Νέα

Λεξικό της μπουρδελικής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaboul
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.068
Like
1.975
Πόντοι
216
μονο νωντας  :kneel: :rockon: :worship: :rockon: :kneel: :worship:

 

Συνημμένα

  • nontobuddha.jpg
    nontobuddha.jpg
    15,9 KB · Εμφανίσεις: 75
  • nvntopredator.jpg
    nvntopredator.jpg
    84,6 KB · Εμφανίσεις: 79
  • νωντωδια.jpg
    νωντωδια.jpg
    78,3 KB · Εμφανίσεις: 61
  • t_503.jpg
    t_503.jpg
    70,9 KB · Εμφανίσεις: 73

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
μιας και σας εχω βρει τωρα τους γνωστικους , Ο Νωντισμος γιατι εχει περιελθει σε τετοια αφανια στις μερες μας ?

σωζωντε οι αυθεντικες γραφες ? που μπορουμε να μελετισουμε τα διαφορα ρευματα ?

Επειδή έχεις αρχίσει και ξεθαρρεύεις και ξανοίγεσαι πολύ,μαζέψου γιατί σε κόβω να τρως κόκκινο και με αυτόν τον λογαριασμό
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
μου τη δινει οταν εχω ανταλαξει βαριες κουβεντες με ατομα που εχουν ζησει μεγαλες η εστω ιστορικες στιγμες και εχουν κατι να πουν

οποτε αυτο που λεει ο αμικ ποιο κατω ειναι εκφυλισμος η γενικευση του ορου ?

ο πυρφορος απλα δε γαμαγε , ολοι οι επομενοι ειναι πυρφοροι του αγοραιου ερωτα που πληρωναν και δε γαμουσαν , απο κει και μετα εκφυλιστικε ο ορος και πλεον παιρνει η μπαλα και τους μουνοδουλους / καψουριδες / αγαπητικους / καληνυχτακιδες κλπ κλπ

οχι τπτ αλλο ειναι κριμα τετοιες ενοιες να καλυπτοντε κατω απο αυτη τη κουβερλου , και τη κουβερλου ο ατιμος

μιας και σας εχω βρει τωρα τους γνωστικους , Ο Νωντισμος γιατι εχει περιελθει σε τετοια αφανια στις μερες μας ?

σωζωντε οι αυθεντικες γραφες ? που μπορουμε να μελετισουμε τα διαφορα ρευματα ?

Μην ανησυχείς. Στο συγκεκριμένο σάιτ όλοι ως καραγκιόζηδες ξεκινάνε και στην πορεία καταλαβαίνουν ότι δεν τους παίρνει και προσαρμόζονται. Ενδεικτικότερο παράδειγμα είσαι εσύ. Όταν θα μετριαστεί για τα καλά η ξερολίασή σου, αμβλυνθεί ο τόνος σου, αραιωθεί ο κορδωτός εγωισμός σου και κοπεί το ξιπασμένο υφάκι σου, τότε θα αντιληφθείς το γενικότερο πνεύμα του φόρουμ, το εναλλακτικό χιούμορ, τις ευθυμολογικές υποδείξεις και θα το διασκεδάσεις.  

 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
Που είναι το νημα για την fanta  ??? :S :S
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.068
Like
1.975
Πόντοι
216
Μην ανησυχείς. Στο συγκεκριμένο σάιτ όλοι ως καραγκιόζηδες ξεκινάνε και στην πορεία καταλαβαίνουν ότι δεν τους παίρνει και προσαρμόζονται. Ενδεικτικότερο παράδειγμα είσαι εσύ. Όταν θα μετριαστεί για τα καλά η ξερολίασή σου, αμβλυνθεί ο τόνος σου, αραιωθεί ο κορδωτός εγωισμός σου και κοπεί το ξιπασμένο υφάκι σου, τότε θα αντιληφθείς το γενικότερο πνεύμα του φόρουμ, το εναλλακτικό χιούμορ, τις ευθυμολογικές υποδείξεις και θα το διασκεδάσεις. 
τετοια νικ τυπε σπανε και γραφουνε σεντονια καταθεσεις ψυχης στο εξαμηνο ;)
 

Επισκέπτης
Μην ανησυχείς. Στο συγκεκριμένο σάιτ όλοι ως καραγκιόζηδες ξεκινάνε και στην πορεία καταλαβαίνουν ότι δεν τους παίρνει και προσαρμόζονται. Ενδεικτικότερο παράδειγμα είσαι εσύ. Όταν θα μετριαστεί για τα καλά η ξερολίασή σου, αμβλυνθεί ο τόνος σου, αραιωθεί ο κορδωτός εγωισμός σου και κοπεί το ξιπασμένο υφάκι σου, τότε θα αντιληφθείς το γενικότερο πνεύμα του φόρουμ, το εναλλακτικό χιούμορ, τις ευθυμολογικές υποδείξεις και θα το διασκεδάσεις.  

1000 like και δικιο εχεις ( μαλλον ) , σε κοβω ελαφρα θιγμενο που αρπαχτικα με κοματι της ιστοριας και κατεπεκταση της μυθολογιας αλλα πραγματικα μακαρι να μιλαγανε ολοι οπως εσενα , δε νομιζω να ειχες κατι αλλο να μου πεις και ειπες κατι αλλο ανταυτου και κλπ κλπ

εγω να αποσαφινισω τον ορο πυρφορο ηθελα που πολοι τον εχουν αλατοπιπερο , αλλα μου προεκυψε ο Νωντας

Ντιγκ , επειδη ειμαι αρκετα νουμπας να μη ξερω πως κανω κουοτ απο αλλη σελιδα , αν σου φυγει η παρθενια ενα μπαν δε λεει τπτ , γιαυτο , επειδη με πονεσε οταν εφαγα το πρωτο και επειδη βλεπω για ποσο ακυρους λογους πεφτουνε τα μπαν δε δινω αξια στο λογαριασμο μου ανεβαζοντας κριτικες , δεν εχω την αισθηση οτι θα χασω κατι , οσα παιρνω δινω μεχρι στιγμης και αν φαω μπαν και πω δε ξαναμπαινω παλυ θα διαβαζω τις κριτικες και τις ημερισιες ενημερωσεις οπως εκανα τοσο καιρο πριν μπω , κλαιν

σε καλουπια δε μπηκα 40 χρονια δε προκειτε να μπω για κανενα ηλεκτρονιο

εκτος και αν μηλαμε για το Νωντα

 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
ο φερων το πυρ
 

Επισκέπτης
τετοια νικ τυπε σπανε και γραφουνε σεντονια καταθεσεις ψυχης στο εξαμηνο ;)

τυπε εγω καψουρευομαι ολες τισ γκομενες που περναω μεσα δε με σωνει σεντονι αλλα και παλυ , κλαιν και σενα καψουρευομε αν ειναι να παρω αυτο που θελω
 

Επισκέπτης
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΧΕΙ ΨΕΦΥΓΕΙ ΠΑΛΥ !
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Τι να πεθάνεις Σάββατο,τι Κυριακή πρωί-Δευτέρα θα σε θάψουν.

Γράφε κριτικές να δούμε τι παίζεται
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Πυρφόρος στην κυριολεξία σημαίνει.... Σπαρτιάτης ιερέας που κρατουσε άσβεστη την φλογα δεν ... θυμαμαι τινος.....
Ενα απο τα παλαιότερα μέλη του ΜΠΟΥ ήταν και κάποιος που έιχε διαλέξει σαν νικ νέιμ το "Πυρφόρος"
Αυτός λοιπόν είχε σπουδάσει 5-6 χρόνια στην παλαι ποτέ Ανατολικη Γερμανία, μένοντας σε φοιτητική εστία. Κατα δήλωση του δεν είχε ποτέ καταφέρει ποτέ να βγαλει μια γκόμενα.  Banging Head Against a Wall  Μιλάμε για εποχές που στην Ανατολικη Γερμανία, το μονο που είχες να κανεις ήτανε να παρεις 5-6 μπυρες και απλά να αρχίσεις να ανοιγεις τις πόρτες των δωματίων των γυναικείων κοιτώνων της εστίας. Επειδη έχω δει φωτο του δεν θα μπορουσα να τον χαρακτηρισω άσχημο σε καμια περίπτωση. Τότε λοιπόν ο τρισμέσγιστος ο Πορνομετανάστης ο Δημητράκης29 (δες το νημα της Ρωσσιάς) αρχισε να αποκαλεί πυρφόρο τον κάθε αγάμητο και και τον καθε αερογάμη. Εκτοτε ο "πυρφόρος" εξαφανιστηκε και δεν ξαναμπηκε, ή τουλάχιστον μπαινει με άλλο νικ. Εμεινε λοιπον στο λεξιλόγιο του μπου η λεξη και αποτελεί συνώνυμο του αγάμητου/αερογάμη/ και κατα περίπτωση του μπαζο-γάμη... Αυτα.....

Αγαπητε. Οταν επεσε το ματι μου πανω στο ποστ σου νομιζα οτι ηταν δικο μου. Ακριβως ο ιδιος τρόπος γραφης. Ουδεμια στο δισεκατομμύριο να κανω λάθος. Μου αντεγραψες παλια μου αναρτηση και την τροποποιησες ελαφρά. Δεν σε μαλωνω αλλα θα μπορουσες να κανεις μια παραθεση.
 

Επισκέπτης
και γιατι ... καλα μιλαμε τρελη μυθολογια , ουτε η λεξη ελλας τοσο ντορο , δε ξερω απο που να αρχισω , το σωστο ειναι pirforos και οχι πυρφορος .....   ΝΑ ΣΟΥ ΓΑΜΙΣΩ ! , κατι μου θυμιζει αυτη η δυσλεξια

εχω χασει τη μπαλα εχω ανοιξει 10 ταμπς και εχω αργισει εδω και μιση ωρα και εχω να κανω και μπανιο , καψιμο ο πυρφορος

 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Εγω μαλακιες δεν γραφω. Ουτε καν την τροποποιησες αλλα την αντεγραψες αυτούσια. Θα σου κανω μήνυση για κλοπη πνευματικών δικαιωματων.  :s&m_1:
Δια του λογου το αληθες. Οριστε www.bourdela.com/forum/index.php?topic=249576.120]εδώ[/url] η αναρτηση μου η οποια προηγείται της δικης σου.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
τωρα και συ βαλτος εισαι ?? τι ειναι ο τεραστιος pitsilistis  ????
Αααα εισαι τελειως (μπου)καθυστερημενος. (αυτο ειναι χιουμορ, αν δεν μπορεις να το εκτιμήσεις  ετσι)
Κατσε λοιπόν  φρόνιμος αν θες να αποκτησεις (μπου) μόρφωση και να φτασεις σε ενα ανεκτο επιπεδο.
Ο Πιτσιλιστης λοιπον ητανε ενας πιτσιρικας ο οποιος υπηρξε ο πρωτος πορνορεπορτερ του μπου κανοντας ζωντανα ρεπορταζ απο τις μπουρδελοσυνοικιες και ανεβαζοντας τα καπακι στο youtube. (ισως υπάρχουν ακομα). Πολυ συντομα σκαρφάλωσε  στην ιεραρχία και εγινε moderator. Πηγε Μολδαβια και Ουκρανια με τον Pirforos, Ρωσσια (μονος) και συνάντησε τον πορνομεταναστη, και ξανα Ουκρανία με την Daria (μη με ρωτησεις και ποια ειναι αυτη. Οι παλιοι ξερουν. Τλςπ ητανε μια Δ. Χ.) την οποια πηρε μαζι του για να τον βοηθησει να κανει καμακι και για... μεταφράστρια. Χα χα χα. Αρχισε να γραφει κανονικα (οπως κανονικα αρχισε να γραφει και ο giasou) αλλά  μετα το γυρισε σε αλλο δειγμα γραφης οπως γραφει τωρα ο giasou. Μετά ξεπεσε του αξιωματος του μαλλον γιατι πηγε και στο διπλανό ανταγωνιστικο σάιτ, εως οτου αυτοδιαγραφτηκε και πλεον μπαινει σαν επισκεπτης. Οι κακες γλώσσες λενε οτι μετα ξεπεσε και αρχισε να πηδαει αδελφες ωσπου εμπλεξε με τον Λιλα ο οποιος ειναι υπαρκτό προσωπο, οχι ομως αυτο των φωτογραφιων του αλλα ακομα πιο γερος και πιο ασχημος. Αυτος άλλωστε ειναι και ο νηματοθετης (ακου λεξη... Χα χα χα) του νηματος του Λιλα.
Ελπιζω να σου λυθηκε η απορια. Και πουσε... φρονιμα αν θελεις να (μπου)μορφωθεις
 

Επισκέπτης
[move]Το περίφημο κογιότ! :rockon:[/move]


Είναι η παράθεση Αγγλιστί quote και ακούγεται κάπως έτσι!
Το χρησιμοποιώ κατά κόρον με πολλαπλές παραθέσεις και γενικά στο forum uπάρχει κατάχρηση του......
Η αλήθεια είναι ότι αν γράφω μακροσκελή κείμενα με Αγγλικές λέξεις ε κάπου η συνεχής εναλλαγή πληκτρολογίου είναι σπαστική. Επομένως πετάω τέτοιες λέξεις είτε γράφω χμ πώς να το πεις EngGreelish :grin:, τέσπα αντί για thread θρεντ, μορ αντί για more, θενξ κλπ κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom