Νέα

Λάρισα - μπουρδέλα/κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα con1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
192
Πόντοι
16
οχι απο εκει που σου λεει ο φιλοσ gl εινε πολυπλοκα λιγο ,και θα μπερδευτεισ,κανε αυτο που σου λεω και θα δεισ τι ευκολα εινε.
Σας ευχαριστω ρε παιδια....
Το μονο που μπερδευτικα ειναι οτι εσυ φιλε Piatsovie μου ειπες για πρωινη την Ευη,καιο φιλος gl βραδυνη....
Αν μπορειτε αυτο μονο να μου ξεκαθαρισετε γιατι δεν εχω την ευκαιρια να πηγαινω συχνα λαρισα...
Αν ειναι βραδυνη η ευη,να παω πρωι στην αννα,και το βραδυ στην ευη.....Απλα,ξερει καποιος σιγουρα να μου πει τι ωρα ξεκινου οι βαρδυες?
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
η ευα ξερω αυτεσ τησ μερεσ εινε μονη τησ η αλλη κοπελα μαλωσε με τη γρια και εφυγε και δουλευει απο 11 μεχρι 10 βραδυ.να θυμασαι κτελ λαρισασ και ολα βρεθηκαν μια ευθεια εινε ολα.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
192
Πόντοι
16
εγινε φιλε...και παλι σ ευχαριστω πολυ
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
και να θυμασαι αννα βυρονωσ 18------ευη ηφαιστου 25 το τελευταιο απο τα 3.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καλα :fuck2:περιμενουμε νεα σου :rockon:
 

tid_ff

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
η ευα τι υπηρεσιες προσφερει? :pipa1: :2on1: :zfuck: γυμνο? cim cif? κωλο? :zfuck:
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
192
Πόντοι
16
καλα :fuck2:περιμενουμε νεα σου :rockon:
Λοιπόν...Υποσχεθηκα νεα και θα σας πω ..
Σημερα,ωρα 11μιση το πρωι,αφιξη στην ηλιολουστη Λαρισα.Με χαρτη εκτυπωμενο,βγηκα πανευκολα στην Ηφαιστου.Ανεβαινω για Ευα,μια γιαγια μου ανοιηγει,και μου λεει οτι δεν ηρθε ακομη...
Παω να βρω τη Βυρωνος..Πρωτη φορα στη Λαρισα γαρ(για τετοιες βολτες)...
Ρε σεις μαγκες,την παλευετε εκει?Καλα ρε,πανω στους πεζοδρομους,μεσα στην αγορα και στις καφετεριες,και απεναντι σε ταβερνες,σε ωρες που κυκλοφορει κοσμος,παιδακια,μαμαδες με μωρα,εχετε τα μπουρδελα σας?Μιλαμε τα παιξα...Χωρις πλακα τωρα,και χωρις δοση ειρωνιας.Εμενα δεν με ξερανε εκει,και δεν μ ενδιεφερε αν θα με δει καποιος.Ομως οι ντοποιοι?Και αστο αυτο,το πιο σημαντικο ειναι οτι τετοια μαγαζια,ειναι απαραδεκτο να βρισκονται διασπαρτα στα κεντρα των πολεων,και μαλιζτα σε τοσο ζωντανες (και ομορφες) περιοχες(πεζοδρομοι,παρκα κτλ)..Τελος παντων,θεμα του Δημαρχου σας ειναι αυτο....
Λοιπον,βουρ για Βυρωνος 18,για Αννα βυζαρου....Αντι αυτης εμφανιστηκε ενα χοντρο μπαζο,μια γερμανιδα....Πηγε να μου τον πιασει και εγινα...Μπολτ...
Παω στο 16...Ουτε κι εκει...Το αλλο κλειστο...Τζιφος λεω...
Επιστροφη στην Ηφαιστου.Ξανανεβαινω,και αντι να βρεθω με την Ευα,μιλουσα (ακουγα δηλαδη) την γιαγια για κανα 20 λεπτο να μου λεει την ιστορια της ζωης της,για τα εγγονια της κτλ....Μεχρι τις 12μιση δεν ειχε ερθει η Ευη...
Φευγω και ξαναπειστρεφω στις 8 το βραδυ...Επιτελους την βλεπω....
Εδω μια διαμαρτυρια...Ρε παιδια....Γιατι τοση λαθος πληροφορια?Η ευη ειναι μια κοπελα,ΓΕΜΑΤΗ,ψιλη,με πολλα πιασιματα,και 3αρο-4αρια ΠΕΣΜΕΝΑ βυζια...Και ειδικα στο θεμα του βυζιουθ,ειμαι απολυτος και καθετος διοτι το εχω αναλυσει και ψαξει πολυ.
Παρ ολα αυτα,ειπα να μπω....Εδω μπορω να πω ότι η κοπελα τα δινει ολα....Fake μεν,αλλα βγαζει πολυ παθος και ενταση....
ΔΕΝ θα την ξαναεπαιρνα αφου εμφανησιακα δεν ειναι τιποτα σπουδαιο.Ισα ισαι,μια αδιαφορη νταρντανογκομενα....για τα δικα μου γουστα....Μπορει αυτην την περιοδο η Θεσσαλονικη να μην εχει κατι το εξαιρετικο,αλλα αν η Ευη ηταν στη θεσσαλονικη,θα ηταν μια της σειρας...
Γνωμη μου ετσι?
Λοιπον,να ευχαριστησω και παλι το dimmits,τον gl και τον piatsovio για τις πληροφοριες,ασχετα αν τελικα την Αννα δεν τη βρηκα και η Ευα δεν μου αρεσε(μαλιστα για την Αννα μου ειπα στη Βυρωνος 18 οτι εχει φυγει εδω και 3 μηνες και μπερδευτηκα,αλλα δεν επεμεινα)
Να στε καλα,και ελπιζω σε κατι καλυτερο την επομενη φορα που θα ερθω.Στη βιλλα μακαρι να φερουν καμια βυζαρου αλλα .ΑΔΥΝΑΤΗΗΗΗ

 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.773
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
καλημερα στο θρεντ!! :rockon: :rockon:
καλημερα κ στον συναγωνιστη boosucker.διαβασα την ανταποκριση,ωραιος!! :rockon:
δυο σχολια μονο απο μερους μου.

Την ευα την Ρωσιδα δεν την εχω δει κ δεν την εχω δοκιμασει (την προηγουμενη φορα που πηγα πρωι ελειπε κ ετσι δεν την συναντησα).οποτε δεν εχω ιδεα πραγματικα πως ειναι εμφανισιακα.(κ απο υπηρεσειες οτι διαβασα κ γω απο τα παιδια)

Για την Αννα λογικα σου ειπαν ψεματα,εγω την πηρα στις 11 του μηνος (Μαρτης) κ λιγο που μιλησαμε μετα το φικι φικι μου ειπε οτι θα κατσει Λαρισα λογω δουλειας αυξημενης.μαλλον κατι παιχτηκε κ πηγε αλλη βάρδια ή σε αλλο σπιτι.κριμα θα ηταν καλη περιπτωση να πετυχεις την αννουλα,πιστευω θα καλυπτε τα στανταρντ σου.(τουλαχιστον αν λιγο γουσταρεις ψιλο-milf,θα περνουσες καλα,).
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
192
Πόντοι
16
Φιλε μου καλημερα ακαι σε σενα....Δεν εχω λογο να μην σε πιστεψω...Ηθελα πολυ να πετυχω την αννα,αλλα δυστυχως...
Ελπιζω την αλλη φορα που θα ξανακατεβω,να εχει τιποτα ειτε εκει ειτε στη βιλλα στο στυλ που θελω...Θα παρακολουθω τα pοsts σας
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καλημερα στα παιδια
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
ενταξει εινε και γουστα αυτα τι αρεσει στον καθενα ετσι.εγω αυτη τη στιγμη απο τα σπιτακια εντοσ πολεωσ θεωρω την αννα την ρωσιδα νο1.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.773
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
ενταξει εινε και γουστα αυτα τι αρεσει στον καθενα ετσι.εγω αυτη τη στιγμη απο τα σπιτακια εντοσ πολεωσ θεωρω την αννα την ρωσιδα νο1.
:thumbsup:για τα γουστα κ γω θα συμφωνησω...κατι που μου αρεσει εμενα ή μου κανει κλικ,στους υπολοιπους να μην τους αρεσει καθολου.
piatsovie τσεκαρε τα π.μ σου ,gl επισης...thanx προκαταβολικα αν γνωριζετε κατι. :grin: :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.773
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
boobssucker τσεκαρε π.μ σου,επειδη εχουμε το ιδιο παθος...
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καλησπερα σε ολουσ.μπουρδελοτσαρκα χτεσ τη νυχτα στην πολη.εχουμε και λεμε.....    βυρωνοσ το 1οσπιτι αννα βυζαρου κλειστο......το 2ο σπιτι η σουζη γερμανιδα......στο 3ο η ατζελινα.....και τωρα το καλο τησ βραδυασ .στο 2ο οροφο νεο πιπινακι κουκλαρα πολυ ομορφη μελαχροινη με ωραιο σωματακι γκαυλα σκετη μαγκεσ μονικα απο ρουμανια ειρθε στο σαλονι ολο ναζι με τριανταφυλλο στο αυτακι τησ και αποψε θα υπαρχει καταθεση και αναφορα το βραδυ,,,,,,,,,,απεναντι αριστερα η αννα βραζιλιανα και δεξια κλειστο.         και παμε τωρα ηφαιστου στο 1ο σπιτι το μωνο του καινουργια κοπελα  αλλα μετρια πιπινα και πολυ αδυνατισμενη δεν μου αρεσε αυτη.ηφαιστου 23 επισησ καινουργια μαρια νομιζω ψιλη με ωραιο σωματακι απο βουλγαρια νομιζω ,ευτυχωσ το κομοδινω η λαουρα τα εμασε.και ηφαιστου 25 που εινε η ευη κλειστο και αυτο.....το ζουμι 3 καινουργιεσ αλλα την παρασταση εκλεψαι η μονικα που θα τεσταρω αποψε.αλλα και στο ηφαιστου 23 ψιλη καλη γκομενα ητανε.ενημερωνο το βραδυ μαγκεσ γυρω στησ 11,00.        
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καταθεση πριν λιγο στη μονικα.η μονικα ειναι ενα ομορφω πιπινακι απο ρουμανια μελαχροινω με ωραιο σωματακι .δινω το 30αρι στην κκατερινα και μπαινω στο δωμα,,,,,στα 50ε εχει κωλαρακι για τουσ ενδιαφερωμενουσ.ερχεται σε λιγω το μωρακι αρχιζουν τα χαδακια φυλλακια μαγουλακι κτλ ,ενω ακολουθει τρελω γλυψιμο στισ ρωγεσ μου που με εκανε πυραυλο.μετα τισ ζηταω να γλυψω τα μικρα βυζακια τησ εκει υστερει το πιπινακη κρεμασμενα μικρα βυζακια οπου ομωσ τα εγλυψα με λυσσα.μετα αρχιζει μια πιπα καλη με ορεξη και αργω αλλα σταθερω τεμπο και μετα την πιπα ερχεται η 2η εκπληξη.γυρναει αναποδα οπου μου φερνει το ξυρισμενω πολυ καθαρο μουνακι τησ στο στομα ολα τα λαφτα παιδια και ακολουθησε τρελο 69 με τρελω γλυφομουνι με διαρκεια και χωρισ εξτρα χρεωση πολυ καθαρω χωρτασα να το γλυφω μαγκεσ....μετα τησ ζηταω να κατσει πανω στον πουτσο μου οπου εκατσε και με αργεσ κινησεισ αρχισε να με γαμαει,στενω μουνακι παντωσ ειχε καλα ητανε ανεβαζοντασ στροφεσ με αναψε αλλα το τελοσ δεν ηθελα να δωθει ετσι.....την βαζω απο κατω με τα ποδια στα καπακια οπου εινε η αγαπημενη στασει μου και τησ τα δινω στο μουνακι τησ ολα.μια καλη τιμια επιλογη μαγκεσ 30ε με γλυφωμουνι και 69.και 50ε δινει κωλαρακι το πιπινι.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.773
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
καταθεση πριν λιγο στη μονικα.η μονικα ειναι ενα ομορφω πιπινακι απο ρουμανια μελαχροινω με ωραιο σωματακι .δινω το 30αρι στην κκατερινα και μπαινω στο δωμα,,,,,στα 50ε εχει κωλαρακι για τουσ ενδιαφερωμενουσ.ερχεται σε λιγω το μωρακι αρχιζουν τα χαδακια φυλλακια μαγουλακι κτλ ,ενω ακολουθει τρελω γλυψιμο στισ ρωγεσ μου που με εκανε πυραυλο.μετα τισ ζηταω να γλυψω τα μικρα βυζακια τησ εκει υστερει το πιπινακη κρεμασμενα μικρα βυζακια οπου ομωσ τα εγλυψα με λυσσα.μετα αρχιζει μια πιπα καλη με ορεξη και αργω αλλα σταθερω τεμπο και μετα την πιπα ερχεται η 2η εκπληξη.γυρναει αναποδα οπου μου φερνει το ξυρισμενω πολυ καθαρο μουνακι τησ στο στομα ολα τα λαφτα παιδια και ακολουθησε τρελο 69 με τρελω γλυφομουνι με διαρκεια και χωρισ εξτρα χρεωση πολυ καθαρω χωρτασα να το γλυφω μαγκεσ....μετα τησ ζηταω να κατσει πανω στον πουτσο μου οπου εκατσε και με αργεσ κινησεισ αρχισε να με γαμαει,στενω μουνακι παντωσ ειχε καλα ητανε ανεβαζοντασ στροφεσ με αναψε αλλα το τελοσ δεν ηθελα να δωθει ετσι.....την βαζω απο κατω με τα ποδια στα καπακια οπου εινε η αγαπημενη στασει μου και τησ τα δινω στο μουνακι τησ ολα.μια καλη τιμια επιλογη μαγκεσ 30ε με γλυφωμουνι και 69.και 50ε δινει κωλαρακι το πιπινι.
αξιος!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:με 50 κουλουρι ειναι πολυ δελεαστικη προταση... :fuck2: :fuck2:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
οντωσ μια καλη προταση η πιπινα αξια μπραβο,βλεπω να αρχιζει μια καλη καριερα το πιτσιρικη.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
ειχε ποτε κανα ασπρο τριανταφυλλω στο αυτακι τησ μολισ εβγαινε στο σαλονι.παντωσ οντωσ περασα πολυ καλα με το μονικακι αξιζε με το παραπανω τα 30Ε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom