Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 396K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.962
Κριτικές
490
Like
36.551
Πόντοι
41.447
στο μαγαζι εργαζεται μια αξιολογη Ταυλανδεζα η Λια.
Καλο μασαζ και καλο προγραμμα γενικοτερα
δοκιμασθηκε με πολυ καλες εντυπωσεις
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Πέρασα από την Κυρία Λουντα για να δω την ταϋλανδέζα. Με ενημέρωσε ότι θα ερχόταν λίγο αργότερα. Όπως ετοιμαζα το παπάκι για να φύγω να σου η Λία. Κοντόσωμη ασιάτισα με μακρύ μαλλάκι καστανό. Όπως την είδα με τα πολιτικά δεν ενθουσιάστηκα. Μου φάνηκε αδιάφορη. Έτσι δεν επιδίωξα να ανέβω. Η Έρρικα από Μπακνανά αν και άφαντη τελευταίως παραμένει το Νο1 σε ασιατικό μουνάκι (αν και στην περίπτωση είναι μόνο στοματάκι). 
 

IRAKLEIO.STUDIO

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
78
Πόντοι
0
Πέρασα από την Κυρία Λουντα για να δω την ταϋλανδέζα. Με ενημέρωσε ότι θα ερχόταν λίγο αργότερα. Όπως ετοιμαζα το παπάκι για να φύγω να σου η Λία. Κοντόσωμη ασιάτισα με μακρύ μαλλάκι καστανό. Όπως την είδα με τα πολιτικά δεν ενθουσιάστηκα. Μου φάνηκε αδιάφορη. Έτσι δεν επιδίωξα να ανέβω. Η Έρρικα από Μπακνανά αν και άφαντη τελευταίως παραμένει το Νο1 σε ασιατικό μουνάκι (αν και στην περίπτωση είναι μόνο στοματάκι). 

"Όπως την είδα με τα πολιτικά δεν ενθουσιάστηκα και δεν ανέβηκα". Με προκλητικά ρούχα ή ημίγυμνη βλέπεις με διαφορετικό μάτι μια γυναίκα που ποτέ δε θα πήγαινες αν ήταν κανονικά ντυμένη. Έχει συμβεί και σε μένα και σε σώμα αποδείχθηκαν μουνάρες. Και μετά χτυπάς το κεφάλι σου... γι αυτό μάλλον πρέπει να το πάρεις αλλιώς.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
"Όπως την είδα με τα πολιτικά δεν ενθουσιάστηκα και δεν ανέβηκα". Με προκλητικά ρούχα ή ημίγυμνη βλέπεις με διαφορετικό μάτι μια γυναίκα που ποτέ δε θα πήγαινες αν ήταν κανονικά ντυμένη. Έχει συμβεί και σε μένα και σε σώμα αποδείχθηκαν μουνάρες. Και μετά χτυπάς το κεφάλι σου... γι αυτό μάλλον πρέπει να το πάρεις αλλιώς.

α, έχετε δίκο αγαπητέ, ήταν απόφαση παρορμητική της στιγμής. κάποια στιγμή θα ξαναπεράσω φαντάζομαι για να έχω σφαιρικότερη άποψη. ξέρετε η κρίση μας έχει κάνει πιο επιλεκτικούς πια.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
στο μαγαζι εργαζεται μια αξιολογη Ταυλανδεζα η Λια.
Καλο μασαζ και καλο προγραμμα γενικοτερα
δοκιμασθηκε με πολυ καλες εντυπωσεις
για να λες εσυ ετσι παει να πει οτι περασες καλα. περιμενουμε κριτικη τιμες και ολα τα παρελκομενα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Το ταϋλανδεζάκι από κοντά είναι πολύ γλυκό, κοντό, ωραίο προσωπάκι. Ντυμένο πολύ σέξυ. Μασάζ πολύ καλό σχεδόν μια ώρα. Δυστυχώς λόγω της κουτοπονηριάς της Λούντας μείναμε εκεί. Δεν είχε δεύτερο μέρος, μου πήραν 60 ευρώ και έφυγα άπραγος. Φυσικά δεν θα με ξαναδούνε, και η μικρή θα μου μείνει απωθημένο. Περισσότερα στην κριτική.
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.991
Πόντοι
1.206
Το ταϋλανδεζάκι από κοντά είναι πολύ γλυκό, κοντό, ωραίο προσωπάκι. Ντυμένο πολύ σέξυ. Μασάζ πολύ καλό σχεδόν μια ώρα. Δυστυχώς λόγω της κουτοπονηριάς της Λούντας μείναμε εκεί. Δεν είχε δεύτερο μέρος, μου πήραν 60 ευρώ και έφυγα άπραγος. Φυσικά δεν θα με ξαναδούνε, και η μικρή θα μου μείνει απωθημένο. Περισσότερα στην κριτική.
αμα δεν εχει γαμησι δεν παμε, κριμα φιλε στην φερανε ασχημα..
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.065
Κριτικές
1
Like
33.046
Πόντοι
6.256
Τι ειδους κουτοπονηρια επαιξε?
Πολυ αοριστο,
Αφου ο Zero εχει κριτικη
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
3.394
Πόντοι
2.846
Το ταϋλανδεζάκι από κοντά είναι πολύ γλυκό, κοντό, ωραίο προσωπάκι. Ντυμένο πολύ σέξυ. Μασάζ πολύ καλό σχεδόν μια ώρα. Δυστυχώς λόγω της κουτοπονηριάς της Λούντας μείναμε εκεί. Δεν είχε δεύτερο μέρος, μου πήραν 60 ευρώ και έφυγα άπραγος. Φυσικά δεν θα με ξαναδούνε, και η μικρή θα μου μείνει απωθημένο. Περισσότερα στην κριτική.
Απαραααδεκτο , και απατεωνια στο μαξιμουν  :headbang: :headbang: !!! Εγω θα ειχα γινει εξαλλος εκει μεσα αν μου καναν τετοια κουτοπονηρια , γι αυτο ξεκαθαριζω πριν μπω για το τι υπηρεσιες παρεχει αυτη που επιλεγω , Μαυρο ολικο και απαραδεκτες !!! Ακου μασσαζ χωρις happy ending , που τα ειδαν αυτα και τα κανουνε ??? Και θελουν και πελατια μετα , και γκρινιαζουν που δεν εχουν κιολας  , ακυρο απο εμενα στη κυραΛουντα και στο εν λογω μαγγαζι  >:( >:( >:( !!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Τι ειδους κουτοπονηρια επαιξε?
Πολυ αοριστο,
Αφου ο Zero εχει κριτικη

Εμένα μου είπε ότι εδώ δεν γίνονται τέτοια. Είπα ότι έχω ξανάρθει και γίνονται και μου είπε η κοπέλα είναι καινούργια, εγώ δεν μπορώ να της πω να κάνει τέτοια πράμματα, είναι καλή κοπέλλα. Μετά ήρθε η κοπέλα και μου είπε ότι δεν την αφήνει η κυρία Λούντα. Την επόμενη φορά μου λέει που θα έρθεις κάτι θα γίνει. Γενικά ήταν αμήχανες και οι δύο και λέγανε ότι να ναι. Όπως θέλετε τους λέω, αν δεν θέλει η κοπέλα εμένα δεν μου πέφτει λόγος. Μετά η κοπέλα μου είπε ότι είμαι πολύ ευγενικός και ότι αυτή θέλει, αλλά την επόμενη φορά. Γενικά ήταν σαν την ανακοίνωση του προέδρου τοπυ Εδεσσαϊκού η φάση. Ευτυχώς που ήταν καλό το μασάζ. Τεσπά, την πάτησα σαν μαλάκας.
 

jpjpjp

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
146
Like
17
Πόντοι
1
Ομοίως χθες ξεκινήσαμε μασάζ. Στα 10' χτύπησε η πόρτα του δωματίου και μετά από κάτι ψουψουψου ανακοινώθηκε περιορισμός μόνο σ' αυτό προς μεγάλη έκπληξη της Λίας και ακόμα χειρότερης δικιάς μου. Περιοριστήκαμε σε τσιμπούκι. Μ Α Υ Ρ Ο....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Μάλιστα να αναφέρω ότι η ταϋλανδέζα ισχυρίστηκε ότι δουλεύει και άλλη ταϋλανδέζα όταν της είπα ότι φίλος πέρασε μαζί της και πέρασε μια χαρά.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Μάλιστα να αναφέρω ότι η ταϋλανδέζα ισχυρίστηκε ότι δουλεύει και άλλη ταϋλανδέζα όταν της είπα ότι φίλος πέρασε μαζί της και πέρασε μια χαρά.


Ψεμα στο ψεμα δηλαδη?ουστ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom