Νέα

Λάρισα - μπουρδέλα/κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα con1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
και αληθεια gi πωσ γραφεισ τι κανεισ για να γραψεισ κριτικη.
κλικαρισε στο ''προσθεσε νεα κριτικη'' γραψε το κειμενο σου και τιτλο,βαλε βαθμους στα πλαισια και πατα αποστολη....θα δημοσιευτει μολις την δει ο αντμιν....
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μολισ τελειωσεισ σου βγαζει μεσα σε κιτρινη στιλει thenk goy και κατι τετια πανω πανω.
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
γεια σασ αδερφια.περασμα πριν λιγο απο ηφαιστου 25 οπου και πετυχα την ευα την ρωσιδα.ψιλη ομορφη νταρντανα  με φοβερουσ βυζουσ και φυσικα δεν μπορεσα να αντισταθω σε ενα τετοιω αλογω περασα στο δωμα .σε λιγο φτανει η ευα, μαγκεσ τη να πω γιαυτο το κοριτσι οτι να πω θα ναι λιγο ειναι τιμη για τον καμπο και μακαρι να μεινει εδω αξιζει παρρα πολλα. μπραβο ευα μου εμεινα πολυ ευχαριστημενοσ φιλλακια πολλα.
 

yianniskyr

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Παιδί μπορείτε να μου πείτε πια μωρά παίζουν σήμερα απογευματινή βάρδια στα σπίτια?
Λέω να κάνω εξόρμηση σήμερα.
 

demis23

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά η Έυα στο Ηφαίστου 25 παίζει πρωινή βάρδια? Ρωτάω γιατί δεν είμαι από Λάρισα και θέλω να πάω μόνο για Έυα...
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
θα σου πω σε 5 λεπτα φιλε μου
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
σημερα και αυριο πρωι η ευα η ρωσιδα και βραδυ η συλβια το κοντοπουτανω....απο δευτερα πρωι η συλβια και απογευμα η ευα,,,,ελπιζω να σασ καλυψα αδερφια.
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
μολισ γυρισα μαγκεσ απο ηφαιστου στο 3ο και τελευταιο σπιτακι συναντησα τησ συλβια μελαχροινω πιπινακι απο τσεχια με καλο πρωσοπακι,,,,στο δωμα τωρα ηταν πολυ καλη αρχη με πιπα μπουκωμα σκετω ολω μεχρι το λαρρυγγα πολυ καλο πιπωμα μιλαμε με διαρκεια μετα πιπιλισα τα ωραια βυζακια τησ που τα εχωσε στο στομα μου και τα νταντεβε μιλαμε για γκαυλα οπου στη συνεχεια την ζιτησα ευγενικα να κατσει πανω στο πουτσο μου πραγμα που το εκανε αμεσωσ και ακολουθησε σφυροκωπημα ανελεητω με βογγητα.και τελοσ αυτη απο κατω με τα ποδια στα καπακια οπου και την αδειασα και την τελ σταγωνα σαμπανιασ.πολυ καλη αδερφια σασ την πρωτηνω,,,,,προσοχη   ειναι μεχρι 6 το απογευμα απο 10 πρωι.

Πολύ καλό!!! :rockon:
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ε γιαυτο ειμαστε εδω για να βοηθαμε ο ενασ τον αλλων γιαυτο υπαρχει αυτο το χρυσο σαιτ.....αρκει να το κανουν ολι αυτο.
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
γεια σασ αδερφια.περασμα πριν λιγο απο ηφαιστου 25 οπου και πετυχα την ευα την ρωσιδα.ψιλη ομορφη νταρντανα  με φοβερουσ βυζουσ και φυσικα δεν μπορεσα να αντισταθω σε ενα τετοιω αλογω περασα στο δωμα .σε λιγο φτανει η ευα, μαγκεσ τη να πω γιαυτο το κοριτσι οτι να πω θα ναι λιγο ειναι τιμη για τον καμπο και μακαρι να μεινει εδω αξιζει παρρα πολλα. μπραβο ευα μου εμεινα πολυ ευχαριστημενοσ φιλλακια πολλα.
 

demis23

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ αδερφέ, με κάλυψες πλήρως!
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
γεια σασ μια αναφορα με καταθεση απο χτεσ βραδυ απο τα σπιτακια εντοσ πολεωσ.....ολυμπου στο 1ο σπιτακι η αννα οι milfoβυζαρου,στο 2ο η σουζυ η γερμανιδα εσπασε πολυ ρε μαγκεσ αυτη,,,στο 3ο η σονια η ψιλη ρωσιδα αξιογαμιτο πλασμα αυτο ,,,,στο 2ο οροφο η ελβυρα η γαλλιδα,,,,,,,,απεναντι τωρα και ανεβαινοντασ για φρουριο το δεξι ηταν κλειστο και το αριστερω ηταν η μιλενα οι αρχιδωγληφτρα οπου και κατεθεσα ,μαγκεσ το μιλφωνει μιλενα τα δινει ολα στο δωμα αξιζει το 30αρι περασα καλα........τωρα στην ηφαιστου στο 1ο μια λινα ξανθια μιλφ απο θεσσαλονικη,,,,στο 2ο ξανθια βυζαρου δεν θυμαμαι ονοματακι και στο 3ο η συλβια το κοντοπουτανω μελαχροινω τσεχακι.
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
γεια σασ.επισκεψη με καταθεση χτεσ τη νυχτα στο ηφαιστου 25 στην ρωσιδαθεα ευη.τι να πω ρε παλικαρια οτι και να πω γιαυτο το αλογο που εχει αναστατωσει τον καμπο θα ειναι λιγο για αλλη μια φορα καταπληκτικη τελεια πιπα ολεσ οι στασεισ τα παντα τα παντα οι κοπελα την υδρωνει η μαλλων την ματωνει την φανελα αξιζει πολλα ,ενα μεγαλο μπραβο στην ευη τιμαει με το παραπανω το 30αρι.
 

gost1978

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
γεια σασ.επισκεψη με καταθεση χτεσ τη νυχτα στο ηφαιστου 25 στην ρωσιδαθεα ευη.τι να πω ρε παλικαρια οτι και να πω γιαυτο το αλογο που εχει αναστατωσει τον καμπο θα ειναι λιγο για αλλη μια φορα καταπληκτικη τελεια πιπα ολεσ οι στασεισ τα παντα τα παντα οι κοπελα την υδρωνει η μαλλων την ματωνει την φανελα αξιζει πολλα ,ενα μεγαλο μπραβο στην ευη τιμαει με το παραπανω το 30αρι.
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Τι ωρα κλεινουν τα μπουρδελα στην Υφεστου και σε ποιο δουλευει η Σουζι η Γερμανιδα να πας να γαμησω αργοτερα ?
Εκτος απο Σουζυ παιζει καμια προταση καλη στα γειτονικα μπουρδελα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom