Νέα

Λάρισα - μπουρδέλα/κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα con1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 260K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
243
Like
33
Πόντοι
1
kalimera se eyxaristo file The_Crafty. mipos omos mporoume na mathoume pou doulevei se poia alli poli exei paei. milame exo kolisei me tin party tis.

δεν κανει τιποτα τυπε...δυστυχως δεν ξερουμε που δουλευει και αν δουλευει πλεον αλλα απ'οτι θυμαμαι ηταν θεσσαλονικια.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
δεν κανει τιποτα τυπε...δυστυχως δεν ξερουμε που δουλευει και αν δουλευει πλεον αλλα απ'οτι θυμαμαι ηταν θεσσαλονικια.
ειπε καποιος διπλα οτι ειναι γιαννιτσα η κοπελα
 

karol3000

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
kalimera file. xereis ti paizei thessalia apo milfonia. an nai pesmou se parakalo
 

karol3000

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
paides kalimera paizei kanena milfoni ellinida kata protimisi sta spitia trikala kai karditsa.
 

xmxm

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Βρεθηκα Vila Erotica την προηγούμενη εβδομάδα .
Σε ενα σπιτι 2 γυναικες και οι 2 εμφανισιακά πολυ ωραίες , 1 ξανθιά - 1 μελαχροινη .

Η ξανθια ηταν η Laura . Παρα πολυ ομορφη σαν μοντελο ξανθια με μπλε ματια και πολυ καλιγραμμο σωμα / στηθος , σαν να βγηκε απο περιοδικο .

Παρόλα αυτα άνθρακας ο θησαυρός , η κοπέλα ηταν μεγάλο ξενερωμα .
Δεν κάνω το ενα , δεν κάνω το άλλο , μην αγγίζεις στήθος , μην με πάρεις ετσι μην αλλοιως .

SOS ΜΑΚΡΙΑ !!!
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
θα έρθω Λάρισα για μια δουλίτσα αυτές τις μέρες..
τίποτα καλό στα σπίτια (η τα δυο στούντιο) με πρόγραμμα cim ?
(αν είναι και ξανθιά θα με υποχρεώσετε  :grin: )
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
θα έρθω Λάρισα για μια δουλίτσα αυτές τις μέρες..
τίποτα καλό στα σπίτια (η τα δυο στούντιο) με πρόγραμμα cim ?
(αν είναι και ξανθιά θα με υποχρεώσετε  :grin: )
για δες προς βιλα μερια μια λιθουανη πρωην στριπερ την λαουρα αν παιζει ακομα.....ανταποκρινεται πληρως σε οτι ζητας.....
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
για δες προς βιλα μερια μια λιθουανη πρωην στριπερ την λαουρα αν παιζει ακομα.....ανταποκρινεται πληρως σε οτι ζητας.....

τη Λάουρα που δούλευε και Αθανασίου Διάκου στο Βόλο ?

(ξανθιά 25αρα περίπου)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
τη Λάουρα που δούλευε και Αθανασίου Διάκου στο Βόλο ?

(ξανθιά 25αρα περίπου)
αυτο που λες δεν το ξερω....εχω κριτικη παντως στο θρεντ της βιλας εροτικας....

της ζητησα να τελειωσω στο στομα της και δεχτηκε και εκανε πολυ καλη τελειωτικη πιπα.....ακολουθως τα φτυνει

αυτη και η ελβιρα η μιλφ που πηγε και βολο τα εκαναν αυτα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
Σημερινη πορνο-καταδρομικη στον αδειο δρομο της Βυρωνος, σημερα 11:30 ωρα Ελλαδος... :zfuck:
Δεν πηγα Υφαιστου λογω ελλειψης χρονου..... :P :P
παω να φαω κατι να στανιαρω κ επανερχομαι με μινι ρεπορταζ κ μινι αναλυτικη περιγραφη της μιας κ μοναδικης καταθεσης που εκανα... :grin:
Αντε να ξεμουχλιασει κ λιγο το θρεντ....

(@μποτοφιλε επειδη με ειχες ρωτησει μεσω π.μ., δεν ειδα αυτο που αναζητεις...) ;)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
Βύρωνος 8:Ανοιχτο,αλλα παρολο τα παρατεταμενα χτυπηματα μου στο κουδουνι,δεν μου ανοιξε κανεις...ή η κοπελα δουλευει χωρις τσατσα κ ηταν στο δωματιο ή δεν γουσταρανε την φατσα μου κ δεν μου ανοιξανε....προσεξα οτι πανω στην γωνια, ανωθεν της πορτας, υπαρχει καμερα για εποπτεια...δε πειραζει αυτοι χασαν. ;)

Βύρωνος 11:Μαρια-στα εμφανισιακα προτυπα της παλιας κ πιο νεαρης Δαναης-αυτο το λεω για να τσιγκλισω τον gl... :grin: :grin:...καταθεση με χλιαρες εντυπωσεις...κοπελα μελαχροινη,νεαρη 20 something,με 3,5 αρι ίσως κ 4 αρακι φυσικο βυζι με ωραια ρωγα,συμπαθητικο προσωπο,μαυρα μαλλια,μικρο κωλο...μου θυμισε την Παλια Δαναη σε συνδιασμο με μια ξαδερφη μου βυζαρου που πολυ θα ηθελα να  :zfuck: :zfuck:...30 γιουρια,ανεβαζω κριτικη μετα.

Βύρωνος 14:Κλειστο...περιμενα οτι θα πετυχω καμμια Αντζελα,αλλα δυστηχως.... :rolleyes: :rolleyes:

Βύρωνος 16:Γυφτακι,με υψος 1 κ 50 με μικρο βυζακι -το οποιο τεχνιεντως το ειχε τραβηξει απο το σουτιεν για να φαιννονται οι σκουροχρωμες ρωγες-με συμπαθητικο προσωπο κ απουσια κωλου,κοινως αδυνατη....ευγενικη,χαμογελαστη,αλλα προσπερασα....ηθελα κατι πιο busty/// :tits2:

Βύρωνος 18:Κλειστο.... :P :P

Βύρωνος 20:Ανοιχτο,δεν περασα,αλλα κατα πασα πιθανοτητα θα ηταν καμμια Ξενια (Ουκρανεζα)...

Ο δρομος αδειος,δεν τσαρκαρε κανεις,μονο τα αδιακριτα βλεματα των Λαρισαιων πετυχα.....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Kυριακη θα παω να δω ντιμιτς αυτην στο 11.....πρωι ή βραδυ ηταν;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
Kυριακη θα παω να δω ντιμιτς αυτην στο 11.....πρωι ή βραδυ ηταν;
ελα γλου,τωρα γραφω την κριτικη,σημερα το πρωι την πετυχα,ωρα 11:30 το πρωΐ. ;)
Εμφανισιακα μου θυμισε ελαφρως την Δαναη στα νιατα της...απο υπηρεσιες ομως τιποτα ιδιαιτερο,ψιλο-κομοδινε φαση.... :P
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
Βύρωνος 11

Σημερινη επισκεψη στον οικο, με σκοπο να βρω κατι για να ξελαφρωσω το πλεοναζον σπερματικο υγρο....:zfuck::zfuck:
τσατσα δεν εμφανιστηκε,μου αυτο-παρουσιαστηκε η Μαρια,μια νεαρη μελαχροινη κοπελιτσα,με ομορφο προσωπακι,μαυρα μαλια,φουρουσε εσωρουχα κ αμεσως το βλεμμα μου καρφωθηκε στο νατουραλ βυζι της νουμερο 3,5 ρι,μπορει κ 4 αρακι...λογω του οτι εψαχνα κατι busty,αμεσως εδωσα το πορνο-εισητηριο των 30 αρων κ εισηλθα στο δωματιο διπλα ακριβως απο την πορτα....το δωματιο μυριζε την κλασσικη μυρωδια του μπουρδελου,ηταν σκοτεινο,με νεροχυτη,σαπουνι κ χαρτι υγειας,σεντονι καθαρο,ψιλο-κομπλε...μονο ενας καλογερος απουσιαζει για τα ρουχα,με αποτελεσμα να τα εναποθεσω σε μια λευκη πλαστικη καρεκλα...

Ισα-ισα προλαβα να γδυθω κ να φρεσκαρω την γενετησια περιοχη κ τσουπ ηρθε στο δωματιο η Μαρια...γδυθηκε,προσεξα τον μικρο της κωλο,γονατισε διπλα μου αμιλητη με κλειστα τα ποδια κ εφαρμοσε την περικαυλιδα για τσιμπουκι....τα ποδια τα κρατησε κλειστα,χωρις να μου δωσει προσβαση στο μουνακι της,της χαΐδευα τον κωλο,οσο αυτη ρουφηξε ατεχνα την τσαπου,προσφεροντας μια τυπικη,βαρετη,ολιγολεπτη πιπα....την εστησα ιεραποστολικα,οπου με αφησε να παιξω ελευθερα με τα χορταστικα της βυζομπαλα,εγλυψα κ κανα δυο φορες τις σκουροχρωμες ρωγες της,την καρφωσα σε διαφορα τεμπη,με βαθιες διεισδυσεις,ενω αυτη μου χαΐδευε ανεπαισθητα την πλατη...ακολουθησε πισωκολλητο,οπου εκει ανεβασα στροφες κ ολοκληρωσα,θωπευοντας τα κρεμασμενα-λογω βαρυτητας βυζια της....η Μαρια σε ολη την διαρκεια της συνουσιας ηταν/ειναι αμιλητη,φιλια δεν ειχαμε,μονο χουφτωματα απο μερους μου:glasses::glasses:...απλα μου στηθηκε με ανοιχτα τα ποδια κ γω σαν ακουραστος εργατης της ηδονης,παλινδρομουσα μεσα στον κολπο της...κρεμα στο μουνακι της δεν διεκρινα,ηταν γενικα καλη η αισθηση της διεισδυσης...:zfuck::zfuck:
Οταν τελειωσαμε,μου ειπε οτι δουλευει μερα παρα μερα,απο το πρωΐ μεχρι τις 5 το πρωΐ....μου το ειπε ρομποτικα,οπως κ οτι θελει να ξαναπαω...:think:...ειναι κ οι μοναδικες κουβεντες που ακουσα απο το στομα της...αν θα ξαναπηγαινα,μονο κ μονο για τα βυζομπαλα της.....κατα τα αλλα ψιλο-κομοδινε φαση....παρκινγκ 9 γιατι ημουν πεζος...αλλιως ουτε κατα διανοια με αυτοκινητο στην Βυρωνος....
 

karol3000

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΠΙΑΤΣΕΣ ΣΤΗΝΝ ΛΑΡΙΣΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ. ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΤΕΛΩΝΕΙΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΠΟΥ ΠΑΡΚΑΡΟΥΝ ΤΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ. ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ? ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΠΙΟΣ ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΞΕΡΩ. ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΩΡΕΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ Η ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΣΗΜΕΙΟ Η ΚΑΠΟΙΟ ΞΕΝΟΔΟΣΕΙΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΛΑ. ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΥΧΝΑ ΛΑΡΙΣΑ
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΠΙΑΤΣΕΣ ΣΤΗΝΝ ΛΑΡΙΣΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ. ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΤΕΛΩΝΕΙΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΠΟΥ ΠΑΡΚΑΡΟΥΝ ΤΙΣ ΝΤΑΛΙΚΕΣ. ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ? ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΠΙΟΣ ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΞΕΡΩ. ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΩΡΕΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ Η ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΣΗΜΕΙΟ Η ΚΑΠΟΙΟ ΞΕΝΟΔΟΣΕΙΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΛΑ. ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΥΧΝΑ ΛΑΡΙΣΑ
σε αυτο το ερωτημα που θετεις μονο το αξιοτιμο μελος piatsovios μπορει να σε βοηθησει κ να σου απαντησει...αυτος ειναι που γνωριζει την πιατσα σε Λαρισα. ;)
 

karol3000

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΑ. Π[ΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΠΕΡΑ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΜΙΛΦ ΕΛΛΗΝΙΚΟ  ΜΕ ΜΑΓΑΛΟΥΖ ΒΥΖΟΥΣ Η ΜΕ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑ. ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΟ ΜΠΑΡ ΚΑΙ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΛΑ.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΑ. ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΠΕΡΑ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΜΙΛΦ ΕΛΛΗΝΙΚΟ  ΜΕ ΜΑΓΑΛΟΥΖ ΒΥΖΟΥΣ Η ΜΕ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑ. ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΟ ΜΠΑΡ ΚΑΙ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΛΑ.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
Σημερινη πρωΐνη καταδρομικη στα ξεχασμενα τσαρδια της Λαρισας. :knockinb: :knockinb:
Η βολτα εγινε σπαστα πρωτα σε Υφαιστου κ μετα Βυρωνος...ενδιαμεσο διαλειμμα με φαγητο στα γκουντις λογω λιγουρας. :grin:

Υφαιστου 11:Ειδα την τσατσα να σφουγγαριζει το κεφαλοσκαλο...μολις ειχε ανοιξει,προσπερασα...
Υφαιστου 23:Σαρα,ξανθια,με φυσικο 2,5 στηθος,ωραια φατσουλα,μοντελε σωμα με ωραιο κωλο.Ηλικιακα καπου στα 25 την εκοψα...πρωτη καταθεση εδω στα 30 ευρω...καλα ηταν,εντυπωσεις αναμεικτες,θα ανεβασω κριτικη αργοτερα...
Υφαιστου 25:Στελλα μελαχροινη,με ωραιο σωμα,λευκα εσωρουχα,ωραιο στηθος 3 αρακι χαλαρα,,,,Ηλικια την κανω γυρω στα 30....την εχω ξαναπαρει κ ειναι σουπερ,αλλα συτη την φορα εψαχνα κατι διαφορετικο.... ;)

Διαλειμμα για φαΐ κ καυλαντισμα...οι Λαρισαιες εχουν σουπερ μεγαλα βυζια,τροφαντα κ λευκα τα οποια αναπιδουν χαριτωμενα οπως περπατανε...δεν ξερω τι τρωνε κ εχουν τοσο ωραια βυζια,αλλα ειναι χαρμα οφθαλμων να τα παρατηρεις....

Μετα το φαΐ,βολτα στην Βυρωνος...σε πολλα σπιτια οι τσατσαδες καθοντουσαν απ εξω κ συζητουσαν με κατι περιεργους τυπους,ενας-δυο απ αυτους με κοιταγαν εντονα...(το αναφερω γιατι εγινε σκηνικο μετα)...

Βύρωνος 18:η τσατσα μου παρουσιασε μια τυπισα με μικρο βυζι,αδιαφορη φατσα κ ελαφρως ανοιχτη περιφερεια...μολις εκανα να φυγω αρχησε να γινεται ελαφρως πιεστικη κ μου προτεινε να περασω ακομη κ με 25...αποχωρησα.
Βύρωνος 16:Δεν ανεβηκα μιας κ η τσατσα ειχε θρονιαστει μπροστα στην πορτα,καθονταν οκλαδον κ συζητουσε με εναν αντιπαθη τυπο...λογικα θα ειχε εκεινη την πιτσιρικα την μελαχροινη που θα ειδα τις προαλλες....
Βυρωνος 14:εδω ειχε μια κοπελιτσα με κοκκινα εσωρουχα,χρωμα σωματος μελαχροινο,κοντο μαλλακι καστανοξανθο (εαν διεκρινα καλα),μοντελε σωματακι κ ενα περιεργο βλεμμα ψιλομαγκε...βυζι μικρο...προσπερασα κ εφυγα...
Βύρωνος 20:δεν μπηκα,αλλα μαλλον Ξενια(?)
Βύρωνος 11:επισης προσπερασα...κατα 90% Μαρια...
Βύρωνος 8:Καμμια φορα ο νομος του Μερφυ μεταξυ αλλων αναφερει:να περιμενεις παντα να τριτωσει το ''κακκο''... :rolleyes:
την προηγουμενη φορα στο συγκεκριμενο τσαρδι ειχα χτυπησει κουδουνι,αλλα δεν μου ανοιξανε...αυτην την φορα χτυπαω κουδουνι κ περιμενω...Πριν ανοιξει η πορτα, εμφανιζεται απ πισω μου ενα απο τους τυπους που με κοιταγανε περιεργα απο την στιγμη που αρχησα να τσαρκαρω στα κατω σπιτια της Βυρωνος...μεσηλικας,σκεβρωμενος,με γυαλια μυωπιας,γυφτος μου φανηκε κ μου λεει:αστην αυτην ειναι δικη μου...κ με σπρωχνει επιτακτικα δυο φορες στον ωμο,για να παραμερισω...ειναι δικη μου σου λεω,φυγε απο εδω... :S :S :huh:
του ειπα να μην με ξανακουμπησει κ αμεσως ''φορτωσα''...Αν σιχαινομαι κατι σε αυτην την κωλοκοινωνια που ζουμε,ειναι το να ερθει καποιος, σαν τον γαμια στην τσοντα, κ να απλωσει χερι πανω μου...δεν μπορω,τα περνω σαν τρελος στο κρανιο...αρχισα να φωναζω,ενω εκεινη την στιγμη ανοιγει η πορτα κ βλεπω μια τυπισα ξανθια Σοφια (την αποκαλεσε ο νταβας,ο οποιος με προσπερναει στιγμιαια κ χωνεται μεσα)...Δεν το συνεχισα το θεμα για δυο λογους:πρωτον ημουν μεχρι το λαιμο απο το φαί των γκουντις κ δευτερον θεωρω ξεπεσμο να δερνω ενα μεσηλικα γυφτο-νταβα στην μεση κεντρικης περιοχης στην Λαρισα...γιατι σιγουρα θα τις ετρωγε,δεν θα μου την γλιτωνε...φυσικα σηκωθηκα κ εφυγα...ουτε λογω για καταθεση...
Στα τοσα χρονια που τσαρκαρω σε πολλες περιοχες ανα την Ελλαδα δεν μου εχει τυχει ποτε κατι τετοιο...ειδικα μερα μεσημερι...δεν ξερω αν ο τυπος ''ψαχνοταν'',αλλα σιγουρα ειχε σχεση με τα σπιτακια,μιας κ τον παρατηρησα να ομιλει σε ολες τις τσατσαδες στα κατω σπιτια...η μονη εξηγηση που μπορω να δωσω ειναι οτι με ειδε να μπαινοβγαινω στα σπιτια κ να μην καταθετω τον οβολο μου κ μαλλον με θεωρησε μπανιστηρτζη...στα αρχιδια μου ομως,αφου καμμια γκομενα δεν με αρεσε,με το ζορι θα περναγα??την επομενη φορα ή δεν θα ξαναπατησω στο 8-αρι ή θα παω με αδειο στομαχι για να ρεφαρω κ οτι βγει... :s&m_1: :s&m_1:...γιατι ακομη τον σκεφτομαι κ τα περνω κρανιο.... :huh:
Στο τελος γυρισα απο Υφαιστου...στο Υφαιστου 11:ειδα την πουτανα με πολιτικα να συνοδευεται απο τον νεαρο αλβανο-νταβα της κ να ανεβαινει την σκαλα...Ξανθια με αδιαφορη φατσα,μονο βυζι μεγαλουτσικο διεκρινα....δεν μου εκανε κλικ κ εφυγα...ειχα κ τα νευρα μου... :huh: :huh:


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom