Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 395K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dms458

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
Δοκιμαστηκε η Βικτορια ή Βικυ, ψηλη ξανθια μιλφ με καλουτσικο σωμα. Πηρε :pipa2:πολυ καλη αλλα μεχρι εκει. δεν τον επαιρνε με τιποτα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447

dms458

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
Καινουρια Ρωξανα 1,78 αρκετα αδυνατη 57 κιλα.δουλευει μπειμπι σιτερ και κανει μασαζ για εξτρα. πολυ καλο μασαζ φραπε με καλαμακι και μετα μπριζολιασμα μεχρι τελος. πολυ ευδιαθετη δουλευε πεμπτη παρασκευη και κυριακη απογευμα την περασμενη εβδομαδα
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Καινουρια Ρωξανα 1,78 αρκετα αδυνατη 57 κιλα.δουλευει μπειμπι σιτερ και κανει μασαζ για εξτρα. πολυ καλο μασαζ φραπε με καλαμακι και μετα μπριζολιασμα μεχρι τελος. πολυ ευδιαθετη δουλευε πεμπτη παρασκευη και κυριακη απογευμα την περασμενη εβδομαδα

Πολύ κόκκαλο βρε παιδί μου. Θα τη  :fuck2: ή θα τη βράσουμε να κάνουμε σούπα? :think:
 

RES

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2011
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη...Πολι καλο μασαζ!!Δυο συμπαθητικεσ παρουσιεσ....Παντοσ τι Ροξανη δεν βρηκα εκει.....Εκανα μια ωρα,70 ευρο... :dancing:Αλλα  ειναι απιαστη στο μασαζ...Περασα πολι καλα και δεν μετανιωσα για τα λεφτα μου :rockon: :rockon: :tits2:
 
OP
OP
n.smirni76

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.005
Κριτικές
1.245
Like
190.216
Πόντοι
45.465
Χθεσινή επίσκεψη...Πολι καλο μασαζ!!Δυο συμπαθητικεσ παρουσιεσ....Παντοσ τι Ροξανη δεν βρηκα εκει.....Εκανα μια ωρα,70 ευρο... :dancing:Αλλα  ειναι απιαστη στο μασαζ...Περασα πολι καλα και δεν μετανιωσα για τα λεφτα μου :rockon: :rockon: :tits2:
ρε μεγαλε δωσε καμμια πληροφορια ποιες ηταν πως ηταν κατι????
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

RES

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2011
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ητανε τεσσερισ κοπελεσ..Μια Μαρινα περιπου 40 χρονον,, :tits2: :jerking:Ελενι νομιζω ι μια ξανθια-μιλφ πολυ καλη,μια μελαχρινουλα που περασα μαζι τησ στο δωματιο,ομορφη και γλυκια περιπου27-28 χρονον....Περασα τελεια :rockon: :rockon:Μου φανηκε γνωστη,αλλα δεν μπορω να θυμηθω σε πιο μαγαζι την εχω δει?????Παντοσ στο μασαζ και στα αλλα πολυ εργατικη!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:Την τεταρτη δεν ειδα γιατιδουλευε!! :jerking: :jerking:Στην πορτα ι κ.Λουδα :s&m_2: Απο δευτερα μου ειπε περιμενει και αλλεσ,αλλα εγω προτιμω τι μελαχρινη :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 
OP
OP
n.smirni76

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.005
Κριτικές
1.245
Like
190.216
Πόντοι
45.465
ητανε τεσσερισ κοπελεσ..Μια Μαρινα περιπου 40 χρονον,, :tits2: :jerking:Ελενι νομιζω ι μια ξανθια-μιλφ πολυ καλη,μια μελαχρινουλα που περασα μαζι τησ στο δωματιο,ομορφη και γλυκια περιπου27-28 χρονον....Περασα τελεια :rockon: :rockon:Μου φανηκε γνωστη,αλλα δεν μπορω να θυμηθω σε πιο μαγαζι την εχω δει?????Παντοσ στο μασαζ και στα αλλα πολυ εργατικη!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:Την τεταρτη δεν ειδα γιατιδουλευε!! :jerking: :jerking:Στην πορτα ι κ.Λουδα :s&m_2: Απο δευτερα μου ειπε περιμενει και αλλεσ,αλλα εγω προτιμω τι μελαχρινη :headbang2: :headbang2: :headbang2:
λουντα βρε , λουντα  :cheesy:
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

lycosstomantri

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
165
Πόντοι
280
Παιζει κανα τηλεφωνο απο καποιον συναγωνιστη? Thanks
 

RES

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2011
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
6984833498 Αν θυμαμαι καλα.. :bounce: :bounce: :grin:
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Like
34
Πόντοι
1
Εδώ τι γίνεται; Παίζει το μαγαζί; Έχει πάει κανείς τελευταία;
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Δεν ξερω πως με κοψανε σημερα.Πρωτη φορα πηγα.Πηρα milf Ρωσιδα την Ελενα.Μασαζ μαπα και απο τα αλλα τιποτα,μα τιποτα.Πως την πατησα ετσι!Δεν ξαναπαταω ποτεεεεεε........!Ασε δε που ζητησα την Αγγελικη αλλα ειχε ρεπο.Δοκιμες ηθελα ο κοπανος.Για ασφαλιτη με περασανε;Παντως απο καθαριοτητα ολα καλα,πολυ σημαντικη παραμετρος για εμενα.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Δεν ξερω πως με κοψανε σημερα.Πρωτη φορα πηγα.Πηρα milf Ρωσιδα την Ελενα.Μασαζ μαπα και απο τα αλλα τιποτα,μα τιποτα.Πως την πατησα ετσι!Δεν ξαναπαταω ποτεεεεεε........!Ασε δε που ζητησα την Αγγελικη αλλα ειχε ρεπο.Δοκιμες ηθελα ο κοπανος.Για ασφαλιτη με περασανε;Παντως απο καθαριοτητα ολα καλα,πολυ σημαντικη παραμετρος για εμενα.
Μάλλον δεν τα "μίλησες" με τη γρια-Λιούντα για να αναψει το πρασινο φως για μάχη  :zfuck:

μεγάλη μουτσούνα η γρια, υπερπαμπάλαια μορφή του χώρου.

ΥΓ: όλοι τρωμε "πετσέτα" κάποια στιγμή, αλλά συνηθως συνοδευεται με ένα καλό μασαζακι... Αυτό που δεν αντέχεται είναι να τρως πετσέτα με μασαζ του κώλου... :headbang: :rockon: :grin: :grin:
 
OP
OP
n.smirni76

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.005
Κριτικές
1.245
Like
190.216
Πόντοι
45.465
Μάλλον δεν τα "μίλησες" με τη γρια-Λιούντα για να αναψει το πρασινο φως για μάχη  :zfuck:

μεγάλη μουτσούνα η γρια, υπερπαμπάλαια μορφή του χώρου.

ΥΓ: όλοι τρωμε "πετσέτα" κάποια στιγμή, αλλά συνηθως συνοδευεται με ένα καλό μασαζακι... Αυτό που δεν αντέχεται είναι να τρως πετσέτα με μασαζ του κώλου... :headbang: :rockon: :grin: :grin:
η Λούτνα μεγάλη μορφή.....μια φορά που είχα πάει και μπήκα κατευθείαν στο ψητό , μου τα μάσαγε.....
όταν με έκοψε απο αυτά που είπαμε...όλα καλά
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Εγω ξερω οτι ξενερωσα.Να εβλεπα και τιποτα μουναρες παει στο διαολο.Αλλα να μου φερνει η χοντρογρια να δω 3 μπαζα,να λεω δεν γαμιεται αφου ηρθα ας κατσω,και να μου τριβουνε την πλατη σαν να με χαιδευει η ξαδελφη μου;Αυτη η Ελενη δε που πηρα,ηταν σαν να ηταν συνεχεια σε αμυνα.Μου ελεγε πως το μαγαζι δεν κανει αλλα πραγματα και χωρις μαλιστα να την ρωτησω.Ε,δεν θα ξαναπατησω οπως εγραψα και νωριτερα.Δεκαετιες τωρα τραβιεμαι στα ιδρυματα και οχι μονο σε αυτα.Κατι δεν πηγε καλα,αλλα δεν νομιζω πως αξιζει να ασχοληθω παραπερα.Εγραψα απλα για την ενημερωση των συναγωνιστων.
 

dms458

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
Πάρε Αγγελικουλα αν δεν εχει φυγει ακομα ή την Λινα την Ευτραφη Ρωσιδα με τις βυζαρες που δεν λεει οχι ευκολα
 

xroma2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψη σημερα μετα απο ενα μηνα που περασα κ μου ειπαν μονο μασαζ  :o :o :o :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom