Νέα

Λάρνακα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mr24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 414K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.960
Κριτικές
15
Like
11.781
Πόντοι
3.846
Χεχε, θα πέσει κίνηση στην Ουκρανη του φίλου και θα φτάσει η πίπα 60€! :grin:
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
383
Like
541
Πόντοι
81
Χεχε, θα πέσει κίνηση στην Ουκρανη του φίλου και θα φτάσει η πίπα 60€! :grin:
Εν τω μεταξυ αν το καλοσκεφτεις το να ανταλαζουμε δημοσια καλες περιπτωσεις ειναι εγγυημενο οτι τις χαλουμε. Η αλλη ειτε θα καει απο τα ραντεβου και θα ξεπετα τους πελατες ειτε θα ψηλωσει τη τιμη. Παντως να παρει πιππα ολο το φορουμ για 40 ευρω το αμφιβαλω
:grin:
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.758
Like
708
Πόντοι
96
ενομιζω να μας καρτερα εμας για να της ψυλωσει
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
762
Like
570
Πόντοι
86
Όσοι στείλατε πμ σας το έδωσα, να ξεκαθαρίσουμε ότι δεν είμαι νταβατζής όπως ρωτάει κάποιος, ξέρω ότι σας αρέσει το ουκρανορωσσικο και σας την έδωσα, είναι δυνατή πουτανα, λοιπόν έχω και μαύρες αλλά σε αυτές απόλυτη προσοχή
 

mounnodoulos

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2006
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
418
Πόντοι
21
Εν τω μεταξυ αν το καλοσκεφτεις το να ανταλαζουμε δημοσια καλες περιπτωσεις ειναι εγγυημενο οτι τις χαλουμε. Η αλλη ειτε θα καει απο τα ραντεβου και θα ξεπετα τους πελατες ειτε θα ψηλωσει τη τιμη. Παντως να παρει πιππα ολο το φορουμ για 40 ευρω το αμφιβαλω
:grin:
Ανταλλάζοντας δημοσια καλες περιπτωσεις βοηθας την τιμια πουτανα και αντιστοίχως για τις κακες περιπτωσεις. Ετσι βοηθας το επαγγελμα και τους πελατες. Αν δεν μιλα κανεις θα μεινουμε μια παρακμιακη χωρα που απλα ερχονται ψευτοπουτανες στο παζαρακι να κανουν αρπαχτη
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
762
Like
570
Πόντοι
86
Ανταλλάζοντας δημοσια καλες περιπτωσεις βοηθας την τιμια πουτανα και αντιστοίχως για τις κακες περιπτωσεις. Ετσι βοηθας το επαγγελμα και τους πελατες. Αν δεν μιλα κανεις θα μεινουμε μια παρακμιακη χωρα που απλα ερχονται ψευτοπουτανες στο παζαρακι να κανουν αρπαχτη
Φίλε έχουν δίκιο ότι ανεβάζουν τις τιμές οι ίδιοι, πάντως στο ουκρανακι πρόσφερε κάποιος 300€ για να του κάτσει ποψε, αντε συνεχίστε δυνατά και θα ζητάει 500 εβρα σε λίγο
 

costas1988

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
129
Πόντοι
1
Φίλε έχουν δίκιο ότι ανεβάζουν τις τιμές οι ίδιοι, πάντως στο ουκρανακι πρόσφερε κάποιος 300€ για να του κάτσει ποψε, αντε συνεχίστε δυνατά και θα ζητάει 500 εβρα σε λίγο
Φιλε εγω περιμένω ακομα
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.758
Like
708
Πόντοι
96
Όσοι στείλατε πμ σας το έδωσα, να ξεκαθαρίσουμε ότι δεν είμαι νταβατζής όπως ρωτάει κάποιος, ξέρω ότι σας αρέσει το ουκρανορωσσικο και σας την έδωσα, είναι δυνατή πουτανα, λοιπόν έχω και μαύρες αλλά σε αυτές απόλυτη προσοχή
ευχαριστω και δημοσια

εγω για λαρνακα παο σε τουτην Sexy bbw | €50 μονο για πιπα 50 ευρω, χυσιμο στομα, δεν τα καταπινει, που τες καλιτερες πιπες,
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
762
Like
570
Πόντοι
86
ευχαριστω και δημοσια

εγω για λαρνακα παο σε τουτην Sexy bbw | €50 μονο για πιπα 50 ευρω, χυσιμο στομα, δεν τα καταπινει, που τες καλιτερες πιπες,
Δοκίμασε την ουκρανη και ξανά μιλάμε, πήγα και σε αυτή που λες, την πίεσα λίγο και με 50 γάμησα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δοκίμασε την ουκρανη και ξανά μιλάμε, πήγα και σε αυτή που λες, την πίεσα λίγο και με 50 γάμησα
Αλλά έγινε μόνο μια φορά τις άλλες 2 δεν δέχθηκε
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.960
Κριτικές
15
Like
11.781
Πόντοι
3.846
Ανταλλάζοντας δημοσια καλες περιπτωσεις βοηθας την τιμια πουτανα και αντιστοίχως για τις κακες περιπτωσεις. Ετσι βοηθας το επαγγελμα και τους πελατες. Αν δεν μιλα κανεις θα μεινουμε μια παρακμιακη χωρα που απλα ερχονται ψευτοπουτανες στο παζαρακι να κανουν αρπαχτη
Αυτό λέμε εδώ και χρόνια και δυστυχώς είμαστε μόνο 3,4 άτομα που συνεισφέρουμε στα διάφορα θέματα εδώ της Κύπρου.
Βέβαια Κάποιοι τρελαίνονται όταν τους λέμε ότι σκάνε πολλά λεφτά σε πουτανες χωρίς λόγο.

Πάντως δεν ξέρω γιατί όλα ανεβαίνουν τόσο πολύ εδώ στην Κύπρο.
Θυμάμαι Αθήνα γαμουσα σε κάποια στουντιο με 40€ 2 γκόμενες πριν μερικά χρόνια.
Ίσως φταίει ότι δεν έχει μπουρδελα εδώ στην Κύπρο και δεν είναι οργανωμένο το πράγμα.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
610
Like
603
Πόντοι
86
Αυτό λέμε εδώ και χρόνια και δυστυχώς είμαστε μόνο 3,4 άτομα που συνεισφέρουμε στα διάφορα θέματα εδώ της Κύπρου.
Βέβαια Κάποιοι τρελαίνονται όταν τους λέμε ότι σκάνε πολλά λεφτά σε πουτανες χωρίς λόγο.

Πάντως δεν ξέρω γιατί όλα ανεβαίνουν τόσο πολύ εδώ στην Κύπρο.
Θυμάμαι Αθήνα γαμουσα σε κάποια στουντιο με 40€ 2 γκόμενες πριν μερικά χρόνια.
Ίσως φταίει ότι δεν έχει μπουρδελα εδώ στην Κύπρο και δεν είναι οργανωμένο το πράγμα.
Σίγουρα φταίει φίλε, ότι απαγορεύεται ελέγχεται από τη νύχτα, να δούμε πότε θα το καταλάβουν..

Άλλο να κατεβαίνεις Ελλάδα ή Γερμανία και να τις έχεις στη σειρά βιτρίνα και άλλο να είναι κρυμμένες πίσω από ψεύτικες αγγελίες
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.960
Κριτικές
15
Like
11.781
Πόντοι
3.846
Σίγουρα φταίει φίλε, ότι απαγορεύεται ελέγχεται από τη νύχτα, να δούμε πότε θα το καταλάβουν..

Άλλο να κατεβαίνεις Ελλάδα ή Γερμανία και να τις έχεις στη σειρά βιτρίνα και άλλο να είναι κρυμμένες πίσω από ψεύτικες αγγελίες
Γερμανία όμως σε γαμας πιπινι με 20€, ούτε παίρνεις φουλ πρόγραμμα 1 ώρα όπως στην Ελλάδα.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
610
Like
603
Πόντοι
86
Γερμανία όμως σε γαμας πιπινι με 20€, ούτε παίρνεις φουλ πρόγραμμα 1 ώρα όπως στην Ελλάδα.
Οχι με 20 αλλα τριοροφα μπουρδελα που μοιάζουν με ξενοδοχεία, όλες οι γκόμενες καθισμένες στις πόρτες των δοματιων 35-50 ευρώ ταρίφα. Και βλέπεις τι παίρνεις.

Και αν βάλεις αναλογία βιοτικου επιπέδου Γερμανού με Έλληνα φαντάζομαι ισορροπεί
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.960
Κριτικές
15
Like
11.781
Πόντοι
3.846
Οχι με 20 αλλα τριοροφα μπουρδελα που μοιάζουν με ξενοδοχεία, όλες οι γκόμενες καθισμένες στις πόρτες των δοματιων 35-50 ευρώ ταρίφα. Και βλέπεις τι παίρνεις.

Και αν βάλεις αναλογία βιοτικου επιπέδου Γερμανού με Έλληνα φαντάζομαι ισορροπεί
Μιλάς για τα FKK;
Είχα πάει πριν 12 χρόνια στην Φρανκφούρτη σε ένα τέτοιο τεράστιο με 100+ γυναίκες μέσα. Σινεμά, εστιατόριο, μπαρ κλπ εκεί μέσα. Όλες οι γυναίκες κυκλοφορούσαν γυμνές.
Αλλά δεν παίζουν οι τιμές που λες στη Γερμανία,.δεν ξέρω ποιος στις είπε.
70€ είσοδο είχε τότε και για να πάρεις κοπέλα συν 50€+ ανάλογα το πρόγραμμα.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
610
Like
603
Πόντοι
86
Μιλάς για τα FKK;
Είχα πάει πριν 12 χρόνια στην Φρανκφούρτη σε ένα τέτοιο τεράστιο με 100+ γυναίκες μέσα. Σινεμά, εστιατόριο, μπαρ κλπ εκεί μέσα. Όλες οι γυναίκες κυκλοφορούσαν γυμνές.
Αλλά δεν παίζουν οι τιμές που λες στη Γερμανία,.δεν ξέρω ποιος στις είπε.
70€ είσοδο είχε τότε και για να πάρεις κοπέλα συν 50€+ ανάλογα το πρόγραμμα.
Οχι δεν μιλω για FKK, αν πας Αμβούργο που το ξέρω καλά, st. Pauli Reeperbahn είναι σαν το red light αν πάρεις από βιτρίνα γάμησε τα ξέρεις αλλά εχει κτίρια μεγάλα στις τιμές που σου είπα, αφήνω ένα παράδειγμα κάτω για να καταλάβεις λ. Φυσικά αυτά πάλι είναι τουριστικά, μετά από πολύ ψάξιμο ειχα πάει σε πολικατοικιες που ειναι γεμάτες, χτυπάς πόρτα αν σου αρέσει μπαίνεις, καλύτερη ποιότητα περίπου στα 50 αλλά θέλει να ξέρεις τη γλώσσα ή να σου πει κάποιος είχα δυσκολευτεί αρκετά.


Από ότι καταλαβαίνω αυτοί δίνουν ένα ασφαλές μέρος για να δουλέψουν οι κοπέλες και να γαμήσουμε και εμείς..
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.758
Like
708
Πόντοι
96
Δοκίμασε την ουκρανη και ξανά μιλάμε, πήγα και σε αυτή που λες, την πίεσα λίγο και με 50 γάμησα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αλλά έγινε μόνο μια φορά τις άλλες 2 δεν δέχθηκε
θα σου πο, για την αλην, τορα λει οτι το κανει στο προγραμα με 50 ευρω το σεξ, δεν δοκιμασα ποτε, τι λει το σεξ μαζι της?
 

Everythingshoot

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
97
Like
42
Πόντοι
0
Φίλε έχουν δίκιο ότι ανεβάζουν τις τιμές οι ίδιοι, πάντως στο ουκρανακι πρόσφερε κάποιος 300€ για να του κάτσει ποψε, αντε συνεχίστε δυνατά και θα ζητάει 500 εβρα σε λίγο
Έγινε και αυτό σε μαύρη προσπαθούσα να την κλείσω για 100-150 για όλο το βράδι και μου είπε όχι έχει άτομα που τις δίνουν 500
 

FaraoElenos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
72
Like
114
Πόντοι
0
Έγινε και αυτό σε μαύρη προσπαθούσα να την κλείσω για 100-150 για όλο το βράδι και μου είπε όχι έχει άτομα που τις δίνουν 500
Μεν πιστευκετε την καθε μαλακια που σας λαλουν οι πουτανες. Εν αναμενομενο να το παιζει οτι της διουν παραπανω που οτι της διουν πραγματικα.
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
762
Like
570
Πόντοι
86
Μεν πιστευκετε την καθε μαλακια που σας λαλουν οι πουτανες. Εν αναμενομενο να το παιζει οτι της διουν παραπανω που οτι της διουν πραγματικα.
Είναι η πραγματικότητα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξεχάστε την ουκρανη εφαρασετε την
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom