Νέα

Le Cabaret

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.026
Like
226
Πόντοι
36
Κάνουν κι άλλα οι μαυρούλες.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.026
Like
226
Πόντοι
36
Σ' αρέσουν οι μαυρούλες αγοράκι μου?
Αν ακουμπήσεις αρκετά € και σε μάθουν τα δίνουν και τα κάνουν όλα
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

Καταρχην το μαγαζι που ο geopoli313 αναφερεται ειναι στην μοναστηριου τραιντακατι και εχει στην επιγραφη την λεξη cabaret με μεγαλα γραμματα .

Το Le Cabaret βρισκεται εκει που λεει ο ταρατσας .

 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

Αντε και ενα review :

Επισκεψη μετα απο πολυ καιρο στο Le Cabaret . 

Μισογεματο το μαγαζι και καμια 10αρια γυναικες οι οποιες σιγουρα δεν ενθουσιαζουν .
Εχουμε και λεμε :

Σαμανθα : Αχρωμη και αγευστη σοκολατινα . Παντως και η πιο ξενερωτη μαυρη κανει ακροβατικα στην πιστα . Πρεπει να το εχουν στο DNA τους
Mια ξανθια νταρντανα με κοτσιδα . Μετα από δυο ωρες σηκωθηκε από την θεση της για να μας ζητησει χωρο . Ευτυχως στη πιστα δεν ανεβηκε . Μαλλον δουλευε σε κανα κολομπαρο , μπερδευτηκε και βαριοταν να φυγει .
Μια επισης ξανθια με ονομα γερμανικης προελευσης . next .
Μαρια από Αγ. Δομινικο αν θυμαμαι καλα . Η λατινα του μαγαζιου . Περα από αυτο τιποτα το ιδιαιτερο .
Ευα : Κοκκινομαλλικο μωρο από Τσεχια . Σταθερη αξια .
Ντενιζ : Μια γλυκια παρουσια με πολυ μακρια κικτρινομαυρα ραστα μαλλια .
Ναντια : Η ορμωμενη από την Βουλγαρια ναντια είναι μια ερεθιστικη παρουσια με πολλα υποσχομενη σκυλοφατσα . καλος χωρος .
Ανεσια : Πρωην Μαυρογατος . Ξανθο κοντοπουτανο με ενα ζευγαρι μικρα σεξυ κοκκινα γυαλακια . Η επιλογη της βραδιας , μιας και ως γνωστο εχω μια αδυναμια στις petitte ξανθιες . Λεπτο σφιχτο σωμα , κανονικο καλοσχηματισμενο στηθος και πολυ καλος χωρος .

Αυτα ... Δεν νομιζω να ξεχασα καμια .
Ειχα πολυ καιρο να παω Le Cabaret . Η επομενη επισκεψη θα αργησει ακομα περισσοτερο .

Μεχρι την επομενη επισκεψη ...
Να υγειαινουμε και να παιρνουμε χoρους ...

 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Αντε και ενα review :

Επισκεψη μετα απο πολυ καιρο στο Le Cabaret . 

Μισογεματο το μαγαζι και καμια 10αρια γυναικες οι οποιες σιγουρα δεν ενθουσιαζουν .
Εχουμε και λεμε :

Σαμανθα : Αχρωμη και αγευστη σοκολατινα . Παντως και η πιο ξενερωτη μαυρη κανει ακροβατικα στην πιστα . Πρεπει να το εχουν στο DNA τους
Mια ξανθια νταρντανα με κοτσιδα . Μετα από δυο ωρες σηκωθηκε από την θεση της για να μας ζητησει χωρο . Ευτυχως στη πιστα δεν ανεβηκε . Μαλλον δουλευε σε κανα κολομπαρο , μπερδευτηκε και βαριοταν να φυγει .
Μια επισης ξανθια με ονομα γερμανικης προελευσης . next .
Μαρια από Αγ. Δομινικο αν θυμαμαι καλα . Η λατινα του μαγαζιου . Περα από αυτο τιποτα το ιδιαιτερο .
Ευα : Κοκκινομαλλικο μωρο από Τσεχια . Σταθερη αξια .
Ντενιζ : Μια γλυκια παρουσια με πολυ μακρια κικτρινομαυρα ραστα μαλλια .
Ναντια : Η ορμωμενη από την Βουλγαρια ναντια είναι μια ερεθιστικη παρουσια με πολλα υποσχομενη σκυλοφατσα . καλος χωρος .
Ανεσια : Πρωην Μαυρογατος . Ξανθο κοντοπουτανο με ενα ζευγαρι μικρα σεξυ κοκκινα γυαλακια . Η επιλογη της βραδιας , μιας και ως γνωστο εχω μια αδυναμια στις petitte ξανθιες . Λεπτο σφιχτο σωμα , κανονικο καλοσχηματισμενο στηθος και πολυ καλος χωρος .

Αυτα ... Δεν νομιζω να ξεχασα καμια .
Ειχα πολυ καιρο να παω Le Cabaret . Η επομενη επισκεψη θα αργησει ακομα περισσοτερο .

Μεχρι την επομενη επισκεψη ...
Να υγειαινουμε και να παιρνουμε χoρους ...
για αυτο που ειναι στην τανταλου λες το πριβε ι το αλλο το κανονικο???
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Μαρια από Αγ. Δομινικο αν θυμαμαι καλα . Η λατινα του μαγαζιου . Περα από αυτο τιποτα το ιδιαιτερο

αυτη η κοπελα ειναι καπως γεματουλα εχει τσιμπουκοχειλα και καπως πορτοκαλι μαλλια??????????????????????
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

Το Le Cabaret ειναι Ναυμαχιας Λημνου 6 .
 
Στην τανταλου ειναι αλλο μαγαζι και στην μοναστηριου ειναι αλλο .

αυτη η κοπελα ειναι καπως γεματουλα εχει τσιμπουκοχειλα και καπως πορτοκαλι μαλλια??????????????????????

οχι .
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Το Le Cabaret ειναι Ναυμαχιας Λημνου 6 .
 
Στην τανταλου ειναι αλλο μαγαζι και στην μοναστηριου ειναι αλλο .

οχι .
στην τανταλου με μοναστηριου ειναι γωνια και ξυλινο εξωτερικα...
tespa σε αφτο που λεω εγω (στην πανω σειρα) ιπαρχει μια μαρια απο τον αγιο δομινικο δεν ξερω ισως προκειτε για σιμπτωσει.
τελεφταια φορα ποτε την ειδες αυτην την μαρια???
 

trikavlos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
MARCELA ΤΣΕΧΑ ΞΑΝΘΙΑ ΜΙΚΡΟΚΑΜΜΩΜΕΝΗ 27 ΕΤΩΝ ΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΜΙ ΜΕ ΑΠΑΛΟ ΔΕΡΜΑΤΑΚΙ.ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑ ΔΡΑΜΑ ΣΤΟ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΑΛΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΤΟ LE CABARET ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΗΝ ΔΡΑΜΑ.
ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΤΕΜΑΧΙΟ. ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ? ΘΕΜΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΦΡΑΠΕ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

Τι μου θυμησες τωρα ...

Ηταν η αδυναμια μου οταν δουλευε στο Λε Καμπαρε .

Το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι ντεκαφ . Γενικα .

Τωρα τι παιζει στην Αφροδιτη δεν ξερω .

Οντως ωραια γυναικα , γλυκητατη και με καλο χορο .

Νασαι καλα trikavlos ,

Thanks for the memories ...  :boobies:
 

trikavlos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Eυχαριστω Ric Flair ειναι οντως ντεκαφεινε η κοπελα αλλα ειναι τοσο γλυκια που δεν σε πειραζει.
Για καφεδακι εχει αλλα δυνατα τεμαχια στην Δραμα
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Eυχαριστω Ric Flair ειναι οντως ντεκαφεινε η κοπελα αλλα ειναι τοσο γλυκια που δεν σε πειραζει.
Για καφεδακι εχει αλλα δυνατα τεμαχια στην Δραμα

Mε το πρωτο συμφωνω .

Το αλλο μαλλον δεν με αφορα . :)
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Σ' αρέσουν οι μαυρούλες αγοράκι μου?
Αν ακουμπήσεις αρκετά € και σε μάθουν τα δίνουν και τα κάνουν όλα

Συμφωνώ και επαυξάνω για το εν λόγω μαγαζί...Δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες αλλα το Σάββατο πέρασα ΠΟΛΥ όμορφα
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
κυριοι συναγωνιστες μηπως γνωριζεται αν δουλευει ενα ρουμανακι ονοματι αλεσια στο ενλογο μαγαζι? :huh:
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
ξανθια petite με γυαλακια .

καλη επιλογη ...  :boobies:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
ναι αυτη..αρκετα καλη ,λοιπον δειτε στο you tube ενα κλιπακι απο ενα ρουμανικο τραγουδακι στυλ καλομοιρας να τη δειτε να τραγουδαει καποιο ρεφρεν ,εχει σκουρα μαλια και δεν φοραει γυαλια λεγετε oxygen oxygen. εχει φαση... :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom