Νέα

Κούβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sincity
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 402K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε να λέγεται το thread?

  • Κούβα

    Ψήφοι: 37 12,4%
  • Κούβα sex trip

    Ψήφοι: 73 24,4%
  • Κούβα και ξερό ψωμί!

    Ψήφοι: 36 12,0%
  • Δεν με νοιάζει το όνομα... να πάω κι εγώ στην Κούβα θέλω!

    Ψήφοι: 153 51,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    299

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
μπορεις να μου πεις σε παρακαλω γιατι η ΚΟΥΒΑ εχει εμπαργκο τοσα χρονια?επισης να σε πληροφορησω οτι οποιος ελληνας παει ΓΕΝΙΚΑ στην λατινικη αμερικη θα εχει προβλημα με το φαγητο!!και δεν εχει καμια σχεση με το πολιτευμα της εκαστοτε χωρας!!
Eαν ειστε απο τους Ελληνες που πανε στο Pouket και καθονται στο "Μυκονος" και θελουν φραπε και παστισιο και να ακουμε Βισση τοτε ναι θα εχετε προβλημα! εαν ειστε λιγο πιο ανοιχτομυαλοι τοτε να πατε...
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Συμφωνφ ενε μερει με τις απόψεις περι δικτατορικου καθετώτος... Αλλα μηπως η Θεοκρατικη Ταυλανδη ειναι καλύτερη? Η το διλυμενο δηθεν Δυτικοφιλο Βιετναμ? Η μήπως η Κινα που θυμηθειτε με σε 3 χρονια απο τωρα θα ειναι ο νεος σεξοπροορισμός. ( ηδη στην Κυπρο οι κινεζες "φοιτητριες" σπανε την πιατσα στην Λεμεσσο με 20 δολλαρια το πηδημα. Αλλωστε μην κοροιδευομαστε-οπου υπαρχει φτηνο σεξ απο πισω υπαρχουν απελπισμενοι ανθρωποι- αυτο δεν εμποδιζει τις πουτανες να το απολαμβανουν ωστόσο!
Οπως μου ειχε πει και μια Βραζιλιανα πουτανα στο Ριο "δεν ειναι καλυτερα να πληρώνεσαι αντι να το δινεις τσαμπα?" ασε που μερικες φορες το γουσταρεις κιολας"
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
να πατε οσοι 8ελετε,λατινικη αμερικη,γενικα...καλη η κουβα,αλλα υπερκτιμημενη..υπαρχουν κ αλλα
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Παιδια
Ειχα παει Κουβα το 1999 και οι τιμες για αυτα που προσφεραν ηταν πανακριβες.
Που τα ειδατε τα 20-30 Δολ. ρε παιδια;
Εδω ενα μικρο μπουκαλακι νερο το χρεωνανε 1 Δολ, τοτε.
Τοτε ζηταγανε 50-70 ή και 100 Δολ. για μια ξεπετα και σε πηγαινανε σε σπιτια γνωστων τους να πηδηξεις. Θυμαμαι οτι ολη η οικογενεια περιμενε εξω απο το σπιτι και εμεις μεσα πηδαγαμε, χωρια που δεν ειχε ουτε νερο να πλυθεις, πριν ή μετα.
Ασια και παλι Ασια, αλλα μονο για οσους εχουν παει και στα δυο μερη και μπορουν να συγκρινουν.
 

Επισκέπτης
Παιδια
Ειχα παει Κουβα το 1999 και οι τιμες για αυτα που προσφεραν ηταν πανακριβες.
Που τα ειδατε τα 20-30 Δολ. ρε παιδια;
Εδω ενα μικρο μπουκαλακι νερο το χρεωνανε 1 Δολ, τοτε.
Τοτε ζηταγανε 50-70 ή και 100 Δολ. για μια ξεπετα και σε πηγαινανε σε σπιτια γνωστων τους να πηδηξεις. Θυμαμαι οτι ολη η οικογενεια περιμενε εξω απο το σπιτι και εμεις μεσα πηδαγαμε, χωρια που δεν ειχε ουτε νερο να πλυθεις, πριν ή μετα.
Ασια και παλι Ασια, αλλα μονο για οσους εχουν παει και στα δυο μερη και μπορουν να συγκρινουν.

τωρα δεν εχει αλλαξει κατι προς το καλυτερο...........
 

adiaforos1

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
53
Like
12
Πόντοι
0
Ηθελα να ήξερα γιατι Κούβα , που είναι πλεον και ακριβή αλλα και τουριστικότατη. Απο πειρα καλυτερα Venezuela , Santo Domingo.Εκαι τρελενεσε οι γκομενες το κανουν γιατί τους αρέσει και οχι για τα χρηματα. ΕΚ πείρας Santo Domingo. Συναγωνίζεται το Phuket
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
329
Κριτικές
5
Like
246
Πόντοι
21
στην Βενεζουελα δεν ειναι πολυ επικινδυνα; εσυ πως πηγες εκει;
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.468
Πόντοι
12.930
Έχω περάσει από Βενεζουέλα και Κολομβία. Αν σας αρέσουν οι μελαχροινές, μελαμψές, λατίνες, ειλικρινά δεν υπάρχουν ωραιότερες γυναίκες.
Αλλά είναι επίκινδυνα γενικότερα.
 

adiaforos1

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
53
Like
12
Πόντοι
0
Ολες οι χωρες ειναι επικυνδινες, ολα εξαρτουνται απο τη συμπεριφορα σου.
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Για πες φίλε μου λίγο τι παίζει με Santo Domingo, διότι είχα μια τέτοια σκέψη αλλά δεν γνωρίζω κανένα που να έχει πάει εκεί για να μου μεταφέρει αξιόπιστες πληροφορίες.
Αν θες, στείλε μου pm για να μην χαλάσουμε και το thread.
 

Επισκέπτης
συναδελφοι εχω κολιτο που εχει νταλαβερια με την κουβα και περναει ζαχαρι νοικιαζη διαμερισμα για μερικους μηνες και ειναι αρχοντας  απο 1990 .το τι φωτο εχω μαζεψη ειναι αλλο πραγμα ΚΟΛΑΣΗ μικρες μεγαλες ΚΟΛΑΣΗ,,
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Συναγωνιστές τον Ιούνιο πήγα στην Κούβα,έχω 3 βδομάδες που έχω γυρίσει και το μυαλό μου είναι κολλημένο ακόμα εκεί κάτω.
Εμπειρία καταπληκτική σε όλα τα επίπεδα,και για να μη σας κρατάω σε αγωνία από τα καλύτερα γαμήσια της ζωής μου.Περιτό να πώ ότι βρήκα τον τρόπο και πήγα χωρίς τη γυναίκα μου,άλλωστε το να πάς στην κούβα με τη γυνάικα σου είναι σαν πάς στό Άργος με δικό σου πεπόνι.
Ξεσάλωσα δηλαδή  :rockon:
Εκτός από τα μανούλια που βρίσκεις στα ξενοδοχεία (100-120€ όλο το βράδυ + 50 στον security για να την αφήσει να μπεί μέσα),το καλύτερο είναι στα club όπου βρίσκεις τα πάντα το καμάκι βέβαια δεν προλαβαίνεις να το κάνεις εσυ γιατί μόλις σε κόψουν μόνο σου η αντροπαρέα στήν πέφτουνε κανονικά,κερνάς ποτάκι περνάς κάποιες ώρες όπου η γκόμενα σε περιποιείται λές και είσαι ο γκόμενός της από καιρό,και μετά βούρ στο ψητό. :knockinb:
Τί να πώ ρε παιδες,οι γυναίκες εκεί κάτω το τιμάνε πραγματικά το μουνί τους και ξέρουνε να το δουλεύουν ΆΡΙΣΤΑ.
Βρίσκεις τα πάντα Άσπρες,μαύρες και το καλύτερο μουλάτες....Θ Ε Ε Σ
Ελπίζω να ανταλάξουμε εμπειρίες και με άλλους που έχουν κάνει αυτό το ταξείδι
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
......................Περιτό να πώ ότι βρήκα τον τρόπο και πήγα χωρίς τη γυναίκα μου,άλλωστε το να πάς στην κούβα με τη γυνάικα σου είναι σαν πάς στό Άργος με δικό σου πεπόνι.

Αν μπορείς σε παρακαλώ να μας πεις τον τρόπο....
Γιατί εμείς όχι μόνον πήγαμε στο Άργος με το πεπόνι, αλλά και το φάγαμε επί τόπου όλο....
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Καί όχι μόνον αυτό, έπρεπε να βλέπουμε να περνάν δίπλα μας απίστευτες μνρες και να ακούμε και τα σχόλια "Πφφ, αυτές οι Κουβανές δεν λένε τίποτα, χάλια είναι, μα τι τις βρίσκουνε......"
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
ο μονος τροπος ειναι να πεις οτι θα αρχισεις εμποριο πουρων και φευγεις εσπευσμενα για προμηθειες. :dancing:
 

Επισκέπτης
Όντως σε τέτοια μέρη, αν πάρεις την γκόμενά σου ή την γυναίκα σου μαζί είναι σαν να πηγαίνεις σε χασαποταβέρνα με την μπριζόλα από το σπίτι. Από αυτά που περιγράφει ο συνάδελφος εδώ (δεν ξέρω δεν έχω πάει) εκεί πρέπει να είναι σαν την Κίνα. (Περισσότερα στο ανάλογο thread).

Mόνο που στην Κίνα είναι φθηνότερα. Στην Κούβα όμως βρίσκεις πολλές "ράτσες" ενώ στην Κίνα μόνο one kind!!!
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Δέν μπορώ να πώ την ιδιότητά μου,θά καρφωθώ,αλλά ήταν κατά κάποιο τρόπο επαγγελματικό ταξείδι έτσι την σκαπουλάρησα.
Πάντως από ότι διαπίστωσα εκεί,στούς 100 που πάνε μόνοι οι 60 είναι γυνάικες και οι 40 άντρες παρά τα φαινόμενα,γιαυτό άμα ποτέ η γυναίκα σας πεί "Αγάπη μου πάω επαγγελματικό στην κούβα" καλού κακού να σκύβετε για να περνάτε τις πόρτες  :headbang:
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Σχετικά με τίς τιμές πάντως παίζει από 60€ μέχρι 150€ γιά όλο το βράδυ αλλά δεν έχει σχέση με το πόσο ωραία είναι η γκόμενα αλλά πόσο καλά θα το παζαρέψεις,φροντίστε πάντως να έχετε και κανένα μικροδωράκι,πιάνει πάντα.
Ενας φίλος μου πηγαίνει 2 φορές το χρόνο,νοικιάζει ένα σπίτι και παίρνει σε μιά βδομάδα καμιά ντουζίνα και παρτουζιάζεται.
Εχω δεί τις φωτογραφίες που φέρνει κάθε φορά και μου τρέχουνε τα σάλια,αυτά είναι τα καλά της εργένικης ζωής
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom