Νέα

Λάρισα - μπουρδέλα/κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα con1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 260K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
δεν ξερω φιλε gl το μωνο που μου ειπε η γρια ηταν οτι πηγε καρδιτσα οι ελβυρα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
δεν ξερω φιλε gl το μωνο που μου ειπε η γρια ηταν οτι πηγε καρδιτσα οι ελβυρα.
πρεπει να κανω καμια καταδρομικη παλι στην hot villa....αν ανοιξε ξανα μπορει να ειναι η ελβιρα εκει....γιατι η ελενα ξαναγυρισε αθηνα οπως ελεχθη στα αθηναικα θρεντ......αρα;.....

στα μεσα στην καρδιτσα αποκλειεται να ειναι γιατι προχτες περασα και εγραψα αναφορα....ηταν μια υπερβαρη ξανθια και μια μιλφ με κοντο μαυρο μαλλι.....
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μολισ τωρα φιλε πηρα τηλ-----η ελβυρα μου ειπε η τσατσα ειναι σε ενα σπιτι αναμεσα σε καρδιτσα και σοφαδεσ που ανοιξε προσφατα τιποτα αλλο δεν ξερω γιατι δεν εχω παει...φιλε gl ελπιζω να σε βοηθησα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
μολισ τωρα φιλε πηρα τηλ-----η ελβυρα μου ειπε η τσατσα ειναι σε ενα σπιτι αναμεσα σε καρδιτσα και σοφαδεσ που ανοιξε προσφατα τιποτα αλλο δεν ξερω γιατι δεν εχω παει...φιλε gl ελπιζω να σε βοηθησα.
ε αυτο θα ναι....αυριο θα εχετε νεα μου....ισως και αποψε αν βολεψει γιατι με την ελβιρα εχω θεμα....ειναι απο τις πολυ καυλιαρες γκομενες και την βρισκουμε καλα μαζι
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καταθεση εχτεσ τη νυχτα στην συλβιατο κοντοπουτανο απο τσεχια.η συλβια εινε ενα κοντο ομορφο κοριτσακι με κανονικα βυζζακια μπαινω στο δωμα και ερχεται σε 5 λεπτακια.αρχιζουμε με αγκαλιτσεσ φυλακια χαδακια κτλ μετα αρχισε ενα γλυψιματακι στο σωμα πολυ καλο και μου περασε την καποτα σιγα σιγα και αρχισε μια τελεια πιπα πολυ καλη χωρισ χερακια και με χαιδεμα στα αα και καλο ρουφηγμα.μετα τησ εξετασα τα ωραια βυζακια τησ οπου τα εγλυφα για 5 λεπτα μια το ενα μια το αλλο σε τρελουσ ρυθμουσ και βαθια ρουφηγματακια .επειτα την ζητησα να κατσει απο πανω οπου και το επραξε και αρχισαμε σιγα σιγα το γαμιση οπου ηταν πολυ καλη με κινισεισ αργεσ στην αρχη αλλα σταθερεσ ακολουθοντασ σε λιγο αφου την σβερκωσα κυριολεκτηκα ςνα τρελλο σφυροκοπημα με το μωρακι να αναστεναζει .το τελοσ ηρθε με αυτην απο κατω οπου την δυπλωσα κυριολεκτηκα και μετα απο λιγο στραγγιξα.πολυ καλη επιλογητο κοντοπουτανο κρυμα που μασ αφηνει σε λιγεσ μερεσ.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
οπα εχασα επεισοδια εδω...νεα αφιξη στην χοτ βιλα? :think: :think: :think:
ανοιξε ο δρομος για σοφαδες??? γιατι κανουν εργα απο οτι ξερω...τελευταια φορα προσβαση απευθειας για σοφαδες δεν γινοταν,μονο με παρακαμψη κ ενα 20 λεπτο  παραπανω διαδρομη.... :huh:
σορυ για το  :offtopic:
(αποκλειεται να χει παει αυτη η ελβιρα στα κεντρικα σπιτακια της καρδιτσας, οι τυπισεσ αυτες που δουλευουν εκει ειναι σταθερες για χρονια,ουτε ο δεσποτης δεν τις κουναει...)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
οπα εχασα επεισοδια εδω...νεα αφιξη στην χοτ βιλα? :think: :think: :think:
ανοιξε ο δρομος για σοφαδες??? γιατι κανουν εργα απο οτι ξερω...τελευταια φορα προσβαση απευθειας για σοφαδες δεν γινοταν,μονο με παρακαμψη κ ενα 20 λεπτο  παραπανω διαδρομη.... :huh:
σορυ για το  :offtopic:
(αποκλειεται να χει παει αυτη η ελβιρα στα κεντρικα σπιτακια της καρδιτσας, οι τυπισεσ αυτες που δουλευουν εκει ειναι σταθερες για χρονια,ουτε ο δεσποτης δεν τις κουναει...)
αυριο μαλλον θα παω να δω
 

demis23

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά έχει κάποιος να μου στείλει με pm το τηλέφωνο του Βύρωνος 25 που δουλεύει η Εύα για να ξέρω πότε έχει βάρδια?
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
οχι φιλε η ελβυρα εφυγε νομιζω καρδιτσα πηγε μου το ειπε χθεσ βραδυ η τσατσα στο μοναδικο σπιτακι στη βυρωνοσ που εινε ψηλα στο 2ο οροφο οπου εργαζονται ηξενια η :tits2:και η συλβια το ομορφο κοντοπουτανο απο τσεχια το οποιο μασ αφηνει σε λιγεσ μερεσ και αυτο παει πατρα μου ειπε,,,,,,,εχουμε και αλλεσ αποχωρισεισ το εμαθα χθεσ,η ατζελα η γαζελλα εφυγε αθηνα,και η μιλενα οι νο1 αρχιδογλυφτρα εφυγε και αυτη...αντε να δουμε τη θα φερουν.
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
περασα πριν λιγο απο βυρωνοσ.στο 1ο σπιτακι η αννα η βυζαρου.στο 2ο η σουζη .στο 2ο οροφο η ξενια η υπερ :tits:.τα αλλα ητανε κλειστα.
 

demis23

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τι βάρδια δουλεύει η Εύα στο Ηφαίστου 25 αυτή τη βδομάδα?
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
φιλε νομιζω η ευα αυτεσ τησ μερεσ εινε μονη τησ μια βαρδια.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
επισκεψη σημερα στη βυρωνοσ στο 2ο οροφο στην ξενια την ουκρανεζα.μπαινω στο δωμα ερχεται σε 5λεπτα η ξενια μου πεταει εξω τησ βυζαρεσ τησ αγκαλιαζομαστε με γλυφει και γω μετα φαιρνω τα βυζομπαλα τησ στο στομα μου,οπου ακολουθει θυλασμοσ απολαυση τη βυζι εινε αυτο θεε μου.μετα την βαζω απο πανω αφου τριβω τον πουτσο μου στα κανονια τησ και τη ζηταω μερικα χαστουκια με αυτα στο πρωσοπο μου.καθεται πανω στον πουτσο μου τρελα εινε ωραια σπασηματακια και χαστουκια ενω παραλληλα ρουφουσα τα απηθανα βυζια τησ.μετα τησ εβαλα απο κατω με τα ποδια ησ να με τιληγουν σαν χραποδι οπου μετα απο ενα καταπληκτικο σφυροκωπημα ηρθε το τελοσ.ενα τιμιω 30αρι μαγκεσ σασ την πρωτινω μονο και μονο για να απολαυσεται αυτα τα απιθανα :tits2:που τρανταζουν τον καμπο :tits:
 

TRAKATOAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2009
Μηνύματα
44
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
μαγκες η ξενια στην βυρωνος μεχρι τι ωρα δουλευει;
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
φιλε νομιζω μεχρι τησ 6 οπου την αλλαζει η συλβια το τσεχικο κοντοπουτανο επισησ πολυ καλο και ομορφω.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
επισκεψη σημερα στη βυρωνοσ στο 2ο οροφο στην ξενια την ουκρανεζα.μπαινω στο δωμα ερχεται σε 5λεπτα η ξενια μου πεταει εξω τησ βυζαρεσ τησ αγκαλιαζομαστε με γλυφει και γω μετα φαιρνω τα βυζομπαλα τησ στο στομα μου,οπου ακολουθει θυλασμοσ απολαυση τη βυζι εινε αυτο θεε μου.μετα την βαζω απο πανω αφου τριβω τον πουτσο μου στα κανονια τησ και τη ζηταω μερικα χαστουκια με αυτα στο πρωσοπο μου.καθεται πανω στον πουτσο μου τρελα εινε ωραια σπασηματακια και χαστουκια ενω παραλληλα ρουφουσα τα απηθανα βυζια τησ.μετα τησ εβαλα απο κατω με τα ποδια ησ να με τιληγουν σαν χραποδι οπου μετα απο ενα καταπληκτικο σφυροκωπημα ηρθε το τελοσ.ενα τιμιω 30αρι μαγκεσ σασ την πρωτινω μονο και μονο για να απολαυσεται αυτα τα απιθανα :tits2:που τρανταζουν τον καμπο :tits:
πραγματικα εχει βυζαρες η Ξενια :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:κ το καλυτερο ειναι οτι τα προσφερει αφοβα για την ικανοποιηση της καυλας μας...προσωπικα οταν περναω απο Λαρισα,ενα απο τα δυο γαμισια μου το αφιερωνω παντα στην Ξενια... :fuck2: :fuck2: :fuck2:
αν κ Η αννουλα που δοκιμασα εχει κ αυτη φοβερες βυζαρες,μελαψες,με καυλωμενη ρωγα...ειναι κ η Αννουλα must.την πηρα τις προαλλες κ μου αρεσαι...πρεπει να παιζουν κ γλωσσοφιλα με την Αννα,θα το δοκιμασω την επομενη φορα..
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
ευη απο ηφαιστου 25 δοκιμασεσ φιλε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom