Νέα

Λάρισα - μπουρδέλα/κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα con1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
3 χρονια ειχα να δω την σουζι
Και σαν να μην περασε μια ημερα
Ιρτηε μεσα με την τσιχλα στο στομα
Συνεχισαμε με παθιασμενα γλωσοφιλα
τρελο γαμησι και σφυροκοπημα για κανα 20λεπτο
Η σουζι να εχει τρελαθει στην καβλα
Να μου λεει συνεχεια οτι γουσταρει να γαμιεται
Και στο τελος μου εδωσε το τηλεφωνο της και εφυγα κυριος με ενα απο τα καλυτερα γαμησια της μπουρδελικης μου καριερας...με την Σουζι και παλι
Ισως η καλιτερη πουτανα που εχς παει ποτε.....ασχετα αν τα χρονια φενοντε πανω της

Σουζι αγαπη !!!!  :rockon:
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Ρε γαμω τις χαζογκομενες μεσα... το τηλεφωνο της Σουζι χαθηκε
Χθες το βραδυ οταν εγραφα κριτικη απο ενα νετ καφε εκει στην τριγωνη πλατεια... περασε απο το τραπεζι μου μια ξανθια χαζογκομενα που τραγουδουσε "μα σε ξεπερασα" απο το τραπεζι μου
Αδειασε το τασακι... πηρε και το χαρτακι (χωρις να το καταλαβω) που μου εδωσε η Σουζι με το τηλ της... και η μαλακο λογικα το πεταξε
Οταν το εψαχνα καταλαβε τι μαλακια εκανε και δαγκωθηκε... ειπα να τις ριξω καμια παναγια αλλα την ειδα που της εφυγε η μαγκια οταν καταλαβε τι εκανε και την προσπερασα την μαλακο

Κανα καλο παιδι να με βοηθησει να βρω το τηλ της Σουζι ? Ειμαι αθηνα τωρα γαμοτο ......  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.773
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
πρωΐνή καταδρομη σημερα στα σπιτακια της λαρισας...πρωτα περασα απο Υφαίστου κ πηγα κατευθειαν στο 25 (στο τριτο σπιτι) με σκοπο να πετυχω την ρωσιδα Ευα που τοσα καλα εχω διαβασει εδω μεσα...αλλα δυστηχως παρολο που ηταν ανοικτη η πορτα κατω,βγηκε η τσατσα-γιαγια στην σκαλα κ μας ειπε(ηταν κ ενας ακομη συναγωνιστης) οτι το κοριτσι ειναι αρρωστο στο νοσοκομειο  :think: :think:(δεν ρωτησα ποια εννοουσε),οποτε την εκανα..
στο μεσαιο δεν μπηκα καθολου γιατι ολο κομοδινα εχω γαμησει εκει,αλλα πηγα στο μπουρδελακι το κοκκινο πανω απο το Λας Βεγκας οπου εκει ειχε ενα milfονι με κοντο ξανθο,αγορε μαλλι,ωραιο σωμα κ βυζι γεματο με μικρη ρωγα.Απο φατσα καλουτσικη,αλλα κατι στο βαριεστημενο υφος της με εκανε να μην περασω σε δωματιο τελικα...
Οποτε συνεχησα για Βυρωνος,οπου πηγα κ κατεθεσα σε πρωτη φαση στο μπλε με την πολυ στενη πορτα(βρισκεται σε οροφο-νομιζω ειναι το 14...),στην γνωστη ουκρανεζα Ξένια με τα τεραστια βυζομπαλα.Το δωματιο καθαρο,με σομπα αναμμενη,καθαρο κρεβατι,σαπουνι,χαρτι,τσοντα στην Τιβι, ολα κομπλε...Η ξενια στο γαμισι πολυ καλη,με πολυ καλο τσιμπουκι,σου δινει κ τα βυζια στην μαπα για ατελειωτο αρμεγμα κ ρουφηγμα.Πολυ δεκτικη σε στασεις κ ελευθερα πιασιματα,δεν κολωνει πουθενα.Φυσικα παιζουν κ εξτραδακια (μην ρωτησετε την τσατσα,συννενοηθειτε μεσα με την Ξενια),εγω πηρα το εξτραδακι μου κ τελειωσα με ισπανικο (γυμνο) στα ομορφα βυζομπαλα της... ;) :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:

Μετα απο καμμια ωρα,ξανα στην Βυρωνος αυτην την φορα επισκευτηκα το διοροφο με την ροζ πορτα,οπου πετυχα την milf βυζαρου Αννα...παιδες τις βυζαρες ειναι αυτες???ειναι σιγουρα 4 αρες με 5 αρες,ομορφες,με μεγαλη καφετι ρωγα..προσωπο ομορφο κ ωραιο μαλλακι,οτι πρεπει για ατελειωτα γαμισια...φυσικα αμεσως εσταξα το 30 αρι κ περασα στο δωματιο...το δωματιο ηταν καθαρο,με ενα αεροθερμο για ζεστη,με νιπτηρα,σαπουνι,χαρτι...ηρθε κ η αννα τα πεταξε ολα κ αρχησε το πανιγυρι...απο τσιμπουκι καλουτσικο,με παραα πολυ δοντι σε σημειο να ψιλοπονας,ειχε παρει κ μια σταση οπου ελευθερα αρμεγα τις τεραστιες,μελαχροινες βυζαρες της.το μουνακι της το ειχε ψιλοαξυριστο -χιππικο,με καβαλησε κ αρχησε το ροντεο.αλλαξαμε κ δυο στασεις,πολυ καλη συμμετοχη η Αννουλα,τα δινει ολα,αγαπαει την πουτσα κ το δειχνει..το μουνι της δεν ειναι πηγαδι,αλλα ουτε κ στενη φυσικα...εχεις καλη αισθηση στο γαμισι,ενω οι τεραστιες καφε ρωγες της ηταν φουλ καυλωμενες,οποτε τις ρουφηξα καλα-καλα...επισης σε χαΐδευει την ωρα που την γαμας,ωραια gfe καταστασουλα..πολυ καλη κ στην συζητηση που πιασαμε μετα,μου ειπε οτι ειναι κρητικια,ανετη στην επικοινωνια...την ρωτησα μεχρι τι ωρα δουλευει κ μου ειπε οτι ειναι απο το πρωΐ μεχρι τις 11 με 12 το βραδι...ενα τιμιο 30 αρακι,θα περασετε καλα οι φιλοι των milf...στα υπολοιπα σπιτακια δεν πηγα μετα,λογω ελλειψης χρονου,αλλα παρατηρησα οτι εχει πεσει πολυ η κινηση γενικα... :(
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
γειασ σασ μαγκεσ.επισκεψη χτεσ τη νυχτα στη βυρωνοσ 19 οπου μετα απο καιρο πετυχα μια μαυρη γαζελα ,αντζελα 22ετων πολυ καλω σωμα και βυζαρεσ φυσικεσ οποτε περασα στω δωμα.ερχεται μετα αποο κανα 5νταλεπτω το μαυρακι αρχιζουν οι αγκαλιτσεσ τα φυλλακια μαγουλο κτλ και εφερε τησ βυζαρεσ στη μαπα μου οπου τησ ρουφηξα κυριολεκτηκα φοβερεσ βυζουμπεσ μιλαμε παιδεσ.μετα αρχισε μια πολυ καλη πιπα με παθοσ χωρισ δοντακια την επιασα απο το σβερκο και την μπουκοσα για τα καλα τρελαμενοσ απο καυλα κοντεψε να πνιγει μιλαμε.μετα εκατσε πανω οπου με γαμησε το μαυρακη πολυ καλο αλογακι με σπαστεσ κινησεισ  πολυ καλεσ με σφυροκοπησε κυριολεκτηκα .....το τελοσ ηρθε με αυτη απο κατο με τα ποδια στουσ ωμουσ μου οπου και την στραγγιξα μαγκεσ,σασ την πρωτινω πολυ καλη για τουσ λατρεισ τησ σοκολατασ το 30αρι επιασε τωπο μπραβο γαζελακη μου.και μια πληροφορια ενα ομορφο πιπινει αννα καινουργιο ητανε εκει που δουλευει η ξενια οι βυζαρου τησ επομενεσ μερεσ θα το κανω ενα τεστ ντραιββββ.αυτα .
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
γεια σασ μια αναφορα με καταθεση απο χτεσ βραδυ απο τα σπιτακια εντοσ πολεωσ.....ολυμπου στο 1ο σπιτακι η αννα οι milfoβυζαρου,στο 2ο η σουζυ η γερμανιδα εσπασε πολυ ρε μαγκεσ αυτη,,,στο 3ο η σονια η ψιλη ρωσιδα αξιογαμιτο πλασμα αυτο ,,,,στο 2ο οροφο η ελβυρα η γαλλιδα,,,,,,,,απεναντι τωρα και ανεβαινοντασ για φρουριο το δεξι ηταν κλειστο και το αριστερω ηταν η μιλενα οι αρχιδωγληφτρα οπου και κατεθεσα ,μαγκεσ το μιλφωνει μιλενα τα δινει ολα στο δωμα αξιζει το 30αρι περασα καλα........τωρα στην ηφαιστου στο 1ο μια λινα ξανθια μιλφ απο θεσσαλονικη,,,,στο 2ο ξανθια βυζαρου δεν θυμαμαι ονοματακι και στο 3ο η συλβια το κοντοπουτανω μελαχροινω τσεχακι.
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
γειασ σασ μαγκεσ.επισκεψη χτεσ τη νυχτα στη βυρωνοσ 19 οπου μετα απο καιρο πετυχα μια μαυρη γαζελα ,αντζελα 22ετων πολυ καλω σωμα και βυζαρεσ φυσικεσ οποτε περασα στω δωμα.ερχεται μετα αποο κανα 5νταλεπτω το μαυρακι αρχιζουν οι αγκαλιτσεσ τα φυλλακια μαγουλο κτλ και εφερε τησ βυζαρεσ στη μαπα μου οπου τησ ρουφηξα κυριολεκτηκα φοβερεσ βυζουμπεσ μιλαμε παιδεσ.μετα αρχισε μια πολυ καλη πιπα με παθοσ χωρισ δοντακια την επιασα απο το σβερκο και την μπουκοσα για τα καλα τρελαμενοσ απο καυλα κοντεψε να πνιγει μιλαμε.μετα εκατσε πανω οπου με γαμησε το μαυρακη πολυ καλο αλογακι με σπαστεσ κινησεισ  πολυ καλεσ με σφυροκοπησε κυριολεκτηκα .....το τελοσ ηρθε με αυτη απο κατο με τα ποδια στουσ ωμουσ μου οπου και την στραγγιξα μαγκεσ,σασ την πρωτινω πολυ καλη για τουσ λατρεισ τησ σοκολατασ το 30αρι επιασε τωπο μπραβο γαζελακη μου.και μια πληροφορια ενα ομορφο πιπινει αννα καινουργιο ητανε εκει που δουλευει η ξενια οι βυζαρου τησ επομενεσ μερεσ θα το κανω ενα τεστ ντραιββββ.αυτα .
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
επισκεψη πριν λιγο στη βυρωνοσ 18 στην αννα τη βυζαρου.και φυσικα καταθεση πωσ να αντισταθεισ αλλωστε σε τετοια μπαλκονια.μπηκα στο δωμα ερχεται και η αννα με αγκαλιασει και αρχιζει να γλιφει το σωμα μου υπεροχα και γλωσιτσα στησ ρωγεσ μου,μετα μου αρχιζει μια βυζομαλακια πολυ καυλα χαστουκιζοντασ τον πουτσο μου με τα υπεροχα βυζομπαλα τησ τα οποια αμεσωσ τα ζητησα στη μαπα μου για εξεταση.καιρο ειχα μαγκεσ να ρουφηξω τετοιουσ βυζαρουσ τα ρουφιξα με μια λυσσα με τρελαναν συναγωνιστεσ τα θυλαζα 5 λεπτα ριχνοντασ και μερικα βυζοχαστουκα στα μαγουλα μου.μετα ανεβηκε απο πανω οπου τησ το καρφωσα και αρχισε η μαχη ,,τρελλα ηταν καθωσ την πηδαγα ταυτοχρωνοσ χαιδευε τα αααα μου πολυ μαεστρικα και μετα την εβαλα απο κατω για λιγω .η καταθεση ομωσ ηρθε ομωσ με αυτην απο πανω και μα χαστουκιδια στα κολομαγουλα τησ ταυτοχρωνα μα βυζωρουφηγμα στησ βυζαρεσ τησ.....πολυ καλα ητανε περασα ωραια συναγωνιστεσ αξιζε οτι πρεπει για τουσ λατρεισ των βυζομιλφωνιον,φιλε dimitris οπωσ τα ειπεσ.λοιπων αρα εχουμε και λεμε    αννα=ξενια  :tits2: καραμελενιαααα.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.773
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
επισκεψη πριν λιγο στη βυρωνοσ 18 στην αννα τη βυζαρου.και φυσικα καταθεση πωσ να αντισταθεισ αλλωστε σε τετοια μπαλκονια.μπηκα στο δωμα ερχεται και η αννα με αγκαλιασει και αρχιζει να γλιφει το σωμα μου υπεροχα και γλωσιτσα στησ ρωγεσ μου,μετα μου αρχιζει μια βυζομαλακια πολυ καυλα χαστουκιζοντασ τον πουτσο μου με τα υπεροχα βυζομπαλα τησ τα οποια αμεσωσ τα ζητησα στη μαπα μου για εξεταση.καιρο ειχα μαγκεσ να ρουφηξω τετοιουσ βυζαρουσ τα ρουφιξα με μια λυσσα με τρελαναν συναγωνιστεσ τα θυλαζα 5 λεπτα ριχνοντασ και μερικα βυζοχαστουκα στα μαγουλα μου.μετα ανεβηκε απο πανω οπου τησ το καρφωσα και αρχισε η μαχη ,,τρελλα ηταν καθωσ την πηδαγα ταυτοχρωνοσ χαιδευε τα αααα μου πολυ μαεστρικα και μετα την εβαλα απο κατω για λιγω .η καταθεση ομωσ ηρθε ομωσ με αυτην απο πανω και μα χαστουκιδια στα κολομαγουλα τησ ταυτοχρωνα μα βυζωρουφηγμα στησ βυζαρεσ τησ.....πολυ καλα ητανε περασα ωραια συναγωνιστεσ αξιζε οτι πρεπει για τουσ λατρεισ των βυζομιλφωνιον,φιλε dimitris οπωσ τα ειπεσ.λοιπων αρα εχουμε και λεμε    αννα=ξενια  :tits2: καραμελενιαααα.
:thumbsup: :thumbsup:τιμια προταση για 30 γιουρια η αννουλα..
 

yianniskyr

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Η ελβιρα που ακριβώς δουλεύει αυτήν την περίοδο?παίζει να κατέβω Λάρισα αυριο οπότε παίζει κατάθεση.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
νομιζω στο σπιτακι πανω απο το λας βεγκας ειπωθηκε οτι  ειναι......
 

yianniskyr

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
ειμαστε σιγουρι για ελβιρα οτι δουλευει πανω απο το λασ βεγγας?
 

tid_ff

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Νομιζω οτι η ελβιρα ειναι στο επομενο απο το λας βεγκας, συμφωνα με αυτα που γραφανε σε προηγουμενα ποστ. Ας μας το διευκρινησει καποιος με οδο και αριθμο για σιγουρα..
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδια παντοσ πριν 1 εβδομαδα οι ελβυρρα δουλευε βυρωνοσ στον 2ο οροφο
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
γειασ σασ μαγκεσ.επισκεψη χτεσ τη νυχτα στη βυρωνοσ 19 οπου μετα απο καιρο πετυχα μια μαυρη γαζελα ,αντζελα 22ετων πολυ καλω σωμα και βυζαρεσ φυσικεσ οποτε περασα στω δωμα.ερχεται μετα αποο κανα 5νταλεπτω το μαυρακι αρχιζουν οι αγκαλιτσεσ τα φυλλακια μαγουλο κτλ και εφερε τησ βυζαρεσ στη μαπα μου οπου τησ ρουφηξα κυριολεκτηκα φοβερεσ βυζουμπεσ μιλαμε παιδεσ.μετα αρχισε μια πολυ καλη πιπα με παθοσ χωρισ δοντακια την επιασα απο το σβερκο και την μπουκοσα για τα καλα τρελαμενοσ απο καυλα κοντεψε να πνιγει μιλαμε.μετα εκατσε πανω οπου με γαμησε το μαυρακη πολυ καλο αλογακι με σπαστεσ κινησεισ  πολυ καλεσ με σφυροκοπησε κυριολεκτηκα .....το τελοσ ηρθε με αυτη απο κατο με τα ποδια στουσ ωμουσ μου οπου και την στραγγιξα μαγκεσ,σασ την πρωτινω πολυ καλη για τουσ λατρεισ τησ σοκολατασ το 30αρι επιασε τωπο μπραβο γαζελακη μου.και μια πληροφορια ενα ομορφο πιπινει αννα καινουργιο ητανε εκει που δουλευει η ξενια οι βυζαρου τησ επομενεσ μερεσ θα το κανω ενα τεστ ντραιββββ.αυτα .
 

tid_ff

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες βρηκε κανενας την ελβιρα? εκανα αναγνωριστικη αλλα πουθενα! αν ξερει καποιος σιγουρα που δουλευει παρακαλω να δωσει πληροφαρια, μην τα γυριζω ολα καθε φορα..
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
οχι φιλε η ελβυρα εφυγε νομιζω καρδιτσα πηγε μου το ειπε χθεσ βραδυ η τσατσα στο μοναδικο σπιτακι στη βυρωνοσ που εινε ψηλα στο 2ο οροφο οπου εργαζονται ηξενια η :tits2:και η συλβια το ομορφο κοντοπουτανο απο τσεχια το οποιο μασ αφηνει σε λιγεσ μερεσ και αυτο παει πατρα μου ειπε,,,,,,,εχουμε και αλλεσ αποχωρισεισ το εμαθα χθεσ,η ατζελα η γαζελλα εφυγε αθηνα,και η μιλενα οι νο1 αρχιδογλυφτρα εφυγε και αυτη...αντε να δουμε τη θα φερουν.
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καταθεση εχτεσ τη νυχτα στην συλβιατο κοντοπουτανο απο τσεχια.η συλβια εινε ενα κοντο ομορφο κοριτσακι με κανονικα βυζζακια μπαινω στο δωμα και ερχεται σε 5 λεπτακια.αρχιζουμε με αγκαλιτσεσ φυλακια χαδακια κτλ μετα αρχισε ενα γλυψιματακι στο σωμα πολυ καλο και μου περασε την καποτα σιγα σιγα και αρχισε μια τελεια πιπα πολυ καλη χωρισ χερακια και με χαιδεμα στα αα και καλο ρουφηγμα.μετα τησ εξετασα τα ωραια βυζακια τησ οπου τα εγλυφα για 5 λεπτα μια το ενα μια το αλλο σε τρελουσ ρυθμουσ και βαθια ρουφηγματακια .επειτα την ζητησα να κατσει απο πανω οπου και το επραξε και αρχισαμε σιγα σιγα το γαμιση οπου ηταν πολυ καλη με κινισεισ αργεσ στην αρχη αλλα σταθερεσ ακολουθοντασ σε λιγο αφου την σβερκωσα κυριολεκτηκα ςνα τρελλο σφυροκοπημα με το μωρακι να αναστεναζει .το τελοσ ηρθε με αυτην απο κατω οπου την δυπλωσα κυριολεκτηκα και μετα απο λιγο στραγγιξα.πολυ καλη επιλογητο κοντοπουτανο κρυμα που μασ αφηνει σε λιγεσ μερεσ.
 

tid_ff

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ποιες κανουν κωλο ξερουμε? :zfuck: :kissass:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
οχι φιλε η ελβυρα εφυγε νομιζω καρδιτσα πηγε μου το ειπε χθεσ βραδυ η τσατσα στο μοναδικο σπιτακι στη βυρωνοσ που εινε ψηλα στο 2ο οροφο οπου εργαζονται ηξενια η :tits2:και η συλβια το ομορφο κοντοπουτανο απο τσεχια το οποιο μασ αφηνει σε λιγεσ μερεσ και αυτο παει πατρα μου ειπε,,,,,,,εχουμε και αλλεσ αποχωρισεισ το εμαθα χθεσ,η ατζελα η γαζελλα εφυγε αθηνα,και η μιλενα οι νο1 αρχιδογλυφτρα εφυγε και αυτη...αντε να δουμε τη θα φερουν.
καρδιτσα που;στην χοτ βιλα; :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom