Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 395K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Μάλλον δεν τα "μίλησες" με τη γρια-Λιούντα για να αναψει το πρασινο φως για μάχη  :zfuck:

μεγάλη μουτσούνα η γρια, υπερπαμπάλαια μορφή του χώρου.

Αλλα να μου φερνει η χοντρογρια να δω 3 μπαζα,να λεω δεν γαμιεται αφου ηρθα ας κατσω,και να μου τριβουνε την πλατη σαν να με χαιδευει η ξαδελφη μου;Αυτη η Ελενη δε που πηρα,ηταν σαν να ηταν συνεχεια σε αμυνα.

η λούντα θα σε έκοψε για μπάτσο....

Από τα συμφραζόμενα, μάλλον πρέπει να υποφέρει από..... καταρράκτη. :grin: :grin: :grin:
 

tasaki4u

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
δεν πειράζει που δεν έκανα κάτι παραπάνω

γιατί έχει απίστευτο μασαζ

ήταν όλα τα λεφτά

 

xroma2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Απ'ο την αρχή δεν παραγγέλνεις ούτε ψάρι  .  Πας μέσα,τσεκάρεις ,το ζητάς και μετα τρως...Αλλα μετα :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:ΜΑΠΑ!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:Τι το ηθελα;;!!!!!!!!!!! :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

dms458

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
ΠΛΗΡΗΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΚΑΝΕ Η ΛΟΥΝΤΑ. ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΗΝ ΝΤΙΑΝΑ, ΜΑΚΡΥ ΞΑΝΘΟ ΣΓΟΥΡΟ ΜΑΛΛΙ, ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΒΥΖΑΡΕΣ :tits: 4ΑΡΕΣ. ΑΠΟ ΜΑΣΑΖ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΕ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ  :pipa2: ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΟ  :fuck2:. ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΦΟΒΕΡΟ ΡΟΖ ΜΟΥΝΑΚΙ ΓΙΑ ΓΛΥΨΙΜΟ
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ΠΛΗΡΗΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΚΑΝΕ Η ΛΟΥΝΤΑ. ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΗΝ ΝΤΙΑΝΑ, ΜΑΚΡΥ ΞΑΝΘΟ ΣΓΟΥΡΟ ΜΑΛΛΙ, ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΒΥΖΑΡΕΣ :tits: 4ΑΡΕΣ. ΑΠΟ ΜΑΣΑΖ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΕ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ  :pipa2: ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΟ  :fuck2:. ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΦΟΒΕΡΟ ΡΟΖ ΜΟΥΝΑΚΙ ΓΙΑ ΓΛΥΨΙΜΟ

κόστος;

 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16

  απο  οτι την ξερω την λουντα, αντε με το ζορι να πεσει στα 70.   αλλα  με ανεση χρονου  ομως.        οχι  οπως  τα μισαωρα που εχουν καθιερωσει σχεδον ολα τα αλλα.    κατεβα να παμε να ριξουμε ενα βλεφαρο.   και αν υπαρχει κατι οπως το θελουμε  ;)    μην με σκανδαλιζεις  ομως  και  με παρασυρεις ,  γιατι  εχω να παω σε μασαζ , πανω απο χρονο.
 

dms458

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
Ρε παιδια εχω μια απορια...η Λουντα εχει  :pipa2: κανεναν απο εμας?
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
καλα αυτο ειναι ανοιχτα ακομα?
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
τι εγινε η κυρα λουντα το κλεισε τελικα το μαγαζακι???
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
τι εγινε η κυρα λουντα το κλεισε τελικα το μαγαζακι???
η κα Λιουντα ειναι σαν τι κατσαριδες, θα ειναι το τελευταιο μαγαζι που θα κλεισει, μπορει να επιβιωσει ακομα και απο πυρηνικο πολεμο η Λιουντα! :2funny:
 

dms458

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
Σήμερα ήταν η τελευταια φορα που επισκεφτηκα το μαγαζι της Λούντας. Ειχα καιρο να παω μιας και συνηθως εχει μπαζακια. Επειδη ομως βαριομουνα να κατεβω Πατησιων ειπα να παω εκει. Ειχε την Ελενη και την Μαρινα. Ειπα να παρω την Ελενη για αλλαγη. Αφου τελειωσε ττο μασαζ μου λεει "τι θες?" της ειπα  :pipa1: μου λεει θελω τοκο... Ηταν η χειροτερη που μου εχουν παρει, ουτε ρουφηγμα ουτε τιποτα, το πολύ 1 λεπτό διαρκεια. Ξενερωμενος της ριχνω ενα και μετα τελειωμα στα :tits:. Παω για μπανιο, επιστρεφω στο δωματιο και αφηνω 70 (οπως καθε φορα, εδω και χρονια, που και πολλα ειναι για τα μπαζα που εχει). Βγαινοντας εγω ερχοτανε η Ελενη, και της ειπα οτι τα χρηματα τα εχω αφησει μεσα. Μου λεει περιμενε, παει μεσα και ενω εγω μιλαγα με τη Λουντα μου λεει "που ειναι ο τοκος????" της ειπα θα τον παρεις μαζεμενο την επομενη φορά. Μου λεει η Λουντα δειχνοντας οτι με καταλαβαινει οτι θελουν 70 οι κοπελες για μασαζ μονο τα αλλα θελουν εξτρα. Της ειπα "Λουντα μηπως ξερεις οτι υπαρχουν πολυ καλύτερα απο το μαγαζι σου με τα ιδια???" Εγνεψε καταφατητικα και της ειπα "ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ00000"
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
..Κανένα νεό από δω??
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
Μιας και δεν περάσατε, είπα να πάω μόνος μου. 2 μπάζα και η γερο Λιούντα να λέει μαλακίες. Ζητάνε 70 ευρώ. ΤΡΟΜΕΡΟ ΘΡΑΣΟΣ.

ελα τωρα....
εγω ξερω οτι έχεις μπαζώσει πολύ στην καριέρα σου!
τα μπαζα της Λιουντας σε πειραξανε??? :grin:

οσο για την τιμή ζουνε στον κόσμο τους...δεν παιζει πια αυτη η τιμη...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
φιλος συναγωνιστης με πληροφόρησε πως η Λιουντα εφερε 2-3 μικρά ρωσιδάκια πολύ ομορφα!!!
πραγμα σπανιο για αυτο το μαγαζι που παλαιοτερα είχε μονο μιλφ-γκιλφ
θα περασω μεσα στη βδομαδα για αυτοψια!
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
αν θελουν 70 ομως..?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom