Νέα

Le Cabaret

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
εσυ λεγετα ολα δημοσια να σου κανουν κ μετα καζουρα κ να σου λενε οτι την πηραμε παρτουζα κ να σε κοροιδευουν κ να δεις μετα πως θα αισθανεσαι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
...σε αυτο εχεις απολυτο δικιο απλα ειποα για αυτην την ιστορια τοσα πολλα γιατι δεν το ξερει κανεισ φιλοσ μου ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΠΗΓΑ.. απλα ηθελα να το μοιραστω με καποιον και διαλεξα εδω γιατι αν το ειχα για μενα το ειχα μεσα μου θα ηταν χειροτερα για μενα
με καταλαβενεις???
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
εσυ λεγετα ολα δημοσια να σου κανουν κ μετα καζουρα κ να σου λενε οτι την πηραμε παρτουζα κ να σε κοροιδευουν κ να δεις μετα πως θα αισθανεσαι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
α αδερφε ξεχασα να σου πω δεν γαμιεται αφτο ειναι αλι8εια τωρα αν της δειξεις κανα καλο χατονομισμα δεν ξερω!!!!!!!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
:2funny: :2funny:  :2funny:
Συνεχίζεις..
 

Επισκέπτης
ε οταν λεω οτι αυτα που λες ειναι για γελια μετα μην αναρωτιεσαι γιατι γελαμε...
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
ναι γιατι αφτην την κοπελα την ευχαριστω παρα πολυ μου διδαξε μου εδειξε μου συμπαρασταθηκε νιωθω περιφανος
οταν πηγα εκει πρωτη φορα πηγα για να παρω κοπελα στο σπιτι δηλαδη για να χωσω πηγα
απο την καθημερινοτητα ειμουν σε αθλια ψυχολογικη καταστασει οχι με καποιον αλλα μονος τα ειχα με τον εαφτο μου αλλα μου αλλαξα ψυχολογια μιλησα αληθινα με εκεινη..
και 8ελω να πιστευω και αφτην.
μου αλλαξε την ψυχολογια... με ελευθερωσε...
δεν καταλαβαινεται
νιωθω κατι παραπανω για αυτην την κοπελα απο το να την ριξω στο κρεβατι.....
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
ε οταν λεω οτι αυτα που λες ειναι για γελια μετα μην αναρωτιεσαι γιατι γελαμε...
σας καταλαβαινω γιατι υπαρχει μια τεραστια διαφορα δεν εγινε σε καποια καφετερια δηλαδη ενα φλερτ ΕΓΙΝΕ ΣΕ STRIPSHOW
σωστα?
 

Επισκέπτης
[move] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


μαλλον θελεις να στο βγαλουμε σε πανο[/move]
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Άστα διαλα ρε
:2funny: :2funny: Δε μπορώ να πιστέψω. Λές και βλέπω στριποταινεία . Μπας και είσαι σερβιτόρος;
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
ελεος
ωραια
τι μου συμβουλεβεται να κανω ρε καζανοβες...???
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Να αλλάξεις και να βγεις στη πίστα
 

Επισκέπτης
ναι ρε φιλε αλλα ολο τα ιδια λεμε...εγω αλλαζω δρομο κ σου λεω βουρ στην στριπτιτζου κ αμα σου ζητησει να πουλησεις κανα σπιτι μην κανεις καμια μαλακια κ της πεις οχι ΕΧΑΣΕΣ  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
ναι ρε φιλε αλλα ολο τα ιδια λεμε...εγω αλλαζω δρομο κ σου λεω βουρ στην στριπτιτζου κ αμα σου ζητησει να πουλησεις κανα σπιτι μην κανεις καμια μαλακια κ της πεις οχι ΕΧΑΣΕΣ  :2funny: :2funny: :2funny:
δεν εχεται καταλαβει ενα πραμα δεν θελω να κανω σχεσι δεν 8ελω να τις δωσω το σπιτι μου(μακαρι να ειχα κιολας με τουσ γονεις μου μενω) δεν 8ελω να την  παωτρεφτω απλα 8ελω να την δω μια τελεθταια φορα τελευταια ομως και να της πω οτι μου αρεσει τιποτα αλλο απλα να μην το εχω μεσα μου και απο την  επομενη μερα 8α την εχω ξεχαση γιαθτο να εισται σιγουροι...
 

Επισκέπτης
ολοι απ αυτο ξεκινανε...να την δουνε μια τελευται φορα κ καταληγουν στην φυλακη καταχρεωμενοι...αστο  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
ολοι απ αυτο ξεκινανε...να την δουνε μια τελευται φορα κ καταληγουν στην φυλακη καταχρεωμενοι...αστο  :2funny: :2funny: :2funny:
οχι ρε φιλε μια ταλευταια φορα να της πω πως νιωθω δεν θελω να εξαρτωμαι απο αυτην απλα 8α την θυμαμαι σαν μια ξεχωριστη γυναικα για μενα σαν μια μοναδικη εμπειρεια
και ας λετε οτι θελετε...
 

Επισκέπτης
η μια θα φερει αλλη μια κ αλλη κ αλλη κ αλλη μωρε κανε οτι θελεις δικια σου ειναι η ζωη καν την οτι θελεις την γωνμη μας λεμε.... :)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
και εσεις το μονο που κανεται ειναι να μου λετα ολο ΜΑΛΑΚΙΕΣ

Ρε φίλε σήμερα μαζί σου έχω ξεσκιστεί στα γέλια. Αφού θες σοβαρή απάντηση, κάνε μια βολτούλα στην εξωτική Χαλκιδική και μετά πιες και το εξωτικό καφεδάκι σου :grin:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
δεν εχεται καταλαβει ενα πραμα δεν θελω να κανω σχεσι δεν 8ελω να τις δωσω το σπιτι μου(μακαρι να ειχα κιολας με τουσ γονεις μου μενω) δεν 8ελω να την  παωτρεφτω απλα 8ελω να την δω μια τελεθταια φορα τελευταια ομως και να της πω οτι μου αρεσει τιποτα αλλο απλα να μην το εχω μεσα μου και απο την  επομενη μερα 8α την εχω ξεχαση γιαθτο να εισται σιγουροι...

Αυτό δεν το είχα δεi :2funny: THREAD
 
OP
OP
G

GEOPOLI313

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φίλε σήμερα μαζί σου έχω ξεσκιστεί στα γέλια. Αφού θες σοβαρή απάντηση, κάνε μια βολτούλα στην εξωτική Χαλκιδική και μετά πιες και το εξωτικό καφεδάκι σου :grin:
δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχεις ξεσκιστει στο γελοιο ειδικα εσυ?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
...Σου είπα, πήγαινε πάρε τον αέρα σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom