακι καταληγω να τον παίζω για παρτη της! Έχω περάσει την εικόνα του τόσο καλού παιδιού που είναι τελείως χύμα όταν πηγαίνουμε επίσκεψεις ( δλδ μπορεί να φοραει σορτσακι κ απο μέσα να διαφανίζει έντονα το κιλοτάκι της ή όταν φοράει τα φορεματάκια της κ κάθεται σταυροπόδι να κερνάει αβέρτα μπουτάκι όσο και να προσπαθεί να το καλύπτει κατεβάζοντας το προς τα κάτω)

Μπορεί να μην είναι ιστορία όμως περνάω ένα μαρτύριο!! Το ξέρω πως δύσκολα θα πέσει γαμησάκι αλλά δεκτές όλες οι συμβουλές το πως να κινηθώ!!
Να μην κινηθεις γιατι σε βλεπω να τρως δεκα καντάρια ξυλο. περιορισου στην χειρωναξια.
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.242
Like
14.403
Πόντοι
2.256
Εγώ αν την πετύχαινα σε κάποια φάση μόνη θα της ελεγα ότι είναι τοσο ομορφη που έχω χαρίσει πολλά χυσιματα για χάρη της!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.168
Like
15.822
Πόντοι
3.656
Τύπε ... δεν έχει σασπένς η ιστορία .......

Αν δεν έχει μέσα έναν ξαπλωστρά γ' στην πάρο ....
έναν παρκαδόρο β' σε κλαμπ των 90s
λατζέρη δ' σε μπητσόμπαρο ....


και μετά σώγαμπρο .... που έχει suv του 2004 μεταχειρισμένο σε άψογη κατάσταση με 12.5 κιλά εποξική κόλλα .......
και 432.000 χλμ (το 2004 που ήρθε από γερμανία) ..........

που γουστάρει στράπον και κατούρημα ....


ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ;;;
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.550
Κριτικές
12
Like
6.365
Πόντοι
2.646
Τυοε, άμα έχεις τον κουμπάρο στο ξύλο, κάνε επίθεση. Μπορεί να έχει λεφτά βέβαια και να βάλει 2 Αλβανους να σου σπάσουν τα πόδια μετά, αλλά στα παπαρια σου.
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.733
Κριτικές
56
Like
17.905
Πόντοι
13.636
Θα ήθελα να μοιραστώ και εγώ την ιστορία μου μαζί σας! Να ξέρετε πως δεν έχει γαμήσι γιατί βασίζεται σε αληθινά γεγονότα!

Λοιπόν, ας πούμε είμαι ο Χ και είμαι με την Λ γύρω στα 7 χρόνια και συζούμε. Η δικιά μου έχει μια ξαδέρφη την Ε, η οποία είναι γύρω στα 30 κ έχει παντρευτεί τον Δ ο οποίος και είναι πολύ μεγαλύτερος της (περασμένα 40 όχι πολύ).

Αυτοί είναι παντρεμένοι έχουν 2 παιδιά και εμείς τους βαφτίσαμε το 2ο!

Το θέμα είναι οτι καυλώνω απίστευτα για την κουμπάρα (μεσογειακό σώμα, καστανή, βυζάρες με καυλόφατσα) και ειδικα καλοκαιρακι καταληγω να τον παίζω για παρτη της! Έχω περάσει την εικόνα του τόσο καλού παιδιού που είναι τελείως χύμα όταν πηγαίνουμε επίσκεψεις ( δλδ μπορεί να φοραει σορτσακι κ απο μέσα να διαφανίζει έντονα το κιλοτάκι της ή όταν φοράει τα φορεματάκια της κ κάθεται σταυροπόδι να κερνάει αβέρτα μπουτάκι όσο και να προσπαθεί να το καλύπτει κατεβάζοντας το προς τα κάτω)

Μπορεί να μην είναι ιστορία όμως περνάω ένα μαρτύριο!! Το ξέρω πως δύσκολα θα πέσει γαμησάκι αλλά δεκτές όλες οι συμβουλές το πως να κινηθώ!!
Στείλε στη κουμπάρα dick pic και τσέκαρε αντιδράσεις ...
:alivedick:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
Είσαι ο ίδιος τύπος που άνοιξε το θέμα με τις πατούσες της συναδέλφου - οικογενειακής φίλης.
Παραδέξου το
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
Πρέπει να είναι ο ίδιος τύπος που πριν κανα χρόνο περίπου είχε ανοίξει νήμα πάλι για την καύλα που είχε για την κουμπάρα του πόσο θέλει να την γαμήσει
Είχε φτάσει 200 σελίδες το νήμα και δεν τα είχε καταφέρει και από το κράξιμο που έφαγε,διέγραψε το προφίλ του :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.653
Like
67.804
Πόντοι
12.756
Πρέπει να είναι ο ίδιος τύπος που πριν κανα χρόνο περίπου είχε ανοίξει νήμα πάλι για την καύλα που είχε για την κουμπάρα του πόσο θέλει να την γαμήσει
Είχε φτάσει 200 σελίδες το νήμα και δεν τα είχε καταφέρει και από το κράξιμο που έφαγε,διέγραψε το προφίλ του :confused:

Δεν το βαζει κατω ομως και επιμενει .. να δεις σε αυτη την σεζον θα την φαει την κουμπαρα :coffee:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
28 Ιουν 2016
Μηνύματα
37
Like
33
Πόντοι
0
Πρέπει να είναι ο ίδιος τύπος που πριν κανα χρόνο περίπου είχε ανοίξει νήμα πάλι για την καύλα που είχε για την κουμπάρα του πόσο θέλει να την γαμήσει
Είχε φτάσει 200 σελίδες το νήμα και δεν τα είχε καταφέρει και από το κράξιμο που έφαγε,διέγραψε το προφίλ του :confused:
το προφιλ μου υπαρχει απο το 2016 μαλλον ειμαστε πολλοι που το θελουμε τοτε χαχαχα
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.922
Πόντοι
2.306
Μολις ειχα ενα pillow talk με τη κουμπαρα του μετα απο μια απολαυστικη συνεδρια με δυο εκτονωσεις…δεν θα του κάτσει δυστυχως!
Λυπαμαι γιατι αξιζει…
 

Vasco Da Gamage

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
145
Like
235
Πόντοι
21
Θα ήθελα να μοιραστώ και εγώ την ιστορία μου μαζί σας! Να ξέρετε πως δεν έχει γαμήσι γιατί βασίζεται σε αληθινά γεγονότα!

Λοιπόν, ας πούμε είμαι ο Χ και είμαι με την Λ γύρω στα 7 χρόνια και συζούμε. Η δικιά μου έχει μια ξαδέρφη την Ε, η οποία είναι γύρω στα 30 κ έχει παντρευτεί τον Δ ο οποίος και είναι πολύ μεγαλύτερος της (περασμένα 40 όχι πολύ).

Αυτοί είναι παντρεμένοι έχουν 2 παιδιά και εμείς τους βαφτίσαμε το 2ο!

Το θέμα είναι οτι καυλώνω απίστευτα για την κουμπάρα (μεσογειακό σώμα, καστανή, βυζάρες με καυλόφατσα) και ειδικα καλοκαιρακι καταληγω να τον παίζω για παρτη της! Έχω περάσει την εικόνα του τόσο καλού παιδιού που είναι τελείως χύμα όταν πηγαίνουμε επίσκεψεις ( δλδ μπορεί να φοραει σορτσακι κ απο μέσα να διαφανίζει έντονα το κιλοτάκι της ή όταν φοράει τα φορεματάκια της κ κάθεται σταυροπόδι να κερνάει αβέρτα μπουτάκι όσο και να προσπαθεί να το καλύπτει κατεβάζοντας το προς τα κάτω)

Μπορεί να μην είναι ιστορία όμως περνάω ένα μαρτύριο!! Το ξέρω πως δύσκολα θα πέσει γαμησάκι αλλά δεκτές όλες οι συμβουλές το πως να κινηθώ!!
Αγαπητέ φίλε και συναγωνιστή, θα σου απαντήσω σοβαρά. Καταρχάς θα πρέπει να ψάξεις από πού πηγάζει αυτή η καύλα που σε βασανίζει. Είναι επειδή με τη γυναίκα σου δεν κάνεις καλό σεξ ή είναι επειδή είσαι μερακλής και άνθρωπος της "ποικιλίας"; Αυτο είναι τεράστιο θέμα και δεν θα εμβαθύνω. Μετά θα ζυγίσεις τις επιλογές και τις συνέπειες. Οι επιλογές είναι 2: ή θα συνεχίσεις να τον κοπανάς και η ζωή συνεχίζεται ή θα δοκιμάσεις να γαμήσεις, κάτι το οποίο έχει το ρίσκο να διαλύσεις οικογένεια/ες, να παρεξηγηθείς με δικά σου άτομα, να φας ξύλο, και μάλιστα όλα αυτά χωρίς καν να γαμήσεις στην τελική. Υπάρχει και η λύση φυσικά του να καταλάβεις ότι πάντα όλο και κάποια θα μας καυλώνει, ακόμα κι αν είχαμε τη Μόνικα Μπελούτσι (στα νιάτα της). Να σου πω ότι όπως εσύ καυλώνεις με τη συγκεκριμένη, άλλος μπορεί να τον παίζει πάνω στη γυναίκα σου, και η γυναίκα σου να ****** για κάποιον άλλον εκτός από σένα. Ο άντρας της άλλης που είναι για σένα καύλα μπορεί να την παίζει πάνω σε άλλη κλπ κλπ. Είναι ένα χάος, δεν ξέρεις τι έχει ο καθένας στο μυαλό και τα προσωπικά του. Εν πάση περιπτώσει, ξεκίνα να ψάχνεις το γιατί να σε βασανίζει τόσο πολύ η καύλα. Βρες τη ρίζα και δούλεψε από κει και πάνω. Δες τα πράγματα καθαρά και μακριά από σενάρια πορνό, τα οποία φυσικά μας αρέσουν μεν, αλλά είναι προϊόν φαντασίωσης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom