Νέα

Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laertiosgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 416K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

ilzux

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
40
Like
22
Πόντοι
0
Ελπίδα? Δεν έχω αναφερθεί σε καμιά Ελπίδα. Είδα μια σχετική αγγελία στις χρυσές ευκαιρίες αλλά δεν την έχω τσεκάρει.
Ένας άλλος συνάδελφος αναφέρθηκε σε μια Ελπίδα από Λατσιά αλλά δεν έχω ιδία άποψη.
Τώρα, για την πιάτσα των μικρών κινέζων θα με υποχρέωνες να μου πεις δρόμο ή από ποια πύλη των τοιχών θα πρέπει να βγω από την παλιά πόλη, γιατί είμαι λίγο καιρό στη Λευκωσία και δεν έχω εντοπίσει την αντιπροσωπεία αυτοκινήτων που λες.
Τέλος πάντων θα προσπαθήσω σήμερα το βραδάκι να κάνω μια αναγνωριστική βόλτα για την τιμή των όπλων...
 

asimos68

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
77
Πόντοι
0
θα περασω αυριο και θα σου πω για το δρομο. Γενικα ομως αν δεις κινεζα στην παλια λευκωσια, εχεις 50% πιθανοτητα να ναι παστρικια. ιδιαιτερα αν εχει και ομπρελιτσα και ειναι σχετικα νεα.
 

ilzux

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
40
Like
22
Πόντοι
0
Εντάξει φίλε asimos, βρήκα άκρη με την κινεζόπιατσα, τα είδα τα κορίτσια. Κάθησα λίγο να δω την κίνηση από περιέργεια περισσότερο γιατί να πάρω καμιά από αυτές ούτε με σφαίρες. Υπήρχε και μια μαυρούλα αλλά όλοι γνωρίζουμε το άθλιο σεξ των μαύρων από πιάτσες.
Εντελώς παρακμιακή κατάσταση καθώ νομίζω κιόλας ότι πάνε με τον πελάτη σε κάτι παραδρομάκια πίσω από το γήπεδο που έλεγες, άρα μάλλον η φάση πρέπει να γίνεται μέσα στο αμάξι, με ότι κινδύνους μπορεί να συνεπάγεται αυτό καθώς είναι κανονικότατα κατοικημένη περιοχή και έχει αρκετή κίνηση.
Πάει λοιπόν και αυτό, πάμε για άλλα... γενικά όμως άσχημα μου φαίνονται τα πράγματα εκτός αν οι αγγελίες κρύβουν καμιά έκλπηξη ή αν υπάρχει καμιά καμπαρετζού που να αξίζει τα λεφτά που ζητάνε ( δεν το έχω δει μέχρι στιγμής)
Αν γνωρίζουν οι συνάδελφοι καμιά άλλη εκτός από τα κορίτσια του Miami που αναφέρανε παρακαλώ αναφέρατε
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Από καμπαρέ πριν μερικά χρόνια επαιζε καλή φάση στο night flight. τωρα δεν ξέρω τί παίζει.
Βρίσκεται στα Λατσιά, οδός Αρχ. Μακαρίου ΙΙΙ 29
όπως και στο blind date το οποίο δεν θυμάμαι και πολύ καλά που βρίσκεται. Εχω την εντύπωση πως βρίσκεται στη Λεωφόρο Στροβόλου λίγο πριν απ'τον κόμβο του Μετρό στα δεξιά.

Επίσης ένα ξενοδοχείο είχε κάποτε κοπέλες. είναι στην πλατεία Σολωμού με το που στρίβεις λίγο δεξιά δίπλα απο ένα κατάστημα "ΠΑΤΑΡΙ" λέγεται Νέο Δελχί, new delhi καπως έτσι. Τωρα φυσικά δεν ξέρω τί φαση παίζει εκει ή αν εχει ακομη κοπέλες. Πριν μερικά χρόνια είχα τσιμπήσει μια Ρωσσίδα εκει με 30 λίρες μαζί με το δωμάτιο το οποίο εχεις μεχρι την επομένη. Τη ρωσσίδα όμως όχι.  :headbang:
 

asimos68

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
77
Πόντοι
0
μπορεις να μας πεις που ειναι η Σολωμου; δεν τη βρισκω στο χαρτη. Αν παμε εκει πως μπαινουμε στο ψητο;χρειαζεται καποιο συνθημα;

ευχαριστω
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Η πλατεια Σολωμου ειναι εκει που σταθμευουνε τα λεωφορεια λευκωσιας. Λέγεται και "Αγαλμα" Είναι κοντά στην ΕΛΔΥΚ απέναντι απ'τα γραφεία της Ολυμπιακής.

Για να είμαι ειλικρινής όπως είπα και πριν δεν ξερω αν παιζουνε γκόμενες ακόμη εκει. Οταν πηγα εγω ήταν ο τυπος απ'το ξενοδοχείο και ειχε 2 γκομενες που τις εβλεπες απ'την εισοδο. τωρα γκομενες δε βλέπω. Ισως να μην εχει πια ή τους το απαγορεύσανε.
Για το πως μπαινεις στο ψητό δεν ξέρω. αμα ειναι πες ποσο παει το δωμάτιο και πες αν υπαρχει κανενα κοριτσι. ξερω γω;
Τότε εγω απλά ρώτησα ποσο κάνει και μπηκανε εκεινοι κατευθειαν στο ψητό. 30 λίρες το δωμάτιο μεχρι την επομένη μαζί με την κοπέλα για μια φορά.
 

asimos68

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
77
Πόντοι
0
ε λοιπον τελικα το ξερω το μαγαζι. λεγεται Δελφοι και εχω παρει πολλες του Μιαμι εκει. Μαλλον δεν ισχυει πια εκτος εαν τις φερνει το βραδυ. Τοσες φορες που πηγα (10+) δεν μου εδωσαν καμια ενδειξη.

Πες μου αυτη η Ελπιδα που λες αξιζει;
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Εδω δεν ξερω τί να πω. Το αν αξίζει εξαρτάται απ'τα γούστα του καθενός. Εμένα πάντως μ'αρεσε και ως εμφάνιση, και ως χαρακτήρας, και καθαρή, και ευγενική, και δεν βιάζεται, ουτε να βάλει τις φωνές, και πρόθυμη να σε κάνει να τελειώσεις. Κάνει πολλές στασεις μέχρι να δει τι σε ανάβει περισσότερο.
Απλα μια μικρή προειδοποιηση για να μην αγχωθει καποιος αν πάει, αν ανοιγουνε πόρτες απ'τα γύρω διαμερίσματα μην ανησυχειτε. Είναι κατι περίεργοι (πακιστανοι ισως).
 

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Θέλω να σας μεταφέρω την εμπειρία μου απο Κύπρο. Κατ' αρχήν οι Κύπριες είναι αξεπέραστες γυναίκες. Η κοπέλα που είχα (σχέση) όχι ιερόδουλη ήταν απο τις καλύτερες της ζωής μου. Τώρα στο θέμα μας. Έχω πάρει μια βραδιά μια Ρωσίδα απο τις 23.00 μέχρι το πρωί 08.00. Τέλεια βραδιά. Μου κόστισε 200 Ευρώ (τα περισσότερα που έχω πληρώσει ποτέ σε γυναίκα) αλλά δεν το μετάνιωσα και το ευχαριστήθηκα. Την πήρα σε ξενοδοχείο και κάναμε έρωτα μέχρι τις 4.30 το πρωί. Κατ' αρχήν φάγαμε 1 ώρα στην γεμάτη μπανιέρα. Στοματικό χωρίς προφυλακτικό και τελείωμα στο στόμα. Κώλο δεν είχε και αυτό μου την χάλασε όντας λάτρης του κώλου. αλλά παιδιά πραγματικό Girl friend experience που γουστάρω πολύ μετά την κωλοτρυπίδα. Να μην τα πολυλογώ φιλότιμη και κοιμήθηκε και στην αγκαλιά μου. Έριξα και ένα το πρωί και έφυγε. Την λέγανε Larisa και ήταν Ρωσίδα. Μου την έστειλε φίλος το τηλέφωνο του οποίου θα το βάλω όταν το έχω (ήταν φίλος φίλου). Την τελευταία φορά 
δε πήρα μια Κινέζα φίλοι μου. Μέσω ταξιτζή του Στέλιου μου την έφερε στο ξενοδοχείο 40 ευρώ η κοπέλα 10 ο Στέλιος. Πρώτα βέβαια την έκανα μπάνιο και μετά γούστα. Πάρα πολύ καλή κοπέλα, καλό τσιμπούκι και έκανε και κώλο μάλιστα το γούσταρε. Ξέρετε βέβαια οι δικοί μου ότι της κινέζας το μουνί είναι στενό, που να της πάρεις τον κώλο. Φίλοι ήταν το κάτι άλλο και μάλιστα τσάμπα.. για Κύπρο όσοι ξέρετε. Λοιπόν αφήστε τα κωλόμπαρα και δουλέψτε με τους ταξιτζήδες. Η προμήθειά τους είναι πολύ μικρότερη των μαγαζιών ..
Χαιρετισμούς Φ.Κ.Ρ.
Νίκος
 

Επισκέπτης
Θέλω να σας μεταφέρω την εμπειρία μου απο Κύπρο. Κατ' αρχήν οι Κύπριες είναι αξεπέραστες γυναίκες. Η κοπέλα που είχα (σχέση) όχι ιερόδουλη ήταν απο τις καλύτερες της ζωής μου. Τώρα στο θέμα μας. Έχω πάρει μια βραδιά μια Ρωσίδα απο τις 23.00 μέχρι το πρωί 08.00. Τέλεια βραδιά. Μου κόστισε 200 Ευρώ (τα περισσότερα που έχω πληρώσει ποτέ σε γυναίκα) αλλά δεν το μετάνιωσα και το ευχαριστήθηκα. Την πήρα σε ξενοδοχείο και κάναμε έρωτα μέχρι τις 4.30 το πρωί. Κατ' αρχήν φάγαμε 1 ώρα στην γεμάτη μπανιέρα. Στοματικό χωρίς προφυλακτικό και τελείωμα στο στόμα. Κώλο δεν είχε και αυτό μου την χάλασε όντας λάτρης του κώλου. αλλά παιδιά πραγματικό Girl friend experience που γουστάρω πολύ μετά την κωλοτρυπίδα. Να μην τα πολυλογώ φιλότιμη και κοιμήθηκε και στην αγκαλιά μου. Έριξα και ένα το πρωί και έφυγε. Την λέγανε Larisa και ήταν Ρωσίδα. Μου την έστειλε φίλος το τηλέφωνο του οποίου θα το βάλω όταν το έχω (ήταν φίλος φίλου). Την τελευταία φορά 
δε πήρα μια Κινέζα φίλοι μου. Μέσω ταξιτζή του Στέλιου μου την έφερε στο ξενοδοχείο 40 ευρώ η κοπέλα 10 ο Στέλιος. Πρώτα βέβαια την έκανα μπάνιο και μετά γούστα. Πάρα πολύ καλή κοπέλα, καλό τσιμπούκι και έκανε και κώλο μάλιστα το γούσταρε. Ξέρετε βέβαια οι δικοί μου ότι της κινέζας το μουνί είναι στενό, που να της πάρεις τον κώλο. Φίλοι ήταν το κάτι άλλο και μάλιστα τσάμπα.. για Κύπρο όσοι ξέρετε. Λοιπόν αφήστε τα κωλόμπαρα και δουλέψτε με τους ταξιτζήδες. Η προμήθειά τους είναι πολύ μικρότερη των μαγαζιών ..
Χαιρετισμούς Φ.Κ.Ρ.
Νίκος

200 ευρω ρωσίδα για ενα βραδυ?εισαι σοβαρος?ερχομαι και εγω κυπρο αμα ειναι.Απο το να σκαω 30ευρα για 10-15 λεπτα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....Μου την έστειλε φίλος το τηλέφωνο του οποίου θα το βάλω όταν το έχω..

θα ελεγα να ΜΗΝ το βαλεις καθως απαγορευεται απο τους κανονες λειτουργιας του φορουμ.. ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
και τα ριάλια-ριάλια-ριάλια..
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
το crazy horse ειχε τις καλυτερες Ρωσσίδες με 200 ευρω το βράδυ, αλλά σκοτώσανε τον ιδιοκτήτη.
Επαιρνες την κοπέλα κατα τις 3 το πρωι μέχρι το μεσημέρι. υπάρχουνε κι άλλα με χαμηλότερες τιμές αλλά δεν ξέρω τι παίζει, γιατι δεν πήρα ποτε γυναίκα απο στριπτιζάδικο.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Στην Λεμμεσό, που μάλλον θα πάω για δουλειές, ωρέ παλικάρια τι γίνετε?? Πράμα καλό παίζει?
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Απ'οτι ξέρω παίζει πολύ καλό πράμα. Μη με ρωτάς όμως περισσότερα γιατί δεν ξέρω.
Με λίγη προσοχή όμως γιατί η Λεμεσός είναι ένα μικρό Τεξας μερικές φορές.
Βόμβες, εμπρισμοί αυτοκινήτων κλπ.

Αντε, κι ενα μικρό ανέκδοτο για λιγη πλακίτσα.
Είναι τρεις τύποι απο Λεμεσό μεσα σε ένα αμάξι. ποιός οδηγεί;
- Η αστυνομία.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
ζουνε στη κοψη του ξυραφιου οι κατοικοι της λεμεσου χα χα.. χα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom