Νέα

Μαλακία για την κουμπάρα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.067
Κριτικές
37
Like
20.029
Πόντοι
12.896
Θα ήθελα να μοιραστώ και εγώ την ιστορία μου μαζί σας! Να ξέρετε πως δεν έχει γαμήσι γιατί βασίζεται σε αληθινά γεγονότα!

Λοιπόν, ας πούμε είμαι ο Χ και είμαι με την Λ γύρω στα 7 χρόνια και συζούμε. Η δικιά μου έχει μια ξαδέρφη την Ε, η οποία είναι γύρω στα 30 κ έχει παντρευτεί τον Δ ο οποίος και είναι πολύ μεγαλύτερος της (περασμένα 40 όχι πολύ).

Αυτοί είναι παντρεμένοι έχουν 2 παιδιά και εμείς τους βαφτίσαμε το 2ο!

Το θέμα είναι οτι καυλώνω απίστευτα για την κουμπάρα (μεσογειακό σώμα, καστανή, βυζάρες με καυλόφατσα) και ειδικα καλοκαιρακι καταληγω να τον παίζω για παρτη της! Έχω περάσει την εικόνα του τόσο καλού παιδιού που είναι τελείως χύμα όταν πηγαίνουμε επίσκεψεις ( δλδ μπορεί να φοραει σορτσακι κ απο μέσα να διαφανίζει έντονα το κιλοτάκι της ή όταν φοράει τα φορεματάκια της κ κάθεται σταυροπόδι να κερνάει αβέρτα μπουτάκι όσο και να προσπαθεί να το καλύπτει κατεβάζοντας το προς τα κάτω)

Μπορεί να μην είναι ιστορία όμως περνάω ένα μαρτύριο!! Το ξέρω πως δύσκολα θα πέσει γαμησάκι αλλά δεκτές όλες οι συμβουλές το πως να κινηθώ!!
βαρα μαλακια μονο,αλλα με ρεγουλο,μην παθεις κ τιποτα :2funny:
:2funny::2funny:
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.174
Like
10.482
Πόντοι
2.256
Άλλος με τη κουμπάρα, ο προηγούμενος πριν κάτι χρόνια με τη κουνιάδα... Της αγαμίας το ανάγνωσμα, πρόσχωμεν.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
892
Κριτικές
48
Like
4.634
Πόντοι
2.836
δεν υπάρχουν πολλές επιλογές. Ή κάνεις πέσιμο με όλο το ρίσκο, να το ξεφουρνίσει π.χ. στη σύζυγο και να γίνετε μαλλιά κουβάρια ή κάθεσαι στα αυγά σου και ξελιγώνεσαι στη χειράντληση. Όλοι μας έχουμε βρεθεί σε παρόμοια διλήμματα :wink:
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.830
Like
18.100
Πόντοι
3.656
Tι ειναι αυτο?Εχουμε Χ,Λ,Ε,Δ.Αρχισαμε προβληματα γεωμτριας?Θα λυσουμε και διαφορικες μετα?:coffee::confused::confused::confused:
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
3
Like
4.161
Πόντοι
456
Πρέπει να είναι ο ίδιος τύπος που πριν κανα χρόνο περίπου είχε ανοίξει νήμα πάλι για την καύλα που είχε για την κουμπάρα του πόσο θέλει να την γαμήσει
Είχε φτάσει 200 σελίδες το νήμα και δεν τα είχε καταφέρει και από το κράξιμο που έφαγε,διέγραψε το προφίλ του :confused:
Χαλαρά ο ίδιος τύπος είναι.
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.029
Κριτικές
4
Like
7.117
Πόντοι
1.336
Για να εχει θηλυκοτητα και σκερτσο , δεν ειναι φεμινοναζι , οποτε δε θα το πει στον αντρα της , αντιθετα θα κολακευτει απο το πεσιμο
Βεβαια να την πεφτεις εκει που σε φιλοξενουν ειναι ατιμο και σαπιο
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
462
Like
1.043
Πόντοι
201
δεν υπάρχουν πολλές επιλογές. Ή κάνεις πέσιμο με όλο το ρίσκο, να το ξεφουρνίσει π.χ. στη σύζυγο και να γίνετε μαλλιά κουβάρια ή κάθεσαι στα αυγά σου και ξελιγώνεσαι στη χειράντληση. Όλοι μας έχουμε βρεθεί σε παρόμοια διλήμματα :wink:
Όλοι μας όμως.............!!
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.980
Κριτικές
4
Like
7.371
Πόντοι
2.306
Και η μαλακια καλή είναι τυπε.
Δεν ςζ ο και κρεβάτο μουρμούρα μετά, ειν;Ι πιο οικονομική και διαφορά αλλά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.719
Κριτικές
62
Like
40.087
Πόντοι
8.530
Για να εχει θηλυκοτητα και σκερτσο , δεν ειναι φεμινοναζι , οποτε δε θα το πει στον αντρα της , αντιθετα θα κολακευτει απο το πεσιμο
Βεβαια να την πεφτεις εκει που σε φιλοξενουν ειναι ατιμο και σαπιο
Θα κολακευθει αλλά θα απορρίψει την πρόταση...έστω μετά επαίνων...αλλά η συνέχεια θα δωθεί χωρίς την παρουσία της.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.915
Κριτικές
48
Like
5.298
Πόντοι
5.646
Αδερφούλη, προασπάθησε την άλλη φορά που θα πας,,,ή όταν πας ξανά, να έχεις κέφι.....και να πιείτε κανα μπουκάλάκι ι΄σως και 2 κρασάκι..........εκεί να ρίχνεις τα δικά σου υπονοούμενα.....και να είσαι όμως πάντα ταπεινός.....αν δεις ότι ανοίγεται.....βάλε και καμιά ταινιούλα και όρμα όμορφα και απλά(πες την έλα εδώ δίπλα μου και τέτοιες μπούρδες-που όμως πιάνουν)......η τύχη θα είναι μαζί σου......αν δεις ότι δεν ανοίγεται.......με τρόπο τα αλλάζεις.....!!!!
Τα σέβη μου!!!!!

ΥΓ. Πιστεύω θα το φας......δεν είναι τυχαίο να γυρνάει με σορτσάκι το γκαυλάκι.....κρύβει μέλι μέσα της, σίγουρα θα θέλει κάποιος να τις το ρουφήξει!!!!
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.067
Κριτικές
37
Like
20.029
Πόντοι
12.896
φίλε μου, ΑΝ πετύχει η μαλακία, τύφλα να 'χει η Ασπασία :wink::grin:
Eννοειται απλως οπως με ολα τα πραγματα χρειαζεται μετρο γιατι ειναι κ παντρεμενος ο ανθρωπς πρεπει να του μεινει κ λιγη ενεργεια να γαμησει τη γυναικα του :2funny:
:2funny::2funny:
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
776
Like
1.113
Πόντοι
206
Για να εχει θηλυκοτητα και σκερτσο , δεν ειναι φεμινοναζι , οποτε δε θα το πει στον αντρα της , αντιθετα θα κολακευτει απο το πεσιμο
Βεβαια να την πεφτεις εκει που σε φιλοξενουν ειναι ατιμο και σαπιο
Ασχετε
Ο καλύτερος πούτσος είναι ο φιλικός ..
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.242
Like
14.403
Πόντοι
2.256
Βασικα το α και το ω ειναι ειναι να ξέρεις πως τα παει με τον αντρα της.
Αν τα πηγαινει καλα δεν εχεις ελπιδα,αν δεν τα πηγαίνει τοτε οι ελπιδες αυξάνονται ραγδαια.
Μαθε από αυτη η τον αντρα της η ρωτά τη δικια σου.
Εγώ θα ρώταγα απευθείας αυτή!
 

Gamikoulas99

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
90
Like
141
Πόντοι
0
Φίλε εγώ συμφωνώ απόλυτα με τον @Vasco Da Gamage . Αν όμως παρόλα αυτά θέλεις να τσεκάρεις τα νερά υπάρχει ένας τρόπος χωρίς πολλά πολλά και χωρίς πολύ ρίσκο. Κανόνισε μια φορά που θα πας χωρίς πολλούς τριγύρω να τονίσεις το καβάλο. Τεντωσέ τον λίγο, φορα κανένα πιο στενό παντελόνι (μην βάλεις αγγούρια και μαλακιες), παιξτο κουλ με άνετο κάθισμα και ορθάνοιχτα πόδια για να έχει πλήρη θέα. Αν δεις ότι καρφώνεται και κάνει τις συνήθης κινήσεις (φτιάξιμο τα μαλλιά, νευρικότητα, βλέμμα, κτλ) έχεις πιθανότητες. Μην κανείς απότομες κινήσεις και όχι με την πρώτη φορά. Σιγά σιγά, θέλει χρόνο.
Αν την δεις να μαζεύεται ή να είναι αδιάφορη (που σημαίνει ότι το είδε αλλά δεν θέλει να το δείξει) απλά αμολα καλούμπα, χτυπά ισπανική αλλά συντεταγμένη υποχώρηση και μείνε στην μαλακια.

Πάντως αν ήμουν στην θέση σου θα ακολουθούσα την συμβουλή του @Vasco Da Gamage
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom