Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 396K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
31
Like
3.903
Πόντοι
5.595
Κριμα ρε heel για αυτο που επαθες. Ευχαριστουμε για την ενημερωση παντως, κατι τετοια πρεπει να λεγονται, γιατι δε νομιζω να υπαρχει μεγαλυτερο σπασιμο.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.400
Πόντοι
34.612
Ομοίως χθες ξεκινήσαμε μασάζ. Στα 10' χτύπησε η πόρτα του δωματίου και μετά από κάτι ψουψουψου ανακοινώθηκε περιορισμός μόνο σ' αυτό προς μεγάλη έκπληξη της Λίας και ακόμα χειρότερης δικιάς μου. Περιοριστήκαμε σε τσιμπούκι. Μ Α Υ Ρ Ο....

ε απο το τιποτα κατι ειναι κ αυτο
ποτε θα γαμηκουμε σχιστοματικο μουνακι???
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.125
Κριτικές
1
Like
33.144
Πόντοι
6.256
Ομοίως χθες ξεκινήσαμε μασάζ. Στα 10' χτύπησε η πόρτα του δωματίου και μετά από κάτι ψουψουψου ανακοινώθηκε περιορισμός μόνο σ' αυτό προς μεγάλη έκπληξη της Λίας και ακόμα χειρότερης δικιάς μου. Περιοριστήκαμε σε τσιμπούκι. Μ Α Υ Ρ Ο....
Δηλαδη φαση οπως Ερρικα?
Και γαμω τους γριφους η βλαχοπουλου, θα λυθει ομως συντομα απο τα λαγωνικα του μπου
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.163
Κριτικές
4
Like
1.614
Πόντοι
266
..ΜΑΥΡΟ, ΕΙΠΑΜΕ, ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΩΛΟΜΑΓΑΖΟ. ΜΑΥΡΟ.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Το ταϋλανδεζάκι από κοντά είναι πολύ γλυκό, κοντό, ωραίο προσωπάκι. Ντυμένο πολύ σέξυ. Μασάζ πολύ καλό σχεδόν μια ώρα. Δυστυχώς λόγω της κουτοπονηριάς της Λούντας μείναμε εκεί. Δεν είχε δεύτερο μέρος, μου πήραν 60 ευρώ και έφυγα άπραγος. Φυσικά δεν θα με ξαναδούνε, και η μικρή θα μου μείνει απωθημένο. Περισσότερα στην κριτική.
ποπο φιλε ηττα που εφαγες!!!! και σκεφτομουνα να παω για; κανα μασαζακι εκει αλλα τωρα μαυροοοοοο.
 

black11

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
142
Like
2
Πόντοι
1
..ΜΑΥΡΟ, ΕΙΠΑΜΕ, ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΩΛΟΜΑΓΑΖΟ. ΜΑΥΡΟ.

H ιστορία της Αισχύλου 28 με την Λάκυ επαναλαμβάνεταικι εδώ.
Μόνοι τους βγάζουν τα μάτια τους.
Το μποικοτάζ είναι το μόνο που τους αξίζει από δω και πέρα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.975
Κριτικές
490
Like
36.626
Πόντοι
41.447
Τι ειδους κουτοπονηρια επαιξε?
Πολυ αοριστο,
Αφου ο Zero εχει κριτικη

να ξεκαθαρισω πως ειμαι πελατης στην Λιουντα 10+ χρονια
την ιδια ηττα ειχα φαει και εγω τοτε στις πρωτες μου επισκεψεις στο μαγαζι (προ δεκαετιας στην οδο Κομανουδη)
μαλιστα τοτε μπουκαρε η Λιουντα μεσα στο δωματιο και μου εκανε και αυτη μασαζ στο τελος και μου κοβανε και αποδειξη!
μετα εμαθα τα κολπα και εφαγα καλα...
ειχα την εντυπωση οτι εχει βαλει μυαλο και εχει αλλαξει πολιτικη πλεον με τους νεους πελατες αλλα οπως αποδειχθηκε με την περιπτωση heelover αυτο δεν ισχυει...
προτιμα για να ειναι ασφαλης να κανει παιχνιδι μονο με παλιους και γνωστους πελατες και στους νεους ακομα κανει τεστ..
αλλα περασανε οι εποχες που ειχαμε την πολυτελεια να χασουμε λεφτα σε 1-2 επισκεψεις για να μαθουμε..
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Mαυρο στην μανταμ λοιπον .....τουλαχιστον αs κανει μεταγραφη το σχιστοματικο να χαρει ο λαοs .....!!!!  :2funny: :2funny: :hi:
 

black11

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
142
Like
2
Πόντοι
1
Mαυρο στην μανταμ λοιπον .....τουλαχιστον αs κανει μεταγραφη το σχιστοματικο να χαρει ο λαοs .....!!!!  :2funny: :2funny: :hi:

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα αυτό να έχει ήδη συμβεί...
Ανεχώρησε για την συμπρωτεύουσα
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.409
Like
725
Πόντοι
96
Και να σκεφτείτε ότι  αν και αντιταϋλλανδέζος ρατσιστής σκέφτηκα να πάω και εγώ.Τι είναι αυτό ρε μάγκες με τα Ταϋ στην Ελλάδα .Παντού γαμιούνται (στη χώρα τους και αλλού), εδώ μόνο γίνονται σκηνικά τέτοια (θησεώς , Αισχύλου κ.α.)!Βρε ουστ. >:(
 

kopronio

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Περιμενα να κλεισει η εβδομαδα για να γραψω.Περασμα με Πεγκυ/Κατερινα.Ρωσικο θωρηκτο οπως αποδειχθηκε οταν εβαλα το χερακι μου στην τεραστια για τα γουστα μου περιφερεια της.Ειχα καταλαβει εξ αρχης οτι τα κιλα θα ηταν αβασταχτα για τα γουστα μου αλλα το παλεψα.Το μασαζ πραγματι απο τα καλυτερα που μου εχουν κανει.Σε ολο το θανατηφορο κορμι μου.Διαρκεια μασαζ 45 λεπτα τουλαχιστον.Πηγε να αποφυγει το οτιδηποτε στο τελος αλλα ζητησα τουλαχιστον ενα φραπε.Αριστοτεχνικη σε αυτον τον τομεα πραγματι.Υποσχεση για περισσοτερα την επομενη φορα που δεν θα υπαρξει φυσικα,λογω του εκτοπισματος.Πολυ κρεας για τα λεπτεπιλεπτα γουστα μου.Η Λιουντα στην αρχη εκανε την κινεζα στην ερωτηση μου για φουλ προγραμμα.Οι αλλες δυο εκ των οποιων η μια που προανεφερε ο Zero εκτος γουστων μου.Τελικη εντυπωση,μπαζα σοβιετικης κοπης οταν αυτη η χωρα βριθει απο τις ωραιοτερες γυναικες.
 

CAZODURO36

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
65
Like
2
Πόντοι
0
να ξεκαθαρισω πως ειμαι πελατης στην Λιουντα 10+ χρονια
την ιδια ηττα ειχα φαει και εγω τοτε στις πρωτες μου επισκεψεις στο μαγαζι (προ δεκαετιας στην οδο Κομανουδη)
μαλιστα τοτε μπουκαρε η Λιουντα μεσα στο δωματιο και μου εκανε και αυτη μασαζ στο τελος και μου κοβανε και αποδειξη!
μετα εμαθα τα κολπα και εφαγα καλα...
ειχα την εντυπωση οτι εχει βαλει μυαλο και εχει αλλαξει πολιτικη πλεον με τους νεους πελατες αλλα οπως αποδειχθηκε με την περιπτωση heelover αυτο δεν ισχυει...
προτιμα για να ειναι ασφαλης να κανει παιχνιδι μονο με παλιους και γνωστους πελατες και στους νεους ακομα κανει τεστ..
αλλα περασανε οι εποχες που ειχαμε την πολυτελεια να χασουμε λεφτα σε 1-2 επισκεψεις για να μαθουμε..
φιλε και εγω ημουν πελατης της εδω και χρονια (Γ Σεπτεμβριου 151 και  Κουμανουδη) δυστυχως δεν μπορεις τωρα να γραψεις καλα λογια αν και ηθελα .Οσους γνωριζει θα τους ικανοποιησει αν φυσικα γουσταρουν καποια απο τις κοπελες της
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
περασμα αλλα σε ερωτηση απο πριν με τροπο για το παραπανω του προγραμματος καθως δεν ειναι εποχες για ρισκα...η κυρια ηταν ανενδοτη...ξεροθμε κανα συνθημα για να σε αφησει...το εκοψα το μαγαζι ησυχο κ βολευει και η περιοχη αν κ πολ δυσκολο εως απιθανο το κοβω...
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.409
Like
725
Πόντοι
96
Νομίζω ότι το τεστ είναι κόλπο για να φάνε λεφτά χωρίς να δώσουν μπριζόλα.Ο κανόνας σε αυτά τα μαγαζιά είναι να έχουν προστασία και πληροφόρηση αν θα γίνει κάποια έφοδος από την αστυνομία.Συνεπώς το πρόβλημα έιναι η εν λόγω τσατσά που δεν σέβεται τους συναγωνιστές .Μαύρο μέχρι το πραγματικό αφεντικό να την αλλάξει.Άκου να το παίζει δύσκολη! Χα χα! :s&m_2:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.975
Κριτικές
490
Like
36.626
Πόντοι
41.447
η Ταυλανδεζα αγνοειται απο το μαγαζι
οι βυζολαγνοι ομως ας πανε να τσεκαρουν την Ελληνιδα Αλικη
λιγο χοντρουλα με καπως μεγαλο κωλο και πολυ μεγαλα κρεμαστα μασταρια, φανηκε αρκετα θερμη στο σαλονι.... :tits2:  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom