Νέα

Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laertiosgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 418K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Και μια συμπλήρωση .... ότι κυκλοφορεί στο δρόμο θα το βρεις μέχρι της 21:30 άντε 21:45 μετά η ΕΛΔΥΚ επιστρέφει στο στρατόπεδο και τα κοριτσάκια σπίτι τους.

Κύπριος μου είπε ότι οι περισσότερες (Κινέζες) είναι φοιτήτριες ή ως τέτοιες έχουν έρθει και βγάζουν τα προς το ζήν με αυτό το τρόπο.  Εγώ αμφιβάλω λίγο γιατί είναι μεγαλύτερες σε ηλικία από μια φοιτήτρια αλλά το καταθέτω ως πληροφορία.

ετσι ειναι
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Είχα πάει πέρσι Κύπρο στο βόρειο τμήμα να επισκεφτώ μια Ρωσίδα,το βόρειο τμήμα το έχουν κάνει κυριολεκτικά κώλο οι Τούρκοι δεν αξίζει να πατήσει κανείς εκεί.Μετά πέρασα μία μέρα στο ελληνικό τμήμα και επισκέφτηκα Αγία Νάπα.Μιλάμε για πολύ μουνί.Φαληράκι επί τρία περίπου.Φοβερές Αγγλίδες,Σκανδιναυές αλλά αυτές που γαμιούνται είναι οι ρωσίδες τουρίστριες που κυκλοφορούν κατά χιλιάδες.Οι Κύπριοι δε λένε τίποτα εμφανισιακά(είναι σγουρομάλληδες σαν τους Αιγύπτιους,Σύριους κτλ) αλλά γαμάνε τα ρωσίδια μαζικά.
Εγώ χτύπαγα Ρωσίδες παντρεμένες,Σκανδιναυές γινόταν της πουτάνας.Εμεινα μόνο ένα βράδυ αλλιώς σίγουρα κάτι θα έπαιζε.

εχει αρκετο μουνι εκ Βαλκανιων και Σιβηρίας, Αγία νάπα οντως εχω ακουσει γινεται χαμος το καλοκαιρι απο ξεκωλα Βρετανίδια και ρωσίδια ... για τους Κυπριους που λες οντως αν δεν τους ακουσεις να μιλανε νομιζεις πως ειναι Συριοι ή Ιρανοί  :cheesy:
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
αργησες κατι δεκαετιες φιλε,μονο ματι θα παρεις τα ξεκωλα βρετανιδες χαχαχα ασε που μπαζα ειναι οι περισοτερες συν το οτι στα μπαρ που συχναζουν για καθε αγγλιδα αντιστοιχουν 10 αγγλοι γυρω τους.φετος ιδικα μονο αντρες εβλεπες σχεδον νεαρας ηλικιας,οι κοπελες συνοδευονταν απο αυτοες η ηταν 10 φιλες μαζι πιασμενες χερι χερι και εκαναν παρεα μονο αγγλους.οι ρωσιδες απλα αφραγκες,κακασχημες και πολλες βιζιτες τελετευας σειρας!οι ρωσιδες που ονειρευεσαι πανε μονο λεμεσο και εχουν ρωσους σπονσορες,εχουν και αυτες χρημα χαχαχαχ.αν ηταν ετσι οπως νομιζεις με τις ρωσιδες θα ημουν εκει ολη μερα αντι σχεδον ολο το καλοκαιρι ουκρανια χαχαχαχ.καλη διαμονη και ελπιζω να βρεις καμια πιθηκα βιετναμεζα να γαμησεις.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
αργησες κατι δεκαετιες φιλε,μονο ματι θα παρεις τα ξεκωλα βρετανιδες χαχαχα ασε που μπαζα ειναι οι περισοτερες συν το οτι στα μπαρ που συχναζουν για καθε αγγλιδα αντιστοιχουν 10 αγγλοι γυρω τους.φετος ιδικα μονο αντρες εβλεπες σχεδον νεαρας ηλικιας,οι κοπελες συνοδευονταν απο αυτοες η ηταν 10 φιλες μαζι πιασμενες χερι χερι και εκαναν παρεα μονο αγγλους.οι ρωσιδες απλα αφραγκες,κακασχημες και πολλες βιζιτες τελετευας σειρας!οι ρωσιδες που ονειρευεσαι πανε μονο λεμεσο και εχουν ρωσους σπονσορες,εχουν και αυτες χρημα χαχαχαχ.αν ηταν ετσι οπως νομιζεις με τις ρωσιδες θα ημουν εκει ολη μερα αντι σχεδον ολο το καλοκαιρι ουκρανια χαχαχαχ.καλη διαμονη και ελπιζω να βρεις καμια πιθηκα βιετναμεζα να γαμησεις.
Αρα η μόνη λύση ειναι το Αγρινό  :2funny:Και αυτο πρεπει να το φορτωσεις σε κανα αγροτικο να το πας στα Κατεχώμενα να το  :zfuck: και μετα οταν ξεκαβλώσεις να το γυρισεις παλι στις ελευθερες περιοχες  :2funny:
 

Συνημμένα

  • agrino.png
    agrino.png
    108,4 KB · Εμφανίσεις: 22
  • agrino2.png
    agrino2.png
    68,5 KB · Εμφανίσεις: 28

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
τα κλαμπ μονο 2-3 δουλευαν αλλα δεν ειχε κοσμο,οι αγγλοι επιναν νωρις μετα που εκλιναν 1-2 η μπυραριες ηταν αφραγγοι,μευθσμενοι και την εβγαζαν στισ πισινες των διαμερισματων τους.οι ρωσιδες ανυπαρκτες γενικα,τις μαζευουν τα ξενοδοχεια με τα ολλ ινκλουσιβ προσφορες και αφραγγες που ειναι δεν χρειαζεται να ξοδευτουν πουθενα.στο κοντακτε το ρωσικο φεισπουκ μου εκαναν επιθεση κατι ρωσοι που ελεγα για 10 μερεσ θελουν 3000 ευρο,ελεγαν αυτοι 2 ατομα 10 μερεσ ειχαν 400-500 ευρο και ουτε τα μισα δεν εφαγαν!τους ρεζιλεψα και τους ειπα οτι αυτα τα λεφτα τα τρωω την μερα στην μοσχα και τα μισα στην ουκρανια χαχαχαχ,ολο γυφταριο υρθανε.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
Αρα η μόνη λύση ειναι το Αγρινό  :2funny:Και αυτο πρεπει να το φορτωσεις σε κανα αγροτικο να το πας στα Κατεχώμενα να το  :zfuck: και μετα οταν ξεκαβλώσεις να το γυρισεις παλι στις ελευθερες περιοχες  :2funny:
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
διμητρακι οταν λενε για ρωσιδες ξερεις τι φανταζονται θα γαμησουν,αλλα εχουν πιο πολλες πιθανοτητες να γαμησουν αγρινο παρα αυτεσ που φανταζονται χαχαχα.αν δεις τι αθλιες ειχε η αγια ναπα ουτε ο αλγερινος φιλος σου δεν τισ γαμουσε
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
διμητρακι οταν λενε για ρωσιδες ξερεις τι φανταζονται θα γαμησουν,αλλα εχουν πιο πολλες πιθανοτητες να γαμησουν αγρινο παρα αυτεσ που φανταζονται χαχαχα.αν δεις τι αθλιες ειχε η αγια ναπα ουτε ο αλγερινος φιλος σου δεν τισ γαμουσε
Ο Αλγερινός στην αρχη κυνηγαει της μέτριες μετα οσο περναει η ωρα ριχνει τον πύχη  :2funny:και κατα της 5 το πρω'ι' κυνηγαει οτι βρει και λεει καλητερα απο το τιποτα!Συνηθως φευγει μονος του  :jerking: :2funny:στο Νόβγκοροντ οταν πηγαινα ηταν η ουρά μου  :2funny: πηγαινε απο πισω μπας και παρει κανενα αποφάγι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

totisxxx

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2014
Μηνύματα
196
Like
124
Πόντοι
1
masaz ennois me 20??stile to til tis..:)

* Θα σε παρακαλέσω να χρησιμοποιείς ελληνικούς χαρακτήρες, όπως αναγράφεται και στους κανόνες του forum
 

drummercy004

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
γειά σας παίδες είμαι νέος σε αυτό το φόρουμ και ψάχνω για κάτι φτινώ στην λεμεσό καμία βιετναμέζα κινέζα :cheesy: οπιός έχει κατι να μ στείλη πμ τηλεφωνά πλεαζζζ
 

mits1233

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2015
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
kalispera magges kai apo mena an kserete kana spitaki me kana 30ari larnaka leukosia kai thelete stilte kana pm

* Θα σε παρακαλέσω να χρησιμοποιείς ελληνικούς χαρακτήρες, όπως αναγράφεται και στους κανόνες του forum
 

cytrack

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2015
Μηνύματα
18
Like
6
Πόντοι
0
υπαρχει κανενα τιλ καμιασ κινεζας βιετναμ????
 

Papi34

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Παιδιά... θα σας πω για 2 (3) περιπτώσεις που γνωρίζω.. Ρουμάνες και ΚΟΡΜΑΡΕΣ!

Η πρώτη περίπτωση είναι η πιο κάτω... υπάρχουν αρκετά λινκ με αυτήν διότι γυρίζει την Κύπρο και μένει σε διάφορα ξενοδοχεία σχετικά ακριβά. Πριν λίγες μέρες ήταν Λευκωσία στο τετράστερο hotel που βρίσκεται απέναντι από τις στάσεις λεωφορείων κοντά στη Λήδρας (δεν λέω το όνομα του hotel γιατί δεν ξέρω αν πρέπει). Τώρα έχω την εντύπωση βρίσκεται Λάρνακα... Εγώ πήγα μαζί της στη Λεμεσό πριν κανένα μήνα... είναι όπως ακριβώς την βλέπετε στις φώτος... δεν χρειάζεται να περιγράψω κάτι γιατί μπορείτε να δείτε ακόμη και το πρόσωπο της..! πέρασα αρκετά καλά και το κόστος είναι γύρω 100 την ώρα! [Έχει διάφορες τιμές σε κάθε αγγελία. Εγώ έδωσα 100 για 2 φορές κι έκατσα μαζί της σχεδόν μία ώρα και βγάλαμε και φώτος (δέχεται και βίντεο)]


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Η άλλη περίπτωση είναι 2 κορίτσια τα οποία εγώ προσωπικά δεν επισκέφθηκα. Βρίσκονται σε 4**** hotel παραλιακά στη Λεμεσό (το όνομα του πάρθηκε από ένα από τους 12 θεούς του Ολύμπου) ζητάνε κι αυτές 100-120 την ώρα. ΑΛΛΑ το ωραίο είναι ότι κάνουν DUO με 180-200 την ώρα!

Η μία είναι αυτή

Η άλλη αυτή

Και οι δύο μαζί, φώτος με πρόσωπο..

ΥΓ. για τις πιο πάνω δεν μπορώ να εγγυηθώ διότι δεν πήγα.. αν ξέρει κανείς κάτι ας μας πει..
 

christofer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
238
Like
67
Πόντοι
1
Καλημέρα

Έχει επισκεφτεί κάποιος το
Edit: Διόρθωση συνδέσμου

To έχω εντοποίσει και έγω και θα το επισκεφτώ συντομα... Δεν το επιχείρισα ακόμα λόγο αποστασης. Αν έχει  δοκιμάσει  κάποιος ας μας  πεί εντυπώσεις......
 

Cypriotguy

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2011
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0
Κοπελια εχω τηλεφωνα για Πολονεζα (λεμεσο)με μεγαλα βυζια 40 ευρω μασσαζ, πιππα με χυσιμο στομα, κανει και σεξ αλλα δεν πηρα.εχω κιαλλα αλλα ανταλλαζω με αναλογο η με βιετναμεζα. Αν δεν εχετε τηλεφωνο η δεν θα δωσετε μην στειλετε μυνημα
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.704
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Κοπελια εχω τηλεφωνα για Πολονεζα (λεμεσο)με μεγαλα βυζια 40 ευρω μασσαζ, πιππα με χυσιμο στομα, κανει και σεξ αλλα δεν πηρα.εχω κιαλλα αλλα ανταλλαζω με αναλογο η με βιετναμεζα. Αν δεν εχετε τηλεφωνο η δεν θα δωσετε μην στειλετε μυνημα
όχι ρε γμτ στη Λεμεσό το Πολωνεζάκι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom